REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.

+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
663 0 4 Zene Izé
fadam: a postszövegben írt regényt Stanley Kubrick filmesítette meg 1971ben, ennek a magyar címe a Mec [...]
Balázs: a szöveg nuskullról van te fenomén
Ganja Master: írd már meg kommentbe hogy melyik volt az a "csodaszótár"? : D majd beküldjük izére XD
Mind a 4 komment
Pink Floyd - Pigs
Roger Waters az embereket három állatnak felelteti meg: kutyák ("Dogs"), disznók ["Pigs (Three Different Ones)"] és a bárány ("Sheep")
A kutyák a megalomániás üzletembereket jelképezik, akik azonban magányosan halnak meg, és senki sem sajnálja őket.
A disznók a korrupt politikusokra és az erkölcscsőszökre utalnak.
Mindazok, akik egyik kategóriába sem tartoznak, azok a bárányok; ők vakon, öntudatlanul követik a vezért.
425 0 1 Zene Izé
kotta: És mindegyikre esélyünk is van. Én pl. kutya már tuti nem leszek, hülye vagyok hozzá, meg ne [...]
Paradise Lost - The last time
Egy nagyon jó - bár már kicsit félrecsúszott - csapat aki ma is tök jó számokat gyárt csak az a furcsa, hogy Paradise Lost név alatt még mindig.
353 0 4 Zene Izé
M.agnus: De legalább Holmes végre megtanult bánni a hangjával.
RokkantTroll: Osztom a nézetedet az alkotói szabadságról. DE!!! A zenei fejlődés érdekében nem hinném hog [...]
M.agnus: Szerintem, ha egy csapat elkezd zenélni és némi sikerre is szert tesznek (tehát van értelme, ho [...]
Mind a 4 komment
Jam Abelanet fotói
3778 0 12 Art Izé
mekszamnojz: Huuu bakker de komoly kepek. Teccik a vilagkepe a fotosnak. Nagyon nagyon nyers es provokativ, megis [...]
Findzs: nem lehet már megnézni a képeket csak pénzért
lokko: szerintem csak extra jó okot akart magának kreálni a tag, hogy mezítelen nőkkel perverzkedhesse [...]
Mind a 12 komment
A kis vietnámi Lee Chong-Sui Máté Péter dalokat énekel... magyarul!
6490 2 17 Izé
greg: Ettől függetlenül, természetesen: RESPECT.
greg: Ha a youtube channel kezőlapjára mész ott az írja: Hi Friend, I'm a 22 y.o Vietnamese student i [...]
Erunder: Sztem is. Tuti h itt él. Főleg h érti is amit énekel mert beszél magyarul 22 évesen (a postolt [...]
Mind a 17 komment
Búvármacs - én még úgysem küldtem cicás posztot, képnek viszont muszáj ezt, nehogy már valamit normálisan csináljak. :)

Az oroszok sem akarnak lemaradni. ;)
2459 1 13 Izé
Findzs: szegény macskának biztos halálfélelme van
.::JunKieEQ::.: Most jöttem rá : A lajhár egy szuperhős.... Egy levegővel simán lemerül a Mariana árokba... [...]
halacska: mi értelme van annak, hogy állatok víz alá merülnek? (szó nincs diszkriminációról, nagy ál [...]
Mind a 13 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.

Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)

Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt) kép. :)

Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.

2752 2 42 Izé
kKNd: Bírom, hogy így kifossa magából a kicsinyeit. :D
Loncsi69: Figyeltétek az utolsó kis ravasz csikolmányt, az a kedvencem. Nevet kéne adni neki, olyan édes, [...]
csicsilla: csak legyek màr otthon kiprobàlom ezt a csikohal pozituràt!XD
Mind a 42 komment
Ha sűrűn elakad a papír nyomtatóban, akkor minél előbb szerezz be egy macskát! :D

Ő a másik legjobb a szakmában. :)))
5580 1 4 Izé
mekszamnojz: meg pruuu meg blua blua plam plamm. :D
mekszamnojz: a macsekok a kiralyak! :D macsekok forever! :D macsek a legjobb :D macsekot mindenkinek! :D
bandee1219: De ez hogy lehetséges? Nincs is hüvelykujjuk... Oo
Mind a 4 komment
Bloose Broavaz
Magyar hip-hop underground, a legnagyobb közösség.
Kerüljétek a Salátákat!
( Aki otthon van a témában az levágja és lehet polgárháborút indít:') )
Tkyd rap 1
Tkyd rap 2
Tkyd rap 3

Tkyd rap 4
Dreamerz rap
Phat San Tkyd rap
Rydu és Tibbah - Közhely
Connections + Lb27 - Oroszlán Live
Connections + Lb27 - Mindenütt jó live
Connections + Lb27 - Az élet más remix Live
Tkyd + TM - K.H.E.V. Live pécs
Deego + Cof - Főzés
Siskaszett
Siskafinuccsi - Guminő Live acapella
San rap
Tibbah Freestyle 2006
Dsp - Mindent vagy semmit live győr
Siskafinuccsi 1 repp
Siskafinuccsi 2 repp
Tibbah közr. Deego - Az életem
Tibbah közr. Rydu - Rekviem
Tibbah - Álom / Magyargyerek közr. Dsp, Siskafinuccsi
TIbbah - Méreg
Tibbah közr. Dreamerz - Szabadon
Tibbah közr. Tkyd - Város
Phat Deego Duffchy Free
Bigmek - Panel Majom
Bigmek - Freestyle
Tibbah - Monotown
Connections - Örökké
Connections - Jamaica Homoka Live
Connections - Mindenütt Jó Live
Connections - 22
Tibbah - Intermezzo
Barbárfivérek Trailer's 1
Barbárfivérek Trailer's 2
Barbárfivérek Trailer's 3
Barbárfivérek Trailer's 4
Barbárfivérek Trailer's 5
934 1 11 Zene Izé
karaj: Siskanak a régebbi lemezein voltak jó számai, most már nem az igazi, ugyanúgy ahogy Tibbah és [...]
«Edyson®»: Amugy Siska is tud néha normális lenni . "vesszen a saláta" .. ezzel együtt gondolom az NC is. P [...]
Fatsoe: "siska összes albuma" xD ezen de jót röhögtem :D mintha olyan sok lenne neki :D amugy bloose cum [...]
Mind a 11 komment
Dino Run

Futkározz jól a kis dínóval, akár multiplayer módban is.
3132 4 5 Game Izé
süti: én ma már 3* végigvittem :) jo game :D
DeJaVu: naon zsír ez a game,de action
Airwalk: mario és sonic feeling
Mind a 5 komment
Amnesya - Eddig még senkinek sem sikerült befejeznie a játékot... na ki lesz az, aki megfejti az összes rejtélyt/rejtvényt? :)
Sok sikert hozzá!
9832 6 321 Game Izé
Irodeak: Most már a 38-ason vagyok megvannak a koordináták megvan a forrásban az origo mégse kapok érte [...]
Irodeak: a tutorialt kell átírni az urlbem :) ha valaki még játszik ezen segíthetne mert megint neki ind [...]
Kiscsuri: Jó de ott amikor villog mit kell teni?Mikor írja h:Don't forget,this is a riddle! Find your way to [...]
Mind a 321 komment
Alig pár órája jelentettük, hogy az angol PSW egyik munkatársa lehetőséget kapott végigtolni a június elején debütáló MGS4-et és a zsurnaliszta kolléga állítása szerint egyes átvezető filmek akár 90 perc hosszúak is lehetnek. A GamePro munkatársa cáfol...
541 0 0 Tech Izé
Tito and Tarantula - After Dark
Az egyik legjobb zenekar, akik filmzenét írtak.
"Now, let's kill that fuckin' band..." - From dusk till dawn
Angry Cockroaches
Myspace
543 0 1 Zene Izé
MStipee: Desperado-ban is benne volt :) Ezis Robert Rodriguez film, van egy olyan érzésem, meg kéne nézne [...]
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145 2 45 Izé
|-=O=-|: Olvasd el ezt és ne kérj: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9756
luddo: szia! légy olyan kedves küldj eggy meghivót nekem ha megteheted. köszönöm szépen
Mia: én is kérek meghívást!;) Mia a becenevem. Köszi!
Mind a 45 komment
Aki esetleg kiváncsi a jövő héten rajtoló UbiSoft rendezvényre, a UbiDays-re, de sajnos nem lehet személyesen jelen az eseményen, annak jó hír, hogy az internetnek köszönhetően élőben követheti végig a konferenciákat.
1029 0 0 Tech Izé
2009 május 22-re ígérik a Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5602 1 27 Film Izé
bungle: Bale kiakad... :D http://www.tmz.com/2009/02/02/bale-went-ballistic/
alphadog: http://blog.wired.com/underwire/2009/01/terminator-dire.html
AVIREX: en ezert fogom kihagyni,van sok jobb alkotas a filmiparban szvsz.
Mind a 27 komment
2009 május 22-re ígérik a Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5561 0 28 Izé
bungle: 10 új rész a Terminator Salvation-ből: http://www.screenjunkies.com/movienews/10-clips-terminator [...]
bungle: Bale kiakad... :D http://www.tmz.com/2009/02/02/bale-went-ballistic/
alphadog: http://blog.wired.com/underwire/2009/01/terminator-dire.html" target="_blank">http://blog.wired.com/ [...]
Mind a 28 komment
Godsmack - Straight out of line
Aki ismeri és játszott a Prince of Persia Warrior Within részével, annak ismerős lehet a zene.
433 0 7 Zene Izé
Frankie: A Skorpiókirály se egy utolsó film :D Amúgy az új PoP - a Prodigy nagyon állat lesz: új engin [...]
quky535: Király banda!!! Imádom őket!
calipunkszabus: ammeg a skorpiókirály száma!:D
Mind a 7 komment
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...
1782 1 30 Izé
Loncsi69: Fiam (13 éves) azt mondja, hogy neki pont fordítva kéne, olyan gabonagolyó vagy gabonapehely reg [...]
zuckerfrei: kell ilyen
Re-Peet: hát izé...l.. :D
Mind a 30 komment
Kittie - Charlotte
A legsúlyosabb lánybanda, akik léteznek manapság. 1996-ban alakultak Kanadában, azóta számos tagcserén estek keresztül, de máig megvannak és továbbra is kemény, nyers hangzású zenét tolnak.
Honlap
575 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Nekem nem jött be. A zene tényleg baromi jó csak a csaj hangja nagyon elrontja az összképet.
MStipee: http://www.youtube.com/watch?v=D4rzTFR3X2g Ez jobb nóta tőlük :) Mellesleg basszeroskát dugnám [...]
M.agnus: Mikor kijött az első lemezük, nem voltak idősebbek nálad.
Mind a 6 komment
Mastodon - Iron Tusk
Zseniális dal, egy zseniális előadótól. Érdemes meghallgatni pár másik számukat is, aki a thrash, doom, stoner műfajokat szereti, annak a Mastodon igazi csemege lehet.
Capillarian Crest
Sleeping Giant
This Mortal Soil
Honlapjuk
Magyar cikk róluk: ITT
371 0 1 Zene Izé
Balázs: a legjobb progresszív metal ever!!!!
Az OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.

1622 0 3 Tech Izé
xD: Persze, a haszon a fontos, amit a szándék mögé bujtatnak :D
wowbagger: ez a 75 dollár is olyan lesz mint a 100dolcsis laptop...mire kijön,addigra legalább 200-250 dolcs [...]
MonTom: Miért vinne a gyerek az iskolába laptopot?
Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)

3602 8 32 Izé
csirek: de szerencsére még van...
Laci: Majd' 1 teljes napig gondolkodtam, kommenteljek-e erre a posztra. Veszek egy nagy lélegzet, és... [...]
cohors: Aranyos kis izé, télleg vigyázhatnánk jobban :(
Mind a 32 komment
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.
3784 0 6 Film Izé
Belkar: ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha m [...]
dude: Köszönjük, Emese! Az egyiptomiak találnak egy múmiát és nagyon örülnek neki. De szeretnén [...]
Asagrim: Nem tudom ki hogy van vele, de a Gyűrűk Ura trilógia óta nem láttam kifogásolhatatlan filmet a [...]
Mind a 6 komment
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.
3941 1 6 Izé
Belkar: ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha m [...]
dude: Köszönjük, Emese! Az egyiptomiak találnak egy múmiát és nagyon örülnek neki. De szeretnén [...]
Asagrim: Nem tudom ki hogy van vele, de a Gyűrűk Ura trilógia óta nem láttam kifogásolhatatlan filmet a [...]
Mind a 6 komment
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.

Kérdések:

1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)

2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)

3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)

Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).

Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán

A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki

Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...

A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.

Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
2223 1 72 Izé
papaluige: Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :) kös [...]
papaluige: :)
hakuren: úgy értem a mangát mikor kapom meg, mikor hozzák XD De jó lesz nem félreérthető dolgokat ír [...]
Mind a 72 komment
Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD

(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).

"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.
2770 5 15 Izé
loloppo: Oké, meg van bocsájtva :) Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találv [...]
bungle: Dehogynem jöhetsz, csak hozzál söröket. :P
kotta: Hát a címkék gyanúsak voltak eddig is, de hogy ilyen nyíltan... Sajnos nem mehetek hozzád, má [...]
Mind a 15 komment
A Föld körül keringő összes műholdról (nagy kérdés, mi van a titokban fellőtt, szupertitkosokkal) egy nagy kavalkád. Aki ezen kiigazodik...

A nagyfelbontású kép
11554 6 40 Izé
ismeretlen: szerintem meg felment a fotós és ő csinálta a képet, pff bakker persze hogy gagyi 3D-s kép. A [...]
morlac: Én nem hiszem el, ez egy gagyi 3D Studio Maxos vagy valamilyen renderelt kép...
Laci: Fürdik a (mű)holdvilág az éj tengerében
Mind a 40 komment
Fonográf - Vihar előtt

Erről a dalról nem tudom mit írjak. Én az esőt nagyon szeretem, és ezt a koncertfelvételt különösen. Nem hiszem, hogy bármit is áthallani vagy politikai irányba mozdítani kéne ezen: az Illés és a Fonográf még sok nemzedéken át megmaradó és élvezhető, bulis és gondolkodtató zenéket adott nekünk. Ha ezek az emberkék nem ide születnek, és véletlenül angolul énekelnek, akkor most szájtátva-rajongva lesnénk ezt a muzsikát, és mindenkinél ott lenne a polcon az eredeti CD. Így meg "csak" előítéletekkel terhelt hazaiak.
373 0 0 Zene Izé
Ten MAsked Men - Deeper Underground

Halálian jó popzene. Értsd szó szerint. Brit zenekar, akik közismert előadók közismert popslágereit dolgozzák fel. Levágják, kibelezik, majd újratöltik. Ha még nem hallottál Britney Spears és Enrique Iglesias dalt technikás death metal-ba oltva, akkor a Ten Masked Men elmebeteg legénysége elzúzza neked.
436 0 1 Zene Izé
fül: kétlábgépezni tud a srác (ha jól hallom)
Cannibal Corpse

A buffaloi zenekar egyike az első USA death metal zenekaroknak, 1988-ban alakultak. Zeneileg és szövegileg sajátos stílusjegyekkel rendelkeznek, szövegeikből árad a brutalitás és az embergyűlölet. Az alapító tagok között van az a Chris Barns, aki jelenleg a Six Feet Under frontembere és talán ő rendelkezik a legmélyebb orgánummal ebben a műfajban.
418 1 3 Zene Izé
xD: Azt üvőlti a szám elején, hogy szopás? Hát tényleg az.
RokkantTroll: Nem baj, hogy nem érted a szöveget. Nincs is rajta mit. Szerintem a kibelezéses, csonkításos, e [...]
karaj: Biztos Én vagyok a hülye, és nem értek kellőképp a zenéhez de ez a "addig rázom a fejem és [...]
Six Feet Under - Feasting On The Blood Of The Insane

A bandát Chris Barnes és az Obituary gitárosa, Allen West alapította 1993-ban, afféle szabadidős zenekarnak. A dolgot akkor kezdték komolyabban venni, amikor Barnest 95-ben kivágták a Cannibal Corpse-ból. Aztán '98-ban West lelépett, csatlakozott helyette Steve Swanson (Massacre). Ők ketten, meg még Terry Buttler (bassz) és Greg Gall (dob) alkotják a az amerikai death metál egyik legbrutálisabb formációját.
405 0 1 Zene Izé
Cement: de nagyon birom a zenéjüket :D Bringer of Blood album nagy kedvenc
Öööö, mi a szar(v) ez? :) PS? ;)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy afrikai szarvasmarha, a watusi. A képen található példány Lurch, aki a Guinness Rekordok könyvébe is bekerült a méretei miatt. Azért ez a texasi fél-watusi állatka is szép nagy szarvval rendelkezik.
Magyarul nem sok infot találtam róla (ha van, írjátok a kommentekbe), de állítólag látható a Nyíregyházi Állatparkban is.

3911 1 14 Izé
Dragon66: ki mondta h kiengedtek?! a többi jelenlévő kétlábú faj mellett fel se tüntem. :D
davids83: Hja meg a vicc: - Miaz, egyik füleden be, a másikon ki, és mégis a fejedben marad? - Csákány!
davids83: TULOK! MINOTAURUSZ! :D elrettentő példa a fiataloknak, hogy ne hallgassanak olyan hangosan zenét [...]
Mind a 14 komment
Arch enemy - Nemesis
Az énekesnő hangja miatt azoknak is érdemes meghallgatni, akik nem szeretik a stílust.
Itt pedig Angela Gossow (az énekesnő) üdvözlését hallhatjátok. XD
491 2 1 Zene Izé
fül: még egy hörgős szőszi.ezek valahool teremnek? bár meg kell hagyni Ő az ősanyja mindnek. :)
A szám: Donkey Rollers - No One Can Stop Us (Showtek Kwartjes Rmx)
És akik ropják rá (sztem nagyon jól) : Hardstyle Republic Team
1050 0 0 Zene Izé
Vengaboys-Boom, Boom, Boom, Boom!

1995 nyarán két DJ, Danski és Delmundo, összeállt egy csapatba 4 állandó partiarccal, akik az ő illegálisan szervezett tengerparti mulatságukra jártak. 2 lányról és 2 fiúról van szó. Az első időkben a négyes csak, mint tánckar működött, kiegészítva a 2 DJ zenéjét. A botrány sosem állt távol tőlük. A bulik alatt az élő állatok, éneklő apácák, a bútorégetés és több doboznyi vazelin sem hiányzott az előadásból.

Take me to the city

Kiss

We like to party

525 1 6 Zene Izé
kotta: Oké, oké, lebuktam megin', de pszt! Ártana az imidzsemnek, tudod... :DDDD Ha lesz vmi nosztalgija [...]
Purple: jaja, magyar! látom te is otthon vagy vengaboys ügyben :D kitalálsz itt mindenfélét, hogy nem j [...]
kotta: Hahahahahaa: http://www.youtube.com/watch?v=g1tDDH-4zsw :DDDD
Mind a 6 komment
Nagy-Britanniában kitiltották a strandról Bilbot, az életmentő kutyát, akinek egyébként már három ember is az életét köszönheti.

1742 0 23 Izé
dj szixai: Sziasztok tudja valaki a sztorit h miért lett kitiltva? jaaa a csendőr neve: Parju (Moustache) a [...]
Mimis: Leégne a strandon... ;) De ezek annyira idióták, hogy már fáj. Ezzel az erővel a nagyon szőr [...]
eNMi: bigben-t láncal?
Mind a 23 komment
Dominic Frasca
Iszonyatos dolgokat tud művelni a 10 húros gitárján.
814 2 0 Zene Izé
Sepultura & Pavarotti - Roots Bloody Roots

Ajánlom azoknak is, akik nem szeretik az ilyen zenét, akkor lehet rajta röhögni, tetszeni fog! ;)
650 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...