REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Rise Against - Ready To Fall
Az egyik legjobb zenekar, amit valaha is hallottam. Odaver mindenkinek! :) Oldaluk
654 3 6 Zene Izé
Metalvarju: Jó nak jó nagyon, de ez nem hardcore hanem punk (nem kötekedés képpen) :D
szofiadojcs: És még a klip is jó :D
VeLaci: És nem csak a zene jó, hanem még mondanivalója is van.
Mind a 6 komment
Wishmaster című szám sokak fantázáját elindította hogy videóklippet csináljon hozzá!
Most itt van egy Disney változat.
7233 3 14 Izé
Lilu__cica: Sajnos túlságosan szeretem a Nightwisht, hogy ezen röhögi tudjak, de attól még ötletes!
BIOsajt@: ::D:D:D:D ez nagyon nagy még ilyet pls:P
Dawe: ebben kategóriában a lama song az ász http://youtube.com/watch?v=HbPDKHXWlLQ
Mind a 14 komment
Rhapsody - Emerald Sword
Semmi üvöltöszés, törés-zúzás, vagy hörgés, ez skandináv stílusú power metal, a mesélős fajtából, de OLASZOK! Amitől különleges, hogy hegedűt is használnak.
923 0 1 Zene Izé
SSly: naon nagy zene, egyik kedvencem :D:D:D
King Diamond - Never Ending Hill

King Diamond nagy hangterjedelmével vívta ki hírnevét, felváltva énekel mély hangon illetve nagyon magasan. Színpadi fellépések alkalmával a védjegyévé vált mikrofonját használja, ami két combcsontból áll és egy fordított keresztet mintáz

Give Me Your Soul

The Family Ghost

In The Fire (Roadrunner United)

Mirror Mirror

The Cellar

Moving On
413 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
Ganja Master: ez nekem olyan iron maidenes, csak a vasszűz énekesnek kisebb a hangterjedelme... : D neki sokkal [...]
Bungee jumping, egy afrikai törzs falujában. Bátrak az biztos. ;)
1218 0 0 Sport Izé
Andrew Lloyd Webber - Phantom Of The Opera Part I, Part II

A filmről

A Musicalről
858 2 0 Zene Izé
Ezek most jönnek vagy mennek??? :)

És egy fapados verzió...
3447 0 15 Autó Izé
buddha: nem szabad azt mondani hogy meleg..... szexuális kisebbség!!!!!!!!!!érted?????? nem buzi, nem kö [...]
Tybbah: maffiózóknak biztos állat ha menekülnek és viszonozni kel a tüzet ;) indítványozom az autós [...]
papaluige: látod,mindig tanul az ember! :)
Mind a 15 komment
Ezek most jönnek vagy mennek??? :)

És egy fapados verzió...
3444 0 15 Izé
buddha: nem szabad azt mondani hogy meleg..... szexuális kisebbség!!!!!!!!!!érted?????? nem buzi, nem kö [...]
Tybbah: maffiózóknak biztos állat ha menekülnek és viszonozni kel a tüzet ;) indítványozom az autós [...]
papaluige: látod,mindig tanul az ember! :)
Mind a 15 komment
Crematory - Revolution

1991-ben alakult Német Doom/Goth/Death Metal banda.

Infó

For Love

Greed

Fly

The Fallen
383 2 1 Zene Izé
Nadin: Legjobb számuk a Revolution (szerintem). :) Persze van még sok jó is, de ez kivételesen jó.
Carnifex - Lie To My Face

2005-ben alakult californiai deathcore zenekar. Eddig 2 demójuk és 2 albumuk jelent meg.

Tagok:
Scott Lewis - Vokál
Shawn Cameron - Dobok
Cory Arford - Gitár
Jake Anderson - Gitár
Steve McMahon - Basszusgitár

Zajlik

Slit Wrist Savior
328 0 14 Zene Izé
Derill: most kitaláltam h inkább naponta feltöltöm rádióba a kedvenceimet mer az en molyan macerás mi [...]
Purple: szuper sztáááálin :D kösziii :)
Derill: úgytünik:D tegnapi kicsi megszívásból kis flashback?:D
Mind a 14 komment
Szuper Csapat epizód-generátor
9018 6 23 Izé
CRaPtRaSH: há veletek meg mivan bogyókák :O
higany: :@ Mr.T kemény!
higany: The A-Team is hired by marha to go to magyarország to rescue tahós sister from gennyláda, who is [...]
Mind a 23 komment
Free Falling - Újabb kijutós a Gotmail- től!
4296 1 46 Game Izé
CrazyLime: Kint vok!
CrazyLime: Most meg nem tom a kötelet a felkötni se a hintára se a csigára! Melyikre kell először?
CrazyLime: Na végre!
Mind a 46 komment
Coprofago - Empty Creature

Infó

Without Faith

Blind Downfall

La Idea De Borde(részlet egy extrémvasalós videóban)

 
297 0 3 Zene Izé
Balázs: hát jahjah:D akkor jutott eszembe hogy Coprofago-t még nem küldtem xD a 3 jóbarát akkor is egy [...]
Ganja Master: ááááh...de jó is volt a péntek te Balázs...: )...mit nem baromkodtunk : D
Ganja Master: szarrágó hahahaXXXXD
A Blizzard kinyírja az NVIDIA-t??
1171 0 0 Tech Izé
Hector Berlioz - Symphonie Fantastique - 5th movement
572 0 0 Zene Izé
Potion Panic

várvédős, bár a vár jelen esetben egy fal :)
4753 3 23 Game Izé
Errtu: Második rész: http://www.ninjakiwi.com/Games/Action/Play/Potion-Panic-2.html
szabi3210: jó a játék eleinte könnyűnek látszik de a vége felé elég nehéz.
Zé: Ez is megvolt... Külön dicséret azért az ötletért, hogy a lények máshogyan halnak meg a kül [...]
Mind a 23 komment
Fárasztó a kutyaélet. :D

(valahogy erről a kutyusról az ENIT másnapja jutott eszembe. :P)
6101 2 14 Izé
bungle: Álmos kutya álmos: www.youtube.com/watch?v=aOg_7ppp2fk
Tomcsisz: Jujjj, ejesze mesz.. na aztan. En tancoltam 3 evig a napsugarban (Maros egyuttes kis pot tanccsoport [...]
Chamy: Hát ja. Néztem én is, hogy az idei tényleg nem egy nagy durranás. :( Tavaly és tavaly előtt s [...]
Mind a 14 komment
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
617 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
Comeback Kid - Wake The Dead

Broadcasting

Lorelei

Canada-i hardcore zenekar, 2002 óta zenélnek együtt.
Az első albumuk (Turn it around) a Facedown Records-nál jelent meg 2003-ban, az új 2005-ös (Wake the dead) pedig már a Victory Records-nál jött ki.

Scott Wade: ének
Andrew Neufeld: gitár
Jeremy Hiebert: gitár
Kyle Profetta: dob
587 0 1 Zene Izé
pé e té i: Hehe tegnap jól küldték a PeCsába:D
Az év apukája

Az év apukája 2.
Az év apukája 3.
12927 4 200 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=40535&c=-1&s=dd&p=1
Sünilány: Logikus:D
Sünilány: Lehet, hogy nem a csaj hibája... Ugyanúgy adófizető polgár,mint Te vagy én, szerinted hol érd [...]
Mind a 200 komment
Twista-Mr. Tung Twista

'92-ben ő volt a világ leggyorsabb mc-je, bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is, másodpercenkénti 11,2 szótaggal..

-honlap-

-wikipedia-
423 0 0 Zene Izé
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)
3520 5 728 Izé
Derill: ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S
CRaPtRaSH: o óóó vakációóó :D csak mert hiába van vége, purp, nekünk még csak most kezdődik! ;D
1nessa: meg mindig nem nevezte el?????:O vagy csak nem hallgat ra a macs?:D
Mind a 728 komment
Diner Dash.
Innen letöltheted az első, innen pedig a második részét. És egy másik változatát pedig innen.
Ha pedig spongyabob fan vagy, akkor pedig innen. :)
1666 2 0 Game Izé
Escape The Fate - Situations

Post-hardcore és screamo banda. Nem túl régóta működnek. Hallgassátok!

-honlap-

-wikipedia-
505 0 11 Zene Izé
Balázs: megesik az ilyen a mai világba:D
pé e té i: ehh xD öcsédet meghagyom Neked :D igaz tényleg nincs értelme a stílusvitának..annyi ,,szar,, v [...]
Balázs: és az "öcsém" ért se tolj le :D
Mind a 11 komment
Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

Wiki

A Viking Metalról

Runes To My Memory

The Pursuit Of Vikings

Asator

Valhalla Awaits Me

Fate Of Norns

Death In Fire
389 1 3 Zene Izé
Balázs: With Oden On Our Side (2006)
fadam: héj ez a számuk (Cry Of The Black Birds) melyik lemezen van? nem találtam meg az oldalukon a dis [...]
fadam: az elsö hörgösebb kedvencem, bár az már jo rég volt
Daft Punk - Harder Better Faster Stronger
Discovery
Interstella 5555 OST

A számot Kanye West is feldolgozta.
752 2 1 Zene Izé
noldika: es mindhiaba mert a Daft Punke sokkal jobb...szerintem...pusszz
Fáradt vagy, hosszú volt a napod, egy kis nyugalmat akarsz?

Akkor ez a Chill Out zene tetszeni fog....vagy nem:):)

Blank & Jones - Summer Breeze

 
462 0 0 Zene Izé
Csítosz. Megáll az eszed, ha eszed nézed! ;)
6369 0 51 Izé
bandee1219: http://curlywurlygurly.files.wordpress.com/2008/04/cheetos-girl1.jpg http://farm3.static.flickr.com/ [...]
mekszamnojz: én láttam ennél betegebbet, de ne akard hogy elmeséljem. ;)
[conejillo]: énis szeretem a cheetost^^ ..de bakker, ez már túlzás :S ennyire beteg dolgot még nem láttam. [...]
Mind a 51 komment
Zebrahead - Falling Apart
349 1 0 Zene Izé
Valaki mozgólépcső virtuóz és valaki nem! ;D
13440 4 18 Izé
Dawe: holnap megyek győri árkádba :P alap hogy kipróbálom :D
Máln@: Látom nem csak én próbáltam :$ :)))....(Jólvanna....unatkoztam az Ikejába :P)
Re-Peet: elárulom a nagy titkot.. : lehet.. :D
Mind a 18 komment
Devildriver - Clouds Over California

Dez Fafara "új" bandája.

Dez Fafara: ének
Mike Spreitzer: gitár
Jeff Kendrick: gitár
Jon Miller: bass
John Boecklin: dob
364 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Waking The Demon

A Bullet For My Valentine a még épp divatos metalcore hullám egyik legsikeresebb zenekara, mely zenéjét kezdettől fogva okosan úgy építette fel, hogy túlélhessék a metalcore lecsengését is. Fülbemászó dallamok, falszaggató groove-ok, és némi heavy/thrash hatás a 80-as évekből.
345 0 0 Zene Izé
Whitin Temptation - Our Farewell
422 2 1 Zene Izé
Demonia: Számomra ez a favorit szám. A W T tiszteletére és párom számára ezt a számot videó formáj [...]
Egy kocka "falfirkái" és egyéb alkotásai... ;)
6778 5 9 Izé
sevenofnine: Korrektek.
Belkar: hehe ezek jók :)
enti: k*rvajóóóóóók!
Mind a 9 komment
Egy két dimenziós játék ahol egy fanta üvegre ültetett vámpírt vagy nem tudom mit kell minnél meszebbre jutattni. Amikor a levegőben van és van drinksed nyomd hosszan az egér gombot és akkor gyorsítani fog. Ha akkor nyomod amikor zuhan akkor egy kis esernyőt tart amivel probál egyenesben maradni.Jó játékot :)
2554 2 38 Game Izé
Raistlin: izééé,ez a másik:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Raistlin: no:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
adi226: Elsőre 226305 De már nagoyn untam örültem h vége lett:D:D
Mind a 38 komment
Portrék a falakon
2813 0 4 Art Izé
papaluige: hát nagyon hasonlít! :) nem bungle rajzolta? :DD
M.Andreas: Az a kislány nem mekszamnojz véletlenül...? 8)
crhis: ez tök jó, meg ügyes dolog. meg ajándéknak is milyen jó már
Mind a 4 komment
Portrék a falakon
2875 2 4 Izé
papaluige: hát nagyon hasonlít! :) nem bungle rajzolta? :DD
M.Andreas: Az a kislány nem mekszamnojz véletlenül...? 8)
crhis: ez tök jó, meg ügyes dolog. meg ajándéknak is milyen jó már
Mind a 4 komment
Streetlight manifesto - We Will Fall Together

Honlap
719 1 0 Zene Izé
Municipal Waste - Unleash The Bastards

Honlap
561 0 2 Zene Izé
enti: állat a borító! :D a zene meg nem rosssssz
Balázs: Szereteeeem:)nem rég ismertem meg őket de királyak:)
Hélium a gatyában :)
7653 3 25 Izé
Valentino: save as : )!
nyehőce: Minek, amikor van az interneten érdekesebb is? How many helium balloons does it take to lift a gro [...]
Bartsimi: 27 köbméter hélium képes felemelni 2 kilogramm sújt. nézzetek ti is Mythbusters-t!
Mind a 25 komment
Régebbi postok...