REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mezítlábas maratonfutók New York-ban. :)
741 0 0 Sport Izé
Ez bizony megszökött és fogott magának egy taxit. ;)
7492 0 9 Izé
Tooni: Mexikó és tűzoltóautó.
csaty: Több baja is lett ... szaros lett az elsö ülés....
Anthraxia: Hát igen ha csak megnézzük a hétvégenként lévő "Világ legerősebb emberei" című műsort [...]
Mind a 9 komment
Ne légy áldozat!
457 0 0 Pink Izé
Kutya-macska "barátság." :D
9082 1 119 Izé
lb7: Huh...o.O ezt gyorsan elintézte!
brier: na akkor most jön az hogy ...ez állatkinzás XD
Ravennë: Én akartam tudni és el is olvastam mind a 116-ot... azt hiszem elpocsékoltam jó pár percet az [...]
Mind a 119 komment
Az Mtv új sorozattal áll elő. Több is fut amikről sajnos nem írtam, pedig van köztük jó, mint például az amerikai fociról szóló, iszonyatosan obszcén humorú Blue Mountain State. A másik három (Skins Us: silány másolat, Teen wolf: Guilty Pleasure-öm mert kiszámítható, sablonos hulladék de agykikapcsolós bámulósnak tökéletes, Awkward: viccesnek szánták, de nagyon erőltetett) viszont felejthető.

A Death Valley egy különleges egységet követő dokumentumfilmes stábról szóló horror/vígjáték. Vannak benne zombik, vámpírok, vérfarkasok, szóval minden amit lelkifurka nélkül lehet brutálisan gyilkolni.
2305 0 0 Film Izé
Mi mindenre jó egy kutya: házőrző, játszótárs, tolatóradar, a legjobb barát... ;)
+bónusz videó: a kis potyautas.
5109 0 4 Izé
lb7: Ötletes... ... azt meg aki az ölében utaztatja a kutyáját vezetés közben, jól pofán b*szn [...]
Nusihusi: Legalább ő is utazik:)
Szancso: ÁÁÁÁÁÁ!A bólogatós kutya már rég kiment a divatból!:P
Mind a 4 komment
Egy rossz kapcsolat után
369 0 1 Pink Izé
BullFrog: agresszív ásítás?
Na mi a fura a srácban?

Magyar cikk.
10219 0 10 Izé
Kuly: Robot?
Noszferatu: Él és tud magától járni, ez a lényeg...
Nusihusi: Elég rémisztően néz ki:/ Elsőre semmi furcsát nem látok benne:)
Mind a 10 komment
Egy igazi rongylábú rongybábu. ;)
5456 1 2 Izé
brigi_cica: szakadok a röhögéstöl :D :D :D
Szancso: Nagyon tehetséges a srác!De hogy egy fehér bábú földre kényszerített egy színes bőrűt,és [...]
SMS autóvezetés közben?
340 0 0 Pink Izé
Az  Enshin Itto Ryu Battojutsu egy Japánból származó tradícionális kardművészeti stílus. A videó röviden bemutatja a battojutsu világát. Stílusos zene, katak, kumitachi, és tameshi giri. Ajánlom mindenkinek!
1684 0 0 Sport Izé
 Rockabilly Barbie.
664 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: na ez igencsak jó :]
Erőszakos vagyok, megváltozhatok?
416 0 0 Pink Izé
Kajszibarack, a hosszú élet titka
357 0 1 Pink Izé
szűzirónia: már késő..
Ha ezt velem csinálnák, én fejvesztve menekülnék onnan! :)
6646 2 6 Izé
Nusihusi: Jó a postszöveg:) Én azt hiszem, kihordanék lábon 1 szívinfarktust hasonló helyzetben:D
BusKeyCome: "Mondtam az anyósomnak, hogy viselkedjen már a korának megfelelően, erre másnapra meg is halt." [...]
Szobabicikli: Hát igen csoda,hogy valaki nem taposta agyon utána, felkiáltván,hogy "Halott vagy, halj már meg [...]
Mind a 6 komment
Babonás trükkök
429 0 0 Pink Izé
Japcsi Bagaméri, a fagylaltját robot méri. ;)
2455 0 13 Izé
Tooni: Van képed ilyeneket állítani? Nincs, na ugye. ;D
Purple: Nincs életed :D
focuskoma: Az iménti volt az 1500-ik hozzászólásom. :D És már van 2 posztom is, amiből mondjuk csak egye [...]
Mind a 13 komment
Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...

Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)

(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)
8330 5 24 Izé
Botos Vendel: a fekete a nadrágos a fehér a ruhás?
kiisb: Fekete: Vedd le a bugyid!
Nusihusi: Ez érdekes cikk:)
Mind a 24 komment
A legrosszabb lábbelik
1067 0 0 Pink Izé
Az 50 legjobb speciális effektus.
2529 0 1 Film Izé
kovacslacka: 50 legrosszabb: http://www.totalfilm.com/features/50-worst-movie-special-effects
Alexandra „Kissie” Nilsson, a svéd „Barbie”
19423 3 24 Izé
CRaPtRaSH: hát nem ártana :S de milyen durva önképük lehet ezeknek az embereknek, hogy ezt tartják szépn [...]
Nas: Ezen a képen úgy néz ki, mintha a melleit komplett melltartóval együtt ültették volna be a b [...]
Purple: na igen, ezektől a szupertrendi V-nyakú férfipólóktól rosszul vagyok újabban... eddig csak il [...]
Mind a 24 komment
Én kíváncsi lennék mi késztette az illetőt autószerelésre az autópálya közepén...
10203 0 40 Izé
BusKeyCome: "egy bmw-s csaj (igen csaj én is néztem) a külső leálló sávban előzött 160-nal." Na, az il [...]
lb7: ...állítólag oroszországi autópálya a helyszín...
justil: Hát jah. Azzal mondjuk nem vitatkozom, hogy itthon eléggé lent van a vezetési kultúra, azt me [...]
Mind a 40 komment
Captain Awesome
5828 1 8 Izé
Tooni: Balfasz kölyök elüttette magát egy autóval, kórházba került és az autó is kiégett :D http [...]
Anthraxia: Ez jóóó! xDDD
lb7: Azt hittem, hogy a srác olyan kicsi, mint a postképen :)
Mind a 8 komment
Elfújta a szél...
9828 0 24 Izé
eospower: A csaj amúgy szépen konferálja fel a pódium fragjeit, a Monster Kill után van a Holy Shit XD (U [...]
eospower: vagy 700 méterre van attól a szartól de kelti a pánikot :D
izébigyó: Időben eléggé eltérnek a cikkek, gondolom később belehalt a sérülésébe még pár ember.
Mind a 24 komment
Az ázsiaiak után tanuljunk egy kicsit az oroszoktól. ;)

Első és második rész.
11917 1 37 Izé
eospower: 5:50-nél :D Mert a macskák is kaphatnak jogsit XD
Nusihusi: Az oroszok nem normálisak:D
Cableguy: a német autókban meg állandóan ködlámpát szerelnek index helyett ... na és.... :P
Mind a 37 komment
Hétvégi relaxációs post. Én követem a példáját. :)
4360 0 14 Izé
lb7: A cápa is lefagy...
loloppo: Nem... ez csak a planking es az owling kevereke... :)
hawkeye: Nincs ebben valami trükk? Ugyanis ha bármelyik madárfélét (tyúktól a papagájig) hanyatt f [...]
Mind a 14 komment
Ha már rúd, legyen kövér. ;)
7829 0 24 Izé
Wicked: XDDD http://napidoktor.hu/cikk/78.14398/VVAniko-az-uj-rudtancbajnok
komcsi: Ez nem a VV Anikó, aki most tanul rúdtáncolni?
nellcsy: Áhhh... :DDD
Mind a 24 komment
Mega Miner
7482 1 24 Izé
csúzönván: Méghogy nem lehet továbbmenni! Pedig onnantól jön az érdekes rész! http://noob.hu/2011/08/14/ [...]
Tooni: XD A fejlesztő csehszlovák?
bungle: :DDD Szerintem ezt úgy rajzoltad oda! Az igazi ez: http://noob.hu/2011/08/14/nem_nem_vakond_lesz_az [...]
Mind a 24 komment
Marble Cathedral, Chile

Angol cikk még pár képpel
6468 5 1 Izé
Szobabicikli: Ha egyszer Batman leszek,itt lesz a Batcave-em ;)
Gombold újra! Divat a magyar.

Gombold újra! Divat a magyar című pályázat 35 legjobbja egy nagyszabású divatbemutató keretében mutatta be munkáit a Szépművészeti Múzeumban. 

 

/A Barbie-s posztodat nem tudtam kirakni, mivel egy google-es címet adtál meg, ha újra beküldöd szívese posztolom - CrazyLime/
622 0 2 Pink Izé
Purple: csipke :D
CRaPtRaSH: Van köztük egy pár jó, de azért a legtöbbet a mindennapi életben nem viselném, egyik-másik [...]
Forever alone baseball... ;)
1556 1 2 Sport Izé
Peterke91: a kamerasnak a hanga hasonlit ehhez : http://www.youtube.com/watch?v=OQSNhk5ICTI
HoPpY: Az annyát!! :D
Szívesség.net - "ezen az internetes portálon bárki bármilyen szívességet felajánlhat vagy kérhet".
5796 3 35 Izé
CRaPtRaSH: akkor a fának fusson neki :DD
bungle: http://i.imgur.com/OKUqP.jpg ;)
Tooni: :D:D:D:D
Mind a 35 komment
Meg tudom változtatni a bántalmazóimat?
312 0 0 Pink Izé
Néhány robogós finomság. ;)
7098 1 9 Izé
lb7: Az! :P
Tooni: Rasszista! :D
Saccco: Talán a debileket! Kár, hogy a sok hülye miatt olyan a motorosok megítélése amilyen.....
Mind a 9 komment
Fotók a londoni zavargásokról

Futótűzként terjed az erőszak Nagy-Britanniában
London lángokban - Nagyítás-fotógaléria
Tinédzserek téglákkal és baseballütőkkel
Meztelenre vetkőztetve rabolják ki a járókelőket a randalírozók
6515 1 100 Izé
Zsottika: http://www.youtube.com/watch?v=JQkActP-isE
loke: Ugy latom, kicsit nagyon nagy tevedesek vannak az itteni zavargasokkal kapcsolatba, ugyhogy azoknak [...]
Élien: ÓÓJEEE!!! Jönnek a helyi szabadcsapatok! Gondold el mennyi foci fanatikus retteg, hogy elmarad a [...]
Mind a 100 komment
Támadó reccsenő placcsanó gleccser.
6797 1 7 Izé
bhenzo: micsoda nindzsa füstöt tolt a hajó....
kiisb: 0:29-nél látszik egy fekvő alak, akihez lehajolnak ketten. Talán miatta jajgatott valaki. Nem hi [...]
godzsy: valaki jajgat a végén. biztos belement egy jégszilánk a szemibe. :S
Mind a 7 komment
Bár messze még a november, ma egy 1992-es Gánszenattis Művek klippel büntetünk.
2975 0 15 Izé
MacMáté: A Pataky ezzel a hajjal, meg ezzel az egész külsővel, kicsit az ifjú Hannibal Lecterre emlékezt [...]
Tomi Demo: Hát ez így elég fos, de azt el kell ismerni, hogy Attis azért énekelni azt tud. Sőt, mai napig [...]
brandboy: Hmm,jeeayhhh !
Mind a 15 komment
Cápaszeretet. ;)
10800 5 34 Izé
Botos Vendel: igen apucié meg az MTM volt ugy nem kelet hitel a tv elinditásához paprika tv stb juj azt nem is [...]
BusKeyCome: Lya, ez a filmmúzelyumos, Prokopp "van az a pénz, amiért korpásodik a hajam" Dóra. :) Ehun, la [...]
EwanEventual: Azt nem visszahozni kellene, hanem újra eljárni rá. :)
Mind a 34 komment
Néhány csemege az ázsiai utakról.
13704 1 31 Izé
vick07: és ezt mind azért mert ő spórol és egyformán akarja tartani a gázpedált.... már hallottam e [...]
Krissz8083: Nem vagyunk messze az ilyen vezetési moráltól!! Négy keréken le szarják a két kerekűt, ha gy [...]
eospower: Ja aztán csak felhívtál egy számot és a kocsid máris helyrejött :D
Mind a 31 komment
Motocross versenynek indult, "repülés" lett a vége.
1131 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...