REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Eközben Azerbajdzsánban
4146 0 9 Izé
brier: jol körülnézett :))) de szegényke hogy meg van ijedve:(((
Tomesz: Nem tudom mire gondolsz, mert ez szemmel látható különbség...Igyál sok olyan tejet amit a te b [...]
unumunu: jogos a tőgy merőben különbözik... :) De gondolom neked tapintásra is megy a megkülönböztet [...]
Mind a 9 komment
Szerepcsere - a randi (némi angol tudás nem árt a poénokhoz)

Korábban: Szerepcsere - a bárban
7350 4 5 Izé
Findzs: jó csajok vannak benne :) pl: 2:40 -nél
brier: hát igy viccesebb mint amugy...na ezt is jol megaszontam -.-
TomFace: Egy picit mindfuck volt ezt végignézni :D
Mind a 5 komment
Nincs más poén, csak a 47 ezer és a Hummer
531 0 1 Pink Izé
clownessa: Na ezzel kivételesen egyetértek.
Titkolt élelmiszerbotrány: Ha ebből ettél, biztosan meghalsz
723 0 0 Pink Izé
Semmirekellő kölke egész nap otthon ül a tévét bámulva és játszik?

Válaszvideó a már közismert "Facebook parenting"-re.
8951 0 16 Izé
brier: XD otthon azért ne probáld ki:)
7sleeper: "Olyan nincs, hogy vibrátorra megy rá páncélököllel? :D" ha befér akkor van. :-DD
bungle: Tooni from Blikk. ;D Olyan nincs, hogy vibrátorra megy rá páncélököllel? :D
Mind a 16 komment
ASP - BaldAnders
960 1 0 Zene Izé
Most nézd meg mit csinált, elütötte a cipőm sarkát!
11051 0 33 Izé
Tooni: Nézd meg még egyszer, a tehénszállító autó a kanyarban előzi meg szabálytalanul a felfesté [...]
brier: azért elég gáz hogy a "leányzó" száll ki és nem a nagydarab hapsija. szegény kishölgy...és [...]
Cableguy: Vagy kilukasztja a hűtőt és leforrázza a piciny lábacskáit....
Mind a 33 komment
Baby, a francia bulldog és kis vadmalacai :)
6043 1 5 Izé
Nusihusi: Nagyon cukorborsók:)
Oci: Szerencsés. Mondhatnám úgy is, hogy malaca van.:)
Szancso: Ez sz@r lesz,de akkor is ez jutott eszembe: http://www.freakingnews.com/pictures/87500/Pig-bull-terr [...]
Mind a 5 komment
Meglepő tippek kezdő szülőknek babaaltatáshoz.
5506 3 20 Izé
brier: hát a francia bulldog mellett ezt is köszönöm :))) megjegyzek pár trükköt :-P
eszterke: Oh én béna meg a 40 perc ringatással próbálkoztam :)
7sleeper: hol a "zus"? ;-D
Mind a 20 komment
Betonkerítést szaggatott a (magyar?) tanuló sofőr

Sokan mennek szomorkodva haza, mikor nem sikerült a rutinvizsga. Eldőlt egy bója, ráhajtott a padkára, lefulladt az emelkedőn. Nos, nekik szánjuk ezt a mai videót, bizonyítandó mindig van rosszabb. Amíg nem hajtottatok ki nagy gázzal a pályáról egy  betonfalon keresztül, miközben az oktató négykézláb igyekszik a kocsi után, nos addig nem volt rossz napotok!
11131 1 15 Izé
brier: azt nem értem hogy sikerült oktató nélkül elindulni
sütii: nem értem ezt hogy sikerült :D
FrostiX: Új tétel: "A legelső lehetőségnél hajtson át a betonfalon." Amúgy most komolyan, ilyen lét [...]
Mind a 15 komment
MacGyver így baszna be egy ezresből!

Kell: palack, pumpa, nyomás. Dugó eltávolít, ital elpárolog. Belsőleg alkalmazandó ;)
8155 5 19 Izé
Tooni: Nem csapódik le a csőben a pára? Úgy értem, jobb volna echte direkte a palackból beszívni, é [...]
thaeseus: http://www.youtube.com/watch?v=eYYdRfDFdRc tesztelve, nem üt
Tooni: Honnan tudod, hogy rá céloztam a címben, és tényleg nem MC Gyverre?? :D http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 19 komment
Valentin-napi ízlésficam díszcsomagolásban
422 0 0 Pink Izé
A fényképen Sophie látható életének első napján, étkezés közben. A képet a Facebook egy névtelen alkalmazottja távolította el az oldalról "obszcén vagy pornográf, gyerekekre ártalmas" besorolása miatt. A kép mögött további, azonos témájuk miatt letiltott képek gyűjtőhelye.

Vitaindító: Te raknál-e ki ilyen képet? Szerinted obszcén, pornográf? Kell-e őket törölni?
8088 0 181 Izé
sahinel: ordenáré emberek mindíg is lesznek, de azért a többség tudja rendesen a normákat. Én sem azt [...]
JohnHU: Vitaindító: Te raknál-e ki ilyen képet? Szerinted obszcén, pornográf? Kell-e őket törölni? [...]
Purple: igeeeen :) ^^ Hiányoztak már a helyzet gif-eid! :DD Tooni, te meg ne itt Simsezz :D
Mind a 181 komment
Modern Day Babylon - Shivers
328 0 0 Zene Izé
Úgy látszik még mindig ez a kedvenc játszótere pár orosz fiatalnak (amíg le nem esik valamelyik). ;)
7129 0 11 Izé
eMTé: Ha leesik, az ó baja. Ha meg nem, mindig akad neki csaj :D. Amit csinálnak azt rossz nézni de az [...]
Nusihusi: Hogy esne le valamelyik!!!:D
Lewy: hát ez nagyon beteg :D
Mind a 11 komment
A mai nap jelszava? Megtalálja zsák a foltját!

"Le van írva a könyvembe, hogy azt aki ezt be meri tiltani ezt a könyvet, a legnagyobb folyó ki fog ömleni. És rá egy évre Mississippi kiáradt a legnagyobb folyó Amerikába, és több tízmillió ember vesztette el a házát"

Az olyan apróságokon, hogy csak 50.000 háztartást érintett a dolog, nem kell megakadni.

Bónuszvideóként a hírhátteres Molnár Árpival készült koprodukció, valamint bemutatkozik a hasonló cipőben járó "Avatara" egyenest a köztévéről.

Kellemes lefáradást! :D
4381 0 26 Izé
Nas: Nem aggódni, hanem tenni kell érte... :) Épp az a baj, hogy mindenki annyi minden miatt aggódik [...]
DemJan: Fontos, hogy az ember ne szűnjön meg aggódni fajtája jövőjéért. :)
Nas: Jó, igen, vannak azért, akiknek az életében fontos szerepet tölt be a nyál... :)
Mind a 26 komment
A barátságtalanná vált szerelem
Féltékenység, szenvedély, szerelmi háború, szakítás. Miért érezzük kaotikusnak magánéleteinket? Vajon ez gyökeresen az emberi természethez tartozik, vagy történt itt valami és szétszabdalt társadalmi életünkben a szerelem lett életünk középpontjává és ebben nincs semmi köszönet? Eközben minden eddiginél penetránsabb gyermetegséggel és egoizmussal álmodjuk magunk elé a szerelmet és epekedünk utána.

„Boldog Valentin napot kívánok a nyájas olvasónak!” ;)
3640 2 7 Izé
bungle: Siker, pénz, nők, csillogás: http://parkocka.hu/szappanopera/a-sziv-hurjai/ Puncinella. :D
bungle: És az milyen, hogy Whitney Greatest Hits albumának árát rögtön megduplázta a Sony meg az Appl [...]
MatyiZeg: Ez nagyon morbid :-)
Mind a 7 komment
Egy külföldi riport az itthoni fűtőeszközeinkről.
6243 0 6 Izé
eospower: Felőlem tüzelhetnek vele, a pénz nem érték, és minimális az előállítási költsége. Főle [...]
Oci: Ennyi pénz látványa mindenkit tűzbe hozna.:)
Szancso: Tűz a Metróban: füst szivárog a "Deák Ferenc" téren. Már értem. ;)
Mind a 6 komment
A Westboro Baptist Church egy amerikai, kb. félszáz tagot számláló független egyházközösség. Többek között azzal hívják fel magukra a figyelmet, hogy elesett katonák temetésén tüntetnek "Áldassék Isten a halott katonákért" címszó alatt. A videón az látható, mi történik akkor, ha néhány veterán úgy gondolja ezt azért mégsem kellene...
5430 0 25 Izé
Porcelanbaba: @közlegény: azt hiszem nem reagálok már a te kommentedre, az előttem lévők nagyon szépen le [...]
MADve: egyetértek, azonban azt is be kell ismerni, hogy akit temetnek a videóban, szintén terrorista, cs [...]
nagydee: már a lenne afgán nép. de nincs. törzsek vannak, ezek egy rész örül, más része nem örül, [...]
Mind a 25 komment
Valentin napi vegyem vagy ne vegyem
480 0 0 Pink Izé
Valentin nap
417 0 0 Pink Izé
Drum & Piano Project - Freedom

Havasi Balázs (zongoraművész) és Endi (Hooligans dobosa) közös produkciója
762 0 0 Zene Izé
Randibakik – női szemmel
768 0 0 Pink Izé
Rummelsnuff - Freier Fall
549 0 0 Zene Izé
Balkán játszótér
6781 0 3 Izé
Nusihusi: Tagek között a "hülyegyerekek" odabasz:)
fatproduction: Mekkora arcok!
Kornéliusz: Egy Jobbkán játszótéren rögzítik a keverőt, fel ne boruljon.
Hogyan legyél jó barátnő?
464 0 0 Pink Izé
DaVIP - Level 4
416 0 2 Zene Izé
james001: :DD
Tomesz: végre nem darkbeat és neurofunk..:D
A gyémántok a lányok legjobb barátai
519 0 0 Pink Izé
Életrekelt gesztenyék :)
4864 2 7 Izé
hawkeye: Borzasztóan köszönöm! Világosan látszik, hogy a tüsikezdemények menetirányba igazodtak... [...]
ben11: Te akartad.. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PpSSyDJ323M#!
7sleeper: zerg lair
Mind a 7 komment
Hummer dal
4380 4 6 Izé
bungle: Nincs más poén, csak a 47 ezer és a Hummer http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=139929
Nusihusi: A hummeres krapek jól megcsinálta a "szerencséjét":D
közlegény: jó rész :)
Mind a 6 komment
A barátság aranyat ér, és néha el is vakít
302 0 0 Pink Izé
Felpörgetve :D
3982 2 10 Izé
brier: ^^ jaaaaaaaaaaaaj
Tooni: Stirlitz megitatta a macskát benzinnel, az ment öt lépést, és összeesett. - Biztosan kifogyott [...]
7sleeper: macskabenzinnel megy
Mind a 10 komment
Divatban Bambi
309 0 0 Pink Izé
A négyes ikrek első koncertje :)
4013 0 3 Izé
7sleeper: Bili Idol
Szancso: Allegro libero.:)
brier: haláli:) nagyon arik:) a pocaklakóm is elkezdett mocorogni :))
Skrillex - Right In 
1448 0 3 Zene Izé
fari.tro: Ügyes! én is egy kicsit felkaptam a fejem, mikor kihozta a scary monsters EP-t. tök újnak szám [...]
Szergej: Skrillex csupán felkapott. Nem nagyon hasonlít már ez a fajta zene ahhoz a Dubstephez amivel kial [...]
csuvacs21: most akkor ez a skrillex gyerek a No1 dubstep DJ? mert en meg csak most ismerkedek ezzel az uj stilu [...]
Hanna esete a 64 magos procival
8667 0 56 Izé
Dmckayals: Najó... 64 magos proci...nade 64 Megás SSD??? :D
rebecca: mostmivan? nekem is hatvannégymagos van... kendermagos ráadásul...
anon: Amúgy néztem a kommenteket és tényleg bakizott a csaj (ő írta- talán...), csak a vágó a ros [...]
Mind a 56 komment
Matduke - Trainer Battle
443 0 0 Zene Izé
Siófokra indult Hummerral, persze a jégen... Majd legközelebb, pubi.
12206 0 41 Izé
brier: "Ellentmondásos a történet, de állítólag már az első Hummer is menteni indult ..." most akk [...]
bungle: Kóbor Hummer a palotavárosi tavakon http://fmh.hu/cimlapon/20120212_beszakadt_kutya
Shifty: HUMMERORING!!!!! :)
Mind a 41 komment
Vigyázat, sokkoló videó (Tazer Ball.. fura sport)
1494 0 0 Sport Izé
A világ legkisebb embere
4613 1 6 Izé
brier: a világ legkisebb embere még a pocómban van ^,^ legalábbis az én szemszögemből nézve :)
bungle: A világ legkisebb élő embere! Sőt, a világ legkisebb élő embere állva! Stb.
X10: A világ legkisebb felnőtt embere! ;)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...