REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem szeretik a puszit :)
1933 1 1 Izé
norbertvincze: :D
Mai tippelős: szerintetek mi az, ami kilóg a képen látható táskából? 

A termék oldala.
5404 0 10 Izé
Nusihusi: Smink wifi kiegészítővel:)
ItsMe: Szerintem ez valami multifunkcionális cucc, ami adatokat tölt le magára az internetről, és még [...]
AVIREX: bluetooth hangszóró?
Mind a 10 komment
Bestia curvafia - egy kis nyelvtörténelem
3865 2 2 Izé
cila: Azóta is igaz: Kit magas polczra tesznek, magasról zar alá.
Tooni: "„Georgius Polczonzaro dictus” (Polczonszarónak nevezett György), akinek ragadványnev [...]
Végre valami, amiben a világ legjobbjai között vagyunk: ennyit vesz el a fizetésedből az állam 

„És micsoda szolgáltatásokat kapunk érte!” :D
2931 0 5 Izé
Neverhood: http://likemag.com/wo-auf-der-welt-die-menschen-am-zufriedensten-leben
Szancso: Chilének van hova fejlődni! ;)
tjunior: http://hvg.hu/kkv/20141114_Grafikon_Igy_keresnek_egyre_tobbet_Orban szerencsére van akinek jól meg [...]
Mind a 5 komment
Próbáltátok már celluxszal a macskanyelvet? ;)
2539 0 2 Izé
AVIREX: oké, jöhet a cellux után csipesz videó is :D
blackmumus: kígyónak hiszi magát
Pfejj, de büdös vagy, apám, inkább megyek... ;)
3388 0 6 Izé
ItsMe: ha ez lecsap neki egy pofont, azt tuti nem éli túl
szomi1: Azért modhatta volna legalább, hogy brumm ;)
Bandy86: Vajon barna lett a naci mikor feljött a barnamaci?
Mind a 6 komment
Volt egy kis maszat a szélvédődön... ;)
5507 0 13 Izé
Ssch: hogy kilőtte a lámpát :D
vater85: Jogos. Én is arra vártam, hogy a takarító majd egy viledával letörli :D
szomi1: ...azért nagyon kapaszkodott a kormányba ;)
Mind a 13 komment
Telekocsi és közösségi lakásbérlés: úton a bizalom felé 

Néha más autójába pattanok, de a miénkbe nem szívesen engednék senkit. Néha másnál alszom, de előbb nyalnék csigát, minthogy bármennyi pénzért vendégül lássak valakit. Világok és szocializációs minták találkoznak bennem - már tudom, merre tartok, ám olykor még utánam nyúlnak a generációkon keresztül hordozott előfeltevések, tapasztalatok.
654 0 0 Pink Izé
Mai tippelős: szerintetek sikerül-e a landolás az üstökösön? 

Az előzetes tervek szerint a Rosetta űrszonda magyar idő szerint ma délután 16.34-kor megkísérli a leszállást a Csurjumov-Geraszimenko üstökös felszínére. Ez lesz az első alkalom, hogy ember alkotta eszköz landol egy üstökös magján, ráadásul a leszállóegység központi vezérlő és adatgyűjtő számítógépét a magyar Wigner Fizikai Kutatóközpont és az SGF Kft. alkalmazottai fejlesztették.
2601 1 26 Izé
bungle: www.origo.hu/tudomany/20141118-szerves-molekulakat-fedezett-fel-az-ustokoson-a-philae-minilabor.html [...]
bungle: Állati jó remixek készülnek a Csurjumov–Geraszimenko üstökös hangjából http://index.h [...]
bungle: But they can... www.youtube.com/watch?v=rG8izI2xGco :DDD
Mind a 26 komment
Alig vannak nézők a stadionokban... 

...de azért több mint ezer focipályát újítanak fel és néhány év alatt újabb 100 milliárd Ft közpénz jut a labdarúgásra. Éljen a foci!
1868 0 21 Izé
bungle: Nagy múltú, méltán népszerű focicsapat... Tudta? A felcsúti foci 11 milliárdos támogatást [...]
norbertvincze: http://index.hu/chart/2015/04/20/lazar_sporttamogatas_koltsegvetes/?utm_source=facebook&utm_medium=s [...]
bungle: http://444.hu/2015/04/06/hogy-miert-erdemes-az-allamnak-milliardokat-forditania-a-magyar-focira/ Pus [...]
Mind a 21 komment
NT: Nálatok valóban diktatúra van?
KI: Dehogy. Miért lenne? Szabadon írok, szabadon mozgok...
NT: Ne szívass! Hát nem Magyarországon élsz?
KI: De, itt élek és semmifele diktatúrát nem tapasztalok, de miért baj ez?
NT: Ah semmi.. ugorjunk tovább! {Azt reméltem érdekesebb lesz ez a beszélgetés}
2518 0 27 Izé
tjunior: http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1471/9465/original.jpg
kissfreezer: Jelenleg itt tart. Elég nagy önbizalommal vág neki, hogy visszaszerezze az elvesztett "trónt". R [...]
bungle: Hogy Gyurcsány még a "politikai életben" van, az nekem őszintén fel sem tűnt/tűnik. Én pl. a [...]
Mind a 27 komment
Steam Rocket 2 

Az első rész
1836 0 11 Izé
AVIREX: Igen, nem hagytam annyiban, nem akartam elhinni, hogy az első részben összeszedtem vagy 600.000 p [...]
bungle: Nagyon rákattantál! :)
AVIREX: 338.960
Mind a 11 komment
Steam Rocket 2 

Az első rész
2797 1 0 Game Izé
A nácik tényleg a Holdon vannak... és T. rexen lovagolnak! :D 

Iron Sky 2 | Post az első részről
3164 1 7 Izé
norbertvincze: Putinator :D https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OSHaVH9HhfI
Szancso: Áááá, azt Verne megírta volna. ;D
PabY: én jót kacagtam az első részen megnézem szerintem ezt is
Mind a 7 komment
Dzsungel a betonrengetegben ;)
4792 0 22 Izé
nymisi: kitoltam volna a zárt ajtón a büdös ribancot.... Hamarosan ez várható nálunk is, azt gondolom [...]
Georg: Szinte tipikus, addig feszíti a békés ember idegszálát, amíg elpattan...! Ha nem üti meg a cs [...]
Csádi: Ezt a hülye Vertical Video Sindrome--t semmi sem söpörheti el... :(
Mind a 22 komment
Láttatok már tankot repülni? ;)
3842 0 3 Izé
gyocska: Akkor ez most nem tankoló repülő, hanem repülő tankoló? (plusz filózó dinoszaurusz)
rermo: Egy ekét utána és már beállhatna szántani .
vater85: Naná, hogy láttunk :D https://www.youtube.com/watch?v=6zhgR6iBdRQ
Újabb „beugratós” legénybúcsú 

Inkább Izélt volna szorgalmasan, akkor ő is láthatta volna már itt ezt a videót! ;) Az „operatőrnek” meg ezt a videót ajánlanám...
9264 0 4 Izé
lilaflexninja: Sose vennének rá, hogy bekötött szemmel bándzsizzak. Még nyitott szemmel se biztos.
Nusihusi: Ez a pusztító röhögés:D
Ryan: say no to vertical videos.
Mind a 4 komment
Mai bünti: kínai tyúkok(nak öltözött nőneműek) terrorizálják a hallójáratokat és a retinákat. Jelenleg 2,3 millió ember esett már áldozatul nekik! Csak nem ez lesz az idei Gangnam Style? :(
2173 0 14 Izé
loloppo: Anyam borogass, egy japan jodlizik nemetul a csirkekrol... Ezt igy reggel...?
lilaflexninja: Azért ez is megért volna egy jobb, hosszabb kidolgozást és szebb, japánosabb képi világot, kl [...]
glosshide: Egy pár órával korábban kellene kelnem, hogy megértsem a távol-keletieket... Nálam még mindi [...]
Mind a 14 komment
Hogyan fejleszd az önuralmad? 

„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”
3736 0 0 Izé
Mai napi tippelős
4110 0 3 Izé
Szancso: Kifogyott a tintapatron?
Tooni: Ralfinak nincs szíve.
Jdredd: fincsi! :D ......
Nyilvános hotspotok lettek a UPC otthoni routerei 

Itthon a nagy szolgáltató körében egyedülálló termékkel egészítette ki internetszolgáltatásainak körét a UPC Magyarország. A Wi-Free nevű szolgáltatással bármelyik UPC internetelőfizető csatlakozhat egy másik ügyfél Wi-Fi routeréhez.
2502 9 0 Tech Izé
Mégsem lesz energiacella 

Több mint egyéves dicsőséges média-pályafutás után lezárulni látszik Széles Gábor energiacellájának története. A rejtélyes találmány, amit soha senki nem látott, és semmi konkrétumot nem tud róla, vissza-visszatérő slágertéma volt a magyar interneten, főleg azért, mert Széles előszeretettel mondott róla új és újabb, egyre homályosabb és egyre inkább sci-finek hangzó dolgokat.
3111 0 8 Izé
bungle: http://444.hu/2016/07/10/elon-musk-vs-szeles-gabor
bungle: http://444.hu/2015/05/10/valtoztatas-nelkul-kozoljuk-szeles-gabor-alapveteseit-a-hosszutavu-kozmikus [...]
bungle: Széles szerint ionfáklyával repülnek az ufók http://index.hu/belfold/2015/01/03/szeles_szerint_ [...]
Mind a 8 komment
Részletekért kattints a képre!
2929 0 2 Izé
lilaflexninja: Én
DemJan: Ki az aki valaha is kattintott már képekre a részletekért?
Mai napi tippelős: mi készül éppen?
6252 1 6 Izé
PabY: ügyes a bácsi főleg hogy nem csak a fa esztergálást műveli profi szinten hanem meg is festi fa [...]
DemJan: Paraszt
Nusihusi: Sodrófa vagy pazarlás:D
Mind a 6 komment
Chappie 

Itt a District 9-t rendező Neill Blomkamp 3. sci-fijének (a 2.-at, az Elysium-ot inkább hagyjuk) első előzetese. 

Tartalom: Minden gyerek hatalmas ígérettel érkezik a világra, és ez nincs máshogy Chappie esetében sem: tehetséges és különleges, egy igaz csoda. És mint minden gyermek, Chappie is a környezet befolyása alá kerül, a jó és rossz dolgok egyaránt egyaránt hozzájárulnak ahhoz, hogy megtalálja saját útját a világban, és a maga urává váljon. Egyvalamiben azonban Chappie más, mint a többiek: ő egy robot. Az első, aki képes rá, hogy önállóan gondolkodjon, és érezzen. Az ő élete, a története pedig örökre megváltoztatja az emberek és robotok kapcsolatát... 

A filmet 2015. március 5-én mutatják be az amerikai mozik.
1480 0 2 Film Izé
bungle: Chappie_2015_720p_WEB-DL_AAC2_0_H_264-PLAYNOW ;)
Tooni: Egy hűtőszekrény csak ne feleseljen vissza.
Bázisugrás ernyő nélkül :)
4048 0 11 Izé
jackherer77: Elsőre úgy olvastam: lúdbőr. Amúgy meg ezért mondják buta liba: már az elején a fejére es [...]
Ssch: Hogy odasiettek már, nehogy lejjebb essen, és megüsse magát...
Szancso: Hülye! :))
Mind a 11 komment
Murphy
4418 1 2 Izé
Tóth József: Ba...a meg...
Errtu: Mindig lehet szarabb.
Nyomogassátok az r betűt a klaviatúrán a film közben! :)
4287 2 5 Izé
Tomi Demo: Nagyon kreatív. Bár elég bunkó módon parkol a 2 civic-el a fickó... :)
Nusihusi: Ez nagyon jó:)
Szancso: 2 filmet se néztem mégy egyszerre. :)
Mind a 5 komment
Nyártól lehet tilos a vasárnapi nyitva tartás 

Várhatóan jövő nyártól kell majd vasárnap zárva tartaniuk a hipermarketeknek és a plázáknak - ezt a KDNP alelnöke nyilatkozta az RTL Híradónak. Rétvári Bence szerint a bolti dolgozóknak minden egyes vasárnapra szükségük van, mert csak akkor lehet együtt a családjuk. Azt viszont nem tudta megmondani, mi lesz például a karácsony előtti aranyvasárnap sorsa. 

Nektek mi a véleményetek, legyenek vagy ne legyenek zárva vasárnaponként a hipermarketek és plázák?
1529 0 50 Izé
bungle: Már a Fidesz is támogatja a vasárnapi zárva tartást http://hvg.hu/itthon/20141201_Rogan Megtap [...]
közlegény: Egy kis névváltoztatás, máris családi áruházak lesznek: Tesz Kornél, Spár Elemér, Fincsi L [...]
bungle: http://444.hu/2014/11/09/a-szlovakok-elutasitottak-a-vasarnapi-boltbezarast/ Ezek szerint Szlováki [...]
Mind a 50 komment
Övroller (vagy rolleröv) 

Magyar találmánytól hangos a világsajtó
5098 0 3 Izé
szomi1: Ebben nem fog leülni a villamoson :)
blackmumus: Biztos baromi kényelmes lehet egy deszkával meg 2 kerékkel ülni az irodában, vagy az iskolában [...]
JamesBond007: lecsúszott nadrággal nehéz rollerezni
Lépegető izébigyó (Kinezin protein) 

Ugyanez magyarul.
3413 2 9 Izé
bungle: Keveset izéltél. ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=20897 www.ize.hu/comments.php?post_id=10565
vbk: ezt a viccet nem ismerem
vbk: Itt egy viszonylag nagy viszkozitású közegben (legalább is a levegőhöz képest nagy viszkozit [...]
Mind a 9 komment
A más(od)ik (pót)kocsim egy Porsche! ;)
5160 0 4 Izé
hawkeye: Miért, csak a vonatoknál lehet hátul is mozdony? :)
Nusihusi: Mindenhová követni foglak:D
közlegény: Nem tud szabadulni a szecsuáni csípős falatoktól
Mind a 4 komment
Újratervezés - 10 perces magyar rövidfilm
3251 3 10 Izé
bungle: http://rtl.hu/rtlklub/hirek/nem-vart-siker-az-ujratervezes
lilaflexninja: Szerintem kicsit szirupos/sablonos, de azért kedves és megható film, ha nem lennék kemény férf [...]
csaty: Nagyon jó kis filmecske . És egy kapcsolat már csak ilyen , azokat a tulajdonságait is szeressü [...]
Mind a 10 komment
Most ne zavarj, roppant érdekes ez a házfal! :)
10451 1 7 Izé
sztewe: a 'macska.exe' állomány lefagyott kérem készítsen elő a vésztartalék tej et :D
Szobabicikli: Egy ez csak egy cicc?
kb971033: :DDDDDD
Mind a 7 komment
Itt vannak az év legjobb természetfotói 

Megérkeztek a világ egyik legrangosabb természetfotós díjának idei győztesei. Az angol Természettudományi Múzeum ötvenedik alkalommal meghirdetett nemzetközi pályázatára idén 42 ezer fotót küldtek be, egy kategóriában pedig magyar győztest hirdetett a zsűri.
5888 0 0 Izé
Szabad a gyufával játszani!
779 0 2 Art Izé
Ravennë: https://vimeo.com/107263462
Tooni: Hümm, nem semmi.
Mai tippelős játékunkban írjátok meg, hogy szerintetek milyen (eddig a napig nélkülözhetetlen) tárgy látható a képen! ;)
6579 0 9 Izé
Nusihusi: Valami fényforrás...
cila: Soha nem jöttem volna rá. Se erre a honlapra... http://otthonkommando.cafeblog.hu/page/117/ ... n [...]
Igneon: Ekkora baromságot még életemben nem láttam.1.Rengeteg kihasználhatatlan tér van a hozzá rögz [...]
Mind a 9 komment
Állandó faj lett Nógrád megyében a barna medve
4402 0 1 Izé
Xenophil: Erdő szélén jó a kedv... ott lakik a barna medv..
Karcsúsít és jó a szívnek: 5 tudományos érv a csokievés mellett

Felejtsd el, hogy a csoki bűntudatkeltő főgonosz lenne! Mértékletes fogyasztással, és a megfelelő minőségű ét változatot majszolva ugyanis egyenesen csodát tehetsz magaddal. Elismert nemzetközi szaklapokból gyűjtöttük össze, hogy az orvosok miért javasolhatják akár kiegészítő kezelésnek.
677 0 0 Pink Izé
A legfrissebb hírek az internetadóról a képre kattintva 

Pár aktuális hír:
Gigánként 150 forint lesz az internetadó 
Legfeljebb 700 forint lesz havonta az internetadó 
Netadó: nem igaz a 700 forintos plafon
Az nCore már a filmek utáni adót is feltünteti 
Máris tüntetés szerveződik az internetadó ellen 

Szerintetek mi ez, pánikkeltés, a média túlreagálása, a kormány béna terelési próbálkozása...?
3196 0 61 Izé
bungle: http://index.hu/napirajz/2014/10/27/alku/
norbertvincze: 00:35 - Pötyi néni billentyűt sétáltat? :)
Ravennë: http://index.indavideo.hu/video/Igy_verik_szet_a_Fidesz-szekhazat_billentyzettel_es_monitorral_1
Mind a 61 komment
Régebbi postok...