REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai bünti: a Wodka Gorbatschow már nem nyerő! ;)
1589 0 3 Izé
bungle: Segítek: https://de.wikipedia.org/wiki/Wodka_Gorbatschow
Peterson: Azt is lefogadom, ezt nem Oroszországban rakták össze. Amúgy a Vodka nem Wodka. :)
Traveller_x: Annyira utálom ezt az állatot, hogy egyből jó kedvem lett.
Oscar-díjas a magyar film: nyert a Saul fia
1040 4 0 Film Izé
Hódítanak a kamuportálok 

Migránsok, Putyin, elhallgatott igazság, gonosz gyógyszerlobbi és lélekemelő idézetek. Az álhírportálok tömegével szabadítják az olvasókra a lopott és ellenőrizhetetlen eredetű cikkeket, miközben a készítők állítása szerint néhányan „szerkesztik” a honlapot, hobbiból.
1789 0 7 Izé
komcsi: Én nagyon jól szórakozom rajtuk. Főleg hogy még írni se tudnak helyesen, ráadásul mintha fog [...]
tjunior: Azért ránézésre el lehet ezt dönteni, ha 50et nem tiltottam le az üzenőfalamról (meg 1-2 ism [...]
közlegény: leszoktam a lájkkolásról, pláne most, hogy a lehetőségek közül nem tudom eldönten,i simán [...]
Mind a 7 komment
Nézd meg a napfelkeltét Dubai egyik legmagasabb pontjáról! 

Korábbi tenyérizzasztó videók
1990 0 0 Izé
Afrikai gyerekek először látnak drónt
3547 1 12 Izé
Erunder: Erre most tényleg elfelejtettem előtte rákeresni. Bocs.
bungle: Erunder, ez már volt. Töröltem a most felrakottat.
cila: "Mennyből az angyal el jött hozzátok pásztorok" Szuahéliül (google tolmács): Angel alishuka k [...]
Mind a 12 komment
Mici macsó jól alszik ;)
2373 0 3 Izé
Mimis: Új értelmet nyert Aigner Szilárdunk "Derűs estét"-je... :)
közlegény: talán szalonnával álmodott? :)
Strogg: Na ennek sem kell alvásterapeuta, hogy szépeket álmodjon :DD
Need to Know - The Mass Surveillance Thriller Game 

Aki végig tudja játszani, az felvételt nyer a CIA-hez. ;)
2953 0 3 Izé
Traveller_x: Már egy ideje megy az a játék. Sőt lassan új szervert kell nyitni, mert a top 100 -ba sem lehet [...]
Hantaboy: Az a CIA nem NSA akarna lenni? Amúgy a játék emlékeztet a Papers Please játékra, ami ettől sz [...]
komcsi: Kéne egy hasonló magyar játék, mondjuk besúgó hálózattal. Hamarosan úgyis aktuálissá vál [...]
Simon Beck nem hétköznapi hobbija: hatalmas mintákat tapos a hóba 

Galéria
1374 1 4 Izé
bungle: Amazing Game of Thrones Snow Art www.youtube.com/watch?v=rO3Lft-GVuk
Zellergumó: A bácsi el van havazva.
RT/TURBO: Nem. A szomszéd kislány kézírásával... :D
Mind a 4 komment
A 77 embert legyilkoló Anders Behring Breivik beperelte a norvég államot, mert elégedetlen fogvatartása körülményeivel. 

Többek között kevés a vaj és langyos a kávé, valamint Playstation 3 helyett csak Playstation 2-vel tud játszani. Hát nem szörnyű?
2539 0 19 Izé
bungle: http://velvet.hu/helyszinelo/2016/04/20/pert_nyert_breivik_a_tomeggyilkos_jobb_korulmenyek_kozott_ke [...]
bungle: http://hvg.hu/vilag/20160420_breivik_pert_nyert
gyemantt: Hát én még hittem a börtönben, hogy az büntetés a bűnért, de mint látszik csak élethely v [...]
Mind a 19 komment
Por­nó­szí­nész­nőt nyert egy egész hó­napra egy orosz ti­né­dzser 

Magyar cikk
9163 0 24 Izé
Szancso: A kaparóson? Na megyek lefeküdni! :)
hawkeye: :)
Élien: Főleg ő...
Mind a 24 komment
„Most mit nézel? Nincs rajtam semmi fura!” ;)
2428 0 1 Izé
Szobabicikli: Az enyém meg ezt szokta csinálni a kád előtt ;D http://kepfeltoltes.hu/160224/PHOTO_20150425_10 [...]
Neo, egy újabb parkour kutya
1800 0 4 Izé
bungle: Hardcore barkour.
Traveller_x: Magyar vadászok hogy élveznék már..... Lenne ám sztori a kocsmában, hogy akkorákat ugrott min [...]
thisisreal: Aztaq... mekkora mókus!
Mind a 4 komment
Mai cukizé: Quasimodog :)
3921 0 5 Izé
bungle: http://imgur.com/a/jBfVN
nemtudokregisztralnihelo: kutyámajom
közlegény: rokonok: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=27952
Mind a 5 komment
Ez valami kabaré?
2622 0 55 Izé
bungle: http://index.hu/video/2016/04/12/vasarnapi_zarvartartas_parlament_visszavonas_boltzar_semjen_kdnp_or [...]
bungle: http://444.hu/2016/04/11/a-vasarnapi-nyitva-tartas-10-legnagyobb-aldozata
bungle: http://vs.hu/kozelet/osszes/eltorli-a-kormany-a-vasarnapi-zarvatartast-0411 www.origo.hu/gazdasag/2 [...]
Mind a 55 komment
Nekik már nem jutott kockárda... ;)
2546 0 3 Izé
Nusihusi: Itt is kockás ing:D
Szancso: De hogy fogják felbontani a konzervet? ;)
közlegény: nem a cockárda teszi a favágót ;)
Fogyókúra 4 egyszerű lépésben ;)
2810 0 0 Izé
Nézd meg az anyját... és a lányát 1-1 fotón :)
5219 0 1 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/51939_?categoryId=4&position=&large=1
„Ha ti is jó gyerekek lesztek, még akár ilyen sokra is vihetitek!” ;)
2267 0 12 Izé
bungle: www.nlcafe.hu/csalad/20160225/anyasag-fiugyermek-tapasztalat/ 3. pont. :)
hawkeye: Így van...
eMTé: Én azért kötelezővé tenném az óvónéninek, hogy neki is le kelljen ülni a gyerekekkel. Lega [...]
Mind a 12 komment
A 110 éves Flossie Dickey láthatóan nagyon unja már a riporterek hülye kérdéseit és szívesebben kortyolgatná végre a napi whiskey adagját ;)
1820 0 8 Izé
bungle: Pedig 106 évesen már táncolhatnál a fekete törzsfőnökkel és asszonyával! ;) www.facebook.co [...]
Jaca: Ne aggódj, az nem fog :)
zed911: Faszom sem akar eddig élni....
Mind a 8 komment
Elsőként a Lunag Ri 6907 méter magas csúcsán
1661 0 1 Izé
robi0000016: A csúcsot nem igazán mutatták. Én úgy láttam hogy még volt följebb valami. Szóval vissza k [...]
FBI vs Apple 

Azoknak, akik lemaradtak volna az FBI és az Apple közt kialakult terrorista-konfliktusról: az Apple nem adja ki az FBI-nak a San Bernardino-i lövöldöző Iphone-jának tartalmát, honlapjukon egy valamennyi ügyfelének címzett levélben magyarázza el, hogy mit miért tesz az ügyben.

Szerintetek kinek van igaza?
1394 0 20 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2016/03/29/az_fbi_feltorte_a_san_bernardino-i_lovoldozo_iphone-jat/
bungle: http://index.hu/tech/2016/03/01/apple_titkositas_itelet/
bungle: http://i.imgur.com/PeqqtGm.jpg
Mind a 20 komment
Nem baj, van cellux... :D 

Élő adásban tépte el a 150 ezer fontot (azaz kb. 60 millió forintot) érő képet a hölgy. Vagy nem. ;)
4060 0 3 Izé
Nusihusi: Na, ez tényleg ciki:P
rermo: : DDDD ... az a mozdulat ... az a mozdulat .... így könnyű , hogy már előre be volt tépve eg [...]
közlegény: lehet nyomtatni egy másikat, mennyi szászötveneze' ? :)
Én nem tévesztettem szem elől a labdákat! ;)
8938 2 10 Izé
3m3ricus: Meg hát...
tjunior: Simona Halep 2.0
hawkeye: Mondjuk a tenisztudása a béka feneke alatt, a többi viszont látványos.... :)
Mind a 10 komment
Nem ő volt az első, akinek nagy volt a pofája ;)
6242 0 9 Izé
lilaflexninja: Sose kezdj ki egy amish-sal!
Slarioux: Lengyel barátunk rövidre zárta az arcoskodást... Aki így viselkedik, ne csodálkozzon ha koppan [...]
XXavier: Koko is így kezdte.... :-p
Mind a 9 komment
Zseniális csalós bringa Németországból
3941 0 2 Izé
hawkeye: A kisember egyébként is Suzukival jár... :)
drgore: Amíg egy ilyen vagy ehhez hasonló kerékpár többe kerül mint egy személyautó addig csak a ga [...]
Jó étvágyat, gyárákek! :D 

Nem értem miért kifogásolják! A műbeles virsli egészséges (főleg nyersen), hiszen finom maradékhúsból és sertésbőrkéből készül, fontos adalékanyagok hozzáadásával. Jó, hát az uborka nem túl nagy, de legalább nem akad a gyerek torkára, a kenyérben pedig finomított búzaliszt van, hát még a nevében is benne van: finomított, ennél finomabb már nem is lehetne! 

Eközben a hanyatló nyugat egyik kórházában... Nem csoda, ha ott mindenki egészségtelen és dagadék!
2280 0 25 Izé
RT/TURBO: Szerintem ennek, (az ilyennek) mindegy milyen kutyája lenne. Sajnos.
tjunior: Szerinted? francia bulldog - nem akarok senkit sem megsérteni aki kedveli ezt a fajtát, szerintem [...]
RT/TURBO: Jézusom!!! Miért tart kutyát az aki ilyen idióta??
Mind a 25 komment
Így néz ki az ideális férfitest a világ különböző országai szerint 

A női szépségideál itt volt
5140 0 8 Izé
közlegény: ja, még nem egészen jó, szakállat nem rajzolt magának :)
közlegény: ehhez még csak ki sem kell mozdulni otthonról, néhány kattintás és megvan: http://www.funpic.h [...]
bungle: Gyorsan megvan a kockahas, ne aggódj! www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/50724_?categoryId=13 [...]
Mind a 8 komment
Felejtse el az SSD-t, ezzel az üveglemezzel 360 TB-nyi adatot lehet tárolni 

Az új eszköz nemcsak hatalmas mennyiségű adatot képes tárolni, de gyakorlatilag elpusztíthatatlan.
3281 0 4 Izé
Mimis: A "Holy Bible" szöveget körbelőve? ;)
Strogg: "Felejtse el az SSD-t, ezzel az üveglemezzel 360 TB-nyi adatot lehet tárolni " Remélem ez csak h [...]
közlegény: a best of ráfér kettőre :)
Mind a 4 komment
Ennél romantikusabb valentin-napi videót még nem láttál! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
6161 0 16 Izé
bungle: Édes a szakítás. ;)
közlegény: az élet habostorta :)
bungle: Ezért kell megadni a módját! www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/54281_
Mind a 16 komment
Parkoló székek - azért egy értekezleten nem kéne megtapsolni a főnököt! ;)
1276 0 3 Izé
Ravennë: Egy lépéssel közelebb ehhez? ;) http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--EgoWfHRo--/17 [...]
thisisreal: Vagy gyerekekből?
Jaca: Gyerekjátékokból nem csinálnak ilyet?
Szia apukám! Ennyi hó van nálatok? ;)
3752 1 18 Izé
Dmckayals: Lehet, hogy ma már büszke családapa! :D
bungle: Hát ez se ma volt, köszi, át is írtam a linket! Mindenki az Izéről lop, még mi is... :D
közlegény: e mit tanátam :) : http://www.ize.hu/comments.php?post_id=16899
Mind a 18 komment
Vipp Shelter - 55 négyzetméteres luxus készház (2,7 millió forintos négyzetméter ár)
4078 1 15 Izé
bungle: Nem tudom, most látom először, fb-on jött elém...
norbertvincze: nem megy már a szekér ennek a szar todnod kel oldalnak? :D a réginek legalább volt valami strukt [...]
bungle: http://tudnodkel.blogspot.hu/2015/01/csak-660-ezer-forint-ez-mozgo-haz-mar.html
Mind a 15 komment
Ilyen, mikor a férfi nem tud szóhoz jutni! :)
4747 2 1 Izé
pumpa: "Ilyen, mikor a férfi nem tud szóhoz jutni! :)" Nem, hanem ilyen: http://kepfeltoltes.hu/160213/n [...]
Ennél cukmákabb videót a következő évezredben már biztos nem fogsz látni: kutyák mutatnak be 5 ölelést Valentin-napra! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2224 1 3 Izé
RT/TURBO: Én szoktam így csinálni a kutyámmal. Sőt, a párom is. (postkép)
Szancso: Az emberinél, lényegesen őszintébbnek néz ki!
DemJan: Hozzá kell tenni, hogy a következő évezredben már nem igen látunk semmit amúgy se. :/
Anyuka nem nagyon unatkozik :)
2423 2 2 Izé
Szancso: Apuka sem úszta meg. :)) https://www.youtube.com/watch?v=KHKsS2hFzbs
Ravennë: Haha, 1:05-től a két kis törpe, hogy utánozza a nagy törpét. Cukik. :D
Pereszlényi Erika imádja fotózni a pocsolyákon feltűnő tükröződéseket, de még ennél is jobban szereti elkapni más emberek beszélgetését a villamoson. A kiállításán a kettőt kombinálta. 

„Lány: Fogytál?
Fiú: Nem, csak behúzom a hasam. Meg a mellszőrzetem is karcsúsít.”
2225 4 13 Izé
Nusihusi: Ezek jók:D
Purple: "Belebaszom a bécsi fehéret, oszt már kenem is fel." :DDD
Ravennë: Ki "korán" kel... :D Szívesen!
Mind a 13 komment
Virtuális valóság 3D-s pornó - csak nehogy elterjedjen, mert kihal az emberiség! ;)
4981 2 1 Izé
Csádi: https://www.youtube.com/watch?v=S8LpWgP2T2Q
Sokaknak nem fog tetszeni: mostantól akkor is letöltődik a Windows 10, ha nem akarja
3005 1 27 Izé
Hantaboy: Mert nem ingyen kapod meg az oprendszert, hanem keményen megfizetsz érte a személyes adataiddal, [...]
Traveller_x: ctrl+alt+del, folyamatok közt bezárjátok a GWX.exe fájlt aztán becsattogjátok ezt a parancsso [...]
SilAsh: https://memecrunch.com/meme/216U2/a-thank-you/image.jpg?w=500&c=1 :)
Mind a 27 komment
Horrorfelvétel: 4 éves kisfiú az Iszlám Állam legújabb hóhéra
4288 0 12 Izé
norbertvincze: ez lehet még jobban bedühíti a ruszkikat https://www.facebook.com/RTvids/videos/1162482417095343 [...]
norbertvincze: https://www.rt.com/news/332919-boy-executed-isis-music/
bungle: Lefejezés közben végeztek ki egy dzsihadistát www.hirado.hu/2016/02/15/lefejezes-kozben-vegeztek [...]
Mind a 12 komment
Gáspár Győző - A könnyű nap, tegnap volt 

„Büszkén jelentem be nektek, hogy 2016. május 20-án (pénteken) megjelenik az első rólam szóló mozifilm..."

Mit követtetek el??!
1839 1 11 Izé
Traveller_x: Kemény, hogy egy ilyen közhelyes címmel ma el lehet adni egy filmet. Másrészt ez is a hatalmas [...]
Traveller_x: Már rég eljött az az idő.
lilaflexninja: Micsoda rapháború lesz itt. Lapos oldal - gömbölyű oldal!
Mind a 11 komment
Régebbi postok...