A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.
+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
663
0
Zene Izé
Pink Floyd - Pigs
Roger Waters az embereket három állatnak felelteti meg: kutyák ("Dogs"), disznók ["Pigs (Three Different Ones)"] és a bárány ("Sheep")
A kutyák a megalomániás üzletembereket jelképezik, akik azonban magányosan halnak meg, és senki sem sajnálja őket.
A disznók a korrupt politikusokra és az erkölcscsőszökre utalnak.
Mindazok, akik egyik kategóriába sem tartoznak, azok a bárányok; ők vakon, öntudatlanul követik a vezért.
425
0
Zene Izé
Paradise Lost - The last time
Egy nagyon jó - bár már kicsit félrecsúszott - csapat aki ma is tök jó számokat gyárt csak az a furcsa, hogy
Paradise Lost név alatt még mindig.
353
0
Zene Izé
Jam Abelanet fotói
3778
0
Art Izé
A kis vietnámi Lee Chong-Sui Máté Péter dalokat énekel... magyarul!
6490
2
Izé
Búvármacs - én még úgysem küldtem cicás posztot, képnek viszont muszáj ezt, nehogy már valamit normálisan csináljak. :)
Az
oroszok sem akarnak lemaradni. ;)
2459
1
Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál
az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.
Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)
Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt)
kép. :)
Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.
2752
2
Izé
Ha sűrűn elakad a papír nyomtatóban, akkor minél előbb szerezz be egy macskát! :D
Ő a másik legjobb a szakmában. :)))
5580
1
Izé
934
1
Zene Izé
Dino Run
Futkározz jól a kis dínóval, akár multiplayer módban is.
3132
4
Game Izé
Amnesya - Eddig még senkinek sem sikerült befejeznie a játékot... na ki lesz az, aki megfejti az összes rejtélyt/rejtvényt? :)
Sok sikert hozzá!
9832
6
Game Izé
Alig pár órája jelentettük, hogy az angol PSW egyik munkatársa lehetőséget kapott végigtolni a június elején debütáló MGS4-et és a zsurnaliszta kolléga állítása szerint egyes átvezető filmek akár 90 perc hosszúak is lehetnek. A GamePro munkatársa cáfol...
541
0
Tech Izé
Tito and Tarantula - After Dark
Az egyik legjobb zenekar, akik filmzenét írtak.
"Now, let's kill that fuckin' band..." - From dusk till dawn
Angry Cockroaches
Myspace
543
0
Zene Izé
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor
Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145
2
Izé
Aki esetleg kiváncsi a jövő héten rajtoló UbiSoft rendezvényre, a UbiDays-re, de sajnos nem lehet személyesen jelen az eseményen, annak jó hír, hogy az internetnek köszönhetően élőben követheti végig a konferenciákat.
1029
0
Tech Izé
2009 május 22-re ígérik a
Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében
Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5602
1
Film Izé
2009 május 22-re ígérik a
Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében
Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5561
0
Izé
Godsmack - Straight out of line
Aki ismeri és játszott a Prince of Persia Warrior Within részével, annak ismerős lehet a zene.
433
0
Zene Izé
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...
1782
1
Izé
Kittie - Charlotte
A legsúlyosabb lánybanda, akik léteznek manapság. 1996-ban alakultak Kanadában, azóta számos tagcserén estek keresztül, de máig megvannak és továbbra is kemény, nyers hangzású zenét tolnak.
Honlap
575
0
Zene Izé
Mastodon - Iron Tusk
Zseniális dal, egy zseniális előadótól. Érdemes meghallgatni pár másik számukat is, aki a thrash, doom, stoner műfajokat szereti, annak a Mastodon igazi csemege lehet.
Capillarian Crest
Sleeping Giant
This Mortal Soil
Honlapjuk
Magyar cikk róluk:
ITT
371
0
Zene Izé
Az
OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az
XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.
1622
0
Tech Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a
vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik
Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta
látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A
Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak
fára mászni (mint a macskák) és
nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)
3602
8
Izé
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun
Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.
Több info...:
Wikipedia
Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church
Snoop - Gin and Juice
Snoop Dogg - Doggfather
Snoop Dogg-Doggy Dogg World
Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)
Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please
Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)
588
3
Zene Izé
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.
3784
0
Film Izé
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.
3941
1
Izé
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.
Kérdések:
1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)
2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)
3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)
Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán
A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki
Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...
A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
2223
1
Izé
Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD
(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar
hajdútánc).
"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.
2770
5
Izé
A Föld körül keringő összes műholdról (nagy kérdés, mi van a titokban fellőtt, szupertitkosokkal) egy nagy kavalkád. Aki ezen kiigazodik...
A nagyfelbontású kép
11554
6
Izé
Fonográf - Vihar előtt
Erről a dalról nem tudom mit írjak. Én az esőt nagyon szeretem, és ezt a koncertfelvételt különösen. Nem hiszem, hogy bármit is áthallani vagy politikai irányba mozdítani kéne ezen: az
Illés és a
Fonográf még sok nemzedéken át megmaradó és élvezhető, bulis és gondolkodtató zenéket adott nekünk. Ha ezek az emberkék nem ide születnek, és véletlenül angolul énekelnek, akkor most szájtátva-rajongva lesnénk ezt a muzsikát, és mindenkinél ott lenne a polcon az eredeti CD. Így meg "csak" előítéletekkel terhelt hazaiak.
373
0
Zene Izé
Ten MAsked Men - Deeper Underground
Halálian jó popzene. Értsd szó szerint. Brit zenekar, akik közismert előadók közismert popslágereit dolgozzák fel. Levágják, kibelezik, majd újratöltik. Ha még nem hallottál Britney Spears és Enrique Iglesias dalt technikás death metal-ba oltva, akkor a Ten Masked Men elmebeteg legénysége elzúzza neked.
436
0
Zene Izé
Cannibal Corpse
A buffaloi zenekar egyike az első USA death metal zenekaroknak, 1988-ban alakultak. Zeneileg és szövegileg sajátos stílusjegyekkel rendelkeznek, szövegeikből árad a brutalitás és az embergyűlölet. Az alapító tagok között van az a Chris Barns, aki jelenleg a Six Feet Under frontembere és talán ő rendelkezik a legmélyebb orgánummal ebben a műfajban.
418
1
Zene Izé
Six Feet Under - Feasting On The Blood Of The Insane
A bandát Chris Barnes és az Obituary gitárosa, Allen West alapította 1993-ban, afféle szabadidős zenekarnak. A dolgot akkor kezdték komolyabban venni, amikor Barnest 95-ben kivágták a Cannibal Corpse-ból. Aztán '98-ban West lelépett, csatlakozott helyette Steve Swanson (Massacre). Ők ketten, meg még Terry Buttler (bassz) és Greg Gall (dob) alkotják a az amerikai death metál egyik legbrutálisabb
formációját.
405
0
Zene Izé
Öööö, mi a szar(v) ez? :) PS? ;)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy afrikai szarvasmarha, a
watusi. A képen található példány
Lurch, aki a Guinness Rekordok könyvébe is
bekerült a méretei miatt. Azért ez a
texasi fél-watusi állatka is szép nagy szarvval rendelkezik.
Magyarul nem sok infot találtam róla (ha van, írjátok a kommentekbe), de állítólag látható a
Nyíregyházi Állatparkban is.
3911
1
Izé
Arch enemy - Nemesis
Az énekesnő hangja miatt azoknak is érdemes meghallgatni, akik nem szeretik a stílust.
Itt pedig Angela Gossow (az énekesnő) üdvözlését hallhatjátok. XD
491
2
Zene Izé
A szám: Donkey Rollers - No One Can Stop Us (Showtek Kwartjes Rmx)
És akik ropják rá (sztem nagyon jól) : Hardstyle Republic Team
1050
0
Zene Izé
Vengaboys-Boom, Boom, Boom, Boom!
1995 nyarán két DJ, Danski és Delmundo, összeállt egy csapatba 4 állandó partiarccal, akik az ő illegálisan szervezett tengerparti mulatságukra jártak. 2 lányról és 2 fiúról van szó. Az első időkben a négyes csak, mint tánckar működött, kiegészítva a 2 DJ zenéjét. A botrány sosem állt távol tőlük. A bulik alatt az élő állatok, éneklő apácák, a bútorégetés és több doboznyi vazelin sem hiányzott az előadásból.
Take me to the city
Kiss
We like to party
525
1
Zene Izé
Nagy-Britanniában kitiltották a strandról Bilbot, az életmentő kutyát, akinek egyébként már három ember is az életét köszönheti.
1742
0
Izé
Dominic Frasca
Iszonyatos dolgokat tud művelni a 10 húros gitárján.
814
2
Zene Izé
Sepultura & Pavarotti - Roots Bloody Roots
Ajánlom azoknak is, akik nem szeretik az ilyen zenét, akkor lehet rajta röhögni, tetszeni fog! ;)
650
0
Zene Izé