REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezzel a cuccal anélkül irányíthatod a telefonod, hogy ránéznél
682 2 0 Tech Izé
A váratlan John Cena meme így néz ki élőben
3117 0 1 Izé
kakucsi: Ezek az arcok minden pénzt megérnek!
Így alakíthatod át az iPhone 6s-t egy vadiúj iPhone7-re
792 2 0 Tech Izé
Gondoltátok volna, hogy egy vasútállomásnak tökéletes akusztikája van?
1978 0 1 Izé
kakucsi: Elképesztő!!!
A McDonald's csináld magad hamburgerével jöhet is az instant szívroham
1838 1 0 Izé
Szerintem ha a tahóságot lehet művészi szinten csinálni, hát akkor Ibrahimovic egy művész!
543 2 0 Sport Izé
Hordanál koszból készült gyűrűt? Nem? És ha így néz ki?
816 1 0 Pink Izé
A Moszkva... izé Széll Kálmán tér felújítása pár percben.

A készítő
1196 1 1 Izé
prototype: A videó jó, csak igazából a mai szervezésen vagyok kiadkadva, hogy ehhez tényleg 14 hónap kel [...]
Baba csendesítő sisak
1393 3 3 Izé
Peterson: Én a sisakot a feltalálójára raknám. Napi 24 órában, azután megkérdezném egy hét múlva a [...]
Zellergumó: Nincs gyereked ugye? :) A kisgyerekek akkor sírnak ha valamijük fáj vagy éppen hisztiznek mert [...]
vadonka: Abban igazuk van, hogy a gyerekbömbölés az egyik legidegesítőbb dolgok egyike. Még akkor is ha [...]
Íme az új rickroll
1726 3 1 Izé
lilaflexninja: Viccnek rossz ez a klip, komolynak meg.. annak is rossz. A szám elmenne még valahogy.
Romantikus festői környezet, pont alkalmas egy drón felvételhez, és egy gyors izéléshez
3547 4 3 Izé
Mataccs: Imádom az álszent, konzervatív, prűd és frigid majmok mínuszait:-)))
hawkeye: Így van! A hátizsákos meg úr volt! Úgy tett, mintha nem látott volna semmit... :)
Mataccs: Az vessen rájok követ, aki nem csinált már ilyet nyilvános helyen más leányával.:-)
Íme a jövő!

A 103EX a Rolls Royce önvezető autója.
1318 5 0 Autó Izé
Az évszázad legjobb filjei az Indiewire szerint

Igaz Eric Kohn listájával nem igazán értek egyet, bár ezzel nem leszek népszerű, de azért mert a Saul fia és a Sráckor is bejutott, amik szerintem borzalmas alkotások voltak.
1443 4 0 Film Izé
Ismerős ez a bácsi? Lehet nem véletlenül.
2809 3 2 Izé
hawkeye: Hónapok óta a netes anyagokból élnek. Csak hát rájuk jellemzően olyan gagyi módra. Legal [...]
lilaflexninja: Fantasztikus, hogy az aktív és a fókusz milyen gyorsan reagál a netes hírekre, mémekre, felkap [...]
Hogy teper már a kajáért! :)

Itt pedig egy kígyó, akinek a takaróval gyűlt meg a baja.
2114 3 2 Izé
SilAsh: Csórikámnak nem tapad a futóműve. :)
tjunior: 4wd megvan, de a felező még kéne
Olcsó iPhone valakinek?

A kedvenc részem a címkézés.
5169 0 3 Izé
Erunder: Ja nem, félreértettem. A Taobao, ami a videó címében szerepel, az egy kíniai webshop, ez meg a [...]
Erunder: Annyit tudtam a krikszkrakszokból kiszedni, hogy ez valami kínai kis bolt, és full hamis telefono [...]
Csádi: Háttérsztori nincs? Honnan jönnek, és hová mennek ezek a telefonok?
Itt árvíz vagy tűzeset miatt fog fizetni a biztosító?
1764 0 0 Izé
Invisible

Aranyos rajzfilm egy szégyenlős kaméleonról.
498 4 0 Film Izé
Igazi kemény arcok, de a produkciótól mindenkinek tátva maradt a szája
3637 1 0 Izé
Ilyen a novoszibirszki telihold
5466 1 5 Izé
hawkeye: Erről a formuláról lehetne bővebben...? Vízipisztollyal még nem csináltam..... :)
lo'ko''to'': Ha egy vízipisztoly lenne a kezemben, biztos hogy kísértésbe esnék.
bungle: http://funpic.hu/p/52634 http://funpic.hu/p/17207
Mind a 5 komment
A Nem Adom Fel Café & Bar

Budapest első fogyatékossággal élő emberek által alapított kávézója, ahol maguk a fogyatékossággal élő és megváltozott munkaképességű emberek készítik és szolgálják fel az ételeket és italokat, illetve közreműködnek a programok szervezésében és lebonyolításában. Hihetetlen, hogy léteznek még ilyen csodálatos helyek!
944 0 1 Izé
mue: "hamarosan nyílik a melegkonyhánk" itt hirtelen próbáltam összerakni hogy a melegek is fogyaté [...]
Instant karma gyűjtemény
5326 2 3 Izé
lilaflexninja: Jól esik ez a frusztrált ember lelkének.
Erunder: Ugyanazt a videót sajnos nem lehet elérni, mert megsértették vele, a YT felhasználási feltéte [...]
palinkaman: Nem érhető el a videó.
A Boston Dynamics legújabb robotja

Egyre jobban hasonlítanak A vörös bolygóból AMEE-re, ami azért kicsit para.
2124 1 1 Izé
lilaflexninja: Alapól para. Még ilyen fejkar nélkül is.
Stadiumx, Baha & Markquis feat. Delaney Jane / Another Life - Official Balaton Sound Anthem 2016

Az idei Balaton Sound himnusza.
796 4 0 Zene Izé
Kiéhezettek

Az  idei legígéretesebb zombis film. Itt egy cikk arról, hogy miért is.
941 5 2 Film Izé
bungle: Pl. úgy, hogy szeptember 29-én, a bemutató napján becsoszogsz egy moziba.
audi777: érdekes film lenne ha meg tudnám nézni .azt ugyan hogy lehet
Mai tippelős

Mi van az épületben?
5028 0 3 Izé
Hojó: Gyíkemberek!! Vagy csak simán egy asztráltest tároló!
kakucsi: Én majdnem eltaláltam, ugyanis atomreaktor fűtőelem újra tekercselő bizgentyű birizga hengere [...]
lilaflexninja: Egy óriás Michelin-baba, ami ki akar szabadulni.
Ilyen az igazi túlélő show! ;)
3405 0 1 Izé
Traveller_x: Sírok...... :) b+
A reklám, amiben mindeni magára ismer, akinek van testvére 

Az már más kérdés, hogy ki melyik szereplővel tud azonosulni.
2215 0 3 Izé
lilaflexninja: Nálunk sosem volt az, hogy pusztán azért lett volna valaki szívatgatva, mert kisebb, mert a nagy [...]
Erunder: Engem egyébként tényleg betalált ez a videó. A tesóm csomószor szívatott, de ez nem azt jel [...]
lilaflexninja: Jó az üzenet: basztasd a kisebbet, ha meg kisebb vagy, akkor örülj, hogy basztatnak.
Adam

Ez a kis film igazából egy tesztfilm, ami megmutatja, hogy mit lehet készíteni a Unity motorral.
2203 4 0 Film Izé
Jack Reacher: Never Go Back

A Jack Reacher második részében a címszereplőt vádolják meg egy olyan gyilkossággal, amit 16 éve követtek el.
979 4 0 Film Izé
Ilyen az igazi elektronikus zene
2011 1 0 Izé
Izlandi kommentátor nagyon örül :D
3682 1 14 Izé
bungle: Icelandic black metal commentator :D https://vimeo.com/171957152
Ravennë: Bunkók! Helyesen úgy szólna, hogy "Cristiano metrosexual, metrosexual!"
norbertvincze: ennyit a tahókról http://www.origo.hu/foci-eb-2016/hirek/20160624-cristiano-ronaldo-homosexual-en [...]
Mind a 14 komment
Újabb frizuratrend a kis kedvenceknek Tajvanból
907 0 1 Izé
vadonka: Eljön a nap még amikor a kutyáknak elege lesz és kegyetlen bosszút állnak. Majd csak figyeljé [...]
Mégis jól döntött az orosz bíró az izlandi tizenegyesnél?
5081 0 5 Izé
Tomi Demo: Szerintem bárhogy is van, attól még a qrva anyját...
szemantikus: Ha valaki erre fogadott, akkor jól döntött, de hogy tévesen, az biztos. Suvominál a pont. A mez [...]
bungle: M4-nél még sci-fi a lassított felvétel?
Mind a 5 komment
Ha ez az élet értelme, akkor megértem az öngyilkosokat
1269 0 1 Izé
közlegény: ez nem történhetne meg, ha húsz évvel ezelőtt nem szakadt volna ki egy másik
Koncert egy aktív vulkánban
823 0 1 Izé
közlegény: kirobbanó siker lehetett volna
Westworld

Az HBO új sorozata egy western sci-fi. A jövőben egy felnőtt szórakoztatóparkban robotok szolgálják ki a látogatók igényeit.
1362 4 3 Film Izé
Erunder: Az első rész kritikája: http://cornandsoda.com/westworld-pilot-kritika/
bungle: Hehh, erre a filmre emlékszik még valaki? ;) www.imdb.com/title/tt0070909/
Erunder: Újabb előzetes a sorozathoz, ami már picit felnőttesebb, mint a korábbi. https://www.youtube.co [...]
A 30 legjapcsizébb japcsizé megmutatja miért nem kell egy országra kétszer is atomot dobni

Néhányuk már volt itt, de azért tartogat még meglepetéseket a videó.
4162 0 2 Izé
sapkabarna: #17: Seggfejeknek? #25: Szopómaszk? #30: Mellnagyobbítást vállalok kézrátétellel. Pénzvissza [...]
sergi: Aggasztóan sok cuccról gondoltam,hogy ez hasznos.Most akkor japán vagyok?Hogyan kerültem ilyen m [...]
Így készült a fattyak csatája
638 4 0 Film Izé
Nem indul könnyen a lány bázisugrása
637 4 0 Sport Izé
Régebbi postok...