X-Seed 4000 - ha megépül Tokióban, a világ legmagasabb épülete lesz és 1 millió embernek adhat otthont.
10142
0
Art Izé
X-Seed 4000 - ha megépül Tokióban, a világ legmagasabb épülete lesz és 1 millió embernek adhat otthont.
7202
3
Izé
A légzőkészülék nélküli merülés új rekordját a német Tom Sietas állította be több, mint 15 perccel. Negyed óra egy levegővétellel, nem semmi! Azért egy doppingvizsgálatot végeztetnék rajta, nem növesztett-e kopoltyút... ;)
3934
1
Izé
Robbanó mobil! Ilyet sem veszek az tuti!
4810
2
Izé
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de
itt egy link az érdeklődőknek.
3849
9
Izé
The Sea Ranch Chapel - kápolna Kaliforniában
5577
0
Art Izé
The Sea Ranch Chapel - kápolna Kaliforniában
5075
1
Izé
Nem jól sikerült a házasságod? Gondolkodtál már, hogy mehet ez az araboknál? A csonttörésre és a nyílt sebre azért ott is vigyázni kell! Asszonyfenyítési tanácsok egy muszlim szellemi vezetőtől...
3621
3
Izé
Francia Legyen Ön is Milliomos. Kérdés: Mi kering a Föld körül?
A. Hold
B. Nap
C. Mars
D. Vénusz
Nem tudjuk? No sebaj! Kérdezzük meg a közönséget! Ennyi ember biztos nem téved... :)
7762
2
Izé
Japán medence titkos szobával
Videó.
12680
3
Izé
Ez a japán csóka több mint 100 guminővel él.
És egyre több férfi él választ magának "sex doll" társat:
Guys and Dolls
11141
0
Izé
Látom a hadsereg Afganisztánban nem szenved hiányt semmiben... ;))
8014
3
Izé
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5578
1
Game Izé
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5711
6
Izé
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3957
0
Autó Izé
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3977
2
Izé
Kevin Richardson és cicusai :)
Videó 1
Videó 2
4477
4
Izé
Nem semmi Skoda reklám, megcsinálták tortából a Fabiat 1:1 méretben...
5111
5
Izé
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.
A legnehezebb rejtvény az interneten
Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
9200
2
Game Izé
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.
A legnehezebb rejtvény az interneten
Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
8807
7
Izé
Torzszülöttek, sellők, hat ujjú emberek, Chupacabra...
Takeshi Yamada múzeuma
9728
2
Izé
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146
10
Izé
Ha már a diéta nem segít... használj pántlikagilisztát! :D
7074
0
Izé
SeaPhantom
4647
0
Izé
Charice Pempengco
Nem semmi hagja van ennyi idősen!
5221
1
Izé
Labda dobálós örület! Nekem 3x ennyi kézzel sem menne! :))))
4820
4
Izé
Az én felfedezettem az idei Euróvíziós dalfesztiválon a Serebro nevű orosz lány zenekar!!! Asszem érhető, hogy miért! :) De a zene se rossz... :))
8800
2
Izé
Caroline Bourgoin - nem semmi lábmunka! :)
Másik videója itt...
7789
1
Izé
Jégeső Kecskeméten!
(nekem már eszemben sem volt, hogy felkapjam a bukómat, míg a kis tragacsomat takargattam, bokáig a vízben. Durva volt!)
7088
0
Izé
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
7399
0
Izé
Nem semmi! :))
6085
4
Izé
Ma a Стекловата nevű orosz fiúcsapattal büntetünk! (ezt még én sem bírtam végignézni, annyira fájt...)
9764
4
Izé
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)
Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4142
1
Art Izé
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)
Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4121
0
Izé
Hotdoll: The Sex Doll for Dogs
4376
0
Izé
Kifelé az ágyamból! :)
És egy másik videó ugyanezzel a párossal:
Kifelé a dobozomból!
5131
1
Izé
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510
4
Izé
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
2741
0
Izé
Itt a vég! Ronaldinho még az üres kapuba sem talál be 16m-ről!!! :D
8877
3
Izé
Először volt az Air Guitar, most a japánoknak köszönhetően már van Air Sex! :)
3488
0
Izé