REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
10 pár mozijegyet sorsolunk sorsolunk ki a Boldogító talán (Made of Honor) c. film június 17-i premier előtti vetítésére azok között, akik június 15-ig beküldenek egy hírt a hír izébe.



A nyertesek:
chocolat, csoe, Jency, kovati, likol, Luflee, paperdice, Re-Peet, senseipetya, Ujvy.
1312 0 53 Izé
chocolat: Óóóó 17-én este kaptam meg a mailt és én szekszárdi vagyok ]: (tehát mire odaérek még akk [...]
Re-Peet: Köszi a jegyeket.. jó volt a film :)
csoe: Köszönöm a lehetőséget. Nyerni remek érzés volt, nézni kevésbé. De ajándék lónak, ugye. [...]
Mind a 53 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2540 0 25 Autó Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2639 1 25 Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
The Beatles - Yellow Submarine

Van aki ne ismerné?
349 2 2 Zene Izé
calipunkszabus: ahogy mondja a néni!:D wí ar lív in dö sárgatengeralattjáróóó....:D
Purple: imáádooom :) Beatles a legalapabb alap :) legjobb!!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a geoduck (ejtsd: guidák), amely az egyik legrondább minden kagylóféle és tengeri herkentyű között. Súlya a 6 kilót is eléri, húsos nyakát akár egy méterig is kinyújtja - aminek látványa igazán nem mindennapi. Húsa édeskés és lágy. A szusi konyhák mirugainak, vagyis “hatalmas kagylónak” hívják. Megfogásakor legyünk körültekintőek, mert elég veszélyes! :D Ja, és itt az idő, hogy felelevenítsük ezt a kagylót is! ;)
7268 3 72 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=1He_9xBXtj0 "live dildo farm" :D
lb7: Akkor napbarnított...
eol: Összeaszott? Nagyon el lehetsz kényeztetve te lány :o
Mind a 72 komment
Ajánlom figyelmetekbe az alábbi könyvet, ha kedvelitek az izgalmakban és fordulatokban gazdag történetet, ami átmenet egy Agatha Christie hagyományait idéző detektívregény és egy misztikus thriller között.
Online rendelhető, futár kiviszi, nincs más dolgotok mint kifeküdni valami nyugis nyári helyre, fa alá az árnyékba, és végigolvasni.

Akik helyesen válaszolnak a következő 3 kérdésre, azok között 5 dedikált könyvet sorsolunk ki! A válaszokat az oldalon lehet összeszedni.

- Ki vette fel a telefont a Golden Arch Auctioning Company-nél?
- Mit találtak a homokban?
- Ki inspirálta a szerzőt gyermekkorában, aki jelen regényben is feltűnik?

Megfejtéseket vasárnap éjfélig várjuk a jatek@ize.hu címre!
1808 3 13 Izé
kamubekLaca: Hát ebben nincs teljesen igazad. Az az igazság, hogy nem tettem azt hozzá, hogy láttam azt a kö [...]
rezlavor: mea culpa, mea maxima culpa. Beerkeztek a valaszok, kisorsoltuk a nyerteseket, kiertesitettuk oket, [...]
mekszamnojz: mert mindet felvasarolta a habostorta :DD
Mind a 13 komment
The Clash - Should I Stay or Should I Go?
Ki ne ismerné? ;)

A The Clash angol punk rock együttes 1976 és 1986 között volt aktív. Bár punk rock banda volt, kísérleteztek reggae, funk, New Wave, dub és rockabilly zenével is. Az együttest Joe Strummer Mick Jones és Paul Simonon alapította 1976-ban és 1983-ban oszlott fel.
569 0 1 Zene Izé
max_dangerfield: Nagyon jó zenekar...én letöltöttem egy albumot és nagyon tetszik...
Vajon mi történhetett itt??? :D
9777 6 25 Izé
bungle: Derill küldte: Az izmos testhez vezető út bizony rögös, és néha vannak kisebb nagyobb inciden [...]
Szmiri: "mámá, áá" xDD kemény a srác
Maccoyi: Én ezt nem láttam még azelőtt, mielött beküldtem, úgy emlékszem. :D Mondjuk én sem talált [...]
Mind a 25 komment
Elég IZÉ cipők... :D
6307 1 8 Izé
anon: Kicsit magassarkúak :D
SZIA: fogadjunk? -.-'
gamma21: ez biz' alien, mert a földön nem él ilyen, aki ezeket hordaná... :D
Mind a 8 komment
Az ember, aki sosem téved el...
3930 2 16 Izé
Mimis: Perzse jó progit kell hozzá használni (remélem nem reklám, de én Igo-t használok). Az eddig b [...]
nkmedve: Csak egyszer próbáltam egy jól ismert útvonalon, olyan helyekre akart vinni, ahol autó nem jár [...]
csirek: hab a lenne csak a tortára hogy mind a 10 darag japánul hablatyolna :D
Mind a 16 komment
System Of A Down - Roulette

Egy kissé lassabb szám a Systemtől, de nekem nagyon tetszik!
Bár akinek gyorsabb kell, itt van a Fuck the System
és aki olvasni is szeretne itt van egy kis olvasnivaló róluk. ;)  Így gyorsba elmondom, hogy az énekes örmény és ezt szerintem jellemzi az egyik számuk a Peephole!
543 3 4 Zene Izé
pepeti: Utolsó jó albumuk volt a Steal this!
quky535: Jóféle! Kedvenc, de nagyon ;)
fül: esélyes, hogy igazad van :)
Mind a 4 komment
Megértük azt is, hogy nálunk is lesz iPhone. Elvileg még idén. Ráadásul nem is akármilyen áron: 8 Gb - 199$, 16 Gb - 299$, ezek elvileg maximum árak így ettól fölfelé a magyar T-Mobile nem térhet majd el.
1563 0 15 Tech Izé
man_oo: Szerintem a nagy Alma nem engedi, hogy egy szolgáltató belepiszkáljon egy ilyen kaliberű telefon [...]
deyso: most olvastam beszmacen: gizmodo tesztelte és szerintük baromilyófajta műanyagból van és azér [...]
fonter86: Na végre!!! Mi tartott eddig??? Vagy csak úgy vannak vele h, jön az új 3G-s iphon és nehogy rá [...]
Mind a 15 komment
Azoknak tetszeni fog, akik szeretik a fura lámpákat! ;]
2255 0 3 Tech Izé
anon: Ez tényleg jó :D van olyan jó mint a lávalámpa :)
Sza Sza: {:-) aha,aha azért a purpleszínű befigyel ;)
Purple: ezz gyönyörűűűűű *.* kell!!
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1863 0 5 Autó Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1985 4 5 Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
Ha a pofon elhadart simogatás, akkor ezek itt csak nagyon lassú simogatások. :)
11301 14 14 Izé
Lacpas: Figyeljetek meg h mozognak az erok... Na jo csak vicceltem, sok volt ma meg az a fizikaora :D De aze [...]
terror: a szalagos csajnak hogy ottmarad a keze :d
bandee1219: Nagyon jó! :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6846
Mind a 14 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
3962 0 19 Film Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
4356 3 19 Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Ez most nem a foci eb, hanem a foci kecske. ;) De nevezik ulak tartisnak, kuk parinak, kök berünek, kökbörünek és buzkashinak is Afganisztán nemzeti sportját. A lényeg hogy a csapatok napokon át hajigálnak egy döglött kecskét. Nem árt, ha a buzkashi játékos remek állképességgel rendelkezik, hiszen a játék akár több napon keresztül is elhúzódhat. Biztos jó móka. ;)
3279 1 12 Izé
Lacpas: A foci is valhonnan azsiabol ered allitolag, ha belegondolunk a labdajatekok is innen szarmaznak. Eg [...]
Thufir: Ha belegondolunk a foci sem egy kulturált sport, csak jó a reklámja.
Belkar: ez már benne volt a rambo-ban is :) lehet hogy nem túl értelmes de talán ez a legősibb még ma [...]
Mind a 12 komment
Ő itt Osborne, az emu, akiből majdnem omlett lett. :D

Másik videó.
3205 1 1 Izé
olcsibacsi: Milyen kedves történet :) még szerencse hogy nem kajolták meg :P bár jobban belegondolva ki a f [...]
fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?

Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.

Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.

Legyen a gáz veletek!
9988 9 30 Izé
Mec: "Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D
Máln@: no hajrá...már szombat van ;)
papaluige: b....szd meg! 2 napig nem vagy a barátom! grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... :D
Mind a 30 komment
Regina Spektor - On The Radio
Ha szereted Kate Nash-t, akkor tetszeni fog. :)
313 0 2 Zene Izé
fül: jó kis kiejtése van neki is, de szerintem kate nash jobb :)
NuttySomeone: nekem ez a szama tetszik natyon, zongorál benne:D http://youtube.com/watch?v=PQm0QlfvWtk
Százával kapja a rajongó és szerelmesleveleket börtönében az amstetteni rém, Josef Fritzl (73). Az üzeneteket küldő nők szerint Fritzl a lelke mélyén megértő és jó ember, s valójában csak jót akart lányának, Elisabethnek, amikor 24 évre bezárta a pincébe, és hét gyermeket csinált neki. A börtönvezetés szerint nem ritka, hogy a nők szexuálisan is felajánlkoznak neki, arra kérik, váljon el idős feleségétől, és vegye el őket.
4151 1 53 Izé
bungle: Luxusbörtönbe vonul Fritzl http://www.blikk.hu/aktualis/felhaborito-luxusbortonbe-vonul-fritzl-139 [...]
zizi: Most olvastam, hogy 2-3 év, mire elkészülhet a vádirat és mivel valami komoly szívbetegsége v [...]
olcsibacsi: beteg, rossz pfúj köpd ki! lelőni, felakasztani, memgmérgezni és fajtalankodni vele erősen hog [...]
Mind a 53 komment
Bemutatkozott a HTC Touch Pro

A 7,2 megabites HSDPA átvitelre képes HTC Touch Pro 2,8 hüvelykes, 480x640 képpontos kijelzőt, QWERTY billentyűzet, 3,2 megapixeles autofókuszos kamerát, WLAN és Bluetooth 2.0 modult, GPS vevőt és 1350 mAh kapacitású akkumulátort kapott. A TouchFLO 3D kezelőfelületet futtató Windows Mobile 6.1 alapú készülék 512 MB ROM és 288 MB RAM tárhellyel gazdálkodhat, melyet microSD kártyával tovább lehet bővíteni. A készülék várhatóan a nyár végén érkezik Európába, de árával kapcsolatban egyelőre nincsenek hivatalos információk.
1198 1 0 Tech Izé
Queens of the Stone Age - No one Knows (Acoustic)
Talán a legtökösebb amcsi Stoner banda, bár zenéjük primitívnek tűnhet, mégis nagyonjó. :)
További akusztikus dalok:
3's & 7's
Hangin' Tree
Gonna leave You

Illetve az eredeti 3's & 7's
415 0 0 Zene Izé
Breaking Benjamin - Home
Szerintem legjobb BB szám. Nem igazi filmzene, mert hát nem szerepelt filmben, de a számot Óz, a nagy varázsló c. történet ihlette, ami a kedvenc mesekönyvem volt. :D Aklippet amatőr vágta össze, nem készült neki hivatalos.

akusztikus, élőben 
456 1 6 Zene Izé
boci: tényleg nagyon jó, én a Breath című számot hallottam tőlük először, azóta szerelmes vagyo [...]
szpet: http://youtube.com/watch?v=nq5EnEa7Mg8 G-Man is szereti a zenéjüket :P
fül: jóféle.köcc :)
Mind a 6 komment
Ha már unod az autód hátsó szélvédőjére ragasztható szokásos kis táblácskákat, mint pl. "ne dudálj, küzdj", "ne fürgyé le", "meg hát", akkor mindenképpen szerezd be ezt az autó hátsó szélvédőjére biggyeszthető világítos kis izét,amellyel másodpercre pontosan tudathatod a hátad mögött haladóval, hogy éppen mit érzel. :)

2471 7 15 Izé
bigyminyő: HAHA....Jó poén,de már volt egyszer!!!.......:)
bigyminyő: Nagyon jó érzés,amikor az ember igyekszik a legjobb tudását adni,és pont a drukk miatt elront [...]
.::JunKieEQ::.: Legalább élvezted..? :)
Mind a 15 komment
Be lehet csukni a cumit, ha a gyerkőc már nem használja, de akár magától is becsukódik, ha véletlenül leesik. Hihetetlen okosság! Hányszor láttam már a jelenetet, hogy a cumi leesik a földre, aztán visszaadják a babának, vagy esetleg megtörlik és úgy. Nos ezzel a cumival nem lesz ilyen probléma. 3 dollár, szóval mindenki megengedheti magának.
2702 3 21 Izé
CRaPtRaSH: az h nem a dzsuvás cumit tolod a kölök szájába nem egyenlő a multivitaminokkal...
Purple: *helyesel
Bizsu: ez nagyon kell, aztán csodálkoznak az anyukák a vánnyadt hikomat gyerekeiken...nyomatják a mult [...]
Mind a 21 komment
A német The BossHoss banda 2004-ben alakult Berlinben. A zenekar country és western stílusban dolgozza fel az épp aktuális popslágereket, pl Outkast-Hey Ya, vagy a Hot In Here-t Nelly-től. A banda saját zenéjét a country trash punk rock kategórába sorolja. :))
The Cardigans - My Favourite Game feldolgozása
Britney Toxic száma

Honlap
446 3 1 Zene Izé
fül: fúúú ez nagyon jó!!! a word up volt a legjobb
Mátrix: Annyira újratöltve, hogy nagyon - török edisön.

Egyre csak gyűlnek a török remekművek (Superman, ET, Star Wars, Star Trek). ;)
4680 2 15 Izé
zeroe: Hm... Nem is értem, hogy a magyar kereskedelmi tv-k miért nem csapnak le ezen remekművekre és mi [...]
Grex: Elöször azt hittem hogy a Lost repülőt nem engedi felszálni ez a matrica....de ez valami érdek [...]
csirek: szerintem ez még egész jó... az animációk is elég pofásak benne...nem mondom hogy ez a legjob [...]
Mind a 15 komment
Offspring - Hammerhead
(Rise and fall, rage and grace - új album, júniusban)
innen akár le is tölthető
366 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: elég jónak tűnik!
The Rippingtons - Tourist in Paradise (Live)
Egy amerikai smooth jazz banda, akik nagyon tudnak, kár hogy nem nagyon jönnek hozzánk.

Honlap
746 0 0 Zene Izé
Az Amerikai história X című film vége (Hallelujah)

Aki nem látta még, annak ajánlanám.
A filmet 1998-ban rendezte Tony Kaye. A két főszereplő Edward Norton(Derek) és Edward Furlong(Danny). Testvéreket alakítanak a filmben, akiknek mindennél fontosabb a család.
Derek bajba kerül, Danny a példaképe...
7 évesen láttam életemben előszöra filmet,akkor nem nagyon értettem, de azóta "átjött"... és mai napig az egyik kedvenc filmem.
Eddig vagy azt hallottam, hogy nagyon jó film, vagy hogy húúú az nagyonszaar... mindenesetre ez az utolsó négy perc szerintem nagyon szép...
1597 3 33 Zene Izé
pepeti: Ez kérdés? :D
Balázs: miért?:)
dXter: nem láttam, de fél perc, és kiderítem az eredeti címét, és megyek is a torrent-tékába, és [...]
Mind a 33 komment
Most a nálam évek óta első helyen álló bandáról szeretnék pár sort írni, ha már holnap kis hazánkban lépnek fel. :)
A svéd Pain of Salvation azon kevés csapatok egyike, amik a szó valódi értelmében progresszív rock/metal zenét játszanak. Eddigi albumaikon egyre tágították muzsikájuk határait és a kimagasló hangszeres tudás megvillantása mellett mindig odafigyeltek, hogy emlékezetes dallamokat írjanak.

A hazai Summer Rocks 2001-en való fellépésük után a csapat egy lépéssel közelebb került a magyar rajongókhoz, mivel a zseniális énekes-gitáros-agy Daniel Gildenlöw (aki már 11 évesen megalakította a Reality nevű bandát, a PoS elődjét, és azóta is ő a fő dalszerző, valamint rengeteg hangszeren játszik) akkori élményei olyan hatással voltak rá, hogy a 2002-es Remedy Lane címet viselő konceptalbum szövegeit teljesen Budapest ill. az itt kialakult szerelmi kapcsolata ihlette! Azóta többször is jártak Budapesten (2005 és 2007), 2008-ban kizárólag fesztiválokon lép fel a zenekar - csak Budapesten adnak önálló koncertet! Tehát mi a vasárnap esti program? A38, 20 óra: Pain of Salvation!!! :)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:

És az Ashes c. szám klipje:
2495 0 10 Zene Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY
mekszamnojz: Latszik hogy jovolt a hangulat, ezt a vidit a csaj csinalta? Mertha igen, akkor igazan feled is ford [...]
bungle: Itt egy videó a vasárnapi A38-as koncertről (nem én csináltam): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Mind a 10 komment
V.S.O.P. - Életünk 2

Saját oldaluk

(Egy kis hazai, akiknek meg nem, és akiknek igen. És hogy legyen egy kis téma is. Szerintem jók ;) - Nojzi )
469 1 8 Zene Izé
snake6: ez a szám az 1-ik alap szerintem a magyar hippihoppi sávban
CRaPtRaSH: na kijöttvissszaaa a vieszóópíííjööötvissza (és merülazeleeem) :D
Bakeyoo: Hát tegnap hallottam egy zenecsatornán a Ki jött vissza? c. "dalt" tőlük... eléggé nemteccős [...]
Mind a 8 komment
Ha valaki régen is nagy zenerajongó volt, akkor biztos összegyűlt pár kazetta, amiket nem dobna ki, például 10 évvel ezelőtti szerelmünk válogatás kazettája... :) Egy új eszköz jelent meg, ami segít abban, hogy egyszerűen a számítógépre vigyük a kazettáink tartalmát, méghozzá 7.1-ben, usb csatlakozással a pc-hez.
1208 1 4 Tech Izé
Forgi: Nekem ez volt a gyerekkorom. Mikor még azt sem tudtuk mi az, h CD. Még a DAT is luxus volt. Bakeli [...]
CRaPtRaSH: annyira édesen fikáztok mindent... :]
yoman3d: 7.1? maximum stereo lesz, oszt annyi...
Mind a 4 komment
Viktoria, a Bizarre fétis magazin ehavi címlaplánya, aki önként amputáltatta lábát.

25194 5 32 Izé
mekszamnojz: nem sebes volt neki hanem gnom, deformalt, olyan ami megnehezitetette a mozgasat, es ezaltal az eges [...]
Dawe: hát én akkor se vágatnám le a lábam akár milyen sebes lenne
Findzs: na most jol megkaptam egyébként bevallom öszintén hogy nekem nem jött le hogy a csajnak csöke [...]
Mind a 32 komment
Ladánybene 27 - Fürdik a lelkem
Ha kicsit lazítani, merengeni akarsz, hallgasd meg. Ha épp jó kedved van, akkor pedig táncolós zene. :)
883 5 3 Zene Izé
Purple: még van egy kis dolgom, de mindjárt nekiállok kitenni őket, nemtom mikor kerül sorra! teszek ki [...]
fül: nagyon nem vagyok reggae-fan, de ez a szám tagadhatatlanul jó lett!
Shinobi: purple rakd lécci be az Ensiferumot amit küldtem mert az k*rva jó és még adat is van hozzá
Aljas Kúszóbab - Hawaii Kannásbor
410 1 0 Zene Izé
Tessék! Ti akartátok! Rosszak voltatok tegnap, ezért itt a mai bünti Renikétől! :D
8821 0 72 Izé
Árnyangyal: Bocsánat, rosszul fogalmaztam: számomra jobb számokat (viszont én a keményebb vonalat szeretem [...]
Árnyangyal: Mellesleg én találtam jobb számokat az esőről nézd meg, háha valamelyik tetszik ( akár lehet [...]
Laci: Első nekifutásra nem is rossz. Jöhet a zenekar.
Mind a 72 komment
Régebbi postok...