REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10886 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4276 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
Balzsay Károly kiütötte argentin ellenefelét az ötödik menetben

Cikk
5959 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hamarosan meg lesz az új fejléc, meg a többi dolog, amit még ki kell javítani. ;) Addig is zen [...]
Srobi: nem tudom, miert:|
Srobi: Ha barmelyik oldalt is megnyitom, a zene.ize fejlece jelenik meg..
Alien Remake
4844 5 6 Izé
Lazarus: Van plüss változata ^^ http://www.mentalfloss.com/wp-content/uploads/2007/11/435_alien.jpg
pityaa: Az MIB-s tényleg nagyonállat! :D
varazs: Hogy ràngattàk màr azt a fòrmedvènyt..Fùùj
Mind a 6 komment
AC/DC - Let there be rock
A legendás énekessel, Bon Scottal (R.I.P.)


Poén klippel (Angus fejét érdemes figyelni)
389 2 0 Zene Izé
Winds Of Plague - The Impaler

One Body Too Many

Reloaded

Decimate The Weak

Angels Of Debauchery

Origins And Endings

A Cold Day In Hell/Athems Of Apocalypse

Unbreakable

Legions

Pack Of Wolves
334 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
lunatic: 1000 hála ezért a postért! Eddig még nem ismertem őket, de nagyon jók :D
Boy Sets Fire - Rookie
Ez nem az eredeti klippje, ez a ROAM-ból egy részlet! De így tökéletes az egész!!!
Oldaluk


Myspace
259 0 0 Zene Izé
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
384 0 0 Zene Izé
Exodus - A Good Day To Die

Children Of A Worthless God

Bonded By Blood

Piranha

Metal Command
569 0 0 Zene Izé
Bob Marley - I shot the sheriff
és itt az Eric Clapton féle változat ami sztem legalább annyira jó de nem annyira reggae-s

Wikipédia
756 1 0 Zene Izé
D.I.P.A. a DSP-ből.

Nagy kommentet nem fűznék hozzá, ez az egyik kedvenc számom. Halgassátok meg és figyeljetek a szövegre. Honlap
334 2 2 Zene Izé
Errtu: ha mp3-as file-t linkelsz, akkor inkább töltsd le, és utána tömörítve tedd fel valami hosting [...]
Purple: hát igen... az izé valami miatt nem csípi ezt a fajta feltöltést... linkeld ide valahogy másho [...]
Parkway Drive - Boneyards
A Parkway Drive 2003 nyarán alakult, egy utcáról kapta a nevét, ahol a scácok próbáltak, Byron Bay, Ausztrália.2007-ben jelent meg a Horizons album, ami egyes metalmagazinok szerint 10/10-es.

Olyan nagy nevekkel lépnek fel,mint a :Killswitch Engage, Everytime I Die, és a The Dillinger Escape Plan.

Érdemes meghallgatni,mert igencsak jó
852 0 2 Zene Izé
wowbagger: mellesleg ők is jönnek a38-ra novemberben!
wowbagger: és boccs...nem írtam előadót/címet(bár jutubon ugyis mutatja) szóval: Parkway Drive - Boney [...]
Pár újabb érdekes kandalló :]
2496 1 4 Art Izé
csicsilla: azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^
Féreg Péter: Miért pont a kandalló alá rakták a szőnyeget?
Dawe: meg egy kicsit tűzveszélyesek is
Mind a 4 komment
Pár újabb érdekes kandalló :]
2762 1 4 Izé
csicsilla: azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^
Féreg Péter: Miért pont a kandalló alá rakták a szőnyeget?
Dawe: meg egy kicsit tűzveszélyesek is
Mind a 4 komment
Flying Steps - In Da Arena

A csapat eredetileg egy break/electric boogie/hiphop tánccsapat, ám kiadtak egy teljes lemezt, úgymond saját számokkal, ez az egyik közülük.

Wiki link

Hivatalos oldaluk

Kereken tíz break/urban táncversenyen vitték el az első díjat, a világon jelenleg a legismertebb tánccsoport.
717 1 1 Zene Izé
Trooger: Nagyon jól nyomják,de nekem a nagy favoritom a Music instructor!!!!!!!!! http://mp3.wp.pl/p/strefa [...]
"Kisfiam, mondtam már, hogy ne játszadozz az étellel!"

Részemről bocsánatos bűn lenne ez esetben! :)
7504 4 13 Izé
Nusihusi: Tök ügyes:) De én inkább hastölteléknek használnám a Barbecue-t=)
pipi8607: Zsír kép lett!! :D
bandee1219: Nem sámli egyik videó sem, bár csk nekem is menne így. 8/
Mind a 13 komment
Boldog szülinapot nagyi! Nálatok hogyan reagálna?:D
11401 3 31 Izé
olcsibacsi: Asszem lesülne a bőr aképemről ha a grószmutter szülinapján egy 25centis "néger csoda 3000"- [...]
közlegény: egyből sejtettem h. műbránert kap, mondjuk én nem mertem volna megjátszani, h. ilyen ajándéko [...]
ebihalacska: Én az apámnak egyszer névnapjára egy szőrös narancssárga tangát vettem, mert nehéz időszak [...]
Mind a 31 komment
All Shall Perish - Eradication

Amerikai deathcore banda Oakland-ből.

Hernan Hemida Eddie - ének
Chris Storey - gitár
Ben Orum - gitár
Mike Tiner - basszusgitár
Matt Kuykendall - dobok

Infók

Wage Slaves

The True Beast

Deconstruction

Never Ending War

The Day Of Justice

The Last Relapse

We Hold These Truths

Interlude

There Is No Business To Be Done On A Dead

 
585 1 64 Zene Izé
Zs.: Király egy szám! Habár a Wage Slaves a favorit erről az albumról! Annak van húzása... Mint eg [...]
Balázs: http://www.myspace.com/allshallperish érdemes lecsekkolni mert két új dal is fent van:)
Purple: már töröltem... :S biggyeszd oda kommentbe.
Mind a 64 komment
Coprofago - Empty Creature

Infó

Without Faith

Blind Downfall

La Idea De Borde(részlet egy extrémvasalós videóban)

 
297 0 3 Zene Izé
Balázs: hát jahjah:D akkor jutott eszembe hogy Coprofago-t még nem küldtem xD a 3 jóbarát akkor is egy [...]
Ganja Master: ááááh...de jó is volt a péntek te Balázs...: )...mit nem baromkodtunk : D
Ganja Master: szarrágó hahahaXXXXD
Skunk Blaster

gratulálok csicsilla: ezennel hivatalosan elvesztetted a szüzességed! :D [mármint itt a game-ize-n]
3030 0 6 Game Izé
Beus22: Jópofa és nem annyira egyszerű,mint ahogy az elsőre gondoltam.De tetszik!! :-)))
fannieva: a farkuk pukizás közben megdermedt:)a röhögés gyötör nagyon:)nehogy én is össze...... magam [...]
asciimo: 147 :P
Mind a 6 komment
Ami már nekem is sok a japánoktól: transzvesztita szavazós showműsor thai és japán versenyzőkkel... :S
6183 0 9 Izé
kKNd: Nem értitek a lényegét... Annyi a műsor, hogy japán színészek (jobb oldaliak) megpróbálnak [...]
DJ Öcsike: A jobb ildaliakon látszik , hogy pasik !
Dawe: ez miről szól? mejik az igazi nő és mejik a faszi?
Mind a 9 komment
Nwa - Straight Outta Compton

N.W.A. ( (Niggaz With Attitude)

Igazi old school hip-hop '88-ból, a tagok külön-külön is nagy nevek, róluk is a fenti linken sok infó található.

-http://www.nwaworld.com/-
367 1 0 Zene Izé
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
617 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
The Devil Wears Prada - Dogs Can Grow Beards All Over

Hardcore/ metal banda Dayton,(Ohio)-ból.

Hey John Whats Your Name Again?

Still Fly

Gauntlet Of Solitude

This Song Is Called

Number Three, Never Forget
390 1 1 Zene Izé
Ganja Master: naaaaaagyon jó:)
STEVIE WONDER - PASTIME PARADISE (1976)

R&B , Soul, funk, pop stílus egyik kiemelkedő egyénisége.

Wikipedia

Honlap

És érdekességként az egyik legismertebb feldolgozás, a Veszélyes Kölykök (Dangerous Mind) filmzenéje 1995-ből: Coolio - Gangster's Paradise
435 0 4 Zene Izé
Ganja Master: na látod...:D
Balázs: ő télleg mer meghalt
Ganja Master: meg Ray Charles! XXXD : D
Mind a 4 komment
Death By Stereo - Sticks And Bones

Efrem Schulz: ének
Dan Palmer: gitár
Tyler Rebbe: bass
Todd Hennig: dob

Flag Day

Emo Holocaust
365 0 0 Zene Izé
Samwell - What What (In the Butt)
A South Park YouTube sztáros részéből bizonyosan ismert Butters zene eredetije!
Bocs de nem tudtam kihagyni!!!! :D Szenvedjetek!!! :D
377 0 5 Zene Izé
Balázs: ez jobb:):D http://www.youtube.com/watch?v=yU-2FiuuEXw
dXter: neee, azt hittem, hogy megkíméljük a ZeneIzét ezektől :D....
Balázs: am a zene jó lenne csak súlyosan buzi az egész XD
Mind a 5 komment
Bocs emberek, ezt nem tudtam kihagyni XD

Blink 182-I Wanna Fuck a Dog in the Ass

Gitártab
542 1 1 Zene Izé
sasfiú: Legjobbak voltak váá
A Guest House után itt a Boat House!
2691 0 53 Game Izé
CrazyLime: Na ez is megvolt! :)
oltibo: Kij jutottam, de magamtól sosem jöttem volna rá. :(( Köszi a segítséget.
Kerlés: Hol találtad meg az italt?
Mind a 53 komment
Castle Cat 4
1979 1 4 Game Izé
Szamooca: jaj,ezek lemaradtak a leírásból,bocsi :S 1.rész: http://www.freeaddictinggames.com/play/284.html [...]
Máln@: én is itt elakadtam....épp ezért is küldtem be:P meg mert izés :)...természetesen
Somi: A kőfalon nemtok továbbmenni, és az ellenséget se tudom kinyírni
Mind a 4 komment
Végre befutott a Daniel Craig nevével fémjelzett második James Bond - Quantum of Solace első kedvcsinálója. Bemutató november 7-én!
2997 0 20 Film Izé
Belkar: hehh van egy fegyverszakértőnk is :D
Dalaran: Az egy H&K MP5 ös hangtompítóval, és válltámasszal.
Belkar: Ak-74u -ra tippelek de nem biztos :) amúgymeg nekem az összes james bond film tetszett és mint ti [...]
Mind a 20 komment
Végre befutott a Daniel Craig nevével fémjelzett második James Bond - Quantum of Solace első kedvcsinálója. Bemutató november 7-én!
3049 2 20 Izé
Belkar: hehh van egy fegyverszakértőnk is :D
Dalaran: Az egy H&K MP5 ös hangtompítóval, és válltámasszal.
Belkar: Ak-74u -ra tippelek de nem biztos :) amúgymeg nekem az összes james bond film tetszett és mint ti [...]
Mind a 20 komment
Boney M - Daddy Cool

(külön figyelmetekbe ajánlom a mozgáskultúra féleséget)

Rasputin

Ma Baker

Wiki
513 2 1 Zene Izé
Móni: http://www.youtube.com/watch?v=f50RqQQyMlI
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
425 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Itt a világ legygyorsabb számítógépe ami a petaflop/s-os sebességű adatáramlást tesz lehetővé.Ezt a szuperszámítógépet most kutatók használják, hogy bonyolult, összetett neurológiai teszteket végezhessenek.
1457 0 1 Tech Izé
Dawe: milyen neuroblablabla? call of dutyt kell nyomni ezen :D 1000 fpsel :P
Bowja the Ninja 2 : In Bigman's Compound

Első rész.
3243 6 19 Game Izé
Errtu: Harmadik rész: http://www.kongregate.com/games/Pencilkids/bowja-3-ninja-kami
tomi77: a radart meg kell lőni utána az embert 2-ször
Defender9702: A kövér emberkét hogy kell elintézni, én se értem:S
Mind a 19 komment
Dj Bootsie - Horseriders Toward The Abyss
280 0 0 Zene Izé
Na vajon mi lesz ebből...?
Nyááááh-nyáh-nyáh-nyáh-nyáááááhhh... XD
9116 5 19 Izé
iw84u4t: Szó se róla, elég eredeti koreográfia...
Napster: Gyááá nagyon kemény :)
Re-Peet: ha csak simán pofára akar esni, minek ez a nagy nekikészülődés?
Mind a 19 komment
Born Of Osiris - Empires Erased

Infó

Bow Down

Brace Legs
319 0 6 Zene Izé
Balázs: hát én még jártam sokáig akkor is mikor te meg Macc már nem de hát mindig kihalt volt
Errtu: azóta beugrott :D da a chat még müxik, csak életet kellene lehelni bele
Balázs: Ő töltötte le nekem ezt a zenét még a nem hivatalos IZÉchat idején:)
Mind a 6 komment
Bourne Csapda filmzene
Moby - Extreme Ways
765 1 1 Zene Izé
dXter: már hiányoltam...nagyon ott van a film, és a zene is (már küldtem volna egyszer fel, de útköz [...]
Régebbi postok...