REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Disco Express
Saját magukat sem veszik komolyan, poénos átdolgozás "érdekes"( ;) ) szöveggel!!!

Na még egy ráadás!! ;)

Honalp
402 0 0 Zene Izé
Hit Makers-Set me Free

  
381 0 0 Zene Izé
E-Rotic - Max Don't Have Sex With Your Ex
342 1 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: ezt a másikhoz akartam XD
CRaPtRaSH: max má vót http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=360
Sena - First One
296 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Szeressük Sena-t!
Tat - Peace, Sex and Tea

Nézzétek meg oldalt a Champagne, Cocaine And Strawberries c. számukat is, ha tettszett az előző, azért, ha nem, akkor meg azért. ;)
417 1 6 Zene Izé
Fanti: Én is néztem torrenteket, dc-t, sehol se találom. Nem tudja valaki hol lehetne megszerezni?
roland66: megnéztem de nem találja :S több féleképpen is beirtam de semmi :( és neked ez a számuk nincs [...]
ibor90: én sem találom sehol...max youtubról lekapom majd, csak azt túl halkra konvertálja és akkor m [...]
Mind a 6 komment
Sebeők János - Retro...no comment
393 0 2 Zene Izé
Fanti: NA majd megkeresem, h próbálkozzon :D
roland66: HÚÚÚ GYŰLÖLÖM!!!!!! engem a világból kitudnának kergetni ezzel a faszival XD
The Admirals feat. Seraphina - Männer Sind So Scheisse Sexy
328 0 0 Zene Izé
Sepultura - Roots Bloody Roots
Kötelező darab. :)
354 0 1 Zene Izé
Balázs: nagyon nagy zene:)
Serj Tankian
(System Of A Down énekese)
Lie, lie, lie
361 3 2 Zene Izé
Fanti: Imádom :D Serj-et is meg a Systemet is :D Jó kis agresszív zenéket nyomatnak :D
Balázs: király muzsika:)
Meg és JAck White, azaz a The White Stripes
328 0 4 Zene Izé
Fanti: És a Hideghegyben is szerepel :D Bár szerintem oda nem a zenei tudása miatt válogatták be :D
Balázs: ááá hol, nagyon tudnak, Jack pl a rolling stones magazin 100 legjobb gityós listáján a 17. sza [...]
ToMz: nekem ez az egyetlen számuk ami bejön,de elképesztő amit ketten művelnek,kihalljátok hogy nem [...]
Mind a 4 komment
Macy Gray - Sexual Revolution ( nem csak a zene ,de a klipp is nagyon odavág)
431 0 0 Zene Izé
Cavalera Conspiracy avagy Max és Igor Cavalera újra egy bandában
429 0 1 Zene Izé
pepeti: Sanszos hogy Sepu reunion lesz ebből a dologból.:) Ha esetleg még hazánkat is érintené magam a [...]
Sex Pistols - Anarchy in the UK
353 1 1 Zene Izé
ToMz: birom ezt a számot,de szerintem a Sex Pistols az egyik legtúlértékeltebb banda
Mad Season - Lifeless Dead (Live at the Moore)
338 0 0 Zene Izé
Mindless self Indulgence - Shut me up ( cyberpunk )
másik klipp sem elhanyagolható
Mindless self Indulgence - Straight to Video
437 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: esztelen önélvezkedés!:D..őket is szeressük
Eyes set to kill - Liar in the grass
698 1 7 Zene Izé
..NO..sound..: lowok vagytok.... kibaszott jo banda... bar neha a csaj nem kene bele... (L)
Lundgren: de borzasztó rossz,csak a csajok miatt kedtem hallgatni de kár volt...
OZZYka: Szép kijelentés :)
Mind a 7 komment
Servo.hatred - Genesis
Egy kicsit ismeretlenebb stílus, magyar előadója 
719 1 0 Zene Izé
Új izé a láthatáron: zene izé

Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...
6834 13 356 Izé
Purple: múkodik :D gyertek muzsikálni!
dude: És lám, tényleg működik. Uri bátyánk úgy látszik működésre bírta! :D
eNMi: kitartottam és a gyümölcs is megérett mostanra :) műxik, csak mostmár fogalmam sincs, h mit k [...]
Mind a 356 komment
100m-es síkfutás jól. Csak óvatosan, mert könnyen sérülés lehet a vége ;)
4018 0 4 Game Izé
Airwalk: szarszar
mephistto: baromság, nem törik el az ember lkába max elesik ha egyszerre akar lépni valóságba ilyen gondu [...]
CULY: ez szar játék
Mind a 4 komment
Szenzésön Vájt in Budapest - megszólaltak az értelmiségiek...
18033 5 181 Izé
Erunder: Mondjuk tényleg inkább oda való. Kösz.
bungle: Erunder, átküldtem Zene Izére a postodat: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=3204
kisduck: "elektronikus lófasz' ? na ezt nem kellet volna..... maradj csak a rocknál inkább hogyha nem ért [...]
Mind a 181 komment
Csak egy példa arra, hogy miért ne tegyetek fel száguldozós videót a netre.
12416 2 51 Izé
Lui-G: Milyen álszentek vagytok, úristen!!! Rengeteg a baleset és rengeteg a motoros/autós videó is. E [...]
bandee1219: Jól tudod, részben, mert némely német autópályán nincs, ott sűrű a 2-300 km/h, de van, aho [...]
eol: Erről az az eset jutott eszembe, amikor egy csávó pizzát rendelt a lakására... majd a saját l [...]
Mind a 51 komment
Függőhíd - Langkawi, Malajzia.

+ fotók.

7304 0 15 Izé
kotta: Mivel úriembernek szeretek láccani, ezért most nem reagálnék különböző sikítozásokra, meg [...]
mekszamnojz: Hamar ott vagyok nem sikitoznek! :D Bungle te meg ne ajanlgass masnak mert beloklek a Temzebe! Aztan [...]
Laci: Megtervezni talán nem is volt nagy munka. Inkább megépiteni. Ilyen magasságban. S még az erdő [...]
Mind a 15 komment
London és Sydney közötti menetrend szerinti buszjárat.

Az útinaplóból:
"...Passing lush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where the familiar west starts to take on a more Eastern European feel."
Sydney-London:
"A goulash in Budapest (actually two cities, Buda & Pest separated by the river Danube) and we’re back on the road, passing through ush vineyards and medieval villages, we arrive in Hungary, where Eastern Europe starts to take on a more familiar western feel."
6543 4 10 Izé
stofi: Akkor lehet még kéne egy kicsit készülni :)
Dawe: hány hetente indul? nem volt kedvem lefordítani mert épp elég lessz a holnapi angol érettségi [...]
Egerb: Sanzi123: Az actually azt jelenti, hogy tulajdonképpen, valójában.
Mind a 10 komment
A világ legintelligensebb aranyhala
Comet, a kétéves aranyhal focizik, kosárlabdázik, szlalomozik a rudak között és a limbórúd alatt is ügyesen átbújik. A trükkökre a 41 éves állatkiképzéssel foglalkozó Dean Pomerleau tanította meg a halat pozitív visszacsatolás segítségével: ha jól csinálja, Comet jutalomfalatot kap. Az oktatáshoz szükséges DVD film és felszerelés 29,99 dollárért kapható az amazon.com-on. 

2554 2 20 Izé
bungle: Köszi, cseréltem!
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=jgRrrNL-mi4
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=aWR2RgLX61o
Mind a 20 komment
2008. irodalom érettségi. Szerintem elég izés lett, várom a véleményeket. Tulajdonképpen jó megismerni Ancsel Évát, Petelei Istvánt és Vas Istvánt, de utóbbi kivételével még a nevüket sem hallottam, és a reakciók szerint a diákok 90%-a sem. A tananyagban sem szerepelnek, mint ahogy pl. a számtalan nyelven sikert arató Márai vagy Wass sem.

És vigyázat! Nem dühöngeni, politizálni, vagy anyukákat emlegetni, csak a véleményetek érdekelne!
3299 1 149 Izé
Nicholai: töriből mindent ki lehet nézni a forrásokból....ipari forradlaom....II. világháború....álla [...]
cgero: pontot úgy se vonnak le tőled, ha beírod. Én is megtettem, mert nem értettem miért vannak a sz [...]
Kremy: J- Magyar nyelv, ipari forradalom, 56'. Az 56os nagyon pocsék lett így visszagondolva.De az állam [...]
Mind a 149 komment
Zoomolható ultra nagyfelbontású kép az éjszakai San Franciscoról a google maps segítségével.
7702 0 1 Tech Izé
anon: A legutóbbi játékban nem nyert senki?
Zoomolható ultra nagyfelbontású kép az éjszakai San Franciscoról a google maps segítségével.
6345 0 4 Art Izé
Schabee: jófajta
bigyminyő: Alapból nagyon szép a felvétel.....majd kukkoljuk a szomszédot....:)
Kraftwerk: mit akartál már kukkolni? ;p xD
Mind a 4 komment
Zoomolható ultra nagyfelbontású kép az éjszakai San Franciscoról a google maps segítségével.
6477 5 4 Izé
Schabee: jófajta
bigyminyő: Alapból nagyon szép a felvétel.....majd kukkoljuk a szomszédot....:)
Kraftwerk: mit akartál már kukkolni? ;p xD
Mind a 4 komment
Az idei GDC legnagyobb bejelentése egyértelműen a Gears of War folytatása volt. Cliffy B a tőle megszokott lazasággal vonult be a színpadra egy láncfűrésszel a kezében, mely azonnal sejtette, hogy valami egészen újat láthatunk majd a második részben.
605 0 0 Tech Izé
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3130 1 202 Film Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3342 3 202 Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Carl Dionisio portugál Darwin-díjas wannabe 18.500 gumióvszerből (reméljük nem használtból) csinált magának bungee jumping kötelet. Ennyire talán még soha senki nem félt, hogy elszakad a kotton...
7708 2 50 Izé
Schabee: pfffff az aki hülye haljon meg efektus itt nem működött
Belkar: postszöveg az király :)
Re-Peet: A Ferencváros focicsapata meg is kapja a legkörnyezetvédőbb csapat különdíját. Ők rendszere [...]
Mind a 50 komment
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.
5346 0 31 Film Izé
Purple: köszi :DD
Belkar: hulk ha hozza az előző rész színvonalát akkor garantáltan nem lesz harmadik rész :)
Gesa: Nagyon cuki a pónid Drága! :D
Mind a 31 komment
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.
5493 0 31 Izé
Purple: köszi :DD
Belkar: hulk ha hozza az előző rész színvonalát akkor garantáltan nem lesz harmadik rész :)
Gesa: Nagyon cuki a pónid Drága! :D
Mind a 31 komment
Eredetileg április 29-től lett volna tölthető a Service Pack 3 az XP-hez, mégsem elérhető a Windows Update és a Microsoft Download Center rendszerében.
818 0 0 Tech Izé
Mai második ismeretterjesztő rovatunkban a Vultur gryphus, másnéven az Andoki kondor (vagy Kondorkeselyű vagy Andesi Kondor). Nem éppen szép példánya az amúgy sem gyönyörű keselyűknek, mondhatjuk nyugodtan, hogy az egyik legrútabb.

1731 1 22 Izé
ottokar: A Kaliforniai Kondor veszélyeztetett faj és ennek az egyik legfőbb oka hogy annak a lábai gyeng [...]
ottokar: Azt honnan veszed hogy egy dögevő nem fog meg élő állatot? Ha nem talál dögöt éppen akkor [...]
Jorg: Alpakkát elragadni?Ugye ezt viccnek szántad? 2 okból is fals. 1. A Kondor,mint minden keselyű,d [...]
Mind a 22 komment
A mai magyar tinédzserek 94%-a az interneten fejleszti társas kapcsolatait: ismerkedik és új barátságokat köt. Magyarország ebben a tekintetben semmiben nem marad el a legfejlettebb nyugati országoktól– derül ki a Fanta Trendriport tanulmánysorozat első jelentéséből. Az IT-generáció betemette a felnőttek esetében létező digitális szakadékot. Tagjai beleszülettek az új technológiák uralta világba, melyet kreativitásukkal aktívan formálnak.
573 0 0 Tech Izé
Az Obsidian Entertainment nem régiben kötött egyezséget a japán SEGA-val, mely azonnal meghozta gyümölcsét, ugyanis jelenleg két nagyszabású produkción is dolgozik a stúdió. Jelenlegi cikkünk témája most az Alpha Protocol.
525 0 0 Tech Izé
Dobjuk fel a lakásunkat pár post-it fecnivel! ;)

Rebecca Murtaugh munkái.
Utcai emlékeztetőnek sem utolsó...

Post-it animáció:
2662 0 10 Art Izé
M.agnus: Remek, eredeti megoldás, újra virágzik a popart, igaz modernebb formában.
roland66: hát igen sztem is a szar fajtát veszed! :D a rendes post it kicsit drága! mármint nem éri meg d [...]
Purple: szerintem is! nekem mondjuk baromira teccenek ezek a retro stílusú falmatricák. ilyen jóó nagyo [...]
Mind a 10 komment
Dobjuk fel a lakásunkat pár post-it fecnivel! ;)

Rebecca Murtaugh munkái.
Utcai emlékeztetőnek sem utolsó...



Post-it animáció:
2754 7 10 Izé
M.agnus: Remek, eredeti megoldás, újra virágzik a popart, igaz modernebb formában.
roland66: hát igen sztem is a szar fajtát veszed! :D a rendes post it kicsit drága! mármint nem éri meg d [...]
Purple: szerintem is! nekem mondjuk baromira teccenek ezek a retro stílusú falmatricák. ilyen jóó nagyo [...]
Mind a 10 komment
Régebbi postok...