REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Fluór és Sub Bass új reklámja
520 0 0 Pink Izé
Bár a biztonsági szolgálat extra védelmet nyújt a Budapesten tartózkodó Jolie-Pitt családnak, mégis sikerült megörökíteni, amint Angelina Jolie gyermekeivel játszik az általuk bérelt II. kerületi villa udvarán. A gyerekek szemmel láthatóan jól érzik magukat a tágas kertben, felszabadultan szaladgálnak anyjuk körül.
582 0 5 Pink Izé
Purple: és régen érdekelt valakit, hogy a gyerekek JÁTSZANAK?? :D érted, játszanak!! :D még ha öngyu [...]
Tooni: Felfért a stáb repülőjére a saját különbejáratú paparazzijuk is, hogy tovább öregbítse [...]
BullFrog: Nekem erről a képről csak az jön le, hogy a srác fejvesztve menekül az anyjától, mikor az ne [...]
Mind a 5 komment
Irigység és féltékenység
578 0 0 Pink Izé
Ma a japán Babymetal-lal büntetünk...
5454 3 57 Izé
Erunder: Még ma is gyártják az új számokat. Ez a Karate. Lehet velem van a baj, de nekem tetszik. :) htt [...]
zola2000: Ha minden büntetés ilyen lenne, akkor hirhedt bűnöző lennék ^^
Nope: Dél-Korea! :D
Mind a 57 komment
Darázscsípés: kis fullánk, nagy baj
1127 0 0 Pink Izé
Szellentenem kell a barátom előtt
594 0 0 Pink Izé
Thanks, Smokey! - vicces rövidfilm "állatbariknak" :)

(volt már itt kommentben kb. 2 hónapja, de hát nem küldtétek be... :))
7127 5 6 Izé
Zawahead: ... banyek tényleg ..pedig ez elClassico :D ..erről mindig ez jut eszembe http://www.youtube.com/ [...]
rubigo: nekem új volt ez a videó, meg is néztem az elmúlt 1 órában eddig már vagy 8x... elbűvölőek [...]
stero: Annyira aranyosak ezek a lányok :DDDD mindig elolvadok tőlük.
Mind a 6 komment
Valami, ami mindenkinek kell
297 0 0 Pink Izé
Duck Sauce - Big Bad Wolf

Mr.T. küldi minden naív embernek... ;)

Planking után pedig terjed a "big bad wolfing". :D
7863 0 17 Izé
Ravennë: The Real World.
brier: csatlakoznék az első két kommenthez mert olvasás nélkül is ezt akartam irni amit ők XD melles [...]
hgabi00: http://www.youtube.com/watch?v=XSsTq9ikYpA&feature=share
Mind a 17 komment
Ezúttal a következő nyereményeket sorsoljuk ki olvasóink között: Might & Magic Heroes VI (PC) + Might & Magic Heroes VI L-es méretű póló, Orcs Must Die! (PC), X-Men: Destiny (X360), The Cursed Crusade (X360), Bastion (X360), Mercury Hg (X360), Worms Ultimate Mayhem (X360), Batman: Arkham City matricák és egy Battlefield 3 kézigránát. A további részletekért kattintsatok IDE!
983 0 0 Game Izé
Halálra eteti a fiait

Még több kép az angol cikkben.
6373 0 51 Izé
CRaPtRaSH: hát, eddig még nem, de most hogy mondod, elég fura lennél egy ekkora pasival :D
rivaul: Tudod hogy nekem ilyen soha meg nem fordulna a fejemben. Az en fantaziam nem ilyen piszkos ;) De te [...]
CRaPtRaSH: inkább te gondoltál erre, nem?! :DD
Mind a 51 komment
Jól bánik a golyóival. :)
1105 0 0 Sport Izé
"I think this is the beginning of a beautiful friendship." ;)
8792 0 7 Izé
Porcelanbaba: Én igen *.*
Tooni: Hiába, no...kellett a cipő.
Rejtő: állat a posztszöveg :D
Mind a 7 komment
 Egy feltörekvő hazai banda:);)  halgassátok!:)

 LátóHatár - Kimondatlan szavak

 

(Kedves post beküldők, legalább annyi fáradtságot vegyetek, hogy az szerző nevét és a szerzemény címét beírjátok a szöveghez, s néhány címkét irtok)
560 0 0 Zene Izé
Ever Forthright - The Counter Shift  

A volt Periphery-s Chris Barretto közreműködésével!
1061 0 1 Zene Izé
defhed: Link, ami működik: http://www.youtube.com/watch?v=PxIkrNtj7ug
 Toscrew - Mohó száj
408 0 0 Zene Izé
Bankrupt: Rewound. Indie rock punkos lendülettel.


A lemez ingyen letölthető innen:

http://bankrupt.hu/hu/2011/10/08/bankrupt-rewound-%e2%80%93-ingyenes-letoltes-320k-mp3/

 

 
531 0 0 Zene Izé
OmniTouch - érintőképernyő bármely felületből
2007 0 0 Tech Izé
Ultimate Battlefield 3 Simulator
6434 1 13 Izé
Dedudi: Ez engem kicsit a "Gamer" című filmre emlékeztet. Amúgy nagyon tetszik ez az egész dolog, szer [...]
Winston: Még 1-2 generáció és már nem is fogják érteni, hogy mi az a WSAD...
.::JunKieEQ::.: Futkorássz a gömbön belül, és nincs szükség rögzítésre... :)
Mind a 13 komment
A barom...
(szerintem kellene egy "agyhalál" kategória)
10928 1 17 Izé
lorem_ipsum: Ugyan azért amiért bukót kell hordanod, amiért tilos a kábszer, amiért a fiatalkorúak nem fog [...]
Nas: Pl. akiknek utána az a feladatuk, hogy összelegózzanak. Ha tűzoltó, mentős lennék én is unn [...]
Tooni: Azután legfeljebb a szerveidnek örülhet, jobb esetben.
Mind a 17 komment
Hálás közönség :)
7679 3 15 Izé
brier: tündériek mind a hatan:) mert hogy egy kutyus is el mászkál valahol :))))
nagydee: csak nekem jut erről szembe egy pókerjátszma?
senki: ez morbid gondolat de úgy néz ki mintha rögtön a felvétel után meg is eszi majd a kölköket : [...]
Mind a 15 komment
The Good, The Bad and The Undead - zombis western webes sorozat (már ha összetarhálják rá a pénzt).
2053 0 0 Film Izé
Életét vesztette a Las Vegas-i évadzáró versenyen a 2005-ös IRL bajnok, Dan Wheldon.
1126 0 0 Sport Izé
Mi az a bántalmazás?
349 0 0 Pink Izé
Az öt legnagyobb szépségápolási baki, amit egy nő elkövethet
584 0 0 Pink Izé
Sehogy se akar összejönni...
5976 4 19 Izé
Tooni: Csodás film :)
madmind: Fura, engem nem így tanítottak, mégis megtanultam zongorázni és vizsgázni is sikerült párszo [...]
morcos: Minek szenved vele ha nem megy???? Saját magát agyalja fel, még agyvérzést kap. :)
Mind a 19 komment
"Hát a Sziszifusznak nem volt ilyen szaros dolga bazzeg!"  :D
7663 5 13 Izé
Krissz8083: Nincs semmi baj vele, csak a mérnök elfelejtette ha a vizet minél magasabbról, egy homorú edén [...]
morcos: Kirúgnám a tervezőt.
közlegény: Bekerült a hírekbe
Mind a 13 komment
Mit ne együnk, ha babát várunk?
635 0 0 Pink Izé
Szexuális zaklatás az iskolában
447 0 1 Pink Izé
BullFrog: Minden fiú/férfi szexuálisan zaklatja a lányokat/nőket: 1. megvár és követ téged az iskolá [...]
 Őszi hétvégék a Balatonnál
406 0 0 Pink Izé
Jonas Pfeil diplomamunkája ez a "labdakamera", mely 36 db 2 megapixeles mobiltelefonkamera modult tartalmaz és feldobva a holtponton exponál, 360°-os panorámaképet rögzítve.
7521 3 9 Izé
eniko: mit ki nem talalnak :D
Nusihusi: Ez pofás ötlet:) Azért a végeredményeket is megnéztem volna:)
BullFrog: Egy baj van ezzel, hogy nem én találtam fel, és szabadalmaztattam. :D
Mind a 9 komment
Miért bánnak így velem?
360 0 0 Pink Izé
Szerintem ez a munka csak füldugóval viselhető el. ;)

A pár nappal ezelőtti posthoz kapcsolódóan pár videó... (bár ez nem abból a kísértetkastélyból van, hanem innen, de azért viccesek).
7437 0 6 Izé
Jelo85: nem tudja valaki hol van ez a hely?:) szivesen elvinném barátnőm ide:D meg gondolom a többi rés [...]
Nusihusi: Hát elég ijesztő ez a hely:D
Tooni: Igen, én is beküldtem volna nekik a kobrát :D
Mind a 6 komment
Ha véget vetnél egy barátságnak
253 0 0 Pink Izé
Tudsz titkot tartani?
247 0 0 Pink Izé
Zaklat az exed?
730 0 0 Pink Izé
Túlélőkalauz az iskolához, csak neked!
313 0 0 Pink Izé
Like a BOSS! Bár a rózsaszín nyuszis fotel némileg ront a dolog férfiasságán. ;)
4019 3 6 Izé
psszzzz: Olyan,mint Garfield!!!
Gabi777: Ez az élet.....:D
Nusihusi: Valahogy hiányoltam az őt körülzongó nőstény macskákat;)
Mind a 6 komment
Volt már hasonló, de ez most Adidas és nagyon tudományos.

Angol cikk
8582 0 13 Izé
madmind: Mondjuk Japánban jó régóta használnak egyujjú cipőt, szóval a vibram se nagy úttörő
norbertvincze: EmberTervez-nek teljesen igaza van: ) a vibram termékpalettája mellett elbújhat az adidas
Winc: Én már próbáltam a vibraim félét, fára másztam és éreztem ahogy az evolúció megrendül m [...]
Mind a 13 komment
A bosszúállók (The Avengers) - előzetes

A Marvel hősökből álló világvédő csapat eredetéről a wikin.
2083 0 1 Film Izé
kasy: Első előzetes szinkronosan (HD): http://www.youtube.com/watch?v=QDJ-iUuRckc Második előzetes sz [...]
Régebbi postok...