REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
X-Seed 4000 - ha megépül Tokióban, a világ legmagasabb épülete lesz és 1 millió embernek adhat otthont.
10142 0 16 Art Izé
Dawe: gondolom már elkezdték, vagy mégse? :D
Élien: Aztán jön a Binláden + a banditák, és lehet törmeléket hordani. Megalománia- még nem jött [...]
Kanka: több hónappal ezelőtt láttam a Discoveryn ezt az egészet, én drukkolok, szinte egy külön vá [...]
Mind a 16 komment
X-Seed 4000 - ha megépül Tokióban, a világ legmagasabb épülete lesz és 1 millió embernek adhat otthont.
7202 3 16 Izé
Dawe: gondolom már elkezdték, vagy mégse? :D
Élien: Aztán jön a Binláden + a banditák, és lehet törmeléket hordani. Megalománia- még nem jött [...]
Kanka: több hónappal ezelőtt láttam a Discoveryn ezt az egészet, én drukkolok, szinte egy külön vá [...]
Mind a 16 komment
A légzőkészülék nélküli merülés új rekordját a német Tom Sietas állította be több, mint 15 perccel. Negyed óra egy levegővétellel, nem semmi! Azért egy doppingvizsgálatot végeztetnék rajta, nem növesztett-e kopoltyút... ;)
3934 1 12 Izé
csicsilla: Mcfishman menü hahahahhhahahah ez kurv@ jo!!!
Élien: De miért a Mekdonáldszba ment enni? Talán szponzor? Mcfishman menű.
ibor90: Jobb lenne ha mindenki elkezdene gyakoroni hogy legalább 15 percig kibírja. 2 okból is. 1. elolva [...]
Mind a 12 komment
Robbanó mobil! Ilyet sem veszek az tuti!
4810 2 4 Izé
Cocalee: Nokia killing people :D egyébként szerintem ez kamu!! tutira valamivel tulterhelték az aksit ha g [...]
stero: civilizálódnak és atomtölteteket hoznak létre! .... végünk van!
sai: hát ez durva.. rohadt telefonok.. én mindig is tudtam , hogy 1szer az életünkre törnek :D
Mind a 4 komment
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.
3849 9 11 Izé
cila: Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához [...]
Maccoyi: te.sas! küldte: Szöveg: Öveges professzor esete a rezonanciakutyával. Avagy zenés összeállít [...]
armedarmy: Örök tisztelet a nagy Öveges Professzornak! Ez most komoly! Imádtam a kísérleteit.
Mind a 11 komment
The Sea Ranch Chapel - kápolna Kaliforniában
5577 0 2 Art Izé
bandee1219: Gandalf satyó alakú
Laci: Nem lehet, hogy nem megfelelő gerendákat nem megfelelő szakértelemmel nem szereltek megfelelő m [...]
The Sea Ranch Chapel - kápolna Kaliforniában
5075 1 2 Izé
bandee1219: Gandalf satyó alakú
Laci: Nem lehet, hogy nem megfelelő gerendákat nem megfelelő szakértelemmel nem szereltek megfelelő m [...]
Nem jól sikerült a házasságod? Gondolkodtál már, hogy mehet ez az araboknál? A csonttörésre és a nyílt sebre azért ott is vigyázni kell! Asszonyfenyítési tanácsok egy muszlim szellemi vezetőtől...
3621 3 35 Izé
varazs: Az a baj tenàlad, hogy e negatìv pèldàk alapjàn pròbàlsz megì [...]
Nyúzó: Varazs, ne idegeskedj! Én vállalom amit írtam, tedd azt Te is! "Itt nagyon dolgos emberek vanna [...]
varazs: Kisapàm jò lenne most màr ha a vàdaskodàs helyett inkàbb megtanuln [...]
Mind a 35 komment
Francia Legyen Ön is Milliomos. Kérdés: Mi kering a Föld körül?
A. Hold
B. Nap
C. Mars
D. Vénusz
Nem tudjuk? No sebaj! Kérdezzük meg a közönséget! Ennyi ember biztos nem téved... :)
7762 2 33 Izé
kiisb: És mégis az árapályt a Hold idézi elő, nem a Nap. Tehát, a Hold van nagyobb gravitációs hat [...]
bungle: themasterhealer kuldte: http://www.realitatea.net/peste-40prc-dintre-romani-cred-ca-soarele-se-invar [...]
sparkey6: Nem az a kerdes hogy mi kering a föld körül!!!, hanem, hogy a gravitacios hatas melyik egitesttel [...]
Mind a 33 komment
Japán medence titkos szobával

Videó.
12680 3 7 Izé
bungle: Videó: http://de.sevenload.com/videos/2lvXvYI-Pool
csicsilla: azert arra kivàncsi lennèk hogy egy ilyen ötlet mikor pattan ki valaki fejèböl teh& [...]
zuza: jó ,jó ! amíg azelső részeg állat vem ugrik egy seggest ! xD
Mind a 7 komment
Ez a japán csóka több mint 100 guminővel él.

És egyre több férfi él választ magának "sex doll" társat: Guys and Dolls
11141 0 14 Izé
Bizsu: Ez nézőpont kérdése
here: miért? beteg vagy?
Bizsu: fejezzük már be ezt a betegesezést...
Mind a 14 komment
Látom a hadsereg Afganisztánban nem szenved hiányt semmiben... ;))
8014 3 19 Izé
AVIREX: de mi az az embertömeg ott a Hummerek mögött? Ha jól látom egy csoportban állnak ott egy pár [...]
ledo: kösszi!!!!!!!!!!!!!!!!
wtf: Afroman - Because I Got High http://en.wikipedia.org/wiki/Because_I_Got_High" target="_blank">http:/ [...]
Mind a 19 komment
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5578 1 4 Game Izé
Ficánkusz: Könnyű,de jó.
metaljesus: de azért persze tetszik :)
metaljesus: jah, max 2 perc
Mind a 4 komment
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5711 6 4 Izé
Ficánkusz: Könnyű,de jó.
metaljesus: de azért persze tetszik :)
metaljesus: jah, max 2 perc
Mind a 4 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3957 0 7 Autó Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3977 2 7 Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Kevin Richardson és cicusai :)

Videó 1
Videó 2
4477 4 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40899_kep?mode=latest&position=4&large=1
Blanka0618: Hát ez tiszta hihetetlen!:) Bárcsak nekem is így sikerülne a karrierem és én is ezt csinálha [...]
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1161393/Who-dares-swims-Man-takes-dip-giant-liones [...]
Mind a 9 komment
Nem semmi Skoda reklám, megcsinálták tortából a Fabiat 1:1 méretben...
5111 5 3 Izé
Mimis: És feltöltik a motort "olajjal". :))))
Mimis: Asszonka meg a McLaren autóból evett, mikor itt volt a finn pilóta, és az autója meg volt épí [...]
<-{st.one}->: Hogy ez mekkora ötlet! A szlogennel együtt nagyot csattan! És a zene is illik a témához. Meg va [...]
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
9200 2 65 Game Izé
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Orsika5: Sziasztok Srácok! Én még a 4-esnél akadtam el :-). Nem látok semmit pedig már kivilágosítot [...]
Mind a 65 komment
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
8807 7 66 Izé
gameover: AJJJJ MI A F*SZT KELL CSINÁLNI A 3 szinten????????????????????????
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Mind a 66 komment
Torzszülöttek, sellők, hat ujjú emberek, Chupacabra...
Takeshi Yamada múzeuma
9728 2 8 Izé
varazs: Hàààt, aki tud angolul, annak jò.Sajnos èn nem tudok.Kòszi a fordì [...]
Spoke: Eeeemberek emberek, hány évesek is vagyunk? Nem kifestőkönyv, van ott szöveg is, azt is el kell [...]
Nebhotep: most szerinted tényleg vannak chupacábrák,és sellők....meg a 6 ujjú embereket elhiszem.....me [...]
Mind a 8 komment
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146 10 25 Izé
MAGura: Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel vég [...]
wtf: "Szerinted a loop-ok maguktol születnek?" És, ez most hogy jön ide? Nem arról volt szó, hogy g [...]
MAGura: Ja amugy Te is ott irod "vagy mások által megírt", a mások azok kik? :D
Mind a 25 komment
Ha már a diéta nem segít... használj pántlikagilisztát! :D
7074 0 29 Izé
Su: én már csak szeretnék annyi lenni
Su: ez csak egy észrevétel volt, nem kötözködés. ha kötözködni kezdenék, azt észrevennétek:P [...]
Luflee: ezek szerint Te is 20 eves vagy ? Udv a klubban Su :)
Mind a 29 komment
SeaPhantom
4647 0 1 Izé
Schabee: és ez mire is jó? :S
Charice Pempengco
Nem semmi hagja van ennyi idősen!
5221 1 17 Izé
brando: szerintem tehetséges... bárcsak nekem lenne ilyen hangom:) najo...nekem jobb van:):)XD
Nico: Semmi baj!:)
Thiaa: Sorry! :$
Mind a 17 komment
Labda dobálós örület! Nekem 3x ennyi kézzel sem menne! :))))
4820 4 2 Izé
Maccoyi: Egy karikás trükk: http://www.youtube.com/watch?v=FlaCoEZMycQ :)
pr0t3st: kibaszott komoly. goodgame:D 4+
Az én felfedezettem az idei Euróvíziós dalfesztiválon a Serebro nevű orosz lány zenekar!!! Asszem érhető, hogy miért! :) De a zene se rossz... :))
8800 2 24 Izé
wtf: Láttam kb. negyed órát a műsorból, pont a győztes produkciót... Úgy láttam, a szerbek kikü [...]
Bazsee: Akinek az ukránok viccesek vagy szórakoztatóak, az vessen magára....
tavimajom: Nahát ezeket a hölgyeket igencsak dekoratívnak találom... Nem vagyok szexista, de nekem erről n [...]
Mind a 24 komment
Caroline Bourgoin - nem semmi lábmunka! :)

Másik videója itt...
7789 1 3 Izé
Balázs: ennek is van annyi értelme mint a freestyle focinak:Sde amúgy jól nyomja!!!
bandyka: durva anyját ez jól megy neki, mi is jáccunk ilyet a suliban, csak hát ugye aki tud az tud, aki [...]
Bakeyoo: Durva a csaj, szimpatikus benne, hogy nem a körömreszelgetés a hobbija :)
Jégeső Kecskeméten!

(nekem már eszemben sem volt, hogy felkapjam a bukómat, míg a kis tragacsomat takargattam, bokáig a vízben. Durva volt!)
7088 0 6 Izé
Yapesz: Mi hólapáttal hordtuk ki a jeget az udvarunkból.
babapiskóta: Ez durva!!!! A kivitelezés nagyon aranyos! :)
mózesgizmó: nos képzeljétek el ezt másfél órán keresztül, erdőben a mecsek tetején hegynek föl, lefel [...]
Mind a 6 komment
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
7399 0 5 Izé
peet: Ennek mi köze a harcművészethez? Az üveg átugrásosnál az egyik szépen tudott kigurulni, de a [...]
zoleee: ezek betegek!!
PHS: Ezt még nézni is fájdalmas... Nem tudom hányan szabdalták össze magukat mondjuk az üvegtörő [...]
Mind a 5 komment
Nem semmi! :))
6085 4 2 Izé
Yaneek Ulalume: Na ja. Ha nem lenne nem igaztalan amit mondtál, nem mondanám, hogy nem állítottál nem valótlan [...]
Elison: Nem hogy ahogy csinálja az nem kicsit nem szar, hanem még a zene is jó nyugis... RESPECT Andy Mc [...]
Ma a Стекловата nevű orosz fiúcsapattal büntetünk! (ezt még én sem bírtam végignézni, annyira fájt...)
9764 4 34 Izé
rubigo: Leszedték, de nem tűnhet el a netről egy ilyen értékes videó: http://www.youtube.com/watch?v=F [...]
Grex: ..a leghátsó gyerek pont úgy néz ki, mint az aki ellopta a lányom telefonját...most csinált h [...]
nyehőce: http://www.youtube.com/watch?v=VSAY-UNMzOk
Mind a 34 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4142 1 5 Art Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4121 0 5 Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Hotdoll: The Sex Doll for Dogs
4376 0 14 Izé
Tóth József: Ez nagyon jó volt.:-)))
Laci: Azt is mondhattad volna: "Ha tudnék szemmel verni, egész nap csak odanéznék" :-)
Tóth József: Valamikor Te is rászorultál a kezedre. Mennyivel jobb lett volna, ha hajlékonyabb vagy?:-)))
Mind a 14 komment
Kifelé az ágyamból! :)

És egy másik videó ugyanezzel a párossal:
Kifelé a dobozomból!
5131 1 13 Izé
oneda: Ez nagyon jó szórakozás mindkettőjüknek. Mindkettejük élvezi, és szívmelengető nézni, men [...]
Tóth József: Olvasd vissza. Nem az utolsó szövegre vonatkozik.:-)
Nico: Na,de 1 fekhellyel??!!:)
Mind a 13 komment
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.

Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510 4 1 Izé
tibz: ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
2741 0 2 Izé
Nico: De jó fej..ráizgult a rozmárra:)
Maccoyi: csak ne felejtsék el kivenni az elmet a torna után! :X) D
Itt a vég! Ronaldinho még az üres kapuba sem talál be 16m-ről!!! :D
8877 3 12 Izé
Balázs: mit nem lehet ezen érteni!!!!nyilatkozta hogy kamu!!!!!ennyi
KABALL: Hm...ezt a trükkös dolgot nem vágom de ugyanabba a pozicióba visza pörgetni azért nem egyzser [...]
KABALL: Senkit nem zavar hogy a háló nincsen leengedve...? Legalább is én szerintem logikus hogy nem lö [...]
Mind a 12 komment
Először volt az Air Guitar, most a japánoknak köszönhetően már van Air Sex! :)
3488 0 5 Izé
mtzolee: ezeket egy airgitárral jól szétverni... vagy a harci pszichopata bácsival összeengedni őket... [...]
Sthro: Egyeseknek mennyire nincs normális elfoglaltságuk.
Szmiri: és a real sex-nél :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...