REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Flickrre épülő wallpaper kereső.
1096 2 0 Tech Izé
Sej ribizli, piros (sárga, zöld kék stb.) bicikli... :)
2041 0 10 Autó Izé
konvejor: Jólenne ha Magyarországon is egyre több lenne a bicikli, legalábbis a nagyvárosokban mert sokka [...]
redbaron813: egyébként vannak még ilyenebbek, csak nem tudom, hogy tudnám elküldeni, tandemek, emeletesek, t [...]
redbaron813: amikor egy városban 700 000 emberre 1 000 000 bicikli jut, mint itt, akkor fontos, hogy tudd azonos [...]
Mind a 10 komment
Sej ribizli, piros (sárga, zöld kék stb.) bicikli... :)
2149 2 10 Izé
konvejor: Jólenne ha Magyarországon is egyre több lenne a bicikli, legalábbis a nagyvárosokban mert sokka [...]
redbaron813: egyébként vannak még ilyenebbek, csak nem tudom, hogy tudnám elküldeni, tandemek, emeletesek, t [...]
redbaron813: amikor egy városban 700 000 emberre 1 000 000 bicikli jut, mint itt, akkor fontos, hogy tudd azonos [...]
Mind a 10 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
640 0 0 Tech Izé
Az óriás kislány felkelt egyik reggel, lezuhanyozott a szultán elefántja segítségével és elment játszani a parkba! :)
3380 1 7 Izé
Bakeyoo: Művészet. Nem hinném, hogy dolog lényege az lenne, hogy a "bábu" feje hogy van összerakva.
<-{st.one}->: na a jégkrémes, vagy nyalóka vagy mi, rész betette a kaput nálam! ahogy nyalakodik! brrrrrr
Purple: bizarr
Mind a 7 komment
Hiánypótló sebtapaszok.
2296 3 75 Izé
Luflee: Most ezek utan miert is erzem azt vajon, hogy bajban vagyok...?
<-{st.one}->: én ugyan nem! max álmodtad, hiszen szeretnéd ha igaz lenne! :DD
CRaPtRaSH: de most tagadja... :D
Mind a 75 komment
Nem tudok mit mondani, kérem  kapcsojjaki.
995 1 0 Tech Izé
A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.

A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.

Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.

A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.

Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!
8797 3 22 Izé
rezlavor: masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Whitee: Mikor lesz eredményhírdetés? A múltkori mozijegyet amit nem használhattam fel, vígaszdíjként [...]
mun: bleach meg naruto.. hmhm hát a bleach még oké de azért van kielégítőbb, nem kicsit, nagyon ^^ [...]
Mind a 22 komment
A lelki sérült plüssállatkák gyógyítására...
3834 4 17 Game Izé
tian: Hát a teknős a hülye depressziójával lefárasztott nagyon de azért csak sikerült :))
eol: Amikor csak ül a teknőjén és sír, meg kell várni amíg abbahagyja a sírást, akkor gyorsan hi [...]
Kerlés: El kell tőle venni a csipogót, az ugrálókötelet. Sokat kell rajzoltatni, és hipnotizálni. A f [...]
Mind a 17 komment
Nem lehet elég korán elkezdeni... evolúciós szinten sem! :)
4347 1 12 Izé
bandee1219: Azt én is láttam, úgy emlékszem, hogy búzák is es tényleg, mindenki mindenkivel.
notaprisoner: Majd' befeküdtem az asztal alá.. :D De azért elgondolkodtató ez. Az emberek is képesek ugyanez [...]
Purple: hehe hogy bebasztak már :DD tök édik. de pohárból még nem tudnak inni :PP
Mind a 12 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5701 0 11 Autó Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kg
5551 2 11 Izé
bandee1219: Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :) Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet z [...]
csicsilla: :s akàrmik is ezek egy biztos a lusta deszkàs ilyet nem csinàl!!!XD
mekszamnojz: azeeeeee igencsak kivancsi lennek amikor megcsinal ezzel barki is egy kickflip-et, vagy akar egy egy [...]
Mind a 11 komment
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3221 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
Hónapok óta ismeretes, hogy a SEGA a legendás mozifilm jogai megvásárlása óta két külsős csapatot is megbízott két különböző Aliens játék fejlesztésével. Ezidáig konkrétumok egyikről se szivárogtak ki, azonban hamarosan megtörik a jég.
459 0 0 Tech Izé
Youtube-ról tudsz letölteni videókat, serverre menti a fájlokat! Tud menteni FLV, MPG, XviD, MOV és sima MP3 formátumba.
2605 4 9 Tech Izé
[conejillo]: én is RealPlayer-es vagyok, nekem az tökéletes, szinte minden videót (és filmet is, pl: watch-m [...]
sahinel: firefox addon : download video leszed minden youtube, metacafe videót
techadmin: miert kene windozt telepitenem, hogy realt telepithessek, hogy leszedjek egy videot, amikor mindezt [...]
Mind a 9 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
588 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P
7682 7 38 Izé
<-{st.one}->: nem leszek!! XD XD XD
eNMi: légy áldozat a piramis csúcsán :D
eNMi: dehogyis!!! csak mekszamnojz első, kicsit érdektelen posztját tuningoljuk :D
Mind a 38 komment
20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
9113 0 21 Art Izé
Samure: Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?
jegvirag: Nekem kell egy ilyen auto,nagyon LoL! Hol árulnak ilyet?? Vki vigyen el oda,akarok egy ilyen kocsit [...]
Lilu__cica: Ha nagyon akarja, megcsinálhatja...
Mind a 21 komment
20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
9543 7 21 Izé
Samure: Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?
jegvirag: Nekem kell egy ilyen auto,nagyon LoL! Hol árulnak ilyet?? Vki vigyen el oda,akarok egy ilyen kocsit [...]
Lilu__cica: Ha nagyon akarja, megcsinálhatja...
Mind a 21 komment
Vezeték nélküli hőmérő számítógépekhez, de lázmérésre sem lehet rossz.
535 0 0 Tech Izé
A barcelonai MWC kiállításon mutatta be a Samsung legújabb fejlesztésű Mobil WiMAX megoldásait, köztük az Access Service Network szabványt.
591 0 0 Tech Izé
A Nextwork robotépítő versenyben a jelentkezők feladata, hogy egy, a mindennapi életben számukra hasznos segítő robotot építsenek a LEGO Mindstorms NXT készletből. A robot elkészítésére 2 hónap áll a résztvevők rendelkezésére.
A versenyt 3 kategóriában írják ki: Iskolák, Informatikai vállalkozások, Egyéb tevékenységet végző vállalkozások .


Érdeklődnék az itt megjelent kedves felhasználóktól, hogy esetleg nincs valaki aki szivesen elindulna a  versenyen, de mondjuk céges háttér hiányában nem teheti meg?  
653 0 0 Tech Izé
Ultimate PS3 setup
9155 5 25 Izé
norbeey: Még évekkel ezelött láttam ezt a postot és most újra meg akartam nézni de halott a link :\ va [...]
Dawe: ajha nem semmi de még jobb lenne ha egy kocsiba lenne süritve habár a 12voltos aksiból biztos k [...]
bandee1219: + 6000- 8000$ csak a lánpa bele, a különböző optikák kerülnek bele 16-20.000$ ba... OO
Mind a 25 komment
Treasure Seas Inc. 

( Kincs ami nincs!  Vagy van? :) )
4390 3 3 Game Izé
Ramirez10: Életet hol lehet venni????? :(
Zé: A bal oldali útvonalon célszerű mászkálni, ott van egy Mermaid Bay nevű sziget, ott lehet ment [...]
Zé: Nagyon jó, és fílinges játék. Csak folyton megesznek a cápák :(
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4052 2 57 Izé
baa10: ÁÁÁÁÁÁ XDDDDD és most látom hogy beraktám a postom XD kösszi XD
Katana: www.bestofgagyirap.uw.hu Itt találtok egy életre büntetéseket...XD
eNMi: ha esetleg még mi is elérhetnénk annyit málnánál, h ne használjon olyan sok ................. [...]
Mind a 57 komment
Nagyon jó tetkók, amiket senki nem szeretne magán látni! :)
12640 1 19 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2256641/Teenager-left-Marilyn-Monroe-design-like-blow-sex-doll-50-s [...]
bungle: Élien küldte: URL: http://ugliesttattoos.failblog.org/ Szöveg: "Válogatott szebbnél szebb tetov [...]
bungle: Díjnyertes: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33791 (esetleg fotósop-e vagy, bár nem tudom.. [...]
Mind a 19 komment
Napi morbid: villamosszék LEGO módra. Értelemszerűen kereskedelmi forgalomba nem került. A kedvencem az elitéltek  figurasorozat.
971 0 0 Tech Izé
A látszat  néha csal. Ez egy ipod tok igazság szerint. További képek itt.
854 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez nagyon komoly, csak ezen keresztül nem vezérelhető, úgy látom, de tetszik! :)
Sensory Lamp
eredeti oldal ITT
728 0 1 Tech Izé
roland66: ez kell!!!!! x)
Villanykajak. Sebességtől függően 2-4 órára elegendő töltést tartalmaznak az aksik, a végsebesség pedig valahol 20 km/h környékén van.
885 0 0 Tech Izé
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
799 0 0 Tech Izé
Beteszik az AEGIA PPU-ját az NVIDIA GPU-ba? Sexi! ;)
399 0 1 Tech Izé
Soul_Deprived: ezt a cikket enis megirtam :) (marmint mas oldalon) Es jo mokanak igerkezik. Hardwares Fizikai Rende [...]
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3109 0 21 Film Izé
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Purple: az egy *** :D annyit kell tanulni, mint az atom! tény, hogy stabilabb meg minden, de bonyolult... [...]
Mind a 21 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3180 1 22 Izé
Erunder: Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :) Agyon röhögtem magam. Az [...]
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Mind a 22 komment
Csak szex és más semmi! :D
6463 3 12 Izé
Ágii: Hát ezek készek, annyit röhögtem XD Az a teknős, meg a nyúl....nagyon LOL!!
gabesz.: Úúristen, 1:15-nél szegény macsek... :DDD a kutyának meg nem ártana egy szemüveg, vagy tényl [...]
csirek: big cumi :DDD
Mind a 12 komment
Az Apple Store megint áll. Ami azt jelenti, hogy új termékek jönnek. Nah de vajh mi/mik? 16 gigás Iphone, új Intel CPUs MacBook, új Európai országok az Iphone/Itunes listán? Hamarosan kiderül, tudósitóink ott vannak és figyelnek!

Update:  Semmi kiemelkedő, 16 gigás Iphone, 32 gigás touch. Magyaroszág továbbra is holmi kieső balkáni szerepet tölt be az Apple üzletpolotikájában. Erről a témakörről Plastik József végzett  elemző  munkát ami itt meg itt olvasható.
773 0 0 Tech Izé
Borotválkozz meg! :) Már nekem sem ártana, szaladok is!
10242 10 68 Izé
Luflee: En ne tudnek? Ne nevettess :) Es mellesleg: KOSZONOM SZEPEN
Errtu: Úgy is tudom, hogy nem. Nem tudsz ellenálni nekem. :) És mellesleg: BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Luflee: Ma csak felorankent ;) De most utallak [ sertodo ] :D
Mind a 68 komment
AlienWare High Definition Media Sever.
1231 1 0 Tech Izé
Pari and Harvin: Crank Dat Curry Sauce
3177 1 8 Izé
drake226: azoknak akik még a magyar zászlót sem ismernék, ez nem az, indiai http://www.flags-flags-flags. [...]
Balázs: ó de nagyon hülye vagy XDXDXD
csicsilla: itt utàna olvashatsz : http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_z%C3%A1szlaja XD
Mind a 8 komment
Régebbi postok...