REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Robbantsd fel a bombákat jól!
2367 0 35 Game Izé
luise: ha vakinek kell help az szóljón mert végignyomtamXDXDXDXDXDXDXDXDXD
luise: ha vaki a 30-asnál jár az igazán segithetne plz.
-Mr-: Pedig a 27 elég egyszerű... A dupla kereszt bomba mellé közvetlen jobbrol és balról kell tenn [...]
Mind a 35 komment
Ez az üzenet akkor szokott megjelenni az Apple Store helyén ha jelentős mértékben frissül a termékek listája. Ez lehet az új Macbook, vagy az új Mini, vagy egy új subnotesz. Hamarosan kiderül.

Update: Új XServe biztos lesz a kosárban duál Quad-Core 3 gigás Xeonokkal.

Update 2: Mac Pro update is lesz a kosárban benne a 45nm quad-core Penryn Xeon 5400 (Stoakley) CPU 3.2GHz

Update 3: a Shop visszatért de a fent említett két eszközön kívül nincs semmi új. Jövőhéten viszont Apple Keynote...
670 0 0 Tech Izé
Johnny Depp szerelmeseinek:
Sweeney Todd, The Demon Barber of Fleet Street
3476 1 39 Film Izé
Erunder: Nem csak te. :)
kasy: Bezony, kegyetlenül törlődnek a torrent linkek. Ez van, szemét vagyok.
Purple: google-ben találsz feliratot, torrentet meg egyebet meg nem hiszem, hogy lehet itt reklámozni :)
Mind a 39 komment
Johnny Depp szerelmeseinek:
Sweeney Todd, The Demon Barber of Fleet Street
3266 6 32 Izé
Purple: kedvenc lett :)
devil: pont ma láttam a filmet...zseniális volt az alakítása...meg maga a történet is tetszett..de ah [...]
bandee1219: Hasonlítsd Leslie Nilsenhez! Ő is annyi vígjátékban szerepel és annyit röhögtek rajta az emb [...]
Mind a 32 komment
Építs síneket jól!
8113 4 0 Game Izé
Fényes kicsi jóbarát, hő- és vízálló, diszkrét meg minden, limitált kiadás!
4201 2 4 Izé
bandee1219: Pont annak láttam én is elsőre, de ez nem tartja, hanem helyettesíti. XD
espi: szivartartó XD
rivaul: Csak ez nem ketyeg hanem rezeg :P
Mind a 4 komment
Az első magyar mangalica fesztivál, 2008. február 8-10-ig. Kolbász-, hurkatöltő meg bográcsoló verseny jól!
2618 3 7 Izé
bandee1219: Az. :D Itt, Békéscsabán évente van Kolbfest, ez ennek a szőrősebb rendezvénytestvére. :)
bandee1219: Még nem láttad bungle címeit? Sokszor így adja ő is, és a magazinoknál is emberek dolgoznak [...]
Mimis: Tőled tanultak... ;)))
Mind a 7 komment
Szerezd meg kis barátoddal a kulcsot jól! :)
1460 1 1 Game Izé
Clipse: Aranyos játék csak egy idő után elég nehéz de az is lehet h én vok béna.
Emily Grace - írtsd az ellent jól!
7179 3 1 Game Izé
Marvin: A jobb gomb az menü nem rakéta...
"Rengeteg pletyka keringett mostanában arról, hogy a tradícióknak megfelelően most milyen nagy bejelentéssel rukkol elő Bill Gates óriáscége a CES-en. Sajnos egyik sem jött be..."
506 0 0 Tech Izé
Etno techno
4758 2 26 Izé
jumeirah: Ez esetben köszönöm, jelentem egy életre megtanultam a nevét és a származását is :)
bandee1219: Tény, hogy az internetről sokat lehet tanulni, ahogy az iskolában és az élet más területein i [...]
jumeirah: Köszönöm hogy megismételted Dude szavait, de elsőre is tudtam értelmezni... Legközelebb majd [...]
Mind a 26 komment
Hancock - nem szeretem a szuperhős filmeket, de ez jónak ígérkezik. :)
15940 0 60 Film Izé
bandee1219: http://englishrussia.com/?p=1995#more-1995 van egy-két jó XD
bungle: Shifty_ küldte: http://www.jatekok.hu/index.php?kategoria=hir&tabla=hirek_200804&id=293
bandee1219: Ha már mindeki az eredetiséget hiányolja, én ebből hiányolom. Ez miben különbözik az X-ment [...]
Mind a 60 komment
Hancock - nem szeretem a szuperhős filmeket, de ez jónak ígérkezik. :)
16069 6 60 Izé
bandee1219: http://englishrussia.com/?p=1995#more-1995 van egy-két jó XD
bungle: Shifty_ küldte: http://www.jatekok.hu/index.php?kategoria=hir&tabla=hirek_200804&id=293
bandee1219: Ha már mindeki az eredetiséget hiányolja, én ebből hiányolom. Ez miben különbözik az X-ment [...]
Mind a 60 komment
Védd a kaját jól :)
1015 1 3 Game Izé
xXxÁdámxXx: Ez mondjuk igaz... :D
Purple: mert itt kaját kell védeni :D
xXxÁdámxXx: Ezt miért nem a várvédősbe tették?Sztem oda való.Nem mintha zavarna., csak furi.
Lopj autókat jól!
5444 5 7 Game Izé
Oláh Dóra: Hova írták, h Carbon?
Zé: Kissé hatásvadász dolognak érzem, hogy egy ilyen vacak játékra ráírják, hogy Carbon és hog [...]
Oláh Dóra: Nem???
Mind a 7 komment
Farmeres gémizé. Nevelj csirkét, ültess növényeket jól!
4780 7 39 Game Izé
Oláh Dóra: Hááááááááááttttttttt... Cseppet sem hasonlóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!:((((
Purple: http://www.heavygames.com/themcdonaldsgame/showgame.asp ezazzze
Purple: de van ilyen mcdonaldsosban :)
Mind a 39 komment
Ismeretterjesztő rovatunk következik amihez a karfiol alatt lévő link adta az ihletet.
Első körben ismerjük meg az aranymetszés fogalmát:
"Az aranymetszés vagy aranyarány az arányosság egy törvénye, ami a természetben és művészetben is gyakran megjelenik, természetes egyensúlyt teremtve a szimmetria és aszimmetria között. Az aranymetszés arányait tartalmazó formák sokáig nagy esztétikai értékkel bírtak a nyugati kultúrákban, és máig alkalmazzák számos területen (például tipográfiában vagy fényképészetben). Az ókori pithagoreánusok (Pithagorasz és követői), akik szerint a valóság matematikai alapokon nyugszik, az aranymetszésben a létezés egy alap törvényét vélték felfedezni.

Aranymetszési arányok találhatók számos ókori épületeken, középkori és reneszánsz képzőművészeti alkotásokon, de ez az arány felismerhető például az emberi testen vagy csigák mészvázán is." Ugyanezt a szabályszerüséget a  matematikusok is próbálják  megfogni több módon, aminek legismertebb verziója a Fibonacci számok néven ismert sorozat:
"A sorozatot először 1150-ben írta le két indiai matematikus, Gopala és Hemacsa ndra, akik a szanszkrit költészet elméleti kérdéseit vizsgálva ütköztek egy összegre bontási problémába (hányféleképpen lehet rövid és hosszú szótagokkal kitölteni egy adott időtartamot, ha egy hosszú szótag két rövidnek felel meg?). Nyugaton tőlük függetlenül találta meg 1202-ben Fibonacci, aki Liber Abaci (Könyv az abakuszról) című művében egy képzeletbeli nyúlcsalád növekedését adta fel gyakorlófeladatként: hány pár nyúl lesz n hónap múlva, ha feltételezzük, hogy az első hónapban csak egyetlen újszülött nyúl-pár van; az újszülött nyúl-párok két hónap alatt válnak termékennyé; minden termékeny nyúl-pár minden hónapban egy újabb párt szül; és a nyulak örökké élnek? Kepler 1611-es könyvében, a The Six-Cornered Snowflake-ben újra felfedezte, és különféle természeti jelenségekkel hozta kapcsolatba."

Az első néhány Fibonacci szám: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584, 4181, 6765, 10946, 17711, 28657, 46368, 75025, 121393, 196418, 317811, 514229, 832040, 1346269, 2178309, 3524578, 5702887, 9227465, 14930352...


Forrás: wikipédia
840 2 0 Tech Izé
Az Apple is próbálkozik az Optimushoz hasonlo megoldással.

Update: Lebedev mindeközben már a jogi lépéseket fontolgatja. További részletek hamarosan.
787 0 0 Tech Izé
Juttasd el az egereket a sajtig jól!
A második része kicsit szebb, mint az első, de a lényege és pályák szinte egyformák.
2930 3 4 Game Izé
Szamooca: Nekem anniyrsa teccik...:)...........Má egy csomószor végigvittem xD
Lilu__cica: Ez aranyos!
xXxÁdámxXx: Nekem nem ment...De nem rossz.
Mind a 4 komment
Védd a szigetet jól! :)
2966 0 6 Game Izé
0kimet0: ha körberakod a szigetet fullos toronyokkal totemekkel nagyon sűrűn bevehetetlen a sziget.D:D
0kimet0: amúgymeg jól védi a szigetet hogy végtelen sok falándzsát dobálXD
0kimet0: egész jó kis várvédős(sziget:D) game sokáig játszottam :D de már teleépítettem totemoszlop [...]
Mind a 6 komment
Segíts az aranyásónak felhúzni a drágaköveket jól! De vigyázz,mert hamar lejár az idő,és egyre több pénzt kell keresned! Aranyos játék kisebbeknek is :)
5953 4 7 Game Izé
Szamooca: Mi a neve? :)
Clipse: szerintem király
Oláh Dóra: Ez nem az igazi része. Ez csak egy másolat. Van egy igazi(mert ennek van több része, több grafi [...]
Mind a 7 komment
"A jövő héten kezdődő Consumer Electronics Show keretein belül maga Bill Gates rántja le a leplet a vállalat legújabb meglepetéséről."
605 0 0 Tech Izé
Jövőbeli fegyverek: cicának álcázott saroklőfegyver. :)
6219 4 20 Izé
bandee1219: Az jobb lett volna, főleg hogy így már egy, de főleg 3+ lövés után már kijön az "agya". Del [...]
csirek: eheheheeheheheheh :DDDDD ez kinek jutott eszébe? ekkora barmot mondjuk ez azért van hogy meglepő [...]
rubigo: szerintem Photoshop... ;)
Mind a 20 komment
Rombolj a tornádóval jól :)
3750 1 7 Game Izé
spytech: Én el se tudtam indítani a játékot!
Lex: 18.284.208 ha jobb kézzel püfölitek az entert, akkor eléggé könnyű
Lex: 2.pályánál vagyok még csak és 10.906.313
Mind a 7 komment
Juss ki az Excel táblázatokból jól!
2950 2 13 Game Izé
madMate: kajak jóóól meg van csinálva:D
Clipse: ahh mekkora marhaság XD
Oláh Dóra: :)
Mind a 13 komment
Vérezd össze a lépcsőt az emberrel jól! x)
5608 3 3 Game Izé
anon: 1. 392 2. 655
Dawe: rekord: nagyon birom amikor a végén mindig nyom egy b [...]
Bakeyoo: Szamooca beküldte a játék 2. részét is : http://onemorelevel.com/games.php?game=568
Kösd össze minél gyorsabban a pontokat jól!
2116 4 8 Game Izé
Oláh Dóra: Most már lecsökkentettem 65mp-ra!!!!!!!!!
Clipse: ez de jó játék
Oláh Dóra: 76mp alatt! Ez az eddigi legjobb teljesítményem!
Mind a 8 komment
Simpson család függő vagy? Vagy csak kíváncsi vagy, mennyit tudsz erről a népszerű rajzfilmről? Teszteld le tudásod ezzel a teszttel jól! :)
(Egy csipetnyi angoltudás persze itt is szükséges!)
2495 0 2 Game Izé
Clipse: pedig eccerű
Oláh Dóra: Angolt tanulok, de nem értem ezt a játékot
Törj jelszavakat jól! Ezen az oldalon letesztelheted, hogy kb. mennyire értesz a jelszótöréshez! 16 szint van, szerintem kicsit könnyűek...
3154 2 11 Game Izé
Azeroth: A hármas szintnél eleakadtam:( Valaki segítsetek lécci!!!!
Insane: Annyit segitsetek, hogy a 8 -ast hogyan kell megfejteni? mert nincs tul sok támpont arra, hogy mi a [...]
Achron: A 7-esnél nem tudom pontosan mit kell csinálni, nem tudna valaki egy kicsit súgni? Nem a megoldá [...]
Mind a 11 komment
Az Art Lebedev ismét valami olyat tett le az asztalra, ami egy lehetséges jövőképet mutat az input eszközök terén. A billentyűzet alap koncepciója az, hogy nincs rajta egy darab gomb sem, hanem az egész felület egy egybefüggő érintőképernyő, amit az adott feladatnak megfelelően tudunk testre szabni, legyen az videólejátszás, fotóretusálás vagy Quake.
2531 0 9 Tech Izé
techadmin: pedig epp kezdtuk volna itt a szerkesztosegben szervezi a kommandos akciot a megszerzesere :)
dude: A 3. képen láthatod (Typing mode).
ok2008: és hol vannak a betük?
Mind a 9 komment
Védd a várat jól :)
3686 1 10 Game Izé
barnyyy: Hát ezt ne játszátok, mert ez tényleg idegölő!!!!!xD
xontflong: Idegesítő egy játék! Ráadásul még amikor verik a várat, akkor olyan idegesítőek a mozdulat [...]
tttt: Ha van templomod, akkor fogja "megtéríteni" az emberkéket.
Mind a 10 komment
Löjj pontosan, időre jól :)
3370 2 0 Game Izé
Segíts a nyuszin jól! :D
6854 10 0 Game Izé
Segíts a nyuszin jól! :D
36428 20 25 Izé
Imre92: na sikerült is. 1 másodpercem maradt :P
Imre92: megdöglött !!! xD ez fenomenális játék :D elsőre nemtudtam mit kell csinálni:)
közlegény: Hahaha nyírjatok ki :-DDD
Mind a 25 komment
Lépkedj a kockával jól.
1222 2 1 Game Izé
Szamooca: lehet h én vagyok a hülye,és a béna,meg ki is röögtök,de a 3. szintnél 1. nem bírok tovább [...]
Pecázz jól :) (Görbüljön a bot! :D)
1587 1 2 Game Izé
Szamooca: ez marha hülyeség.........:)
Errtu: Hehe. :) Ki más is küldhette volna be... :)
Blobber!
Cselezd ki jól a kis gonoszokat :)
1101 2 2 Game Izé
Szamooca: ajaja.........elég kevés ponom lett most: 490090.........és csaka 21. (!!!!!!!!!!)pálya......... [...]
Szamooca: ezt ismertem.szerintem nem valami nagy szám...de el lehet vele hülyülni :)
The Happiest Monster
Egy szerencsés lány története, akit meglátogat egy szörny és megváltozik az egész élete! ;)
6313 8 20 Izé
Wertical: Kicsit morbid ugyan, de jó...bár mongyuk ha én találkoznék 1 ilyen cuccal akkor nem hiszem, hog [...]
bandee1219: Már a Gyűrűk urában is elhangzott a nagy igazság: "Ha az ellenséget szolgálná, csinosabb len [...]
bergenye: nekem is ilyesmi jutott az eszembe
Mind a 20 komment
Szappan faragás jól.
2828 0 13 Art Izé
bandee1219: Viszont, az sokkal nagyobb művészet lenne, akkora visszhangod lenne, tele lenne veled a TV, net, [...]
Máln@: de am van pár teccetős db is köztük azt meg kől hagynom...........:D
Máln@: jajaj..........ezt nem tom howá rakni bocs........:)...........
Mind a 13 komment
Szappan faragás jól.
2840 4 13 Izé
bandee1219: Viszont, az sokkal nagyobb művészet lenne, akkora visszhangod lenne, tele lenne veled a TV, net, [...]
Máln@: de am van pár teccetős db is köztük azt meg kől hagynom...........:D
Máln@: jajaj..........ezt nem tom howá rakni bocs........:)...........
Mind a 13 komment
Régebbi postok...