REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Férfinevek, női nevek (bár volt a témában hasonló).

A Magyar Tudományos Akadémia ezeket a neveket tartja adhatónak eme becses és nagymúltú országban! Anakin, Beatricse, Dezideráta, Dzsásztin, Dzsúlió, Filadelfia, Lüszien, Móka, Triniti, Zseni, Zsülien és a többiek...

Tessék felkészülni röhögésre, sírásra, kiakadásra! :)))
8940 10 71 Izé
bungle: tonhalakhat küldte: URL: http://keresztnevek.blog.hu/ Szöveg: "A létjogosultságért könyörgő [...]
Dott: A Deján szerb-horvát név, és a horvátoknál azt jelenti:Aki mindig jót cselekszik.A horvát ha [...]
kotta: Köszi az infót és gratula Dejánhoz! (vmi délszláv eredetet sejtek, de mindegy is, nekem is tet [...]
Mind a 71 komment
Bhangra Knights vs. Husan - Husan

Akinek ismerős, annak valszeg innen ;)
400 0 0 Zene Izé
Dagoba - Back From Life

A francia metálcsapat új albuma a Face the Colossus Szeptember 29én fogja meglátni a napvilágot Európában. A korong keverését Tue Madsen (The Haunted, hatesphere, Mnemic) végezte, aki már dolgozott együtt a metálcsapat 2006os What Hell Is About… c. albumán.
306 0 2 Zene Izé
Balázs: köszi a javítást:)
Skullman: Ennek az albumnak a cimadó dala a Face The Colossus. De nem baj.XD Jó kis album lett. A 2006-os az [...]
Megérkezett a júliusban, Kaliforniában forgatott Metallica videóklip, ami a korábban audió formátumban már nyilvánosságra hozott The Day That Never Comes című nótához készült.

James Hetfield elmondása szerint a videóval semmiféle politikai párhuzamot nem kívánnak húzni az iraki háborúval kapcsolatban. Amikor a dal szövegét írta annak idején még csak nem is gondolt semmi hasonló lehetséges megfilmesítésre azzal kapcsolatban. A klippet az a Thomas Vinterberg rendezte, aki Lars von Trier-rel (szintén dán, kult filmrendező) közösen elindították a Dogme 95, azaz Dogma mozgalmat.

Az új Metallica lemez, a Death Magnetic szeptember 12-én fog megjelenni.
587 1 5 Zene Izé
Lee77: Ennek a számnak ez eleje a fütyülős pálesz reklámjánk zenéjére emlékeztet engem!: ))
Balázs: nekem azzal s evolt bajom és ebben is érződik néhol szentem, kb mint ha a st. anger és a kill e [...]
gundul: Nekem a Broken, Beat & Scarred nagyon tetszik és a The Unforgiven III. Összességében nem rosszab [...]
Mind a 5 komment
Okinawa Churaumi Aquarium

Vannak pl. cetcápák és ördögráják is. :)

Képek itt és itt + videó.
3967 0 1 Art Izé
Dawe: asszem ez egy kicsit nagyobb mint a tropicarium
Okinawa Churaumi Aquarium

Vannak pl. cetcápák és ördögráják is. :)

Képek itt és itt + videó.
4152 1 2 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=u7deClndzQw
Dawe: asszem ez egy kicsit nagyobb mint a tropicarium
 

Egy rúdugró, aki a leérkezőhely mellé repül. Auch.
778 0 0 Sport Izé
Gács Rezső "beszélő bűvész" - akit mindenki csak Rodolfonak ismert - egyik nagyszerű produkciója
5407 6 11 Izé
kotta: NEM! Egyáltalán nem fontos! Pont mint zsidó származású állampógár, magyarabbb volt sok-soik [...]
polgarobi: Sose tudtam az igazi nevét, mindig csak csodáltam amit tesz. a tudásának mindegy, hogy zsidó va [...]
Laci: Fontos ez? Igen, zsidó volt. Ebből nem is csinált titkot (lásd: "Vigyázat, most nem csalok!" c. [...]
Mind a 11 komment
A táncoslábú kalapácsvetők. :)

És ha már kalapácsvetés, akkor még nem megerősített információ, de a Pekingi olimpia két dobogós fehérorosz versenyzője megbukott az első doppingellenőrzésen. Tehát ha a B. teszt is pozitív lesz, kizárják őket és ez azt jelentené, hogy Pars Krisztián lenne az ezüstérmes. ;)
738 0 0 Sport Izé
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
2807 0 9 Film Izé
csicsilla: egyszer jo volt,nem szeretem mikor nők keménykednek,meg mittomén...nem jön be a páros akciofilm [...]
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Mind a 9 komment
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
3189 2 8 Izé
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Ujvy: volt az elmúlt két hónapban 3 is, csak neked nem szóltunk..:D
Mind a 8 komment
Splash
2621 0 43 Game Izé
MVS: ha felakasztottad a halat, meg kell legyintened azzal a legyezővel, amit a kép hátuljáról lesze [...]
tasger23: Én valamiért nem tudom kinyitni az akvárium alatti széfet.
MVS: Köszi a hasznos infót! meg is vagyok!!
Mind a 43 komment
Szokásos jóárasított cuccok a brands.hu-n.
Csak nektek csak ma csak most csak itt csak.
2859 2 23 Izé
fidooo: Dicsőséges nap a mai :) 4és fél hét után megjött a cipőm.Igaz csak az egyik, de hát ne legy [...]
zuckerfrei: ismerős, még mindig semmi cipő nálam se..
fidooo: Egyébként ha regelni akarsz az oldalon akkor elég az aláhúzott "csak nektek" szövegre kattinta [...]
Mind a 23 komment
Norba & Dj Kool Kasko - Szeretem

mert szeretem... :D
OSG 9 bánhatja aki nem volt ott...
631 2 0 Zene Izé
Ha már ma kezdődik az iskola, akkor a mai kütyü legyen egy ébresztőóra :]
1032 0 0 Tech Izé
Feszes és izmos hasat szeretnél?

Akkor jó helyen jársz. Ha posztképre kattintasz, és becsületesen, valamint jól elvégzed a látott feladatokat naponta legalább 1x, akkor megszabadulhtasz az  ilyen  és az ehhez hasonló  pocakoktól.

Előnyei ennek a videónak: ingyen van, nincs postaköltség, nem foglal helyet a lakásban, ha hozzáadod a kedvencekhez, bármikor egy kattintással elérhetővé válik...stb.stb.stb...

Próbáld ki most!  :D
1083 5 9 Sport Izé
Derill: azért engem elszomorít hogy sportember létedre megemlíted a zsírleszívást meg a fogyitabikat [...]
Maccoyi: Ámen. ;D
kamubekLaca: Nem az... Atléta vagyok. :) Meg néha foci, a legtöbb helyre bicajjal járok, meg ilyenek. :D De e [...]
Mind a 9 komment
TV a macskának ;)
1653 2 4 Izé
közlegény: várja, mikor lesz már viszkasz reklám
Jokker: :) Ez kész... És kajakra a macska várná a reklámot. :D
MonTom: Duna téve :D
Mind a 4 komment
Kalmah - The Groan Of Wind

A KALMAH története 1992-ban kezdődött, bár akkor még Ancestor néven. Öt demot készítettek death metalt játszva, mielőtt 1999-ben a Kalmah névre váltottak volna - nevükkel együtt pedig stílust is váltottak. Ugyan még mindig death befolyásoltságú zenét játszanak, de már jóval dallamosabbat, nem kevés black hatással vegyítve. Leginkább honfitársaikkal, a Children Of Bodom-mal lehetne párhuzamot vonni a zenekarok között.

Heroes To Us

Evil In You

Outremer
495 0 1 Zene Izé
Scud00: Kicsit kemény, de jó dallamos! Fassssza!!!
Egy újabb egészpályás kapusgól. Aki elkövette az Eduardo Martini a brazil másodosztályú Paraná csapat hálóőre. :)
583 1 0 Sport Izé
Közeledik a karácsony, vannak már jó ötletek...
4621 2 29 Izé
|-=O=-|: Hát igen, hiánypótló. Forró olajat kéna a buziknak ezzel a "StreemMaster"-rel beönteni... Len [...]
.Izis.: http://www.blackdream.hu/catalog/product_info.php?cPath=110_126&products_id=1738 "Utazás előtt so [...]
Párna: :D én inkább nem kérek belőle
Mind a 29 komment
Love 'n Licks játékkutyusok - azoknak, akik szeretik a nyalakodást. ;)
2619 0 18 Izé
csildi: Lehet h én perverz vagyok, de én mikor megláttam a képen, egyből másra gondoltam, és nem is t [...]
Derill: valamelyik műszaki beállítottságú hölgy kicsit megbütyköli, fordulatszámot felhúzza, vizet [...]
Kampec: na neeem...ezek nem fogják átvenni a szingli csajoknál a helyem soha!!! x)))) :D:D:D (18+)
Mind a 18 komment
Jumporama
3259 1 0 Game Izé
A "capoeira mester" bemutatója ;)
13298 11 61 Izé
rubigo: ezt a poént egy jó pár Bud Spenceres filmben elnyomták már..
Skatopia: lehet már említették lentebb de ez a Never Back Down c. filmben van benne :) jó kis film volt (s [...]
bungle: Tóth József, ez már volt.
Mind a 61 komment
Labdaérzék+Akrobatika+Pontosság= Roof ball
722 2 0 Sport Izé
Killakikitt - Kikötők

30-án OSG, gyertek, mert lesz ám akkor  pajzánkodás!
670 4 1 Zene Izé
klichko000: Na ez már fasza zene
"Magyarország legszabadszájúbb műsorvezetője mindenkiből kiszedi legféltettebb titkait."
Ő Provo Kati, aki most Anettkából szedi ki a titkait. Itt pedig Krisztina Ventura (???) a vendége. Felettébb érdekfeszítő műsor...
6759 1 22 Izé
nyehőce: Én egyébként azt hittem, világbajnok testépítő nők így néznek ki: http://www.ize.hu/commen [...]
nyehőce: Kedves Katalin, Ön szerint mitől provokatív a műsora? :)
s06205660052: mert tisztellek.követelek és szeretlek:-) katalin
Mind a 22 komment
Láttam egy "kolléga" küldött egy hegymászós videót.

Én szeretném bemutatni a francia pókembert: Alain Robert-et, akit talán nem is kell bemutatni. :D

Megmászta már a világ összes híres és magas épületét, természetesen kötelek nélkül. És ha jól emlékszem a SOTE Nagyvárad téri épületét az egyik friderikusz showban.

Wikipédia


Saját page
684 0 0 Sport Izé
Wayne Rooney  akcióban. :D
573 0 4 Sport Izé
Maccoyi: már nem kell. :P
likol: ez is nagy örömmel tölt el:P én várok:DDD
Maccoyi: De most elég morcos, mert éppen felrúgta őt egy P'MOUTH játékos. :D De vezetünk. :P
Mind a 4 komment
A Seabob egy érdekes vízijármű, amivel akár  20 km/h-val is haladhatunk és nem csak a víz felszínén, hanem a víz alatt is, így búvárkodásra is kiválóan használható.

Promo videó
1033 0 0 Tech Izé
Eric B. & Rakim - I know you got soul [Acen remix]

Kicsit régi, de hátha van, aki nem ismeri. :)

Sokaknak ebből a videóból ismerős.

Eredeti verzió 1987-ből - valljuk be, ráfért már egy remix. ;)

Acen Razvi a 90-es évek elején prodecor volt (főleg rave és breakbeat) a Production House Records -nál.

Acen - Close your eyes (1992)

 
551 1 0 Zene Izé
BoA-Every Heart

Aki szereti a J-popot és az anime-ket, annak ismerős lehet :-).

Moto

Listen to My Heart

Wiki
464 2 0 Zene Izé
Mambana - No Reason (Axwell Vocal Mix)

(isten király, überfasza, beton, zsír vagy nevezd ahogy akarod :D)
534 0 0 Zene Izé
Egyes tudósok szerint mégis lapos a Föld: 2008-ban még mindig élnek olyan tudományos képzésben részesült felnőttek, akik úgy hiszik: a Föld lapos, a világ kormányai pedig az űrügynökségekkel karöltve összeesküvéseket szőnek, hogy megzavarják az embereket.
5633 8 37 Izé
Laci: Hehe, erről Maxwell egyik mondása jut eszembe (nem pontosan, csak emlékezetből idézem): Tanok [...]
Fafee: Az arc 2001-ben, aki irta a cikket pedig 2000-ben halt meg, a cikk maga pedig 96-ban készült, szal [...]
Neph: Nos, ha már az ember tudós, de nincs mit letennie az asztalra, híres helyett még lehet hírhedt, [...]
Mind a 37 komment
Egy cikk a 70-es és 80-as évek NDK sportolóiról és persze a doppingról. Nem gyenge, olvassátok el. A képen Andreas (Heidi) Krieger, aki férfivá "változott" a dopping hatására.
1077 0 0 Sport Izé
Látványos zsákolások trambulinról.
539 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Tóth József küldte: Cím: Kis edzéssel minden lehetséges... http://www.metacafe.com/watch/2430 [...]
Michael Phelps karikatúrák. :)

(Ha van kedvetek, akkor írjátok már le, hogy ti mit gondoltok Phelps-ről.)
695 0 9 Sport Izé
Maccoyi: http://www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sport/phelps-az-idegen
Derill: ugyanez, a növi nyujtjaa csontokat rendesen :D de szerintem a high-tech doppok melett a genetikája [...]
Balázs: ....vagy télleg ennyire kurva jó vagy olyan doppingot nyomat amit nem mutat ki semmi vagy tudják [...]
Mind a 9 komment
Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!

(alul barna kis pontokon vannak infók!)
2855 2 8 Izé
babapiskóta: király volt esőben is...
papaluige: annyi szalonnás tejfölös langallót eszek,h kettéáll a fülem! :)) Balkan Fanatik, és Ghymes k [...]
bearney: Ja volt igen! :D Most legutóbb Fő-téren vasárnap :D elötte meg Bahnhof Signo-cafe meg Cao amigo [...]
Mind a 8 komment
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
Érdekes lóverseny futam, természetesen Japánból. :D
4373 5 7 Izé
winkytct: lekene mar fekudjek 3:32 AM - 4:32AM helyi ido szerint ...
Csolt: A námbör fór mekkorát borult már. xD
kKNd: Nem hát, nem látod hogy lovak? :V Amúgy még mindig ezt nézem el jobban, mint ahogy az igazi lov [...]
Mind a 7 komment
Na, akkor itt egy másik verseny...
720 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...