REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Drum and Bass csárdás Gara-tol........aki pedig a talp-alá-valót húzza nem más mint TZA és a FUCT címü nóta.
631 0 1 Zene Izé
MStipee: Ha nem figyeled a karjait, olyan mintha oda-vissza játszott felvételek lennének összevágva :D J [...]
The Chemical Brothers alkotása(nekem tetszett XD !!! )
631 0 2 Zene Izé
duffbeer: Miután először megláttam azonnal letöltöttem 720-as HD minőségben a klippet. Nagyon állat!
MStipee: Beatboxos hal odavág :D
Az első albumról. Nem tudtam melyiket küldjem, végül ez lett. Ezt midneki ismeri aki szereti.:D
545 2 14 Zene Izé
weedjay: http://www.youtube.com/watch?v=VbhsYC4gKy4
weedjay: jaja, azt tudom hogy te nem lehettél, mert nem hasonlítasz rá. mindenesetre jó lett volna :D
Purple: én voltam a csapos csaj :) nemám. pedig tök poén lett volna :DDD nem voltam feszten se. :)
Mind a 14 komment
SOJA - aki tudja mi az, hogy reggae, nekik ismerős lesz. Lazitó dallam, ez a reggae...
751 1 0 Zene Izé
Akkezdet Phiai: Mivel játszol
paaankok szandálbaaa :D
672 3 4 Zene Izé
Powaflips: "Mindemmás gagyi csak a Wacuumairs a márkás,a mi szövegünktől lesz csak az összes pina nyálk [...]
mtH: Pl. a gépemen :D Egyik kedvenc előadóm Wacuum-ból :P
CRaPtRaSH: én szeretem ezt a zenét. én hallgatom! én ezt kívülrőltudom! :D és büszkevagyokrá!:D
Mind a 4 komment
Ha techno akkor Svan Vath
963 0 5 Zene Izé
pityaa: Lfo - Freak felgyorsítva :D
konvejor: http://youtube.com/watch?v=Vei_eL9yzzo
bandee1219: Berlin House korszak :D : http://youtube.com/watch?v=WKod3QMHXbE Eeeez kiiiiirály!
Mind a 5 komment
Akkezdet phiai - 2fél
419 4 1 Zene Izé
herihg: Legjobb :P "Ha 4 percre találkozunk 2félbe átveszem ez így 10...."
Good Charlotte rajongói oldal.
Ha többet akatsz megtudni róluk!
574 0 6 Zene Izé
kasmat: Sajnos a legutóbbi albumuk rossz irányba indult el, de a régiek nagyn jók!
Balázs: hát tudja fene, zeneileg főleg, kinézetre talán inkább emosok de kinézetre a metalcore bandák [...]
CRaPtRaSH: hát régen se voltak emosok,mostmeg aztán pláne,pont h kikupálódtak annyiból is amennyiből le [...]
Mind a 6 komment
Ha már Reggae akkor: Bob Marley
Three Little Birds
890 4 1 Zene Izé
hodosy: hát bob marley nekem is eszembe juthatot volna
A világ leggyönyörűbb strandjai már voltak... ez valahogy kimaradt akkor. ;)
8255 4 23 Izé
invad3r1987: Mit vártok tőlök? Cigányok...
NuttySomeone: nohat nohat:P gondoltamis ilyesmiket..de vartam h majd te elemseled nekunk miket lattal a National G [...]
Mol: Nemtom ki járt már közületek Egyiptomban, Dahab melett a Blue Hole-nál. Ott szoktak világrekor [...]
Mind a 23 komment
Grand Theft Auto IV - játék közben, kamerás felvétel, de meggyőző! :) Ha nem vagy oda a játékért, akkor is érdemes megnézni.
2610 1 5 Tech Izé
rivaul: Nagyon várom s egyúttal remélem hogy kidobják pc-re mihamarabb :)
bandee1219: Már megjelentm csak a PC várat még, úgy nézem. http://galaxisnet.hu/Playstation-3/15037/grand-t [...]
Soul_Deprived: Ha valakit erdekel kicsit komolyabban, az nezze ma (0509) a fix.tv-n a Game Overt, ott lessz egy 20 [...]
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).

Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.

Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."

(Purple-nek, kézcsókkal)

3374 2 39 Izé
olcsibacsi: Maccoyi javaslatára, íme amit én fotóztam egyébként szerintem kb 6-7 centi lehetett :) web.t- [...]
Schabee: félelmetes
Mimis: Ááááá, ez max. 10-15cm. :) ;))
Mind a 39 komment
Aki lusta köveket keresni, de olyan türelemjátékot akar játszani, mint ami ma volt itt, az próbálkozhat a fából készült "kövekkel". ;)
2189 1 7 Izé
Grabber: mekkora állat :d
Schabee: ezért fákat kivágni...
Belkar: az biztos :)
Mind a 7 komment
Sok hülye van a Földön. Van aki vasból csinál "focilabdát", hogy azt rúgják a gyerekek... Ja és "poénból" felveszi videóra.
13101 5 50 Izé
Schabee: jó videó és ahogy átfutottam a kommenteket én is így érzek. hősök vagyunk :)
Laci: gyönyörű és igaz
nyehőce: Az eredeti szöveg hosszabb, elég régi, funlistára pl. még 2004-ben beküldték: http://funlista [...]
Mind a 50 komment
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3130 1 202 Film Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3342 3 202 Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Szolgálati közlemény: meg kellett változtatnunk a NSFW (Not Safe For Work, akik még mindig nem tudják...) kapcsoló alapállapotát. Vagyis ha minden posztot szeretnél látni, akkor ki kell kapcsolnod (gy.k. üresen maradjon, ne legyen pipa mellette). A belépett felhasználókra ez nem vonatkozik, nekik változatlan maradt, ahogy hagyták.
Köszönjük a megértést. ;)
1193 0 15 Izé
Schabee: jah mivel én kicsi vagyok akkor bekapcsolom, árthat némelyik poszt a gyermeki lelkemnek XD
Maccoyi: ami jár, az jár :D
Purple: nehogy alulkultúrált maradj itt nekem :DD
Mind a 15 komment
Van egy idegesítő barátod?

Nem tudod , hogyan intézd el?

Akkor itt a legjobb eszköz hozzá!

Rc (Radio Controled) zombi minden parancsod teljesíti ! (Agy működtetésű).
1290 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: nekemiiiis :D
anon: Ez tetszik nekem kell ilyen :D
Unod mér a régi rágódat ? Eleged van azokból a fogkrém ízű izékből ?

Akkor próbáld ki a legújabb japcsi fejlesztésűű fekete rágót !
1125 0 3 Tech Izé
bandee1219: Szuper mentol van ráírva, meg amúgy is, nem emlékszik senki a Negro rágóra? Oo
roland66: lol én is pont ezt kérdezem h akkor ezt most milyen izü is? :D a szine tetszik! :D
DJ Öcsike: Na milyen ?
Sztárok akkor és most.
12270 4 45 Izé
tian: Nekem John Travolta jön be a legjobban, olyan mint egy kis ufó:D
lucas101: E
papaluige: ez most jól esett! thx :)
Mind a 45 komment
A 2008-as nevető konferencia Koreából.

(Tudom, hogy "csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot", de ők szerintem valami mást nyomnak ;P)
2871 1 14 Izé
Laci: Kedves Sanyi bácsi, felnőttem ám közben! Ürgét is öntöttem, verset is költöttem. Nem ordí [...]
kotta: "Csúnyán" megleptél Gyökössyvel! ÓRIÁSI riszpekt! Többet nem t'ok mondani, kapcsojjaki! ;-)
republic666: Boldogok, akik nevetni tudnak önmagukon, mert nem lesz vége szórakozásuknak. Gyökössy Endre
Mind a 14 komment
A lány, aki 17 videón csak néz.
17117 11 148 Izé
Purple: beteg állat :DDD nagyonjó :D
Mr.T.: :DDD http://www.youtube.com/watch?v=_Vh67sh4Vjs
mekszamnojz: a tiedhez hasonlo beirasok a stalysz bero csavoka :DD
Mind a 148 komment
A Horrorra akadva és a Csupasz pisztoly alkotóitól megérkezett a Superhero Movie!

3843 1 37 Film Izé
Burnley: itt lehet filmet letölteni
stormy: Ez mekkora flash!:D.Fix h megkukkolom!
Schabee: ezt biztos meg fogom nézni
Mind a 37 komment
A Horrorra akadva és a Csupasz pisztoly alkotóitól megérkezett a Superhero Movie!

3878 7 36 Izé
stormy: Ez mekkora flash!:D.Fix h megkukkolom!
Schabee: ezt biztos meg fogom nézni
ZeroO.: ezt 100 hogy megnézem.:D
Mind a 36 komment
Ha már meguntad a fényképezőgéped, akkor csinálj magadnak egyet! Kinyomtatod, kivágod, összeragasztod, beledobod a filmet, és irány a szabadba fotózni :D
4470 5 16 Izé
Schabee: de komoly ezt télleg ki kéne próbálnom
M.agnus: A linken lehet néhány felvételt találni, tipikusnak mondható lyukkamerás felvételek, kicsit [...]
r3clbull: ha jól emléxem volt egy ehhez hasonló videó is...
Mind a 16 komment
A mai magyar tinédzserek 94%-a az interneten fejleszti társas kapcsolatait: ismerkedik és új barátságokat köt. Magyarország ebben a tekintetben semmiben nem marad el a legfejlettebb nyugati országoktól– derül ki a Fanta Trendriport tanulmánysorozat első jelentéséből. Az IT-generáció betemette a felnőttek esetében létező digitális szakadékot. Tagjai beleszülettek az új technológiák uralta világba, melyet kreativitásukkal aktívan formálnak.
573 0 0 Tech Izé
Soil - Pride
Egy jó szám, érdekes klippel. :)
Soil - Halo
868 0 0 Zene Izé
A biciklizéstől jobb lesz a szex - ezzel a gondolattal kampányol a kormány a bicikli mellett.

Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.
13838 9 34 Izé
Schabee: hát ez állat XDXDXDXD
Dawe: attól csaknem kapok hererákot hogy néha felülök a szakadt bmx-emre
Villa27: Igaz! Férfiaknál a biciklizés inpotenciát okoz! Miért nem olvastak utána azok akik ezt a kamp [...]
Mind a 34 komment
Spencer Tunick már szerepelt itt pucér akcióival jó párszor, most itt az oldala.
12272 0 12 Art Izé
bungle: hotspot küldte: http://hotspot.blogbugs.org/7589566/All-Spencer-Tunick.html
r3clbull: de hát honnan akad annyi meztelen test?? vagy mija fasz??
Wicked: Drága az építőanyag.
Mind a 12 komment
Mai tudományos rovatunkban az ecet gránát elkészítését mutatjuk be. :)

És ha már robbanás, akkor legyen egy nagy is.
7689 5 22 Izé
Schabee: hubazdmeg a vagonos igen dúrva... annál mit használtak? mit a papírt úgy ránja össze valami, [...]
Schabee: ezzel mi is szórakoztunk gyerekkorunkban, csak mi kindertojásba tettük az ecetet és a szódabika [...]
kotta: Nem is onnan származom, csak eléggé jól ismerem, de ez egy szövevényes nemzetbiztonsági sztor [...]
Mind a 22 komment
Van aki nem csak védekezésre használja a karatét...
9354 2 27 Izé
Schabee: józsi a qrva anyádat, megint kiszöktek a csirkék!
Zsolt86: golyót a fejébe!!!
Mimis: No problem.. ;)
Mind a 27 komment
Unatkoztak a srácok...
7763 4 4 Izé
Schabee: azt hittem jó pofánrúhja valamelyiket :(
bigyminyő: Lehet,hogy megállt egy kicsit a rabszállító autó és ez a torna,nehogy a fiúk elgémberedjenek [...]
r3clbull: én is egyből arra gondoltam, hogy valami börtöntöltelékek..
Mind a 4 komment
Az IGN meginterjúvolta a Metal Gear Solid sorozat atyját, Hideo Kojimát, aki kifakadt a kérdezz-felelek alatt.
518 0 0 Tech Izé
"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.

(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )
5833 0 51 Art Izé
Kerlés: Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! [...]
kotta: A mai kor embere is csupa szimbólummal van körülvéve. Rajzolsz egy szívet meg egy szmájlit, el [...]
kotta: Hú, a képre rá ne kattintsatok! Vki beteg magába vágatta az elefántot, és ettől elment az é [...]
Mind a 51 komment
"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.

(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )
5991 0 51 Izé
Kerlés: Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! [...]
kotta: A mai kor embere is csupa szimbólummal van körülvéve. Rajzolsz egy szívet meg egy szmájlit, el [...]
kotta: Hú, a képre rá ne kattintsatok! Vki beteg magába vágatta az elefántot, és ettől elment az é [...]
Mind a 51 komment
Hát akkor büntessünk ma egy francia számmal, aminek inkább a klippje büntet, a zene még egész elviselhető... remélem ez fog járni minden kedves kis Izélő fejében!
5102 0 21 Izé
csicsilla: ugye? engem is a fejek fogtak meg elsöre...mint valami dinogyik olyan a sràc...a zenèhez [...]
tian: hát nem tudom.... nekem a zene sem tetszik egyáltalán, még elviselhetőnek sem mondanám:) deh [...]
dega44: A zene télleg egész jó.....de azok a fejek.....
Mind a 21 komment
Mindig is látni akartam a mozdonyvezető szemszögéből az utat! Na de ez! Ez az utolsó...
18141 1 40 Izé
Lizsu: Vonatbuzi, nem középiskolás fokon http://www.youtube.com/watch?v=XabKYL15Trw&feature=related
rivaul: Repülőtöl a hajóig minden ami mozog ha ez kielégítő válasz számodra :)
Mec: na, kamikaze videózó motorosok után jönnek a mozdonyvezetők... mi jöhet még?
Mind a 40 komment
Az angol iskolák formaruhája akár újrahasznosított PET  palackból is készülhet.
983 0 1 Tech Izé
leep: minek? hogy igyanak belőle?
Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.

Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :D
5045 4 13 Izé
bungle: The Legend of Zelda Theme on theremin http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU
<-{st.one}->: én megnéztem a bemutatóvidet is. kimondottan tecc ez a kütyü, mondjuk nekem a waterphone is tet [...]
Sissi: A cicusok a legjobbak:)
Mind a 13 komment
Minden amit a Fordról tudni akarsz! :)
36600 5 103 Izé
Bécike79: Ohhhh Hmmmm :P
Unitra: Ki kell ábrándítsalak, hogy igaza van, én sem vennék Fordot. Lehet, hogy Te "olyan" helyen dolg [...]
Jerry: Nincs igazad. Az egyik legmegbízhatóbb márka a Földön. Mivel olyan gyárban dolgozok ahol több [...]
Mind a 103 komment
Régebbi postok...