REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szovjet steampunk 1920-ból
1268 1 0 Art Izé
Nyomogassátok az r betűt a klaviatúrán a film közben! :)
4289 2 5 Izé
Tomi Demo: Nagyon kreatív. Bár elég bunkó módon parkol a 2 civic-el a fickó... :)
Nusihusi: Ez nagyon jó:)
Szancso: 2 filmet se néztem mégy egyszerre. :)
Mind a 5 komment
Szerintetek jó ötlet szörfözni egy bálna holttestén, amiből éppen cápák lakmároznak?
3700 0 6 Izé
eospower: Á csak egy Dunwalli halász aki a kívűlálló rúnái egyikét szeretné megszerezni belőle.
zed911: A hajó helyében egy fél órára elhúztam volna hogy jól beszarjon ez a gyökér...
Szancso: Félt hogy neki nem jut belőle. A cápák már úgy is tetemes előnyre tettek szert.
Mind a 6 komment
Övroller (vagy rolleröv) 

Magyar találmánytól hangos a világsajtó
5099 0 3 Izé
szomi1: Ebben nem fog leülni a villamoson :)
blackmumus: Biztos baromi kényelmes lehet egy deszkával meg 2 kerékkel ülni az irodában, vagy az iskolában [...]
JamesBond007: lecsúszott nadrággal nehéz rollerezni
Nektek nem lassú, míg a komment felkerül az Izére (miután megnyomtátok az Elküld gombot)? Vagy pl. a belépés? 

Lécci próbáljátok ki, írjátok meg, új szerveren van az oldal. Köszi!
2097 0 63 Izé
Szancso: 17:52:32 17:52:32 FF
AVIREX: köszi :)
bungle: Tudok róla, sajnos azt egy külsős csapat készítette a Habostortásoknak, nem mi, így mi nem tu [...]
Mind a 63 komment
EGYEDI CEWE FÉNYKÉPES NAPTÁR KÉSZÍTÉS ONLINE 

Részletekért kattints ide, vagy a képre!
1240 0 4 Izé
Findzs: úgy emlékeztem, hogy az izégroups -osok a reklámok azért csodálkoztam
lilaflexninja: Ennek az (x)-nek jó posztjai vannak.
bungle: Igen, küldte: (x)
Mind a 4 komment
590 km/h-val a suliba? Mennyi gyerek örülne ennek! ;)
19711 1 7 Izé
Szancso: Hát nem is a gyorsaságukra. :D
csonimatch: A langokra meg a fustre gondolsz? :D
csonimatch: A langokre meg a fustre gondolsz? :D
Mind a 7 komment
Hervatag zenészek ;)
3562 0 3 Izé
lilaflexninja: Én a végletekig próbálom megmenteni a hervadó növényeimet, amíg egy csepp élet is van benn [...]
vadonka: Teljesen rendben van, hogy kidobod az elhervadt növényt. Erről énekelnek elég bugyuta módon pe [...]
lilaflexninja: Mivel nincs hang a gépemen, elmondja valaki, hogy arról énekelnek tényleg, hogy nyugodtan dobd k [...]
Újratervezés - 10 perces magyar rövidfilm
3251 3 10 Izé
bungle: http://rtl.hu/rtlklub/hirek/nem-vart-siker-az-ujratervezes
lilaflexninja: Szerintem kicsit szirupos/sablonos, de azért kedves és megható film, ha nem lennék kemény férf [...]
csaty: Nagyon jó kis filmecske . És egy kapcsolat már csak ilyen , azokat a tulajdonságait is szeressü [...]
Mind a 10 komment
Most ne zavarj, roppant érdekes ez a házfal! :)
10451 1 7 Izé
sztewe: a 'macska.exe' állomány lefagyott kérem készítsen elő a vésztartalék tej et :D
Szobabicikli: Egy ez csak egy cicc?
kb971033: :DDDDDD
Mind a 7 komment
Itt vannak az év legjobb természetfotói 

Megérkeztek a világ egyik legrangosabb természetfotós díjának idei győztesei. Az angol Természettudományi Múzeum ötvenedik alkalommal meghirdetett nemzetközi pályázatára idén 42 ezer fotót küldtek be, egy kategóriában pedig magyar győztest hirdetett a zsűri.
5888 0 0 Izé
Elmúlt  24 év feat. Főnökök - Atomhatalmasok
154669 0 1 Izé
hawkeye: Posztképhez: Mr. President! Jó a maszkja, de azért a banánról felismertük.... ;)
Szeretlek Viktor!
4357 0 25 Izé
bungle: http://444.hu/2016/05/05/kover-laszlo-az-internet-es-a-media-halalos-fenyegetest-jelent-a-demokracia [...]
Traveller_x: Ez a posztkép a mai magyar valóság. Komoly szellemi tőkét vonultattak fel. :'(
bungle: Napi házmester: http://monsieurpacinyuszi.tumblr.com/post/139098272160/na-ja
Mind a 25 komment
OK Go - I Won't Let You Down
3538 1 7 Izé
bungle: OK Go - Upside Down & Inside Out www.facebook.com/okgo/videos/10153210535420683/
Tomi Demo: Onnan tudod, hogy egy videóklipp jó, hogy ha leveszed a hangot róla, akkor sem ciki. Ez kiváló. [...]
Nusihusi: Ez nagyon klassz lett:)
Mind a 7 komment
Rég volt ekkora kormány­ellenes demonstráció 

A netadó elleni tüntetésből székháztámadás lett: betörték az ablakokat, monitorokat dobáltak a Fidesz-székházba. Ultrák lehettek a tömegben. 6 ember őrizetben garázdaságért.
6028 0 80 Izé
kissfreezer: Nem szokásom, hogy zsindex-nek tituláljam az Index-et, ahogy a FIDESZ-t sem szoktam ZSIDESZ-nek le [...]
tjunior: http://444.hu/2014/11/18/orban-viktor-uzent-az-elegedetlenkedo-fiataloknak/
tjunior: A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ
Mind a 80 komment
Fingadó

Összeszorított farpofákkal ültél a tévé előtt, kétségbeesve. Most mondták be, hogy az állam ezentúl adót vet ki minden egyes szellentésre. Ánuszgyűrű-lazításonként százötven forint a sarc, a gatyád is rámehet. Szó szerint, ha túlzottan elengeded.
1033 0 0 Pink Izé
Karcsúsít és jó a szívnek: 5 tudományos érv a csokievés mellett

Felejtsd el, hogy a csoki bűntudatkeltő főgonosz lenne! Mértékletes fogyasztással, és a megfelelő minőségű ét változatot majszolva ugyanis egyenesen csodát tehetsz magaddal. Elismert nemzetközi szaklapokból gyűjtöttük össze, hogy az orvosok miért javasolhatják akár kiegészítő kezelésnek.
679 0 0 Pink Izé
A legfrissebb hírek az internetadóról a képre kattintva 

Pár aktuális hír:
Gigánként 150 forint lesz az internetadó 
Legfeljebb 700 forint lesz havonta az internetadó 
Netadó: nem igaz a 700 forintos plafon
Az nCore már a filmek utáni adót is feltünteti 
Máris tüntetés szerveződik az internetadó ellen 

Szerintetek mi ez, pánikkeltés, a média túlreagálása, a kormány béna terelési próbálkozása...?
3196 0 61 Izé
bungle: http://index.hu/napirajz/2014/10/27/alku/
norbertvincze: 00:35 - Pötyi néni billentyűt sétáltat? :)
Ravennë: http://index.indavideo.hu/video/Igy_verik_szet_a_Fidesz-szekhazat_billentyzettel_es_monitorral_1
Mind a 61 komment
Harminc önkéntes tesztelő egy próbavezetésre jelentkezett bekamerázott autókkal, előtte pedig a Ford csak annyit kért tőlük, hogy indulás után mosassák le az kocsikat egy autómosóban...
6412 0 3 Izé
Findzs: azt a ferde szemű csajszit szívesen megnyugtattam volna :)
Nusihusi: Én betörném az ablakot ijedtemben:D
Botos Vendel: szinészek nem?????,,,
Egy újabb őrült sofőr
7029 0 3 Izé
T boy: Már nem lehet megnézni.:(
ERko: És csak a véletlen műve lehet hogy orosz/ukrán az illető :D :D
Tomi Demo: 2 szó: felelőtlen szarházi.
Már többször szerepeltek itt okos varjak. Most íme egy szabadszájú varjú... :)
2778 2 2 Izé
hawkeye: Á, dehogy. Az emberek is.... :)
Nusihusi: Azt hittem, hogy csak a papagájok szoktak káromkodni:D
Amikor már a számlát is hamisítják - kínai trükkök Budapesten 

Egy vállalkozó megelégelte, hogy egyes kínai kereskedők nyomokban sem fizetnek adót, a számla olyan ritka tőlük, mint a fehér holló, ha pedig akad is, néha kínai nyomdában előállított, sorszám nélküli, szabálytalan, esetleg képeslap hátoldalát használják erre. Időpontot kért és kapott a nemzetgazdasági minisztertől, elmondta, hol lehetne fülön csípni az adócsalást nagyüzemben nyomó távol-keleti árusokat, erre az adóhatóság egyik elitegysége két hét múlva hozzá szállt ki ellenőrzésre. Ezermilliárdok nyomában.
5646 1 2 Izé
tjunior: Nehéz nem párhuzamot vonni a kitiltási-botránnyal.
hawkeye: Tudnék erről mit mondani, de hiányzik nekem, hogy holnap NAV-osok szálljanak meg bennünket...? [...]
Mai cukizé: Ááá, ezt úgysem hiszem el! :)
3664 0 1 Izé
Szobabicikli: Cukimuki, de csak egyszer...és akkor... szóval inkább ne.
Így repül ki az autóból az, aki nem használja a biztonsági övet!
8350 1 5 Izé
Gud: Arról nem is beszélve, hogy ha egy ütközénél kinyílik a légzsák, öv nélkül az is lehet h [...]
Travis Kestrel: Ezt egyik barátom is eljátszotta. Nem akarta bekötni a biztonsági övét. Elkezdtünk vitatkozni [...]
Mimis: Az a baj, hogy sokan még mindig "gyengeségnek" tartják, hogy biztonsági övet csattintsanak. Egy [...]
Mind a 5 komment
Tehát mégsincs „haspók” :) 

A legnagyobb oldalak is beszopták a hírt, miszerint a 21 éves ausztrál Dylan Thomas hasán egy pók mászott a bőre alá a bali nyaralása alatt.
3947 0 2 Izé
DemJan: https://www.youtube.com/watch?v=C1AHec7sfZ8
Szancso: Ez semmi! Egy "fekete özvegy" képes lehúzni a bőrt... a rokonságról. ;)
A NAV-elnökét és több magyar adóhatósági vezetőt és üzletembert kitiltottak Amerikából 

Magyarországról mikor tiltják már ki őket? ;)
2103 0 65 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/szelbernadett/photos/a.171247126321571.34423.160102384102712/73198179691476 [...]
norbertvincze: "Vida Ildikó NAV-elnököt nem azért tiltották ki az Egyesült Államokból, mert nem vizsgált k [...]
tjunior: Lehet elfogult, de a csóka önmagától hord össze hülyeségeket. Nem hisz az evolúcióban, szer [...]
Mind a 65 komment
Vigyázat, narancs riasztás... avagy ne dobáld a narancsot! ;)
2813 0 2 Izé
rullet2002: sandy jerk
Tóth József: Hááát, narancsot nem is (nem politikai okokból) inkább téglát, de abból sem felet.
„Hej halászok, halászok, mit fogott a hálótok?” :)
6173 1 3 Izé
Tooni: A vacsi megesz.
chuthi: :D a számból vetted ki a szót Szegény kutyát is jól megráncigálta, de nincs kedve elhagyni [...]
dude: "Színészek, nem?"
Talpáné - Kell a zösszefogás, deviszont a népé is!
3140 0 9 Izé
FatSnakeFoot: Aszonnya', hogy "itt roma és roma közt nincs különbség"... Ezdehülye :D A másik hatalmas fo [...]
Botos Vendel: minden szavát értem csak a dorog ??? az mi????,,,,
bimbi: kizárt dolog, mert nem tudom
Mind a 9 komment
Kolibri Panzió :)

(Milyen élethű drón! ;))
2091 1 3 Izé
hawkeye: Csodálatos madárka.
rozsdáspótkocsi: Kolibriül ;)
Tooni: Portugálul gajdol?
Randy Orton odaver! :D
2673 0 1 Izé
Tomi Demo: "Színész, nem?"
Legyen TÁNC!!! Legyen ZÁRCSÖKKENTÉS!!! 

És ezek az emberek választójoggal rendelkeznek... 

Remix is van már.
3769 2 13 Izé
qpci: És ezek szaporodnak is.
bungle: :DDD Igaz! :)
Mimis: Az a baj, hogy nálunk pár vezető beszédéből kb. ennyi maradna: "Jó napot kívánok! Köszön [...]
Mind a 13 komment
Úristen, a tinilányok mindig ilyen undorítóak voltak?! 

Valóságos ámokfutásba kezdtek a One Direction rajongói, amikor megtudták, hogy az egyik tag hányt.
3234 0 5 Izé
bungle: Japánba kellett volna születned. ;) www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/48065_ (vigyáza [...]
Szancso: Leokádia korában, talán nem annyira...
közlegény: Mick Jaggernek sem kellett magát különösebben törnie, hogy pár száz/ezer (Mick sem hiszem, ho [...]
Mind a 5 komment
Egy nyíregyházi gyermekorvos tapasztalatai Angliában
4080 0 5 Izé
Csemegekaraj: Megkésve, de köszönöm!
közlegény: http://hataratkelo.blog.hu/2014/09/22/pokoljaras_az_angol_egeszsegugyben
Tooni: beírod a címsorba about:config erre rákeresel dom.event.clipboardevents.enabled meg erre is dom.e [...]
Mind a 5 komment
Az okostelefon után itt az okosfegyver? ;) 

TrackingPoint Precision Guided Semi-Auto Series
3795 1 12 Izé
sztewe: nekem is, az alien filmekbe használt smartgun azért ennél egy fokkal jobb :D
khristian: Erről a smartgun meg a ZF1-es jutott eszembe.
zeiksz: Okosfegyver = akkor most már nem lesznek felesleges háborúk?
Mind a 12 komment
Mi, ha nem átverés az, hogy az emberektől pénzt kérnek valamilyen nemes célra, aztán ennek a pénzek a nagyobb részét teljesen másra költik? Az összeg több mint 1 milliárd forint. Aki kért, az állam. A földművelésügyi minisztérium viszont úgy döntött, hogy több mint 600 milliót teljesen másra költi.
2273 0 7 Izé
bungle: http://index.hu/belfold/2015/01/28/nem_buncselekmeny_az_1_-os_felajanlas_masra_koltese/
blackmumus: És akkor zárjuk börtönbe az államot? :) 5-10 évre költözzön el mindenki más országba azt [...]
justil: Ismered a mondást, amit szabad jupiternek...
Mind a 7 komment
Kinn is vagyok, benn is vagyok,
jaj de nagyon hülye vagyok!
4306 0 2 Izé
blackmumus: Egy hosszabb egyenes szakaszon le is moshatja a gépet. Igaza volt Orbánnak, ezek tényleg a rejtet [...]
.::JunKieEQ::.: Ó Gazsi.... hogy csókolt volna homlokon, szemből egy másik mutatványos....
HexaClicker 

A középső hexagonra kattintgatással pontokat szerezhetsz.Ezeket a pontokat később elköltheted különböző fejlesztésekre, amikért DPS-t kapsz. Ezek segítségével szinteteket léphetsz. Lehetőség van olyan hexagonokat letenni, amik erősítik a többit egy bizonyos környezetben. Ha elég ügyes vagy, már kattintanod sem fog kelleni.
14505 1 2 Game Izé
Kiscsuri: Megvan....
Kiscsuri: már sok millióm van de nem tudtam rájönni, h az Upgrades 0/3 mire való és hogyan lehet rá rak [...]
Fillérbaszás 

Nincs a kedves olvasónak valami ismerőse, aki megcsinálná helyettem ezt a blogbejegyzést a szaré’hugyé’?
Mai témánk, hogy miért nem áldozunk a minőségre, avagy a balfasz magyarok fillérbaszása.
5017 0 14 Izé
lilaflexninja: Amit ír a srác az jó, és igaz, meg minden, csak kicsit el van túlozva, illetve túlhergeli mag [...]
bungle: "A problémát számukra Magyarországon az jelenti, hogy ott még mindig a szürkegazdaság az ural [...]
bungle: A sok értetlenkedő hozzászólás után tudna valaki ajánlani egy jó bútorasztalost, aki igény [...]
Mind a 14 komment
Autómata 

2044-ben Jacq Vaucan (Antonio Banderas), a ROC robotvállalat biztosítási ügynöke rendszeresen vizsgál ki robotmanipulációs ügyeket. Az egyik vizsgálat közben valami olyasmire döbben rá, amelynek mélyreható következményei lesznek az egész emberiség jövőjére. 

Vajon miért Isaac Asimov Robottörténetei ugranak be elsőre? :D Na mindegy, ma meglessük, úgysincs jobb a tévében. ;)
5046 4 6 Izé
T1B3R1U5: Köszönöm, hálás vagyok az igyekezetedért. de már túl vagyok rajta! ;)
bungle: www.filmfeliratok.org/film-felirat/automata-2014-felirat-128741.html :)
bungle: Spanyolul hosszú.
Mind a 6 komment
Régebbi postok...