REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Billy Suicide- Te meddig tudsz életben maradni jól?
3606 1 1 Game Izé
Zé: Elgondolkodtató játék. De tényleg.
"Ha kimondod, jobban fogod érezni magad." ;)
31865 31 50 Izé
mekszamnojz: De tudjuk :D
emiliarvp11: Sziasztok! Nem tudjátok ezt valahonnan le lehetne tölteni? De magyarul kellene, hogy feltegyem a t [...]
Tattoros: I love you...so I already understand everything.I think...I hope,you are so happy:),but don't forget [...]
Mind a 50 komment
Mit csinál a csiga, ha jön a fing?
10058 5 10 Izé
süti: mit nem jeleniti meg:S
bungle: egoni küldte: Mit csinál a csiga, ha jön a szerelem? http://www.habostorta.hu/hab/zsofi/anapkepe/ [...]
Belkar: szerintem a csigák a szájukon finganak csak úgy mellékesen :) bár kitugyja lehet hogy ez a val [...]
Mind a 10 komment
Az OXM magazin jóvoltából megérkezett az első GTA IV élménybeszámoló!
558 0 0 Tech Izé
Vidra és borz - belőlük lesz a vidorz. ;)
2813 1 8 Izé
bigyminyő: De jó volt!...Köszönöm szépen neked!...:) Sajnos elég gyenge az emlékező tehetségem,hát pe [...]
<-{st.one}->: fordítva! Pepé Le Pew a rimantikus bűzösborz kergette mindig a macsekokat: http://youtube.com/wa [...]
bigyminyő: Milyen meglepett a kis borz... Erről egy Caarton Network-ön menő rajzfilm jut eszembe,amikor a fe [...]
Mind a 8 komment
Öööö.... hogy is mondták, bal oldalon a gáz, jobb oldalon a fék... vagy fordítva?
10342 2 10 Izé
r3clbull: legközelebb majd rajtad kommentelünk egy ehhez hasonló post kapcsán :D
tian: De de de!! hogy máshogy? :DD
bandee1219: Serintem az sem. De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy én is így szoktam. Nem így kell? 8O
Mind a 10 komment
Az Eidos és a Funcom a GameSpottal társulva közel 15 000 ember számára biztosít a jövő hétvégére Age of Conan tesztelési lehetőséget.
425 0 0 Tech Izé
Jobb, mint a T-betű.
4272 4 22 Izé
MAGura: akkor már mind1 :D
ismeretlen: Tényleg? huu köszi, ez jó hír. Én még új vagyok a biztosítottak placcán, nem vágom. Akkor [...]
MAGura: ha fizeted a biztositast, neked nem kell aggodni, torhetsz zuzhatsz. ha a biztositod meg nem tudja r [...]
Mind a 22 komment
Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.

Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :D
5045 4 13 Izé
bungle: The Legend of Zelda Theme on theremin http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU
<-{st.one}->: én megnéztem a bemutatóvidet is. kimondottan tecc ez a kütyü, mondjuk nekem a waterphone is tet [...]
Sissi: A cicusok a legjobbak:)
Mind a 13 komment
Pojuko - Ugrálj az izével jól!
Nem könnyű!
3195 1 17 Game Izé
Grábor: ez király egy gém és tényleg nem egyszerű el lehet vele lenni!
Szamooca: csessze meg...:)Tuttam,hogy mihelyt elküldöm,sikerül..:D....FEJJEL LEFELÉ????Ez hüe...:D fejje [...]
Szamooca: lehet hülyének,bénának,esetlenek,majomnak,szerencsétlennek néztek,de én az 5ös pályán elak [...]
Mind a 17 komment
Lego megint - építsünk '67-es Mustang-ot jól!
3787 0 4 Autó Izé
Jerry: Jó, de ez direkt erre lett kiöntve műanyagból (a legó kockák)... ráadásul ha jó látom ez T [...]
M4RCI: Nekem vna egy vödör legóm aminek össz értéke kb 50 felett van. De még most sem gondolom úgy [...]
zuza: szar. ;)
Mind a 4 komment
Lego megint - építsünk '67-es Mustang-ot jól!
3613 1 4 Izé
Jerry: Jó, de ez direkt erre lett kiöntve műanyagból (a legó kockák)... ráadásul ha jó látom ez T [...]
M4RCI: Nekem vna egy vödör legóm aminek össz értéke kb 50 felett van. De még most sem gondolom úgy [...]
zuza: szar. ;)
Mind a 4 komment
Huh, nehéz hetünk volt, jön a melegfront, nyitnak a strandok, készülődnek a fagyisok, rövidülnek a ruhák, csattognak a papucsok. Játszunk is ennek örömére:
A feladat mondhatni a szokásos.

Ez mi ez az izé ez itt?

A megfejtéseket hétfő reggel mondjuk 10 óráig várom, majd slattyogok lefelé a portásunkhoz, hogy jól kisorsoljuk a 3-3 nyertes a valós és a nem valós kategóriában.

Tippelésre fel!

Update1: Kellemes hétfő reggelt minden kedves olvasónak.
A helyes megfejtés pediglen a következő:

RFID alapú borhőmérséklet "beállító" eszköz. A működés elve roppant egyszerű, adott a borosüvegben egy RFID csip, ami jól megmondja az eszköznek a bor típusát es a fogyasztáshoz ideális hőmérsékletet, majd a gép beállítja ezt. Ennyi.
Rövidesen eredményt hirdetünk.
1885 0 50 Tech Izé
rezlavor: adodtak kisebb nagyobb fennakadasok az elmult idoben, a megnovekedett bogrepolosapkamatrica postazas [...]
NFS-fan: hát ez komolyan mondom h már télleg szemétség :@
anon: Vagy csak nem akarnak bögrét adni és azt gondolják hogy "áá majd úgy is elfelejtik" :D
Mind a 50 komment
Kosarazz jól!
2411 0 5 Game Izé
Borz^^,: sztem nemXD de viszont marhára bejövősXD
Dawe: ez tök nehéz:S
Borz^^,: ??!:D
Mind a 5 komment
A-ból B-be jól. :)
11631 3 24 Izé
Mimis: A rendőrök is sokszor tesznek a dologra. Valamelyik nap dugó a nagykörúton, 3 autóval előttü [...]
kozoro: az a durva h. a rendőrök sem ismerik a kreszt, fatermomat megbüntették mert rosz helyen parkolt, [...]
Zack: 2es golf powa:D
Mind a 24 komment
15 látnivaló a jövőből
7948 0 9 Art Izé
Belkar: lehet hogy egymásról koppintották...
Makhi: azt a moszkvai forgó felhőkarcolót én dubaiban találtam meg: http://www.dynamicarchitecture.net [...]
wnw: e
Mind a 9 komment
15 látnivaló a jövőből
8233 6 9 Izé
Belkar: lehet hogy egymásról koppintották...
Makhi: azt a moszkvai forgó felhőkarcolót én dubaiban találtam meg: http://www.dynamicarchitecture.net [...]
wnw: e
Mind a 9 komment
Zombi sztriptíz Jenna Jameson szereplésével

A nem túl távoli jövőben egy titkos kormányzati projekt által kifejlesztett új vírus szabadul ki, és Nebraskában köt ki, egy föld alatti sztriptízklubban. Amikor a vírus elkezd terjedni, a sztriptíztáncosnők átváltoznak "Szuper Zombi Sztriptíztáncosokká"...
11021 0 8 Film Izé
Dralisz: :D szerintem poén bár már minden film zombis szinte... "kicsit" unalmas
VS: Szerintem maradjon a pornónál
Sztiki: de ez most komoly???
Mind a 8 komment
Zombi sztriptíz Jenna Jameson szereplésével

A nem túl távoli jövőben egy titkos kormányzati projekt által kifejlesztett új vírus szabadul ki, és Nebraskában köt ki, egy föld alatti sztriptízklubban. Amikor a vírus elkezd terjedni, a sztriptíztáncosnők átváltoznak "Szuper Zombi Sztriptíztáncosokká"...
11594 3 8 Izé
Dralisz: :D szerintem poén bár már minden film zombis szinte... "kicsit" unalmas
VS: Szerintem maradjon a pornónál
Sztiki: de ez most komoly???
Mind a 8 komment
Bill Gates jövő ilyenkorra -azaz a tervezettnél sokkal korábban - szeretné a piacon látni az új Microsoft operációs rendszert, ami jelenleg Windows 7 kódnéven fut.
1262 0 6 Tech Izé
dega44: A páratlan számra végződő sorszámokkal amúgysem volt soha szerencséje a bandának.....de ugy [...]
Wolf86: Szerintem meg éppen a Vista hatalmas leégése a fő ok a háttérben. Elvégre ha lenne a cégnek [...]
mtzolee: Ennek elment az esze... vagy a háttérben már annyira változik a management,h lassan vissza kell [...]
Mind a 6 komment
Jól néz ki, nem? Itt az elkészítési módja... jó étvágyat!
11420 0 77 Izé
ismeretlen: A kantin nálunk is étkezdét jelent, nem csak Romániában. Amúgy nálunk meg a romák eszik e [...]
donlados: Hmm... ezt egyszer kipróbálom!!
Yeti: Dél-Amerikában nem így állnak a tengeri malachoz. Indiában meg a beefsteak okoz közfelháborod [...]
Mind a 77 komment
Juttasd el golyót jól a célterületre.
( az irányt befolyásolhatod)
1677 1 0 Game Izé
Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.

Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)
11050 17 14 Izé
Belkar: kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza
dNS: Én ezen szoktam nézni az eredményeket: http://livescore.com/default.dll?page=home
Wombat: Nagyon köszönöm! Tényleg fantasztikus az oldal! :)
Mind a 14 komment
A hivatalos bejelentés szerint a tengerentúlon jövő héttől kerül piacra a Sony új kontrollere, a DualShock 3.
663 0 0 Tech Izé
Néhány koncepció arra, hogyan is fognak kinézni a jövő laptopjai.
2102 0 0 Tech Izé
Csípd fel a pasikat a lézerszemeddel jól! ;)
2350 4 11 Game Izé
TamiGabi: 133474
mephistto: A szemlézerezésben verhetetlen vagyok :D
mephistto: 21 pasi 3 beauty mode >D
Mind a 11 komment
Mozaik portrék.
7493 0 10 Art Izé
tian: LOL XD
Bakeyoo: vidcsi? gratcsi
Máln@: waoo....jó vidcsi O-o :)
Mind a 10 komment
Mozaik portrék.
7869 6 10 Izé
tian: LOL XD
Bakeyoo: vidcsi? gratcsi
Máln@: waoo....jó vidcsi O-o :)
Mind a 10 komment
A BBC mai Miracles of Evolution c. műsorában végre fény derül a repülő pingvinek titkára (tudom, nincs is titkára... viszont milyen nap is van ma?)! ;)

2330 0 7 Izé
rivaul: Én meg nem szívtam ma úgyhogy nem látok olyanokat mit ti :P Viszont imádom a pingvintot s rem [...]
TeamCo.: én minden nap megreptetem az emukat....Miután az asztalokat addig futtattam hogy eleget izmosodtak [...]
Errtu: Ha lesz, kapsz. Amúgy nem szórok nekik halat, mert nemszeretik, ráadásul télen hideg van nekik, [...]
Mind a 7 komment
Az ott egy "egér". Nem a rágcsáló, hanem a beviteli eszköz. Az elv hihetetlenül egyszerű (nem a megvalósítás): fogsz valamit, amit lehet tapogatni, teszel fölé egy kamerát, ami figyeli a valamit és a tapogatás során keletkező változásokat a bőr felszínén, majd ezt az egészet jól feldolgozza.

A gyakorlatban így néz ki:
599 0 0 Tech Izé
King Kong helyett jön a Kitty Kong, mert ugye cicás poszt az kell... ;)
2705 6 45 Izé
Mr.T.: Kitten Kong (3/3) :D http://www.youtube.com/watch?v=zjX1kpUP0Hg
DaVepaPa: hahh... :D
CRaPtRaSH: adjameg bungle!!:D
Mind a 45 komment
Hentelj stickman-eket jól!
4330 2 2 Game Izé
<-{st.one}->: nem is kell! jácccc! XDD
Szamooca: háát....nem tudom hova sorolni...:S
Szegény maci jól megijedhetett a 2 veszélyes fenevadtól! :D

3441 0 25 Izé
Schabee: reggelt
rivaul: Lol csóri maci mekkorát esett s teli pofára :DDD Szegény, nem elég hogy 2 ilyen szőrös szörn [...]
kovacslattila: egy hiradas ugyan errol a temarol, de ennek az elejet vagy 10-szer is meg kellett nezzem :)) http: [...]
Mind a 25 komment
Lövöldözz jól.
2030 2 0 Game Izé
Juss el jól a megadott pontba, a piros kockával! ;)
15193 3 6 Game Izé
vasasdrukker: Eh,ezeket nemide :)
vasasdrukker: Pont azért küldtem be,mert szerintem a világ legidegesítőbb játéka :D
vasasdrukker: Figyeljetek job ban,.Ami volt,az az egyes! A címkéket meg én máshogy töltöttem ki,a szerkeszt [...]
Mind a 6 komment
A minap rendezett hasonló spontán játék alapjait felhasználva, itt a második kör.

A feladat ugyanaz: Mi lehet az az izé, ami a képen látható.

Ismét 3-3 nyertesünk lesz ha minden jól megy, ebből három a valós funkciót tippeli meg helyesen, a második 3 pedig roppant kreatív.

A megfejtéseket továbbra is a tech.izé.hu kommentjei közé várom.

Határidő: hétfő reggel 9 óra.

Update: Megkövetek minden kedves kommentező pajtást, hogy csak most jelentkezem.
A helyes megfejtést szerencsére most többen is ki tudtátok találni, rögtön az elején, ami miatt kénytelen voltam cseppet dezinformálni, de úgy látszik ez sem segített.
A helyes megfejtés pedig: szobai planetárium, azaz csillagkép vetítő. A legelső helyes nyertesünk bandee1219 volt, aki külön kap egy sapit, mert beszóltam neki :)

A többi szerencsés nyertest rövidesen értesítjük és itt is jelzem majd.

Köszönöm a részvételt mindenkinek.

Ui.: A következő játékkal kapcsolatosan érdeklődnék és várom a válaszokat komment formájában: Videó rögzítéssel (akár mobil is) hogy álltok?

Update2: A nyertesek pedig a következő szerencsés izé felhasználók:

Az első kategória nyertesei: Soul Deprived, Fear, S.Henrik

A második kategória nyertesei: Forgi, anon, Tothy

Különdíjas sapkatulaj: bandee1219

A nyerteseket a regisztrációnál megadott mailcímen értesítem rövidesen. Ez alól kivételt képeznek azok, akik nem valós mailcímet adtak meg a regisztrációnál, mint pl Fear, igy az ő nyereménye automatikusan felajánlásra kerül valamely karitativ szervezetnek :)
1740 0 57 Tech Izé
Fear: Megváltoztattam, csak ne ajánljátok fel :D :(
Fear: :( bocsanat de regi mailcim volt es a citrom kitorolte:( Ha volna rá mód azért adnék valósat is [...]
bandee1219: Aham, látom, egész nap kómás vagyok...
Mind a 57 komment
Jövőképet mutató felhőkarcolók tervezésére kiirt pályázat.
2242 0 1 Tech Izé
mephistto: És mi visz be a fülkékbe :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb rágcsálója: a vízidisznó, másnéven a kapibara. Hát nem a szívroham viszi el őket, az biztos... :) (és láthatóan jóban van a tegnapi alpakával :))

2525 2 18 Izé
bungle: http://href.hu/x/hm71 :D
Purple: eeh, hozzám is odajött nyunnyogni :D én meg válaszoltam. írjál akkor valami nyilatkozatot : [...]
Tooni: Kérheted a kedvezményt legközelebb, mert küldted a látogatót :) Te: odamentél és nyunnyogtá [...]
Mind a 18 komment
Találd meg a számokat jól.
6057 8 3 Game Izé
Beus22: Nagyon szeretem az ilyen játékokat.Már nagyon jól megy.Az első része nem ilyen jó.
MVS: B...+ jojózik a szemem.... Ez nagyon jó....
Kraftwerk: ez kurva jó :D köszi
Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P

"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
5758 2 57 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35729
dude: http://juj.hu/ny/?cid=788
mekszamnojz: LOL :XD
Mind a 57 komment
Régebbi postok...