REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.

"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.

Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.

A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."

(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)
8622 7 68 Izé
szaki77: Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D
keszipisti: A mente egy ősrégi magyar ruhadarab.Ebből egyenesen következik,hogy az oroszlán egy ősi magyar [...]
fapapuccs: Egy két idézet Oláh András könyvéből (Ufók legyünk vagy magyarok) Valamiről beszél 2 old [...]
Mind a 68 komment
Mai "ismeretterjesztő" rovatunkból meg lehet tudni, hogy Woody Allen egy svéd úszónő...
14293 8 35 Izé
Re-Peet: igaza van.. Woody minden csak nem férfi.. :D
Powaflips: az a lényeg h nem ment bele a csőbe xD
Rolee: buuutaaa :D
Mind a 35 komment
Végre egy eredeti kínai termék!

Dual SIM, érintőképernyő, tartalék aksi, na és a design...
1315 0 7 Tech Izé
koocos: ez beteg...nagyon:D
gvereb1: nézzétek meg a forma többi termékét, van ott hello kitty fényképező is
Soul_Deprived: Jujj Kollegam Bnojenek van ilyene :D nagyon szaaar :D
Mind a 7 komment
Kompresszoros hűtés AMD videokártyákhoz a Thermaltake-töl. A Thermaltake kínálatában már most is vannak olyan kompresszoros hűtéssel ellátott házak, amelyekben az overclocker felhasználók rendszerében elhelyezett processzor hűtését a fent említett megoldás segítségével próbálják hűvösen tartani. A Thermaltake most bejelentette, hogy hamarosan az AMD videokártyáihoz is elérhető lesz a kompresszoros hűtés, így a rendkívül nagy népszerűségnek örvendő Radeon HD 4000-es sorozat tagjait már nem csak levegővel és folyadékkal, hanem akár kompresszorral is lehet hűteni, amennyiben komolyabb tuning elérése a cél.
A Thermaltake szakemberei az Xpressar technológia módosításával kívánják majd megoldani a videokártyák hűtését. A kereskedelmi forgalomban is megjelenő újdonságok a gyártó állítása szerint nagyjából 20 Celsius fokkal hűvösebben tartják majd a grafikus processzort, mint a folyadékhűtés segítségével dolgozó megoldások. A videokártyákhoz készülő Thermaltake Xpressar rendszerben egy kisméretű kompresszor foglal helyet, ami hasonlít a hűtőszekrényekben és légkondicionáló berendezésekben alkalmazott társaihoz, de jóval kisebb azoknál. A mérnökök úgy alkotják meg a rendszert, hogy az egy kompakt megoldás legyen, ami mindössze a számítógépház meghajtó bővítőhelyeinek egy részét foglalja el.
A Thermaltake vezetője szerint a kisméretű, DC inverterrel ellátott kompresszor nem az átlagfelhasználókat, hanem a fanatikus overclockereket célozza majd meg. A rendszerben intelligens IC vezérlés lesz jelen, amely segít minimálisra csökkenteni a hőmérsékletkülönbségből adódó kondenzáció, azaz páralecsapódás mértékét. Az észrevételek alapján az Xpressar rendszerek már eddig is népszerűek voltak a fent említett felhasználói körökben, a vállalat az újdonságtól azt reméli, hogy optimális hűtést biztosít majd a Radeon HD 4000-es sorozatú kártyák számára, valamint világszerte felkelti majd a tuninggal foglalkozó felhasználók érdeklődését.
1145 0 0 Tech Izé
Stílusos karmobil a Phenomtól Érdekes új mobil-karórával, név szerint a SpecialOPS-szal állt elő a Phenom, amelynek a praktikussága helyenként megkérdőjelezhető ugyan, viszont megjelenésre valóban csinos darabot formáltak belőle (bár hozzá kell tegyük, hogy az LG bejelentett óratelefonja azért szebbnek hat).

Hálózathoz nem kötött, így gond nélkül használható gyakorlatilag bárhol a maga háromsávos GSM-jével; rendelkezik - természetesen - webkamerával is (1,3 megapixel), bár hogy ezt videokonferenciára is lehet-e használni, az kérdéses, lévén erről nem ejtenek szót, de "normál" fényképezés céljából mindenképp rendelkezésre áll, ezt kiemelik.
Nem hiányozhat belőle persze a mikrofon (ergo megy headset nélkül is), valamint az MP3/MP4-lejátszás sem. Mindezeket a funkciókat tárhely tekintetében tetszés szerinti Micro SD kártyákkal támogathatjuk meg (alapból 256MB-osat adnak hozzá). Bluetooth 2.0 is adott, üzemidő tekintetében pedig 120 óra készenléti, és két óra beszédidőt ígérnek.
A praktikusság tehát leginkább csak a számbillentyűk és az érintőképernyő mérete miatt válik kétségessé. Előbbihez valóban nem ártanak a viszonylag karcsú ujjak, utóbbihoz pedig egyenesen ceruza szükségeltetik (amit értelemszerűen szintén adnak hozzá).

 

 

Köszönöm a posztot pocikám, nédda milyen rendivagyok ki is teszem ;*
1318 1 6 Tech Izé
Gábor-79: Ja, és a 120 óra elég komoly csúsztatás, a legjobb körülmények között sem tudtam 72 órán [...]
Gábor-79: Én már rendelkezem egy ilyennel, meg kell mondjam kellemes meglepetésként ért hogy ennyi pénz [...]
Paapi: Nekem kéne... persze csak az a kivitele amiből kihagyják a mobil részt... irtó hülyén néz ki [...]
Mind a 6 komment
Vadonatúj, Znack Snyder kommentárjával megfejelt Watchmen kedvcsináló érkezett, befutottak az első Transformers 2 képek és a Walt Disney és Jerry Bruckheimer legújabb produkciója, a G-Force is bemutatkozott!
3790 0 11 Film Izé
fari.tro: sztem egy nagyon jól sikerült film...tényleg hosszú, de ha a rendező ezt a történetet belepr [...]
csicsilla: olyan furi hogy amikor megjelenik az első trailer mindenki várja utána meg senki nem irja le hogy [...]
Erunder: A watchmen és a filozófia. Hmm érdekes. http://hir.ize.hu/click.php?id=25572&url=http%3A%2F%2F123 [...]
Mind a 11 komment
Vadonatúj, Znack Snyder kommentárjával megfejelt Watchmen kedvcsináló érkezett, befutottak az első Transformers 2 képek és a Walt Disney és Jerry Bruckheimer legújabb produkciója, a G-Force is bemutatkozott!
4070 4 8 Izé
L!onel: ebben az évben egy csomó jó film lesz én már 14et szedtem össze amit mindenképp meg kell néz [...]
Lacquo: Reméljük a Watchmen körüli jogi dolgok nem hátráltatják a bemutatást. Nagyon várom, csakúg [...]
Balázs: jah jól van akkor így semmire:)
Mind a 8 komment
Érdekes pár... és hogy szeretik egymást! :D A nénit biztos galambomnak hívja, ezért is repül el a végén! :D
11248 2 152 Izé
spidy: elrepült a nagy tepsi picsájúúúúúúúúúú
nkmedve: Én már szinte az vagyok, már csak egy félév, és ráadásul ingyé':P
Lui-G: Az is sokba kerül, ég ha nem is "direktbe" fizetsz érte: mozijegyek, vacsorák, benzinpénz, ajá [...]
Mind a 152 komment
Kergecica. ;) (nyugi, maradt 8 élete :))
7808 2 25 Izé
bandee1219: Végül is, bármekkora zuhanást túl lehet élni, mert az még nem fáj.
nyehőce: 34 emeletnyi zuhanást élt túl egy cica http://www.rtlhirek.hu/cikk/237786
nyehőce: Ja, és ne bántsátok szegény macskákat, mert járhattok még ti is így: http://inforadio.hu/hir [...]
Mind a 25 komment
Újabb hullahoppos mutatvány a gyűrűn.
589 0 0 Sport Izé
Nagy 2009-es szexhoroszkóp - Mennyi hancúr jut erre az évre?
827 0 2 Pink Izé
Re-Peet: De ha nem annyit, amennyit szeretnél,legalább van mire fogd..
Errtu: Minek ehhez horoszkóp? Annyit dugok, amennyit csak lehetséges. :D
Az Ultimate Weekly szerint ez a 12 legtutibb film erre az évre!
8748 0 10 Film Izé
Belkar: a 9! az tényleg ígéretesnek tűnik bár az első trailerből semmi különösebb nem derült ki d [...]
csoe: Geronemo: Terminator film lesz még legalább kettő, az alkotókat ennyire szerződtették. Taking [...]
kukulkan: Hmmm, erről a Land of the Lost-ról még nem is hallottam... Remélem legalább annyira igényesen [...]
Mind a 10 komment
Az Ultimate Weekly szerint ez a 12 legtutibb film erre az évre!
9070 3 10 Izé
Belkar: a 9! az tényleg ígéretesnek tűnik bár az első trailerből semmi különösebb nem derült ki d [...]
csoe: Geronemo: Terminator film lesz még legalább kettő, az alkotókat ennyire szerződtették. Taking [...]
kukulkan: Hmmm, erről a Land of the Lost-ról még nem is hallottam... Remélem legalább annyira igényesen [...]
Mind a 10 komment
Értem én, hogy snowboardos, de mi hajtja?
638 0 0 Sport Izé
A férfi érzékeny pontjai.
863 1 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: és ha lábbal? :D
spider86: én igen érzékenyen reagálok ha tökön rúgnak labdával :S ... nincs mese az visz mindent...
Ha úgy érzed, nincs miről leesned...
5884 4 5 Izé
spidy: hátt szacs :) xe ez van az azzz XDDDDDDDDdddddddddddd :)
Samure: jópofák :D
Sziszo: vidám emberkék nagyon.. én is kipróbálnám lehet
Mind a 5 komment
 Véget ért Ördög Nóri házassága!!!!
899 0 6 Pink Izé
Balázs: nem bántom a leendő feleségem :D
Errtu: Úthengerrel? :D
Purple: nem csak ott XD
Mind a 6 komment
Immunrendszerünk éjszaka a legerősebb
318 0 0 Pink Izé
Animal Cannibals - Északon Délen

A magyar hip-hop csillagai összeálltak egy szám erejéig!
Fogyasszátok egészséggel!
Az ötlet tulajdonosa: Animal Cannibals.
1025 3 8 Zene Izé
Csabahatos: Ehy a lényeg spider,ez egy jó kis rapjam fíling..sokat tett az AC a szakmáért,ez egy újabb biz [...]
spider86: nos olyan régre már nem tudok visszanyúlni a korom illetve h vidéki vagyok miatt :D ám ismerem [...]
a legnagyobb király: hahahaa anno WS volt meg a ggééjódéé /G.O.D. / stb. siska pl hozájuk képest uj arc. azok [...]
Mind a 8 komment
9 hatalmas szív.
7816 7 5 Izé
Belkar: a horvát meg a fijis a legjobb szerintem :)
Bartsimi: Nézzétek meg a házak méretét a szívhez viszonyítva!
Bartsimi: Itt azthiszem meg kell említenem egy magyar szépséget, ami Kismórágy -on van. Tessék ki Google [...]
Mind a 5 komment
A Mikulás titkai
(angol a szöveg, és gyanítom sumanm cimboránk sem magyar, de kirakom mivel értékelem hogy külhoni létére küldözget posztokat :) )
398 0 4 Pink Izé
Purple: akkor magaddal beszélgetsz vagy mi? :D
Derill: egy ideje én :D
Purple: most akkor ki itt az admin???? :O :D
Mind a 4 komment
Mit érdemel télen az ellenfél szurkolótábora?

Egy nagy hógolyót. :)
641 0 0 Sport Izé
Hátulról-érintő-képernyő
2250 0 5 Tech Izé
ssscsaba: én már láttam olyat aki az iphone-ját nyomkodta mint a hülye, de nemtudott vele nagyon semmit k [...]
NFS-fan: szerintem nem nehéz irányítani az érintőképernyőket. nekem pl.: az iphonommal semmi bajom :P
Jozef7: hát az lehet hogy kényelmetlen de legalább látod hogy hova nyomsz!
Mind a 5 komment
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
4971 0 4 Film Izé
Erunder: Balázs küldte: Remélem tényleg ilyen lesz az első kapcsolat felvétel :D http://www.youtube.com [...]
csicsilla: sajnos csak ost tudtam megnézni de iádom a D-t. tényleg jó poénok vannak benne utoljára a sz [...]
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Mind a 4 komment
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
5359 3 2 Izé
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Belkar: a Monsters vs Aliens nekem nagyon tetszik :) a Terminátorról meg annyit hogy remélem jó film les [...]
Érezzük át a Karácsony hangulatát!
10671 4 3 Izé
spidy: Boldog Karácsonyt Minden Izélőnek ; ) !!!! de ez 1 kicsit kaki izé-let :9
AVIREX: a kis pingvin vagy mi aranyos,ami elszalad a Miku előtt,de az avatarod sem rossz ;)))
pupuc: Boldog Karácsonyt Minden Izélőnek ; ) !!!!
Egy kis zenés átirat a charleston nevezetű tánc egy 1930-as darabjára Daft Punk módra. Itt az eredeti.
943 1 1 Zene Izé
Szosztar: Nem szívatásból de az: Daft Punk.
Shaun Murphy nyerte az év utolsó nagy pontszerző viadalát, az Egyesült Királyság Kupáját miután a döntőben 10 - 9 re legyőzte Marco Fu-t. Ezzel Murphy visszavette 3. helyét az előzetes ranglistán és nem utolsó sorban 100 ezer angol fonttal gazdagodott.

A VERSENYEN egyébként Ding Junhui147-et lökött (életében másodszor) és ezzel a 147-ért járó 25 ezer illetve a versenyben elért legmagasabb break-ért járó 5 ezer font is az ő markát ütötte.

A Döntő frame-i
536 0 0 Sport Izé
Sztárok és sminkmárkák - érdekel, ki mit használ?
549 0 21 Pink Izé
Ágii: Ez kéészXD Igen, pontosan:P Azóta is lila vagyok:D
Purple: basszus én mindent ki tudtam volna találni hogy miért más az ember bőre, de amit te mondtál ah [...]
Derill: :D ezen kicsit olyan lilás árnyalatod van:D voltál fétispartin aztán lila volt a latex ruha ?:D [...]
Mind a 21 komment
Kiskunlacháza polgármesterének beszéde - elgondolkodtató.

A kislány - Horák Nóri - haláláról a riport a TV2 Naplójában.
7580 12 165 Izé
trógerfighter: Nem az unióban reménykedem,hazai, alulról jövő kezdeményezés lesz ez,ahová pénzzel vagy er [...]
focuskoma: Az várhatod, sose fog eljönni :( mivel az unió nem csípi a rasszizmust. Azért védik őket, mer [...]
bond: Most jó. Főleg az, hogy amit itt írsz, az valóban intelligens...
Mind a 165 komment
Egy szimpla blog oldal, de még is más.

Először is szerintem marha jól néz ki! :)
Másodszor pedig a postolási része eszméletlenül jól el van találva.
Harmadszor pedig ha különböző helyeken vannak cuccaid -pl. flickr, twitter, ma.gnolia, del.icio.us, stb.-, akkor a beállításuk után az oda feltöltött/postolt/kitett cuccok itt is megjelenek szépen egybegyűjtve.

Annyit hozzá fűznék, hogy még csak nemrég indult és még érződika béta dolog rajta, mert pl. a twitter post-okat néha 3-4 napos késéssel teszi ki, de a pl. PicasaWeb-el, vagy a YouTube-al nincs semmi gondja.
1025 1 0 Tech Izé
Egy érdekes megosztó oldal.
A lényege, hogy akármilyen weboldalt, képet, címet, jegyzetet, vagy akár a gépedről feltöltött fájlt -megadott méretig persze- megoszthatsz a nagyvilággal.
Akár reg nélkül is.
Ilyenkor kapsz egy drop.io/[valami_kód] linket, amit aztán pl. megadhatsz bárkinek.

Természetesen regelhetsz is, ekkor a drop.io/[reg_nev] alá kerülnek a megosztások.
Ilyen esetben egyfajta blogként is működik a dolog.

Külön pozitívum, hogy ha regelve vagy, és van twitter-ed is, akkor az itt megosztott cucc egyből kikerül a twitter oldaladra is. (ha előtte beállítod :) )
978 0 4 Tech Izé
Jozef7: hát érdekes egy kitalálás :D
Errtu: www.twitter.com :) mikroblog
gvereb1: valami az iwiw és a msn között
Mind a 4 komment
A szép nagy szemekért... ;)
6694 0 4 Pink Izé
Kiki21: áháháh tényleg:DD
pupuc: fuuj a posztképen a csaj szempilllája olyan mint a póklábxdxd
cupoj: Esne ki a szeme pislogás hiányában a szárazságtól!!!!
Mind a 4 komment
Tejjel öregedő doboz. Ahogy romlik a tej, sajttá válik, elég érzékletesen...
4293 6 13 Izé
ha_ho: Bazz.... Ugyanez ugrott be nekem is elsőre! Elég bajuk van az átcimkézéssel csórikáimnak, [...]
Bbazsa: Szerintem jól nézz ki, de szerintem az az elv hogy olyan festékanyag van a dobozon ami reakcióba [...]
papaluige: na ebbe,hogy fúrják bele a lyukakat, mikor már sajt lesz benne! :))
Mind a 13 komment
Gazdasági világválság? Oroszországban nem érezhető, az el nem adott autókat, vagy pl. bedőlt hitelek miatt elkobzott kocsikat ők vásárolják fel.
6721 0 7 Autó Izé
Schabee: ez egy gerjesztett válság szerintem, és szerintem relatíve rövid időn belül vége lesz
komcsik: Csak nálunk 50.000. db eladatlan új autó várja a gazdiját. Ha veszem a bátorságot s megszorzo [...]
spider86: addig lesz válság míg akarta meg nem szedte magát, mert lehet amúgy is volt hiba a rendszerbe d [...]
Mind a 7 komment
Gazdasági világválság? Oroszországban nem érezhető, az el nem adott autókat, vagy pl. bedőlt hitelek miatt elkobzott kocsikat ők vásárolják fel.
6865 2 7 Izé
Schabee: ez egy gerjesztett válság szerintem, és szerintem relatíve rövid időn belül vége lesz
komcsik: Csak nálunk 50.000. db eladatlan új autó várja a gazdiját. Ha veszem a bátorságot s megszorzo [...]
spider86: addig lesz válság míg akarta meg nem szedte magát, mert lehet amúgy is volt hiba a rendszerbe d [...]
Mind a 7 komment
2000 Sudoku

(nagy parasztság a részemről, de a postkép... :D - Errtu)
3752 5 9 Game Izé
bungle: Inside the Mind of a Sudoku Master http://www.time.com/time/video/player/0,32068,50173925001_0,00.ht [...]
mephistto: diamondblade nagy hotdogos >D
éndzsöl: Diamondblade? :O még él?^^
Mind a 9 komment
Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.

A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!
2642 1 0 Game Izé
Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.

A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!
4567 0 11 Izé
vadoc66: Mi az oldal címe amin lehet játszani? Pötyögje már be valaki mert kicsit szét vagyok esve...
Shifty_: Újra él az oldal! A játék tehát ismét elérhető! Sok sikert kívánunk Mindenkinek! JÁTÉKO [...]
Shifty_: Az oldallal kisebb gondok akadtak, így csak ma estétől lesz újra elérhető! A kellemetlenségé [...]
Mind a 11 komment
Cuki errcé feketeözvegy. kellkellkellkeeeeellll 
1722 1 14 Tech Izé
CRaPtRaSH: 27-29 elvileg nagyvárosba leszek,ha meg tudsz,gyere msnre ;*
rivaul: Fogjuk rá :)))
CRaPtRaSH: ááááá te még élsz?? ;*
Mind a 14 komment
Régebbi postok...