REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Bon Jovi - Hallejuhah (live - MTV Unplugged 2007 koncert)
336 0 3 Zene Izé
Lizsu: Régebbit nem is találhatsz :) http://en.wikipedia.org/wiki/Hallelujah_(song)
anath3ma: ezt sokan feldolgozták, ez régebbinek néz ki :D http://www.youtube.com/watch?v=rf36v0epfmI
fül: Ez egy feldolgozás, nem? Bár már csak félve merem kérezni. :)
Rockstar - Du hast
Nagyon régi nagyon jó szám, nincs jobb minőségben. Csak itt található meg. Régen láttam MTV-n, külföldin, szerencsém volt hogy annó felvettem vhs-re. Soha többet nem adták, fogalmam sincs miért :(
707 1 3 Zene Izé
xD: LOL :D. Azért Rammsteinék ott vannak a szeren. Különben a Du Hast sem lett volna feldolgozva. Mo [...]
orange: Én úgy tudom igen.
ismeretlen: De ennek nem ugyanaz a szövege mint a Rammstein Du hastjának?
Dune vs Trubblemaker - Hardcore vibes
(ez most nem dnb, hanem breakbeat, jobbhijján ide tettem be. de a dallam biztos mindenkinek ismerős:)
487 1 3 Zene Izé
karaj: Hűűű ez a version eléggé tetszik:):) Meg ez az oldal is...:)
anath3ma: fogalmam sincs.. énis hallottam csomó verziót, nem tudom, kié az eredeti, és annyira nem is mé [...]
Sehnsucht: Nem rossz, de az eredeti jobban tetszik. Márha az eredeti a Dune-s. :) Vagy ők is csak feldolgozt [...]
Joan Jett - Bad Reputation
folytatásként
261 1 0 Zene Izé
Jerry Goldsmith - Greatest Hits
"Ha zenénk fennmarad az utókor számára - ami felől nincs kétségem - akkor az azért lesz, mert jók."

Star Trek, Rambo, Alien, Majmok Bolygója ... és még hosszasan lehetne sorolni.
522 0 0 Zene Izé
Eddie Vedder - Guaranteed
('Into the wild" című filmben szerepel, a filmet Christopher Johnson McCandless emlékére készítették)
467 1 3 Zene Izé
NuttySomeone: Nekem ez a szam volt a nyero..bar enis letoltottem majdnem az egeszz szamot ami a filmben ment:D
Kremy: Hát megérdemelte a Grammyt. A film pedig gyönyörű.Mindenkinek ajánlom. Amúgy megvan az egész [...]
Chino: nagyon nagy, Grammy, Eddie a legnagyobb énekes.
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1164 0 8 Zene Izé
Hazafi: Cash nagy kedvencem. Személy szerint a kedvenc dalom a Highwayman, amit a The Highwaymen formáció [...]
Fanti: Neil diamond az eredeti, no, de nekem a HIM jobbn tetszik ennél :D
Fanti: A solitary man-t a HIM s csak feldolgozta, nem tudom, kié az eredeti :(
Mind a 8 komment
John Williams - Filmzene mix

Ennio Morricone mellett John Williams a legnagyobb filmzene-szerző. Műveit már mindenki hallotta. Ha nem, akkor nem látta a Csillagok háborúját, az Indiana Jones filmeket, a Cápa filmeket, az E.T.-t, a Schindler listáját, a Ryan közlegény megmentését, stb. Íme egy kis válogatás legismertebb szerzeményeiből.
701 1 0 Zene Izé
Long Beach Dub Allstars feat. Black Eyes Peas - Sunny Hours
A Joey c. sorozat főcímdala
784 0 1 Zene Izé
Airwalk: cool
Mark Brown feat Sarah Cracknell - The Journey continues
And the rain came down...
328 0 14 Zene Izé
ZeroO.: "hidd meg,, xD
CRaPtRaSH: nélküle is menne hidd meg!:D
ZeroO.: ne bántsd,hála neki,már tudok küldeni néhány jó száámot.:D
Mind a 14 komment
Johann Sebastian Bach - D-moll Toccata és Fúga

Karl Richter
650 0 0 Zene Izé
Ill Nino - Me Gusta La Soledad
Egy szép, lájtosabb szám az ill ninotól jól...
319 0 0 Zene Izé
Janis Joplin - Piece of my heart
566 3 1 Zene Izé
Kremy: Legjobb.Napi 20szor meg tudom hallgatni...
The Ataris - Boys Of Summer
Egy kis feldolgozás...Jóféle amerikai punk :)
347 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Nemrossznemrossz, habár nekem az eredeti Don Henley-féle verzió is tetszik.
Purple: imádom!!! és ezt is: http://youtube.com/watch?v=59keeWOQVRU&feature=related
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
512 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
Némi jóféle őskor mindenkinek:
Sweet - Fox on the run
és
Sweet - Ballroom blitz
és
Sweet - Little Willy
247 1 0 Zene Izé
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443 1 0 Zene Izé
A világ kedvenc sorozatgyilkosa: Dexter és az ő sorozatának főcímzenéje jól
1114 1 5 Zene Izé
dXter: azt hiszem olyanra találtam így az éjszaka közepén, amit a legnagyobb Dexter fanok értékelni [...]
BoshI: Dexter a legjobb!
zuckerfrei: Everybody loves Dexter
Mind a 5 komment
Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
5182 0 6 Art Izé
Oszikaa: De igen
M.agnus: A Joshua Tree nem egy U2 lemez címe? Újra hódiít a minimal.
kotta: " a kultúra úgy hull le rólam, mint ruha másról, a boldog szerelemben" Akartam erre valami i [...]
Mind a 6 komment
Joshua Tree - a Hangar Prefab által tervezett előregyártott kulipintyó
5556 3 6 Izé
Oszikaa: De igen
M.agnus: A Joshua Tree nem egy U2 lemez címe? Újra hódiít a minimal.
kotta: " a kultúra úgy hull le rólam, mint ruha másról, a boldog szerelemben" Akartam erre valami i [...]
Mind a 6 komment
Belga weblapja!
2661 1 1 Zene Izé
Fanti: Respect és tisztelet Zsoltinak a békának :D
John Frusciante - Song to sing when I'm lonely
543 0 0 Zene Izé
Joey Jordison Drum Solo
433 2 1 Zene Izé
Metalvarju: Ki-be baszott jóóóó!!!!!!
Jose Padilla - walking on air
409 0 0 Zene Izé
Volt már itt cicás poszt? ;-)

(fetbojszlim:dzsóker)
314 0 0 Zene Izé
Tankcsapda - Johhny a mocsokban (első klipp)
411 2 2 Zene Izé
man_oo: úgy 7-8 éve állandóan ezek a dalok szóltak nálunk, mi meg 12 éves kis taknyosok vergődtünk [...]
M.agnus: A felvétel asszem a Fekete Lyukban készült.
Schindler listája (számomra az egyik legszebb filmzene)
Zeneszerző: John Williams
Hegedű: Itzhak Perlman
1032 3 2 Zene Izé
Bakeyoo: Igazából bárhonnan le tudod :)
NuttySomeone: aaaa nagyon odavagyok a zijen filmeker..letoltottem csakmeg nemvolt idom megnezni..nemtudod hol kapo [...]
Metric - Empty (kurvara joszam)
568 0 7 Zene Izé
NuttySomeone: hallod Purple, felraktam egy ojan h Noha - La cafe.. az nemkerult ki de en ujra felrakom annyira sze [...]
NuttySomeone: majd scendesebb lesz midnen..ezert nagy zsongas van most mindenfele ugye anath3ma?:))) ketnapmulva m [...]
anath3ma: de nincsen végtelen zeneszám úúgyhogy. az első napokok egetverő nagy a rohanás.. aztán csend [...]
Mind a 7 komment
Josh the Funky 1-Universal Sound
386 0 0 Zene Izé
Emlékszik még valaki erre? Jobbak voltak mint a BSB és a csapat 4/5 része bejövős volt...
Five - Keep on Movin
400 2 1 Zene Izé
Fanti: Emlékszek :D Régen az ő óriásposzterük virított az ágyam mellett :D
Inside Man

Bollywood Joint - Chaiyya Chaiyya
514 0 1 Zene Izé
fül: ez jóóó!!
A kárhozottak királynője c. film zenéje a wikiből
Pár zene a filmből:
David Draiman - Forsaken
Wayne Static - Not Meant For Me
Disturbed - Down With The Sickness
682 2 3 Zene Izé
Fanti: Szerintem az egész albumot fel lehetne sorolni, imádom ahogy van :)
Balázs: nem tudtam megcsinálni rendesen a linkelést meg csak azokat soroltam fel amik nekem bejönnek, a t [...]
enti: Szerintem Chester Bennington-t kár volt kihagynod a felsorolásból : http://www.youtube.com/watch? [...]
Alapvetőjen rock, de Lacey nagyon jól hörög:D jah és Flyleaf a nevük:)
436 0 5 Zene Izé
koocos: hehe, ez teccik
NuttySomeone: erre a szamra vettettuk a hazibulin;)) jovolt..regvolt
CRaPtRaSH: igencsak jó! nagyonszeretem! :]
Mind a 5 komment
David Jordan - Sun Goes Down
409 1 3 Zene Izé
Luflee: A kedvenc szamom :)
CRaPtRaSH: mi?
nipper: rossz vicc... :)
Daath, extrém metal jól:)
549 0 1 Zene Izé
roland66: mennyi mikulás XD
Aretha Franklin - Respect (hát ez egy csomó film zenéje volt )
667 1 3 Zene Izé
philpo: ez a szám egy soul szám szóval lehetne egy ilyen kategória szerintem
csicsilla: ezért is tettem a filmzenékbe mert gözöm sem volt hova jéne tenni...
SQS: Na ez a post a legjobb példa arra, hogy jó lenne, ha egy post több kategóriába is tartozhatna. [...]
John Dahlbäck - Blink
596 2 1 Zene Izé
roland66: jaj a blink má lerágott csont :D legalább is nálunk de nem mondom hogy nem jó ez a szám! csak [...]
John Butler Trio - Treat Yo Mama Official Video
823 1 0 Zene Izé
Jose Gonzalez - Heartbeats
413 2 2 Zene Izé
Balázs: nagyon nagy zene
Purple: imádom :)
Johnny Cash-Walk The Line
903 0 1 Zene Izé
M.agnus: The Man in Black.
Régebbi postok...