REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sebastien Leger - Bad Clock
448 0 0 Zene Izé
Múltbéli önmagaid (nem elírás, többesszám) segítségével szerezd meg az időgéphez szükséges alkatrészt, hogy visszajuthass a saját idődbe.
2242 3 10 Game Izé
Dawe: gyűlölöm ezt a játékot
eol: Kár, hogy ilyen rövid, összesen 40 pálya a bónuszokkal együtt.
Szamooca: 6.pálya csak -.- áhhh.....ez sok nekem a mai komp.felmérés után -.-' =]
Mind a 10 komment
Seether - Truth
285 0 0 Zene Izé
Senser - Don't lose your soul
State of mind
Age of panic
Eject
Switch
293 0 0 Zene Izé
Imogen Heap - Hide and seek
395 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ezs non szep szam .
Antonio Vivaldi - Négy Évszak
Cakó Ferenc homokanimációi

Tavasz

Nyár
Ősz
Tél
761 1 5 Zene Izé
Bakeyoo: Jó ötlet volt, néha kell ilyen is :)
eNMi: megbocsájtunk! :) ez a 20perces vezeklés elég volt :)
kotta: Nem Czakó! Én kérek elnézést! Komolyan, ezt nagyon csúnyán "benéztem". Megyek Janikát hallg [...]
Mind a 5 komment
Seasick Steve - Cut My Wings
Déli blues, három húron.
1174 3 4 Zene Izé
omgwtfpwnzor: már az a rózsaszín pólós fekete pöttyökkel... de természetesen maga a szám is nagyon atom. [...]
omgwtfpwnzor: a háttérben azért az a csaj befigyelős....
weedjay: ja, nem télleg 3 :D
Mind a 4 komment
Szolgáld ki az alkoholistákat... izé... vagyis a vendégeket  jól... :)

(de csak most az egyszer! a nevét viszont a jövőben mindig kéretik feltüntetni. a címkékben is! ez azért fontos, hogy ha valaki küldeni akar, akkor rá tudjon keresni, hogy beküldtél-e már előtte, vagy sem. - errtu)
7042 4 4 Game Izé
Szamooca: Köszi errtu... :))) ....és ok,odaírom majd ;] ÖRülök hogy tetszik nektek!!!...Végre az én [...]
JeLo: Az a baj, hogy ezzel egyedül játszni nem lehet. A tutorial, amit nem értek, a játék egészét e [...]
eol: Ez nagyon jó játék, tisztára el lehet szórakozni vele függetlenül attól, hogy azt csinálod- [...]
Mind a 4 komment
Bonanza Banzai - Nem ér semmit a dal
309 2 0 Zene Izé
Ez egy jó kis dal.
Jeszusom, ez is '95-ből! Az idő repül. Nick Cave hangját meg szeressük.

(Kylie Minogue + Nick Cave & the Bad Seeds: Where the wild roses grow)
524 2 4 Zene Izé
Toffy: Tényleg köszi igazi klasszikus és kötelező darab mindenkinek szerintem
kotta: Nincs mit. Én délelőtt voltam így, azért is jött a képbe. Én is kedvelem. Te meg azért alud [...]
babapiskóta: Ez most kibaszottul illik a hangulatomhoz. Már fél órája megy... de sztem hajnalig fog menni, ha [...]
Mind a 4 komment
Az okinawai faház étterem (Onoyama Park, Japán). Bár a fa igazinak látszik, nem az. Felmászni sem kell rá, mivel lift vezet az étterembe.
2701 0 18 Art Izé
csirek: jah nem nem a post hatására jött a szav, csak úgy faszányos=fasza csak kicsit túlspiláztam, d [...]
Laci: Talám inkább érdekfaszajtó? Nemde, jobban hangzik mint a "faszányos"? de ezt mintha már mondta [...]
csirek: faszányos :D
Mind a 18 komment
Az okinawai faház étterem (Onoyama Park, Japán). Bár a fa igazinak látszik, nem az. Felmászni sem kell rá, mivel lift vezet az étterembe.
2979 1 18 Izé
csirek: jah nem nem a post hatására jött a szav, csak úgy faszányos=fasza csak kicsit túlspiláztam, d [...]
Laci: Talám inkább érdekfaszajtó? Nemde, jobban hangzik mint a "faszányos"? de ezt mintha már mondta [...]
csirek: faszányos :D
Mind a 18 komment
Screaming Trees - Bed of Roses
Egy kevésbé ismert grunge zenekar természetesen Seattle-ből.
469 0 6 Zene Izé
weedjay: itt a mukodo link: http://www.youtube.com/watch?v=4RNLIOiWppE
Chino: de azért jó volt az ------ ezt akartam írni csak a jó kiamaradt
Chino: de azért volt az... ilyen zenészekkel rossz nem lehet:D
Mind a 6 komment
Robert Plant & The Stange Sensation - Shine It all Aroud (Mighty Rearranger album)
Kiváló dal egy időtlen muzsikustól.
287 1 0 Zene Izé
CSS - Music Is My Hot Hot Sex
275 0 1 Zene Izé
quky535: Ez jó szám :) Legalábbis nekem tetszik ;)
Kutyaszorítóban
George Baker Selection - Little Green Bag
615 0 1 Zene Izé
Fanti: Nagyon jó a film!!!
Mad Season - Artificial Red (Alapvetően grunge banda, de olyan kevés blues szám van még :P)
543 1 0 Zene Izé
Kenny Chesney - She Thinks My Tractor's Sexy
1267 0 0 Zene Izé
Salome De Bahia - Outro Lugar
Egy partyról sem hiányozhat!
541 0 1 Zene Izé
Balázs: a copacabana jobb száma szentem
Nick Cave and The Bad Seeds - Loverman
328 0 0 Zene Izé
Sean Kingston - Beautiful Girls
ezúttal Drum and Bass remix.....méghozzá jól
469 1 2 Zene Izé
Fanti: de csúnya a tenyere :D
Bakeyoo: Hát ez elég gyengécske...
Aram Hacsaturjan - Kardtánc

A Berlini Filharmonikusok
Vezényel: Seiji Ozawa
584 1 0 Zene Izé
Seeed - Next
668 0 0 Zene Izé
Moby - Flower
Tolvajtempó
2433 2 3 Zene Izé
Rizs: juj de jó...
Balázs: naaagy mjúzik :)
szamar001: wááááááááááááááááááááááááááááá imádoooooooommmm
Canibus - Second Round KO
269 0 1 Zene Izé
David187: ÁÁÁ Canibus az egyik legjobb MC! Respect!!!
Justin Timberlake: Sexy Back
312 0 0 Zene Izé
A legnagyobb Cypress Hill szám :)
TEQUILA SUNRISE BLOODSHOT EYES!!!
730 3 44 Zene Izé
Disy: bizony már várás van nagyon
Disy: =)
mateee: alapzene...és jönek VOLT-ra...de örülök hogy soproni vagyok:)
Mind a 44 komment
Avenged Sevenfold - Bat Country
281 1 3 Zene Izé
shikari: nagyon jo szam ^^
fül: detto :)
ZeroO.: ez jó,ezt szeressük :]
? - ?

Sensation White Trailer
(valaki igazán elárulhatná, hogy mi ez a zene)
921 2 6 Zene Izé
eNMi: minél jobban keresem, annál jobban nem lelem. feladom 1 időre, majdcsak belébotolódzom 1xcsak.
Dawe: hát eléggé nem idevaló ez a zene a gyürük urában inkább el tudnám képzelni
roland66: http://www.discogs.com/artist/DJ+Seduction esetleg itt nézd meg! Dj seduction!!!! csak 1 tipp! el [...]
Mind a 6 komment
Johann Sebastian Bach - D-moll Toccata és Fúga

Karl Richter
650 0 0 Zene Izé
Within Temptation - Stand my ground

Látom, senki se tett tőlük fel számot.. nem szép dolog :D
1232 0 8 Zene Izé
Nadin: ez volt az első szám amit hallottam tőlük, persze ez a kedvenc :D
Fanti: Te természetesen a neverending story, az Ice queen, a memories, a mother earth, mind mind szép és [...]
Fanti: áá, inkáb az ÉNDZSÖL!!! :D
Mind a 8 komment
Concord Dawn - Man For All Seasons
342 1 2 Zene Izé
karaj: Chris.SU -s verzió jobban bejön...:)
fül: jóez
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
511 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
A világ kedvenc sorozatgyilkosa: Dexter és az ő sorozatának főcímzenéje jól
1114 1 5 Zene Izé
dXter: azt hiszem olyanra találtam így az éjszaka közepén, amit a legnagyobb Dexter fanok értékelni [...]
BoshI: Dexter a legjobb!
zuckerfrei: Everybody loves Dexter
Mind a 5 komment
The Roots and Cody Chesnutt - The Seed
294 1 0 Zene Izé
The Postal Service - The District Sleeps Alone Tonight 
373 0 1 Zene Izé
indiego: Hogy én ezt mennyire szeretem:)
Ez már majdnem olyan, mintha a vízen járna... :)
6496 2 155 Izé
Nyepe: Nah, kicsit ugyes a csavo, sok gyakorlasa lehet benne... Aki ismeri Szlovakiaban a Nagymegyeri(Velky [...]
anon: Elvannak ezek...
csirek: ez de poén :D
Mind a 155 komment
Segio Mendes - Magalenha

és egy remixelt verzió :)
Bellini and Mendonca - Magalenha

279 0 3 Zene Izé
Balázs: pont ezért küldtem másikat mer ezt mindenki ismeri szinte:)
philpo: jó de szerintem a legtöbben ezt ismerik http://www.youtube.com/watch?v=5fX0zx9dF6A
Killex: http://erotika.indavideo.hu/video/Igy_kell_razni így a legjobb ez a zene:P
Amber - Sexual
330 0 0 Zene Izé
Richie Hawtin - We (All) Search
536 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...