REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Alice in Chains - God Am (1995)

A legalábecsültebb banda - album - szám kombinációnak is lehetne mondani.
Fényévekkel mélyebb és izgalmasabb pedig mint a Pearl Jam,vagy a Soundgarden,
vagy bármi, amit elé sorol a zenei közvélemény a 90-es évekből.Ez a szám pedig 
akár Layne Staley elégiája is lehetne.
1127 0 0 Zene Izé
Koccanásos vonatbaleset. ;)
12176 0 12 Izé
szmoki deszperádó a vadnyugati k: A harmadik már hiába tartotta be a követési távolságot, mert a második a fékútnál rövideb [...]
Caselli: kb. annyi, hogy lássad az előtted álló lökhárítójának az alját
Nusihusi: Itt vajon ki volt a hibás;)
Mind a 12 komment
Kis ízelítő az ewokokat érintő változtatásból, amivel Lukács Gyuri bácsi örvendezteti meg a blu-ray kiadást megvásárlókat.

Azért lenne még pár javaslat, ami eddig valamiért kimaradt. :D
2031 0 1 Film Izé
Tooni: Úgy tűnik, cserélve lett a videó, eredetileg ezt küldtem: http://www.youtube.com/watch?v=h3o_Ax [...]
Anyós – pótmama, barátnő vagy ellenség?
218 0 0 Pink Izé
Baleset-megelőzési kampányfilm nem várt befejezéssel. :-)
10016 1 17 Izé
eospower: Az igen, a videó arra ösztönöz, hogy ne aggódj ha néha elgázolsz ezt azt :D Egyébként elős [...]
zeroe: Ez így jó. Az emberi hülyeség végtelen. Egy jogosítvánnyal rendelkező gyengeelméjű elüt [...]
Sörfi: Bakker minek kell egy poénnak hitelesnek lennie? Ez így jó és kész... Ha ti csinálnátok ilyen [...]
Mind a 17 komment
Két sportesemény egy jegy áráért. Foci és bokszmeccs egyben. Ez Argentína.
951 0 0 Sport Izé
Mai napi izés téma: mit néznek meg először a csajok egy pasin? :)
9690 0 131 Izé
Nas: Átvitt értelemben szűrtem le a történet mondanivalóját... :)
bungle: Hol látsz te a képen Napot, Holdat? :D Egyébként csak a béta kandúrok ismerkednek így, az alf [...]
Nas: :D Jól kell életteret választani. Viszont képzeld el, micsoda feladat a lakberendezés. :S
Mind a 131 komment
 Skindred - Bad Man Ah Bad Man
(ha skindred-eltek, akkor legyen új is!)
702 0 0 Zene Izé
Kevy Boii Ft Abnormal - Same shit (Akreel Kooler dubstep remix)

Original: http://soundcloud.com/ab-normal/abnormal-ft-kevyboii-same-shit

Abnormal soundcloud: http://soundcloud.com/ab-normal
Kevy Boii soundcloud: http://soundcloud.com/kevi_boii

 
719 0 0 Zene Izé
Rabbeat - Fly with me
472 0 0 Zene Izé
Nem vitték túlzásba az életmentést...
10000 1 29 Izé
Mr.T.: Fuck! Átsiklottam. :D
bungle: Spammer! ;D (22. komment)
Mr.T.: Áháháháhá xDD http://pics.coldline.hu/pics/339394-20110917-dhzqgo.gif
Mind a 29 komment
Na hú-hú-hú-húzzál innen!
7586 0 12 Izé
Balerka: Iszkiri:)Micsoda félelmetes bagoly:):)
Peterke91: 1-0 bagolynak
Tooni: Azért meg kell dolgozni ám!!!!4444
Mind a 12 komment
Backyard Babies - Nomadic
551 0 1 Zene Izé
Szilágyi Szilvi: Na,ez már rock. :)
Dream Theater - On The Backs Of Angels
994 0 0 Zene Izé
Jager Meister személyesen. :D

Azt beszélik egyébként, hogy ő lehet a Techno Viking nagybátyja. ;)
7678 0 32 Izé
Surgyi: szerintem rá hasonlít.... :D http://85.113.252.209:6666/backgrounds/images/id_t_thunderdome_back_8 [...]
Krissz8083: Mi volt ez a zaj a háttérben?Ha ez valakinek zene ,akkor kormánytag mert ez szar!!
bungle: Örülj neki, hogy a ti országotok kitiltotta Bohumil zenéjét! :D
Mind a 32 komment
Elszöknél otthonról?

 

/ Nem kell minden posztot 3-szor beküldeni, amint sorra kerülnek kint lesznek -CrazyLime /
564 0 0 Pink Izé
A hegy gyomrában (2009)

Sokaknak ismerős lehet a cím, ez ugyanis annak az 1982-es új-zélandi filmsorozatnak az újrafeldolgozása, amelytől sokan nem tudtak aludni gyerekként. :)

A sztori a régi, a trükkök újultak. Egy csapat emberbőrbe bújt alakváltó földönkívüli féreg (épp heten, mint a gonoszok), a Wilbeforce-család, ódon elhanyagolt Adams-kúria stílusú házukból és rothadtkáposzta-szagú halottaskocsijukkal leigázni készülnek a világot. Ebben egy ikerpár állíthatja meg csak őket Sam Neil segítségével. Bár a vége nem annyira tragikus, mint a régi változatnak ( itt meg lehet tekinteni ha rátok tör a nosztalgia), maga a film különösebben mély nyomot szerintem már nem hagy az ennél sokkal durvább dolgokon ( pl. nyan-cat vagy bármelyik japán film) edződött izélőkben. :)
1014 1 2 Film Izé
gutika: megtaláltam, letöltöm és nosztalgiázom! Nagyon imádtuk!!
ben11: Ezt nem vasárnaponként adták délelőtt annak idején? Hogy én hogy féltem ezektől a hínárl [...]
Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
8808 0 18 Izé
koresztesz: KILL BILL 3:)
Ivanhoo: semmi szamuráj kard? vagy legalább machete? egyszerű konyhakések...respekt :)))
Ravennë: Szívós dzsungelnövények vannak az ajtó mögött?
Mind a 18 komment
Dr. Szöszit egy 84 éves nő ütötte el
637 0 0 Pink Izé
Iskolaváltás: mi vár rád ősztől?
470 0 0 Pink Izé
Stumbleine - Ember

A kikapcsolódni vágyóknak
570 0 0 Zene Izé
Freddie Mercury él, bár a hangja már nem a régi. ;)
5798 0 15 Izé
7sleeper: "A hangja még úgy ahogy, de arcban tuttira nem hasonlít....." azt ugye tudod, hogy ezzel nem azt [...]
serci: Ennek a hangja? FreddiéhEZ KÉPest? akkor hallgassad az idők végezetéig barátom
.::JunKieEQ::.: Frankón felvételi videót kell csinálni a diliházba...??? :DDD
Mind a 15 komment
Hitchcock - Madarak, szereplőválogatás.
3110 2 4 Izé
Juannes: Na ez az! Ez most inkább veréb, vagy véreb?:D
Szancso: Parroterminátor.:D
hawkeye: A papagáj a legintelligensebb lény. Nézzétek meg, mennyi ember próbálja utánozni pl. a besz [...]
Mind a 4 komment
Elszabadult indulatok...
1708 1 0 Sport Izé
Készítettem egy újabb zenét az FL Studio-val, remélem ez jobban tetszik mint az előző! ;) 
522 0 0 Zene Izé
Warp brothers - Phat Bass (Rabbeat remix)
923 0 0 Zene Izé
 Bad Taste - Szukák a pokolból
530 0 0 Zene Izé
TÉRKÖVÖN SÜLT LÁNGOS - SEGGBŐL SZÁJBA

Szerintem ez eléggé Punk !!!
Fehérvári punk banda,2010 októberében alakultak!
És nagyon beteg szövegeik vannak...na meg a zene se semmi...100% PUNK ZENE!
 
1002 0 1 Zene Izé
Szosztar: Hatalmas :D Azért azt megjegyezném, hogy a refrénnek elég jó az üteme :D
Yuri Kane - Right Back (Official Video) [HQ]
918 0 0 Zene Izé
Orrszarvú barátunk feldobta a délutáni lakomázás hangulatát.
9194 0 12 Izé
nokia5700: Van benn kajak!!! katapultált egyet szegény :P
Tóth József: Hm. Talán még a lelke is elszállt...
Nusihusi: Egyből meg is tanult repülni:D
Mind a 12 komment
Boros Csabáék "szerencsés balesete" a Triál EB-n Csehországban.
871 0 0 Sport Izé
Van arca a csávónak... :)
5791 1 16 Izé
lb7: Igazán kurva ronda...főleg azzal a nagy pamaccsal a mellkasán :P
Tkyd17: mekora faszfej :D
5150head: Nem tudom kinek lesz ismerős :D http://members.tripod.com/carma_rulez/donmug.gif
Mind a 16 komment
Nem baj, köszönöm szépen, kiveszem!
5918 5 6 Izé
sf: a vicc marha régi, de az előadás jó :)
xhepe: Sejtettem,hogy ez a vicc lesz... Remek előadás!!!
Öcsi: az előadás óriási, ráadásul az egész végén ott a poén! nagyon nagy! :):D
Mind a 6 komment
Bizony eljött ez is! Saját Justin Bieberünk lett. De nem elég a bájos külsőt lekoppintani, már a teljesen magyar dalszöveg is ciki... És a saját énekhang? Ugyanmár, hát mire jó az Autotune?

Szóljon hát nektek iskolakezdés alkalmából: MM - Sunshine, Beach, Forever!
6881 1 57 Izé
Silye: Ez-miez????
Maccoyi: "Sunshine, tücsök, köcsög..."
I. C. Wiener: :) http://www.youtube.com/watch?v=uAusmM0fhkc
Mind a 57 komment
Minek neki ellenség, ha barátai is vannak! ;D
15482 2 12 Izé
Juannes: Igazán pro vagy, hogy ennyiből felismered :D Majd feltöltök egy képet a játszótéri homokozó [...]
lb7: Bájos ^^
winben: Jééééééé!! Ez Coney Island! Épp ma égtem le a naptól itt, ahol a videó is készült! De d [...]
Mind a 12 komment
Ásványvíz-automata "nem fizetek" funkcióval.
6839 0 26 Izé
lorem_ipsum: itt is erdekes lett volna ha nyomon kovetik, hogy kik voltak a fizetosok es kik nem, mint kint, ered [...]
bungle: Csúnyán lebőgtek a magyarok - Becsületességből egyes Becsületkassza Amerikában és Magyarors [...]
bungle: A többség nem volt becsületes - hiába a jótékony felhívás www.hirado.hu/Hirek/2011/09/21/21/ [...]
Mind a 26 komment
Egy nem várt előzés a féktávon.
1728 0 0 Sport Izé
Modern képzőművészeti galéria. Látogatók jönnek-mennek, különböző karaktereket figyelhetünk meg. A legérdekesebb közülük azonban a teremőr néni, aki a nap végén váratlan fordulatot hoz a történetbe. A Kiállítás Tóth Barnabás kisfilmje.
785 0 0 Film Izé
Barczai Gabriella hazug cigány a nézők szerint a kukoricatolvajos riport miatt
1011 0 1 Pink Izé
Purple: ebben az írásban annyira 100%-ig benne van mit gondolok erről a "médiázásról"... pláne az ut [...]
Bársonyoson található a világ egyetlen házikészítésű MiG-15 vadászgápe. Trabant motorral... Volt türelme a bácsinak! :D
5907 0 3 Izé
MADve: abban majd segít neki az izé community... az itt kommentelők úgyis mind szakértők :D (velem eg [...]
BullFrog: Ahhoz sajnos a pénz kevés, totál le kéne passzolnia másnak a projectet, ő maga utalt rá, hogy [...]
MADve: szerintem zseniális az öreg!!! szervezzünk neki gyűjtést, hogy tudjon egy felszállásra is alk [...]
Régebbi postok...