REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Bratz babyz fish tanks
2258 1 2 Game Izé
Syerafy: a fish mix-be kell szaporitani őket, aztán meg eladni... legalábbis ennyi értelme lehet a játé [...]
Szamooca: hát..én ezzel nem tudok mit kezdeni :$
"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"

(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)
7074 6 38 Izé
készpicsamelegmálé: Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)
gvereb1: kösz a számot
Lako: Pókmalac, pókmalac!! ^^ Várjatok velük 1-2 évet, Rivaul már illusztrálta x]
Mind a 38 komment
HA-HA-HAL torna :D
3940 1 14 Izé
madMate: jól megcsinálták az biztos :D
bpma: ezek de k*va sokat szivtak :D
TeamCo.: Szerintem csinos kis animáció.. meg a hangok is jó és hogy beleélik magukat a srácok is amikor [...]
Mind a 14 komment
Ha nem kicsit részeg a bíró, akkor nagyon? :D
2598 0 2 Sport Izé
anon: Jah, úgy megy néz ki mintha terhes lenne :D
KisPal: Ennek nem a háta fáj?:D
The Steve feat. Akkezdet Phiai - P.I.Á.É.

A Wacuum Airs egyik oszlopos tagja albumáról való igen csak minőségi zene. Aki már látott alkoholt az megérti a szöveget :) Igazi wacuum-os feelinget hoz. www.wacuumairs.com
544 2 1 Zene Izé
xcsokix: VÁÁKUM mesterek!!!:D
KRS-ONE & Marley Marl - Hip Hop Lives

Nas szerint a hip-hop halott, Krs-One szerint nem!

"Hip-hop is more, then music

Hip is the knowledge

hop is the movement"

Amúgy a klipp tisztelgés a nagyok előtt (akiknek Krs pályatársa volt...).
473 1 1 Zene Izé
etele: most akartam én is beküldeni! KRS nagyon nagy arc, hát még ez a szám. Respect! disy barátunk 1 [...]
Eths - Crucifére

Francia banda akik metalcoret játszanak. De hazájukban ezt frenchcorenak hívják mivel francia nyelven tolják a számokat.

Bulimiarexia

Samantha

Detruit Moi

V.I.T.R.I.O.L
543 1 1 Zene Izé
szpet: Erről a mátrix jutott eszembe: "Franciául kéj káromkodni. Mintha selyemmel törölném a segge [...]
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
375 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
Warpigs - Monte Carlo

Anno felüdülés volt hallani és látni a Warpigs igencsak színvonalas videóit britni és a többiek között. A csapatnak tudtommal 3 klipje létezik (ők maguk meg már nem), ebből az elsőt az az Antal Nimród rendezte, aki a klipben felhasznált ötletét később emlékezetes és gondolkodtató játékfilmmé is varázsolta.

Hamarosan július 14. Remélem egyértelmű, de kis feladvány: miért fontos ez a dátum Monte Carloban?
384 1 5 Zene Izé
csicsilla: örülünk (szerintem nyugodtan mondhatom ezt Kotta nevében is),hogy sikerült kielégitenünk!XD
Bakeyoo: Micsoda kielégítő válaszok! :) Köszi!
csicsilla: jol tudod... és nagy muri volt , lehet hülyeséget mondok,de az összes Eu tagorszàgbol jönn [...]
Mind a 5 komment
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10886 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
A képen el van rejtve egy madárfészek. ;) Ha nem találod, akkor katt a képre! :D
17507 0 47 Izé
Derill: neokoskodj:D énvagyok a falusi vagy te?
Purple: ezek széncinegék :D
Derill: akkor a kis srágarigók a csőben elordítják magukat hogy INCOMIIIIIIIIIG!
Mind a 47 komment
A Kapj el ha tudsz című film zenéje John Williamstől, aki filmzenéi miatt régóta nagy sikernek örvend. Az utóbbi évek egyik legnagyobb (mondhatni legendás) filmje. Kötelező megnézni.


767 0 7 Zene Izé
fadam: néha kicsit vontatott már a film, de nekem egyik kedvencem
Thaddeus: Elolvastam a regényt, amiből készült, és a főszereplő ott egy 190 centis 100 kilós fickó, a [...]
calipunkszabus: tényleg azért inkább Hanks bácsi miatt értelmes ez a film, de nekem 1ik kedvenc filmem
Mind a 7 komment
Egyszerű szék kicsiknek és nagyoknak. Ha akarod etetőszék, ha akarod hintaló, ha akarod simán csak szék.  És csak 450 Usd.
1330 0 5 Tech Izé
leep: én is:)
anon: Még várok kicsit amíg csökken a dollár :D
winkytct: en megcsinalom 100USD + alapanyag ... kinek kell?
Mind a 5 komment
Lehet szemezgetni a néhai, s jelenlegi bankók közt.

Akad pár kivételesen szép, vagy értékes is.
13467 17 19 Izé
7sleeper: szánalmas ;-)
Evo_VII: idézek: "Mivel az infláció miatt a pénzek értékét harmadolták, így a bankban beváltáskor [...]
Kurszan: az 1000 pengösböl ki van takarva valami? Nekem is van 1 zacskó milliárdosig menö pengö.
Mind a 19 komment
Azoknak, akik nem szeretnek dobozból inni... Itt egy videó róla:

1801 2 39 Izé
mekszamnojz: "ár meglehetne tenni, hogy csak kimegyek a kertbe, és leszedem ami kell" - én ennél tovább el s [...]
Purple: de mivel itt most a dobozos üdítőkről van szó, miért kéne beszélni a buszokról, meg a keny [...]
Mage_ster: Ezt a "találmányt" én is rettentően feleslegesnek tartom. De mindezektől függetlenül a fejlő [...]
Mind a 39 komment
Asszony, ha majd ilyen frankó lesz a tálalás vacsorára, akkor talán megnyomhatod az egyik gombot. :D
3042 1 8 Izé
buddha: apukám, ma nem volt kedvem főzni,hideget eszünk vacsorára..
ceazar: ki a tököm iszik tévézés közbe jeges vizet?:D a tévé kelléke vagy sőr ,vagy kóla . vagy f [...]
Belkar: ja olyan mint a Távkapcs ban :D
Mind a 8 komment
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
300 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Cannon Fodder - Intro

Remélem van, aki emlékszik erre a régi amigás játékra és a jó kis zenéjére:P

Itt különböző kontrollerekkel adják elő ezt a számot:)
580 0 0 Zene Izé
Bike Mania
5927 5 2 Game Izé
Errtu: http://www.in.com/games/playgame-bike-mania-4-17847.html
Zé: Ennél még az Elasto Mania is jobb volt... Legalábbis annak nem volt ilyen idegesítő zenéje.
Rocket Man
3789 1 8 Game Izé
kislevi: 2perc 31másodperc alatt csináltam meg az egészet.Tök zsír játék. :-)
tomi77: Én ezt fel akartam rakni! XD
Rthlss22: Mire felfedeztem az extrákat mar kijatszottam az egeszet:Pjo game
Mind a 8 komment
lvl70 Elite Tauren Chieftain - I am murloc

(hamarosan lvl80 ETC lesz a "zenekar" neve)

/*azt hittem, hogy ez nem illik erre az oldalra, de Samwell után...*/

honlapjuk: WoWWiki

másik két számuk: Storm, Earth and Fire (aka Power of the Horde); Rogues do it from behind
452 2 9 Zene Izé
Szmiri: és még mondják hogy a blizzard nem horda párti.. :P
Frankie: Na mostmár mindent összeszedek, és csak úgy küldöm el: A tagok: Samuro (Samwise Didier) - Lea [...]
Frankie: bocs, nem floodolni akarok, csak elírtam: Júni 29. óta sry
Mind a 9 komment
Stop. Olyan világban élünk, ahol a tévében látott filmes műfajok között könnyen eligazodunk. Az akció az akció, a doksi meg doksi. Mathijs Geijkes filmje éppen ezt kuszálja össze. Remekül.
5977 0 12 Film Izé
Vin Dieselke: Hát öhhhm lehet én nem értek, az ilyen rövidfilmekhez, de szerintem ez egyáltalán nem jó. Ne [...]
makkos: Azért megnéztem volna, hogy veszik fel monnyuk ezt a kisfilmet. Meg azt is, akik azt felveszik aho [...]
Dawe: pont ez a lényeg benne
Mind a 12 komment
Stop. Olyan világban élünk, ahol a tévében látott filmes műfajok között könnyen eligazodunk. Az akció az akció, a doksi meg doksi. Mathijs Geijkes filmje éppen ezt kuszálja össze. Remekül.
6139 2 12 Izé
Vin Dieselke: Hát öhhhm lehet én nem értek, az ilyen rövidfilmekhez, de szerintem ez egyáltalán nem jó. Ne [...]
makkos: Azért megnéztem volna, hogy veszik fel monnyuk ezt a kisfilmet. Meg azt is, akik azt felveszik aho [...]
Dawe: pont ez a lényeg benne
Mind a 12 komment
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
636 0 0 Tech Izé
One Shot One Kill
5499 1 6 Game Izé
peanut: hmm..mindegy, meglett (középtájt)
peanut: a hajósnál azóta se jutok tovább...ok, hogy hajótest víz alatt irésze, de elvielg már végig [...]
danika011: köszönöm!:)
Mind a 6 komment
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
617 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
Mindig nehézkes a laptop-ot ölben használni. Erre nyújt szimpatikus megoldást ez a párna. Három különböző modelljük van, ez a legtutibb. Ráadásul szétszedhető és könnyen hordozható, már ha valaki vinni is akarja...
2837 1 11 Izé
Anapis: Ez nagyon jo ötlet, varrok magamnak egyet:) az én laptopon régi, és nagyon melegszik, párna né [...]
puputeve: Én rá nem tenném a laptopot ilyen párnára, alul van a hűtése nem egészséges eltorlaszolni.
zimbabwe: Köszi SteveOH! Magyarországon más felépítésűeket lehet kapni ha vki olcsóért keresi;) igaz [...]
Mind a 11 komment
Egy új akkord gyűjtemény zenészeknek. Főként magyar dalokkal foglalkozik. A dalszöveg mellé akkordokat is társít, sőt még TRANSZPONÁLNI is lehet.

Egy pillantást talán megér, szerintem nagyon hasznos
699 3 0 Zene Izé
Diner Dash.
Innen letöltheted az első, innen pedig a második részét. És egy másik változatát pedig innen.
Ha pedig spongyabob fan vagy, akkor pedig innen. :)
1666 2 0 Game Izé
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
425 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Hát ezt is megéltük... Több mint 7 év után a nagysikerű RPG harmadik része is bejelentésre került! (van akit ez lázba hoz... :D)
1028 0 7 Tech Izé
CRaPtRaSH: én nem találkoztam vele...
koocos: :D
Asagrim: Hmm ... mintha ezt már szombaton beküldtem volna ... linkkel együtt a 3d engine-hez hogy azért _ [...]
Mind a 7 komment
Na jó ez egy elég érdekes tech izé , mert oda van írva , hogy egér miközben egy tojás na akkor , hogy nevezzzük ezta z izét tojásegér vagy egértojás várom az ötleteket !
[DJ Öcsike így küldte be, ezért nem javítok bele, hát lássátok, milyen jó dolgunk is van nekük - Crap]
1325 0 12 Tech Izé
Lako: kültek=küldtek allor=akkor
DJ Öcsike: Ok boccs mindenért amit tettem többet nem teszek ilyen csunyaságot ! :(
rezlavor: kicsit nem figyelek ide es szana flamelitek az egeszt... miezitt ISTALLOOO HUPAKOLAS?????
Mind a 12 komment
Psycho Realm - Showdown

Kevésbé ismert banda, benne B-Real /Cypress Hill/, ez a stíluson is látszik, és a két alapító Jacken és Duke. Többi infó wikipedián. Aki szereti az régi hip-hopot annak muszáj egy próbát tenni vele.

-honlap-

-wikipedia-
382 0 2 Zene Izé
etele: na ez már valami disy úr
xcsokix: Istenek ez a hip-hop nem az Ogli DZSÍ! :D:D
Fáradt vagy, hosszú volt a napod, egy kis nyugalmat akarsz?

Akkor ez a Chill Out zene tetszeni fog....vagy nem:):)

Blank & Jones - Summer Breeze

 
462 0 0 Zene Izé
Chimaira - Six


Az ohio-i Chimaira (ejtsd: kiméra) a bizonyíték a halál utáni életre.

Hiába volt egy hihetetlenül ütős anyag, hónapokkal a self-titled kiadása után úgy látszott, a Chimaira a végét járja. A tagok egymást anyázták, a kilépésükkel fenyegetőztek, problémák adódtak az akkori kiadójukkal.

2007-ben, a Resurrection más volt. "Újra egy banda vagyunk, nem egy egy-személyes-show. Rob vitte szinte az egész előző lemezt, ami jó volt. De most mindenki részt vesz a számok megírásában. A lemez olyan, mint egy hullámvasút. Összekevertük az előző két lemezünket és telepumpáltuk szteroidokkal."
348 0 0 Zene Izé
Trivium - The Crusade

Klipp ugyan nincs hozzá, sőt instrumental szám, de aki szereti a gitártémákat annak kötelező! :)
292 1 0 Zene Izé
A jó csatár akár háturól is támad, ha kell. :D
12596 6 11 Izé
X2x: Ennek az esetnek a sazabályossága megkérdőjelezhetetlen! Egyszer Puskás olyan gólt rúgott,hog [...]
dNS: Szerintem meg biztos hogy megadnák az ég világon semmi szabálytalan nincs benne (legalább is am [...]
dNS: Az első az tuti nem volt szabálytalan a második viszont igen!
Mind a 11 komment
Egy két dimenziós játék ahol egy fanta üvegre ültetett vámpírt vagy nem tudom mit kell minnél meszebbre jutattni. Amikor a levegőben van és van drinksed nyomd hosszan az egér gombot és akkor gyorsítani fog. Ha akkor nyomod amikor zuhan akkor egy kis esernyőt tart amivel probál egyenesben maradni.Jó játékot :)
2554 2 38 Game Izé
Raistlin: izééé,ez a másik:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Raistlin: no:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
adi226: Elsőre 226305 De már nagoyn untam örültem h vége lett:D:D
Mind a 38 komment
A Csík zenekart először népzenei részről ismertem meg. Aztán kiadták a Senki nem ért semmit című lemezt, amelyen Kispál átdolgozásokat játszottak. Érdemes az összes lemezüket meghallgatni annak, aki kicsit is szereti a népzenét.

A zenekar hivatalos honlapja
1302 2 1 Zene Izé
kotta: Picit a hang lemászik a képről, de erről sem ők, sem egyikünk nem tehet. :-) Köszi hogy bekü [...]
Mr. Fingers aka. Larry Heard - Can you feel it
Egyik legalapabb house zene,ami talán a legtöbbet feldolgozott. Nagyon eredeti old school.


Wikipédia
Discogs.com
Myspace.com
365 0 1 Zene Izé
konvejor: nagy
Régebbi postok...