REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Bár a tavalyi elmaradt koncert botrányos volt, azért az eletút kiemelkedő.
Nas - One Mic
362 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Peter Tosh - Coming In Hot

Bob Marley után ő a legnagyobb reggaeben. A Legalize It című albuma kötelező darab mindenki számára. R.I.P.
797 2 0 Zene Izé
Egy kis psycho-fíling, egy kis májkldzsekszon-utánérzés, mindez '95-ből egy szerintem nóném bandától. Ja, és az egész krepinek, köszönettel.

(The Bates - Billie Jean)
356 1 8 Zene Izé
M.agnus: Szigeten is voltak néhány éve. (A veszkócsizmás, fecskegatyás, hálótrikós énekest nehéz e [...]
ZeroO.: ja érteem:D
CRaPtRaSH: aki kisbetűvel írta... tudja h neki szól;]
Mind a 8 komment
Beastie Boys - Body Movin'
A zene, amire bármior pörgök :D
a honlap
321 0 19 Zene Izé
ZeroO.: látom a rímírás megy:D
CRaPtRaSH: nem is vagyok gergely!
ZeroO.: ne hergelj:D
Mind a 19 komment
Jerry Goldsmith - Greatest Hits
"Ha zenénk fennmarad az utókor számára - ami felől nincs kétségem - akkor az azért lesz, mert jók."

Star Trek, Rambo, Alien, Majmok Bolygója ... és még hosszasan lehetne sorolni.
522 0 0 Zene Izé
Suicide Commando - Body Count Proceed
285 0 1 Zene Izé
SickBigG: elég erős zene, de alap :)
Uhrin Benedek - Rebeka
(Bocs gyerekek de muszájvót :D)
301 1 7 Zene Izé
weedjay: akkor meghagyom neked pákót :D
enti: ez én is posztolni akartam !! fakk ! :DDD
Fanti: hehe, nekem unokatesóm most 1 éves, ő is Rebeka, kíváncsi vagyok, fognak-e még emlékezni erre [...]
Mind a 7 komment
The Ataris - Boys Of Summer
Egy kis feldolgozás...Jóféle amerikai punk :)
347 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Nemrossznemrossz, habár nekem az eredeti Don Henley-féle verzió is tetszik.
Purple: imádom!!! és ezt is: http://youtube.com/watch?v=59keeWOQVRU&feature=related
Nirvana - Heart Shaped Box
383 0 2 Zene Izé
konvejor: ez a kedvencem tőlük, a come as you are is felkerülhetne.
Airwalk: legnagyobb
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
511 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
Massive Attack - Teardrop
A Dr. House főcím zenéje
(A Szökésben is hallható volt, egy megható jelenetben, mikor elgondolkodik mindenki az életén a börtönben :) - Purple)
707 4 6 Zene Izé
Conscripter: És itt van élőben az együttes http://youtube.com/watch?v=-4wCtGjl2FI
Purple: öcsém... tud. :O
Errtu: Egy kissé másabb "feldolgozás": http://youtube.com/watch?v=F4fQi41-2eA&feature=related
Mind a 6 komment
Natural Born Grooves-Candy on the Dancefloor
447 0 0 Zene Izé
Ramones - Blitzkrieg Bop
380 2 2 Zene Izé
calipunkszabus: az igazi punkok!... éljen Thommy Ramone!
NuttySomeone: regi kedvenc ..meg az osidokbol.
Queen - Bohemian Rhapsody
412 4 3 Zene Izé
RokkantTroll: Nem vagyok méltó arra, hogy erről bármit is írhassak.
Fanti: Dö beszt!!!
NuttySomeone: ooo ezt en akartam felrakni:P most megeloztel..de tobebt ne versenyezzunk:)) inkabb ..regebb ezt a s [...]
Royce Da 5'9 - Boom(DJ Premier)
309 0 0 Zene Izé
AFI (A Fire Inside) - The boy, who destroyed the world
Jó régi kis punk zene, érdemes figyelni a szövegét!
348 0 1 Zene Izé
Fanti: Nekem a girls not grey tőlük a kedvencem, de ők már állítólag emósok :D
Mathieu Bouthier & Muttonheads - Make your own kind of music
480 1 1 Zene Izé
roland66: jaj régi kedvencem vagyis annyira nem régi de azé az :D
Tay Zonday - Chocolate Rain
Bocs de muszáj volt:D

(igen, ennek itt a helye :D kommentekbe kérjük, kik kaptak frászt :D - Purple)
400 1 7 Zene Izé
eNMi: akkor a cherrys verziót is be kell küldeni! csak neked :D
Purple: hát nem -.- olyan hangja van mint nagyapámnak aztán 13 éves... és rüühhellem ezt a számot de [...]
eNMi: azéé' a Cherry Chocolate Rain se kutya :)
Mind a 7 komment
Bodyrockers - I Like The Way You Move
218 1 0 Zene Izé
Korpiklaani - Tuli Kokko - nem éppen mulatós, inkább misztikus-borzongós
509 2 0 Zene Izé
Korpiklaani - Wooden Pints - kocsmametál (és nem a boldog kis kocsma :P )
461 1 3 Zene Izé
vandk: ez mekkora király szám + klip! a szám után mindig rámjön a sörivási kényszer :P
Fanti: Nekem ez tőlük a kedvencem :D
Balázs: ....hanem egy másik király számuk:D
Disco Express
Saját magukat sem veszik komolyan, poénos átdolgozás "érdekes"( ;) ) szöveggel!!!

Na még egy ráadás!! ;)

Honalp
402 0 0 Zene Izé
Inside Man

Bollywood Joint - Chaiyya Chaiyya
513 0 1 Zene Izé
fül: ez jóóó!!
Mighty Mighty Bosstones - Where'd You Go
474 0 0 Zene Izé
Trainspotting

Underworld - Born Slippy
806 1 5 Zene Izé
dXter: Lou Reed - Perfect Day ? nekem az a legemlékezetesebb a filmből...
fadam: alapvetöen csak az igazi hangszeres zenéket szeretem de ez nagyon tetszik, a filmbe is nagyon bele [...]
nipper: hallottam élőben! :) 10éve megunhatatlan!
Mind a 5 komment
Children of Bodom - Ooops I Did It Again (Britney Spears Cover)
397 1 6 Zene Izé
ZeroO.: a másik a "she is beautiful" is iszonyatosan horzsol. :]
Hbrex: hát pedig nem ezt postolotam X), de az a lényeg h megnézték 62en XD ha vmelyik illetékes ki tud [...]
Mordred: őőő most nekem hülye a gépem vagy másnak is ezt hozza be: The Sweet - Ballroom Blitz Egyébké [...]
Mind a 6 komment
"Ez borzasztóóó óóóóó óóó ó , ez borzasztóóóóó" :)
349 1 18 Zene Izé
Hbrex: nah még pár poszt oszt meg van a félszáz ^^
Hbrex: akkor jólvan :)
Purple: annyira nem para :)
Mind a 18 komment
Gigantikus tintahal boncolása képekben!
7814 3 14 Izé
Belkar: akkor már "nagyobb az átlagosnál" mert a jól megtermettet igazából zöldségre mondják nem? x [...]
Findzs: én ezt nem nevezném gigantikusnak inkább jól megtermettnek a gigantikus már az a méret amelyk [...]
Belkar: kraken :)
Mind a 14 komment
Front Line Assembly - Body Count
240 0 0 Zene Izé
Itt egy másik :)SlipKnoT-Boten Anna :D
690 1 0 Zene Izé
Irie Maffia-Bomboklaat
636 1 2 Zene Izé
nipper: és akkor még: http://www.youtube.com/watch?v=U9FzGrxq1hU&feature=related :Ö:)
dns87: Tegnap voltak a Z.P.-be.
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
442 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Dimmu Borgir-The Sacrilegious Scorn...Szimfónikus black metal Norvégia szívéből
1623 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Szerintem a zene is eléggé gagyi. Sagrath és bandája sosem játszott igazán trúblekkmetált (a [...]
Lee77: Jó zenét játszanak, tetszik is meg minden, de miért kell ilyen irtózatosan gagyi és vicces des [...]
geree: bocs :)
Mind a 6 komment
Korpiklaani - Happy Little Boozer (megj.: mulatós metal:D)
548 2 8 Zene Izé
babapiskóta: nohát! egészségünkre. :)
Mordred: Hát ez kurva jó:)))) Eddig sajna nem ismertem. Lakodalmas blekkmetál-> LOL de igaz.
Fanti: Mi is nagyon szeressük :)
Mind a 8 komment
Alice in Chains - Them Bones (1992 Dirt)
388 1 14 Zene Izé
weedjay: JAJ! azt irja, ha megakarom nezni, hogy az alabbi video nem ereheto az en orszagomban :))) na mindeg [...]
weedjay: úgyvan. :) r.i.p. Layne
Chino: Nagyon nagyok voltak. Kár Staleyért. Iszonyatosan jó hangja volt. Nagyon nagy képviselője volt [...]
Mind a 14 komment
Drowning Pool - Bodies
1528 0 0 Zene Izé
System Of A Down - Boom!
342 2 2 Zene Izé
Fanti: hát ja, pedig őt nagyon királyak!
Balázs: hát előbb lesz 2. Scars on Broadway album(Daron "új" bandája) mint következő SOAD...
Kispál és a borz - Ha az életben
506 5 5 Zene Izé
chocolat: Ez egy alapzene, az is szereti, aki nem kedveli a műfajt. :D Én a műfajt is szeretem és a számo [...]
Baldr: első 20 alkalommal jó volt... :D
Hbrex: Én is szeretem ezt a számot :)
Mind a 5 komment
Bom Chicka Wah Wah Klipp (Majka - Csüccs ide baby)
451 0 14 Zene Izé
hodosy: hát nem too mit kell baszakodni 1 rohadt témán csak vki szereti valaki nem enny i mást nem k [...]
Powaflips: legalább ne hip-hop kategóriába töltetted volna föl...
yushuf: van aki egyáltalán szereti a muterján kivül?????
Mind a 14 komment
Ganxta Zolee-Boom a fejbe!
394 2 2 Zene Izé
hodosy: mondjuk rakhattam volna fel jobb képet is !
papaluige: ezek mekkora arcok!!!! :DD
Régebbi postok...