REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Children Of Bodom - Follow The Reaper
580 0 4 Zene Izé
RokkantTroll: Az alkesz finn skálabajnok és a kaszás csapat. A Something wild óta csak a Hate Me című nótá [...]
Balázs: nekem a Something Wild :)
gnyul: És az első a Hatebreeder!!! :D Nekem legalábbis az a favorit :D
Mind a 4 komment
The Beach Boys - Wouldn't it be nice
553 0 0 Zene Izé
Goodbye horses bootleg!
Shop Stop 2 és a Bárányok hallgatnak betétdala kicsit másképp...
923 0 0 Zene Izé
30Y - Bogozd ki
799 5 17 Zene Izé
Winston: ??? EMO ??? Hát nem tom te milyen koncerten voltál, de amin eddig én voltam 1 szál EMO-t nem lá [...]
Borzth: hu... szerencse hogy rátaláltam mert épp fel akartam tenni... de van ehhez a számhoz egy video a [...]
chocolat: Nálam akkoris a Sötét van és a Dadog a favorit :D De ezért a számért is odavagyok :P
Mind a 17 komment
Fall Out Boy - Beat It
396 1 4 Zene Izé
geronemo: Na, hogy valami okaosat írjak emo nem feltétlen hangzásvilág hanem dalszöveg is lehet de ha meg [...]
Fanti: Mondjuk az igaz, h az emósok szerint emo, de én eddig egy oylan számot se hallottam tőlük, amir [...]
Fanti: Szerintem meg tök nem emó :D nemtom ezt mi alapján mondod xD
Mind a 4 komment
Ha már Reggae akkor: Bob Marley
Three Little Birds
890 4 1 Zene Izé
hodosy: hát bob marley nekem is eszembe juthatot volna
Soulja Boy Tell Em - Crank That
405 1 4 Zene Izé
Kiscipő: De a mi a jó benne, arra tényleg kíváncsi vagyok.
eNMi: és ezért van az, h bárki küldhet be zenét. akár olyantot is, ami csak neki/magának tetszik. d [...]
Kiscipő: De mi a jó benne???... Szerintem egy kalap...
Mind a 4 komment
Bill Conti - Going The Distance (Rocky)
1252 0 0 Zene Izé
Bone thugs - Weed song
Nagyon jó kis dallamos zene
616 0 0 Zene Izé
Péterfy Bori & Love Band - Hajolj bele a hajamba (Labamba)
Nagyon jó zene.
Mindenki halgassa!
1104 4 4 Zene Izé
Bakeyoo: Köszi! :)
Purple: Bakeyoo! ezt a számot küldi neked kolompír! csak hát már fennvan. :)
pepeti: Jaja a Vámpír a legjobb!:)
Mind a 4 komment
Children Of Bodom - In Your Face
617 2 0 Zene Izé
Boards of Canada - Dayvan cowboy
781 0 0 Zene Izé
Tehetséges.
9368 6 20 Izé
Qmpy: Hogy vonyit lötte....és lecsapja :DDD
nkmedve: Esse rossz: http://www.youtube.com/watch?v=xzPXlO9ChH4
jackherer: nah, most legalább látjuk hol van a románok gyenge pontja... heheh
Mind a 20 komment
Szállodákat alakítottak ki börtönökből. Azért én a lánybúcsúmat nem tartanám az ajánlott hotelben. :))
5045 0 7 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/01/jail-hotel.html
szilcs: ...meg jó, hogy a zárat kicserélték...
bandee1219: Nem rosszek, csak az a gond, hogy a zár még mindíg kívül van... 8O
Mind a 7 komment
Szállodákat alakítottak ki börtönökből. Azért én a lánybúcsúmat nem tartanám az ajánlott hotelben. :))
5233 0 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/01/jail-hotel.html
szilcs: ...meg jó, hogy a zárat kicserélték...
bandee1219: Nem rosszek, csak az a gond, hogy a zár még mindíg kívül van... 8O
Mind a 7 komment
Bokszvilágbajnoknak készül...
4622 8 39 Izé
bungle: Skatopia küldte: Boxos macsek http://www.youtube.com/watch?v=si4go3Hraq8
NuttySomeone: a macskak nem adjak fel egyhamar:)) leakarja aztat onnan szakitani tudom en:> uugyvan nemsikerul..ah [...]
Katcz: Hogy egy régi klasszikusból (slither) idézzek: HÚST!!! amugy ha valaki rossz filmet akar látni, [...]
Mind a 39 komment
Volt már itt egy kanyar, amit nem nagyon tudtak bevenni a rally versenyzők, de most egy újabb kanyar fogott ki rajtuk. :D
7333 5 28 Izé
Schabee: a fickó a legjobb aki végig jajong :D
Thufir: Áhh kb fél éve röhögök rajta... Miskolc Rally -n is jajgattunk a haverokkal. AJAAAJAAAJAAJAAAJ [...]
Airwalk: ajjjajjjjjajjjjaaaajjjjjj jajajjjjjajjjja
Mind a 28 komment
Lene Alexandra - My Boobs Are OK
Egy igazi őstehetség! Szerintetek is?

4694 3 1 Zene Izé
csicsilla: vàààààààààààà kikerült!!!!jèè [...]
Boulder Basher
2586 0 3 Game Izé
Purple: mire rájöttem mit kell csinálni leomlott a fél város :DD de jó game :)
Szamooca: Ha arra gonolsz,hogy akkor kapsz pontot,ha eltatlálja a kő a szörnyet...akkor igazad van..mert el [...]
nymisi: Ez jóóóóó. Mondjuk 1 kis idő kellett mire megértettem, hogy mit, s hogyan.
Bow Street Runner
4886 3 5 Game Izé
Kremy: A CSI játékot végigjátszottam 1 hét alatt,nagyon jó!!
Lui-G: Nekem nagyon adták pl a MYST nevű játékok (mondjuk Myst 5). Kell az angol hozzá, de isteni a gr [...]
mephistto: vannka rendes kiadott játékok is de azok sajnos szarok, mert renderl ia géped a grafikát és cs [...]
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kedves jószág: kopasz hörcsög is lehetne a neve e szépségnek, de az igazi neve Heterocephalus glaber azaz csupasz turkáló (hát nem frappáns?). Érdekes módon ez az állatka csak Afrikában honos, és ott is csak a legszárazabb éghajlat alatt. Roppant agresszív fajta és retteneteseket képes harapni az emberbe (meg úgy minden másba is).

1973 2 20 Izé
Schabee: jujj de csúnyácska szegény
csirek: kösz! mondjuk érdekes hogy ezt kb 1 héttel ezelőtt postoltam na mind1 :D
csirek: nah de fasza vagyok mégegy post :D
Mind a 20 komment
Ez a maci olyan mint Keith Richards: állandóan bevan fújva, szívva, lőve, nyomva... vagy csak álmos. :)
6158 3 21 Izé
Gesa: Szerintem meg nagyon szomorú látvány. Én úgy gondolom, hogy ennek a macikának az anyukáját m [...]
bigyminyő: Szerintem ez a maci a málnásban járt....csakhogy a málnaszemek már kissé túlérettek erjedtek [...]
dáfcsi: jo fej
Mind a 21 komment
Boldog Anyák Napját!
2846 3 22 Izé
Schabee: ezek oloyan jók :D lánynak szülni dicsóség asszonynak kötelesség és társaik meg ezek háhá [...]
rozi64: Vagy mégse thy? :)
rozi64: Azt megjegyezném, hogy Vörösmarthy-t thy-nal kell írni, nem pedig úgy ahogy a bal sarokban írj [...]
Mind a 22 komment
Öreg úriemberek (60 és a halál közt) verekednek, a vége nagyon vicces. :)
9423 4 10 Izé
Schabee: ügyesek
Domingo: Bocs, de tényeg piszok nagy paraszt aki ilyet viccesnek talál...
bungle: Ez is egy vélemény, de picit fogd vissza magad, legközelebb nem csak a kommented törlöm...
Mind a 10 komment
Kapcsolgattam a tévét vasárnap este és az M1-en ebbe botlottam. Tetszik. A többi is.
6728 11 31 Izé
Schabee: ez a műsor tök király!
Purple: mi?
johnnie5: Gyerekek!!!! Na azé' ez már gusztustalan!!!
Mind a 31 komment
Bőrborítású egér a Hama-tól
535 0 1 Tech Izé
CRaPtRaSH: ádeszépes
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a méhészborz (Mellivora capensis, Ratelus vagy Honey Badger) a vendég. Ez az izomállat - ahogy a kép is mutatja - napjait pózolással és befeszítéssel tölti, megtalálható rave partykon, szeret hátrafelé pattogni és szereti a kínait is, kedvence a kobra. Ebéd után temészetes a szieszta!

1683 3 18 Izé
lorem_ipsum: Honey badger doesn't give a shit http://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg tinik reakcioi: http:// [...]
bungle: Badger Badger Badger dubstep remix: www.youtube.com/watch?v=HMtcqfQNd2Y
bungle: Tóth József küldte: Mongúz vs kobra http://www.dailymotion.com/video/x4m04n_mongoose-attacking-a [...]
Mind a 18 komment
A múlt és a jelen - BMW M1-es tanulmányautó. Szerintem elég brutálisra sikerült!
8694 0 77 Autó Izé
Schabee: tetzik
ZeroO.: ja,jóljönne kisháznak:DD
Nem regisztrált: Ha utánam hajítanák, egy Trabantot is elfogadnék! :D
Mind a 77 komment
A múlt és a jelen - BMW M1-es tanulmányautó. Szerintem elég brutálisra sikerült!
8039 7 77 Izé
Schabee: tetzik
ZeroO.: ja,jóljönne kisháznak:DD
Nem regisztrált: Ha utánam hajítanák, egy Trabantot is elfogadnék! :D
Mind a 77 komment
Tradicionális ökölvívás Nigériában
6547 0 22 Izé
Schabee: nem szeretem ezeket a sötét népeket
kotta: Szigorú, évszázadok alatt letisztult szabályai vannak. - csapost,zongoristát nem bántunk - ha [...]
Mimis: Na de az ilyen székkel-asztallal-dzsedíííharcolós, nem? ;)
Mind a 22 komment
Ninnyamaci
4686 6 33 Izé
bungle: adamtheripper küldte (ha már én nem keresek rá, legalább te rákerehetnél... :))) http://www.f [...]
ZeroO.: ez lekaratéjoz...
VS: Hát sosem akartam találkozni az erdőben egy medvével, pláne ezzel nem akarok.
Mind a 33 komment
GTA 4 gyerekeknek
3108 3 16 Izé
Schabee: hát ez kész :)
Kraftwerk: neeem. azért hangsúlyoztam ki az IS szót :p xD
bigyminyő: Ja igen.....volt már ilyen eset a történelemben!....:(
Mind a 16 komment
Erdei Zsolt "botrányos"nyilatkozata a hétvégi DeAndrey Abron meccs után.
"Nem érdekelt, hogy a nézőknek tetszik, vagy nem tetszik.”
"Ide nekem az oroszlánt is, adjanak ide mindenkit!"

Nektek mi a véleményetek a kialakult helyzetről?
9939 1 76 Izé
Loncsi69: Nem találok semmi kivetnivalót abban amit mondott, tuti egy boxoló sem a nézőre gondol, amikor [...]
Schabee: törölve lett :)
CULY: sztem ebben semmi felháboritó nincs ha én lettem volna a helyében én is kimondtam volna ugyan e [...]
Mind a 76 komment
A VX-sorozat harmadik tagja a szokásos luxuskinézetet és a kiváló teljesítményt nyújtja. A mérete 12.1 hüvelyk, a súlya pedig 1.6kg, a szokásos beépített csodákkal rendelkezik, továbbá bőrből készült csuklótámasza van, és természetesen a Lamborghini dizájnborítás virít rajta.

De valóban értékes belsőt rejt a csinos külső?
864 0 2 Tech Izé
winkytct: ha mar nem azert de hogy a szarba lehet egy 2,6 os dual core-os gep 4 GB ram-mal lassu???? ezeknek [...]
bandee1219: Ezt az erik gyereket valahogy jobban el tudom képzelni egy pia + cigi reklámban...
Az Obsidian Entertainment nem régiben kötött egyezséget a japán SEGA-val, mely azonnal meghozta gyümölcsét, ugyanis jelenleg két nagyszabású produkción is dolgozik a stúdió. Jelenlegi cikkünk témája most az Alpha Protocol.
525 0 0 Tech Izé
Kicsit több mint három perces vadonatúj mozgókép futott be a Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots-ból.
534 0 0 Tech Izé
Az elmúlt két napban apróbb, de annál érdekesebb részletek láttak napvilágot a soron következő Prince of Persia-ból.
750 0 0 Tech Izé
PicLens - ingyenes kép- és videóböngésző Firefox alá.
5075 11 51 Izé
Schabee: én maradok fapados :)
Jetko: Tudnám még ajánlani bárkinek nyugodt szívvel a Maxthon nevű IE alapú böngészőt. Szerintem [...]
mekszamnojz: Jo tett helyebe jot varj ;) Amugymeg jo hogy elkezdted a pofazast, mert! Eleg jol csinalod, legalabb [...]
Mind a 51 komment
Az Activison feje, Bobby Kotick egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy a negyedik Guitar Hero-ban a Rock Band által kitaposott ösvényen próbálnak szerencsét.
458 0 0 Tech Izé
Az Activision gondozásában készülő Marvel-hősöket felvonultató Marvel: Ultimate Alliance 2 biztosan nem kerül a boltokba idén.
496 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...