REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ilyen lehet az identitászavar az állatoknál
2468 1 1 Izé
hawkeye: Jópofa... Egyébként a kakadu a papagájok családjában is egy külön világ. Elképesztő dol [...]
Ezek a robotok igazán érzik a bugit
1544 0 1 Izé
cila: Jaj! Küszöbön már a klónok támadása. 1 perctől, (most még) emberekkel kb. ugyanez: https:/ [...]
Shivaay

Az indiai filmgyártás legújabb remeke
456 0 0 Film Izé
Lehet nem panaszkodok többet a reggeli dugó miatt munkába menet közben
3678 0 0 Izé
Párhuzamos parkolás ilyen pocsékul még nem sikerült
2992 0 3 Izé
solution45: https://www.youtube.com/watch?v=qLR57OtMdKU
cila: ... video is no longer available ... Mondd, mit érlel annak a sorsa ki évtizedekig autót repará [...]
niof: A hülye buzija csak a kocsit sajnálja! Majd a biztosító kifizeti. Azt sem ő mondja először, h [...]
Ennek szerintem nem kéne ebbe az irányba hajlania

Mondjuk lehet az sem használt neki, hogy elejtették amikor a mentőbe tették.
2295 0 2 Izé
Ejtoernyo: Egyébként, már futásnál látszik, hogy valami nagyon suta lába van. Nem csoda hogy eltört.
EgyMedve: Szinte látni ahogy a nézőközönség és a TV nézők egyszerre mondják ki a "Uuuuuuuuuh bmeg!.. [...]
Imádkoztál -e már ma, Desdemona? 

Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor, illetve a linken megtalálhatjátok az egyház által ajánlott imát internetezés előtt (nem minden kommentelői tapasztalat nélkül íródott... :D). 

Rövid post, de nincs mit hozzátenni. :)
1405 0 2 Izé
cila: "Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor" A védőszentekkel, általá [...]
Traveller_x: Vajon pornónézésre is érvényes, vagy az a joghézag kategória?
13-14 éves református diákok pucér táncoslányokról nyalogattak tejszínhabot 

A rendőrség szerint pedig ezzel minden rendben is van.
5210 0 11 Izé
Traveller_x: Ne kommenteljetek már, mert folyton ezt a képet látom. Még a végén meg kell hogy bántsam St. [...]
hawkeye: Vigyázz, mert magadra haragítod az Index - 444 rajongókat. Ezek mindenre képesek.... :)
hawkeye: Rossz irányból közelítesz. A papon azért álltak bosszút, mert feldobta, nyilvánosságra hoz [...]
Mind a 11 komment
Így juthatsz el leggyorsabban A pontból a sürgősségi osztályra
4229 0 12 Izé
Mimis: Ahhham.... pont annyival több ideje van eszébe villanni, hogy "b@ssza meg, meghalok", míg másik [...]
Cableguy: Ez al állat ön és közveszélyes. Jogsi el... Sárga fletni diliház... motort elkobozni árábó [...]
Parafadugó: Valóban
Mind a 12 komment
Ma van a Curiosity marsjáró születésnapja, és így „énekli” magányában a boldog születésnapot dalt
1695 0 3 Izé
Traveller_x: Az 1. és 2. vh azért sokat lendített a dolgon. Igazán nagy ugrás majd a 3. után lesz, de valah [...]
hawkeye: Azért nem semmi, hogy cirka 100 év alatt a szikratávírótól eljutottunk az élő marsi kép é [...]
DarthSith: Worlds loneliest birthday award?
Ő Coleman Sweeney, a világ legnagyobb seggfeje

Bárcsak itthon is ilyen szellemes társadalmi üzeneteket készítenének.
2579 0 4 Izé
SilAsh: Amúgy a fickó jót alakított az "The Expanse" -ben.
SilAsh: Még ha seggfej is vagy, donornak még jó lehetsz. :D
Mimis: Gondoltam én is, hátha lesz benne a végén egy ilyen kis csavar... :) Mondjuk Apuka, aki a leguto [...]
Mind a 4 komment
Az összes ok, hogy miért volt a Batman Superman ellen borzalmas
800 0 0 Film Izé
Az orosz Olvi benzinkútnál ingyen van az üzemanyag, ha fürdőruhában és magassarkúban tankolsz

De azt nem kötötték ki, hogy csak a nőknek.
3194 0 3 Izé
bungle: Egyik videó, amit ajánlott utána a youtube: www.youtube.com/watch?v=VVt9FX3uKtQ
komcsi: Egy ingyen tankért itt is sokan coming outolnának.
3m3ricus: Érdekes pornó casting... :) :) :)
Mancsokat fel! Nyávogásért letartóztatva!
2703 0 0 Izé
Az Ikea szerint ilyen lett volna a 17. században az Instagram
1853 1 0 Izé
Rob Scallon egyszemélyes bandája
1595 0 2 Izé
jackdaniels: *egyszemélyes
lilaflexninja: Jóó
„Tony, a HR osztály ismét szeretne veled beszélni valamiről.”
2945 0 1 Izé
közlegény: (nem) csücsöri kis gádzsi :)
Használati utasítás introvertált emberekhez
2057 0 0 Pink Izé
Ilyen táncot sem sűrűn látni, főleg nem egy gyerektől
2202 1 1 Izé
nemtudokregisztralnihelo: abból látszik, hogy fake, hogy a kamerás nem látszik a tükörben.
Egy videó, amitől ősleletnek érzed magad

Korábban egy walkmannel játszották el ezt.
2705 0 6 Izé
hawkeye: Ja, a tiroli szex orrba szájba..... :)
vadonka: Mennyi szoft pornót néztem én kaziról...:)
lilaflexninja: Azért egy T-modellt szívesen vennék és hajtanám. A videó nem hiányzik. De persze jó volt, am [...]
Mind a 6 komment
Rio de Janeiro nem turistáknak szánt része 

Érdekes és új szemszögből mutatja be a favellákat a kisfilm, mert bár említi a problémákat, de inkább másra koncentrálnak benne.
2096 0 6 Izé
hawkeye: Melléütöttél....
kukulkan: A City of God c. remekművet gondolom mindenki ismeri: http://www.imdb.com/title/tt0317248/ A vide [...]
Erunder: Már látom, fevella favella.
Mind a 6 komment
A videó közepén nem a YouTube fog laggolni 

Varsóban minden év augusztus elsején egy percre megáll az élet. Így emlékeznek hős katonáikra, akik a '44-es lázadás során az életüket vesztették a nácik elleni harcban.
2218 2 3 Izé
Philo: Van azért hangulata.
Kiscsuri: Szerintem volt már.
.::JunKieEQ::.: Ez... tisztelet...
Mennyire király lenne már egy ilyennel munkába járni!?
4703 0 4 Izé
hawkeye: Felszálláskor igen, de a stabilizátornak menet közben is folyamatosan korrigálni kell. Az ú [...]
Demente: Szerintem kamu.
Achilles: Egy felszálláskor a testből kicsúszó tőkesúly, vagy egy jól elhelyezett giroszkóp is megtes [...]
Mind a 4 komment
Na így kell autót mosni, hogy tiszta legyen!
2011 0 3 Izé
hawkeye: Há' most mé'? Ő így szokja.....
Strogg: Valami ilyesmi lehetett a probléma: http://pics.imcdb.org/0is248/pulpfictionnova7.9837.jpg :DD
közlegény: odaszáradt rókákat csakis így ;)
Szex, két nővel egyszerre? Íme, a szexológus véleménye

És a ti véleményetek?
4455 0 13 Izé
tjunior: Macerás
hawkeye: https://www.facebook.com/Mosolysziget/photos/a.209909022359056.66212.209898792360079/136525862682408 [...]
Mataccs: Ezen hölgynek problémák vannak a buksijában. Nincs diplomám mint neki, de azt tudom hogy jól m [...]
Mind a 13 komment
Oké, épületnek talán picit túlzás ezt nevezni, de pont ezért Izé

Itt egyébként időpontot is foglalhattok ha kedvet kapnátok hozzá, de erre az évre már nincs szabad szobájuk és jövőre is elég hosszú a várólista.
1555 0 4 Izé
stero: Eső? Vihar? Vagy erre senki nem gondolt?
hawkeye: Vagy haarra ébredsz, hogy egy Milka tehen nyalja az......arcodat... :)
komcsi: És ha véletlen arra kirándulok és befekszem az ágyba? Vagy egy medve kirándul arra? A vécé a [...]
Mind a 4 komment
Tokióban valósággá varázsolták Az égi palotát
1645 1 1 Izé
közlegény: királyság :)
A kiberháború katonái

Nem mindennapi cikket hozott le az Index. Egyik kollégájuk Redmondban, a Microsoft főhadiszállásán járt, ahol a kiberbűnözőket üldöző csoport életébe is beleshetett.
1699 0 1 Izé
hawkeye: A Microsoft redmondi parancsnoksága az állami kiberbűnözést is üldözi? Úgymint US Army, CIA [...]
Ez az igazi extrém sport! 

Ejtőernyős ugrás, ejtőernyő nélkül.
1821 0 2 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/2016/08/03/7600_meterrol_ugrott_ejtoernyo_nelkul_de_tulelte/
bungle: http://rtl.hu/rtlklub/fokusz/csaknem-8000-meter-magasbol-ugrott-ki-ejtoernyo-nelkul
Ma³gorzata Chodakowska szökőkútjai igazi kreatív műremekek
588 0 0 Art Izé
Train to Busan

Dél-koreai zombis horror. Beteg cucc, de annak király.
791 0 0 Film Izé
Úgy látszik az ázsiaiak még maguk szerint is tök egyformák :)
1360 0 0 Izé
Ez a legparább jelmez a világon
2796 0 3 Izé
SilAsh: https://youtu.be/CMMpaMLZxG4 ;)
közlegény: nekem nem ijesztő, inkább amolyan debilpofa-féle
nemtudokregisztralnihelo: ahogy 5:30-nál megpróbálja a fejére illeszteni a legódarabot....... :D
Úsznál együtt delfinekkel?

Most tök ingyen megteheted.
1716 0 0 Izé
Így NE terepmotorozz!
796 0 0 Sport Izé
Sorozat készül a Life is Strange nevű játékból
545 0 0 Film Izé
Na merre gurul majd a golyó?
2315 0 0 Izé
Így kell kimászni egy süllyedő helikopterből
2325 0 0 Izé
Hacksaw Ridge

Második világháborús film Mel Gibson rendezésében
2055 0 0 Film Izé
Ilyen az, amikor 1200 zenész egyszerre játszik Nirvanát
2653 1 4 Izé
Ravennë: Igényes official felvétel. Atttttya ég de jóóó! https://www.youtube.com/watch?v=Ul8vqaGGnY0
Opra: Pótoltam! :)
RT/TURBO: Akkó' mé' nem írtad oda hogy: Kurva jó! :D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...