REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Garantált testen kívüli élmény ;)
4025 1 6 Izé
Travis Kestrel: Itt van a teszt. :D http://www.youtube.com/watch?v=nIRUavithF8
Tooni: "Nézz a lábad elé" Megtörtént.
blackmumus: tiszta GTA csak ha összetöröd nem ülhetsz át másik kocsiba. (max hóesésben, ha az állam is [...]
Mind a 6 komment
Lecsúsznál a világ legmagasabb csúszdáján?

Magyar cikk

Angol cikk fotókkal
3065 0 4 Izé
vnyoc: Le bizony.
Hantaboy: Simán, csak a gumicsónakot ne kelljen kézben visszavinnem az elejére :)
lilaflexninja: Naná! egymás után 10-szer is!
Mind a 4 komment
Kell-e végzettség a politikusoknak?

„Írni és olvasni azért jó lenne, ha tudna a polgármester” - nyilatkozta egy szlovák politológus, aki szerint az viszont már alkotmányellenes, hogy hazájában nemrégiben középiskolai végzettséghez kötötték a köztisztségviselést. Nálunk pedig óriási divat elővenni azokat is, akik diploma nélkül hoznak döntést. De miért?
3334 0 16 Izé
SilAsh: Én csak azt szeretném, ha az ország minden rétege képviselve legyen, nem csak az "értelmiségi [...]
Stickhorse: Egyetértek a blogbejegyzés írójával, egyáltalán nem okleveles minősítés kérdése kell, ho [...]
justil: Nem végzettség kellene nekik, hanem gerinc.
Mind a 16 komment
Persze, lehet a Pride-on vonulni, csak minek? 

Miközben külföldről megveregetik a kormány vállát a Pride engedélyezéséért, ők rossz ötletnek tartják a felvonulást, ami szerintük nem old meg semmit. Vagy egyszerűen nem foglalkoznak vele. 

Szerintetek a Pride segít a melegek elfogadásában? 

Még 2 videó:
Itt nem lesz buziházasság
Nincsen Pride mocskos buzizás nélkül
2648 0 79 Izé
AVIREX: Hogy hívják a homoszexuális arabot? Buzulmán
I. C. Wiener: A fasznak csinálja a fesztivált... :)
FatSnakeFoot: Annyira azért nem rémült meg a buzeráns, hogy haza szaladjon. Gondolom a hazájában is tárt ka [...]
Mind a 79 komment
Megtalálták a szerelmet a derékban összenőtt ikrek

Magyar cikk
1695 0 13 Izé
Tooni: Más lesz az. A sok vegyszer az oka. Teli van mindenféle méreggel ott már a föld, a víz.
Taoist: Indiában az ilyen torz formák mindennaposak, ezt okozza a családon belüli házasság, törvényt [...]
niof: Pont valami hasonlót akartam mondani... Ez az ember megtalálta a módját, hogy egyszerre 2 nőve [...]
Mind a 13 komment
 Újrahasznosítás orosz módra

„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”
5374 3 5 Izé
Horvipapa: Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.
blackmumus: Lábtörlőt https://www.youtube.com/watch?v=BE0JGB-U2-M&list=PLDlUei40JvGFrZYME7vduEkeRNtPFCk9j&in [...]
PabY: azt hittem az elején hogy majd zsákot fon belőle vagy kosarat
Mind a 5 komment
Zoo Jeans - vadállatok által „tervezett” öltözék ;)
4720 0 5 Izé
Szancso: Persze :) http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/a6/d6/lion,animal,fashion,girl,photo,photograph-a6d67 [...]
sergi: Aztán felöltöztetnek az oroszlánok? :)
Szancso: Bármelyik állatkertbe, csak ne felejts el levetkőzni! ;)
Mind a 5 komment
Az összes Csillagok háborúja poszter
1718 0 0 Film Izé
Ilyen, amikor az agresszív motoros csorda besegít a .... ;)
6593 0 3 Izé
hawkeye: Vajha minden országúti konfliktus így végződne.... Milyen jót tenne a népszaporulatnak... [...]
velo: Vártam a végén a füstölő fékekkel megérkező Kamazost a rögtönzött csoportosulásba, de [...]
Tooni: Romantikából csillagos ötös! Ja nem, a másikat akartam mondani. Egyes, leülhetsz.
Ma 2 új kifejezést tanulhattok az Izé jóvoltából. :) 

1. Bubbling: egy új és gusztustalan őrület Ausztráliából, melynek keretében a fotó alanya a saját szájába vizel. 

2. Mamading: a bárok személyzete mindenféle szexuális aktusra bátorítja a fiatal nőket, cserébe ingyen alkoholt ígérve.
4673 0 6 Izé
lilaflexninja: Ezek a mai fiatalok! mi még legalább mások szájába vizeltünk, és egy lány csak egy-két fiú [...]
hawkeye: És ettől jó neki??? Hát én tényleg megöregedtem, mert nem értem miért..... ;)
Hantaboy: - Te mi az a Bubbling? - Az amikor nyomatsz egy Bear Grylls közvetlenül a kulacsból...
Mind a 6 komment
Bár ez csak egy egyszerű hétköznapi használati tárgy, de az ollókészítésnek is megvan a maga művészete. :)
3844 3 7 Izé
PabY: Hát a videóból is kiderül hogy nem egyszerű ám összerakni 1 ollót hisz a két pengének futn [...]
nagydee: ja. amit 3:45-én tesztelget, az egy általános célú rozsdamentes olló, 40 font/db. az olyan 15- [...]
lilaflexninja: A multiban kapható 1500 forintos ollót nem kézzel gyártják, hanem géppel, max a már kivágott [...]
Mind a 7 komment
„Hé, te ott! Mit leskelődsz utánam azzal a nagy pupilláddal!?”
3632 0 7 Izé
bungle: De az. http://en.wikipedia.org/wiki/Pallas's_cat http://hu.wikipedia.org/wiki/Pusztai_macska
Ed_M: Nem... mert ez nem az.
lilaflexninja: Már a pusztai macskák is szelfiket csinálnak?
Mind a 7 komment
Festmény illúzió
2954 2 5 Izé
lilaflexninja: Múzeum - múzeum, az a lényeg, hogy voltam egyszer. (szmájli)
Ravennë: Én is ezen szakadok már egy ideje! :D
Tooni: Műértők számára egyből világos a mondanivaló a csöcsök mélységeiről :D
Mind a 5 komment
A japán Lázár János Oscar-díjas alakítása
2794 1 23 Izé
a janek: héjjj ott a válaszom :D O.O
Turmion Kätilöt: Assz'em eljött az idő, hogy feltegye ma kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugye [...]
lilaflexninja: Először azt hittem, hogy a Lázár is sírt valahol, de a cikket elolvasva leesett az apropó. De [...]
Mind a 23 komment
Régen még milyen szabályosan közlekedtek a motorosok. ;)
1829 2 4 Izé
hawkeye: Egy újszülöttnek minden poszt új.... :)
Tooni: Nem lenne hülyeség naponta mondjuk egyet amolyan "csapás a múltból"-ként elővenni, kitenni, e [...]
bungle: Elő kéne venni a régi postokat és csinálni új oldalt, mennyien lájkolnák a több éves vide [...]
Mind a 4 komment
A szelfi káros is lehet... ;)
6701 0 18 Izé
hawkeye: Nagyjából egyetértek veled. Egyetlen dologban nagyot tévedsz. A cigányok, bennünket, fehér [...]
lilaflexninja: jó hát én is azt mondanám egy ide látogatónak, hogy este már ne járkáljon egyedül a körny [...]
hawkeye: Egyedül. Mint említettem, minden alkalommal vendég voltam. Ilyenkor illik legalábbis nagyjábó [...]
Mind a 18 komment
Albert Einstein Ray Jessel nevű, 84 éves bácsi pénisz dala az amerikai tehetségkutatóban
2202 0 2 Izé
bungle: "Albert Einstein" :DDD Végre már dal is született Conchita Wurstról! ;)
rermo: ...hát igen , náluk még az Uhrin Benedek is nívósabb .
Így lehetnénk olyan boldogok, mint az osztrákok

Minden magyarnak érdemes lenne leszállni a szürkemarháról, félretenni a csattanós ostort és a sztereotípiákat, és komolyan elgondolkodni a magyarság valóban fontos sorskérdéseiről. Az osztrákokkal sok a történelmi és kulturális hasonlóság, ráadásul annyival azért nem is gazdagabbak nálunk, rangsorban mégis sokkal boldogabbak nálunk. De akkor mi lehet boldogtalanságunk oka? Két magyar közgazdász összeszedte...
4061 0 10 Izé
közlegény: paradox, de attól érezzük magunkat jobban, ha panaszkodhatunk, siránkozhatunk (apróságokon, pl [...]
lilaflexninja: Most nem azért, de a cikk alatt végigfutva a többi hír címszavát, mégis mit várnak, mitől l [...]
khristian: Minek örüljek? A havi éhbérnek és a hitelnek? Ugyan miért is lennék boldog amikor kizsákmán [...]
Mind a 10 komment
Mert adni jó. :)
3051 0 0 Izé
A diák, aki semmit sem tud: megéltem a rémálmom

Addig röhög az ember az alapvető kérdésekre hülye választ adó felebarátairól szóló videókon, amíg maga is olyan helyzetbe nem kerül, hogy… Jelentem: én, aki korábban sosem vizsgáztam úgy, hogy valamelyik tétel egyik alpontját ne kentem volna oda-vissza, most fegyver nélkül mentem a csatába. És többet tanultam belőle, mint számonkérésből valaha.
873 0 0 Pink Izé
Ezek után biztosan nagy kő esett le a szívéről...
3856 0 4 Izé
Tooni: Az vesse az első követ, aki bűn nélkül való közületek! És a büntetlen előéletű ház ped [...]
Giovanni: Bárki vessen követ rám ez itt az én házam, őőőő hazám....
Szancso: "Repül a nehéz kő: ki tudja, hol áll meg?"
Mind a 4 komment
Az idei Online Tortadíszítő verseny Amatőr kategória helyezettei
2228 1 4 Izé
Szancso: Csak majcipánsíp...ööö...zongoja. :)
közlegény: jépatojta van?
bungle: Meg befesteni 1 műanyag edényt és rárakni egy virágot, úgyis azt hiszik majd, hogy marcipán.. [...]
Mind a 4 komment
The Vault - becsületkasszával működő, önkiszolgáló kávézó
1261 0 2 Izé
rivaul: Nem. A kávézót viszi a kis családhoz :P
hawkeye: Botos Vendel, elhozod ide a kiccsaládot? :)
Papír város rövid története
1987 2 0 Izé
Olcsó tuning :)
4327 1 2 Izé
Tooni: Bioetanol lesz az :D
a janek: benzines?
Kayden először találkozik az esővel. :)
2467 0 0 Izé
Esther Honig 25 különböző országbéli amatőr vagy profi Photoshop felhasználót kért fel: retusálják a portréját.
6375 0 14 Izé
AVIREX: http://divany.hu/eletmod/2015/08/15/ennyire_kulonboznek_az_orszagok_szepsegidealjai/
bungle: http://neszeszer.blog.hu/2015/01/11/photoshop_a_vilag_korul
7sleeper: Az ideám a szőrös nő Az ideám a szőrös nő Jajj felfalnám bőröstő Az üsző is csak akko [...]
Mind a 14 komment
Gondolkodtató olvasmány, az álmokról egy mélyebb aspektusban:

„Úgy érezzük, hogy az álmok jót akarnak nekünk, támogatnak és ösztönöznek, mélyebben megértenek minket, mint mi saját magunkat, kiterjesztik a lelkünket és az érzékelésünket, rendszeresen kiegészítenek, folyton valami új dologgal gazdagítanak… Olyan ez, mint egy idős ember szeretete: a küszöbön álló halál elűzi szeretetének szokásos személyes tartalmait, mégis intenzív, játékos, és gyengéden, lágyan közeli.” 
2125 0 5 Izé
a janek: aha ,megvagy , szóval te vagy az a röpködő gépfegyveres autótolvaj aki kislányokat molesztál [...]
Ivanhoo: Nem foglalkoztam sose vele. Viszont minden nap rengeteget álmodok, emlékszem is rájuk, irány [...]
norbertvincze: neked van valami egyéb ismereted az álmokról, vagy a tudattalan szimbolikában megjelenő dolgair [...]
Mind a 5 komment
Azok a csodálatos thaiok az ő repülő bambuszrakétáikkal

A japán változat ugyan egyszerűbb, de színesebb is...meg le sem darál ha véletlen rádesik :D
2598 0 1 Izé
Erunder: boghaz küldte: "Milyen magasra mehetett fel?" https://www.youtube.com/watch?v=MbzoeJxPEBk
Britney felszedett pár kilót és kiszőrösödött... ;)
1518 0 2 Izé
közlegény: Tudtam én, hogy csak a klip kedvéért húzta be szőrös sörhasát Britney.
FatSnakeFoot: Kifejezetten jót tett neki a változás.
A nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket, mint a férfiak 

Volt nemrég egy poszt erről a témáról, amiben a férfiak családon belüli bántalmazását vetette fel egy szervezet egy jól sikerült videóval és a legtöbben kinevették őket, hogy az ilyen eset csak elenyésző számban fordul elő és amúgy nem is érdemes vele foglalkozni.

Most viszont úgy tűnik mégis bizonyítást nyert, hogy a nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket mint a férfiak

Régebben is történtek azért erre történő utalások, de a feminista szervezetek többsége és ezzel együtt sokszor a hivatalos szervek továbbra is a szőnyeg alá söprik ezt a jelenséget, pedig nem egyszeri emberek jelentették ki ezeket a tényeket és még sokszor nem is férfiak:

Tamási Erzsébet a Családon Belüli Erőszakról

A férfiakat is verik?

„A nők most verik le a férfiakon az évszázadok elnyomását”

Az elmúlt száz év túl jól sikerült

Egy férfi nem nyávoghat
2051 1 54 Izé
Nas: Nem sok sikerrel. Álnickkel is ugyanolyan gyökér. :)
tjunior: azt már egyszer megtette :)
izé012: Igényled?
Mind a 54 komment
Terápia :)
1082 0 7 Izé
vater85: Nekem ez jutott eszembe egyből :D http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/a/a7/Un [...]
.::JunKieEQ::.: Ezt humornak szántad ? Mer' akkor még volna mit gyakorolni...
matula: Izgalmasabb lenne ha tuzoltokhoz vinnek el oket, bevetes kozben.
Mind a 7 komment
Irak visszafoglalása és térdre kényszerítése - egy borzalmas polgárháború új fejezete 

Elképesztő mészárlásokkal sokkolják a világot az iraki ISIS dzsihádisták.
Figyelem! Felkavaró tartalom!

Borzalmas a helyzet Irakban! Az ISIS nyilvánosságra hozta saját felvételeit, mit művelnek azóta, hogy lerohanták Irakot. 
„Ettől a naptól fogva senki nem áll a mujjheddinek és az iraki nép közé” - írják... Aki eddig igen vagy ezután ott áll, az a halál fia! 1700 iraki katona kivégzéséről tettek közzé megdöbbentő fotókat a napok alatt  Irakot sokkhatás-szerűen térdre kényszerítő terrorcsoport, az ISIS fanatikus dzsihádistái.
A nemzeti bank kirablásával 450 millió $ értékű aranyhoz és készpénzhez hozzájutva jelenleg a leggazdagabb terrorcsoportok között tartják számon őket.

Itt egy 1 órás videó! (Csak erős idegzetűeknek!)
4575 0 66 Izé
norbertvincze: már nem csak rádiójuk, de már rendőrsége is van az "iszlám államnak" https://www.facebook.co [...]
FatSnakeFoot: Az ISIS titkos története: www.youtube.com/watch?v=E2vM6QrbQyo Az USA betervezett háborúi: www.y [...]
izé012: Így van mint ahogy a 7es épület is attól a pici tűztől omlott magába egész az alapzatáig. V [...]
Mind a 66 komment
Ott szalad a vacsi!
2458 0 4 Izé
7sleeper: -nem ettél? -evet. ;-)
7sleeper: "aki nem baszik, az nem utazik" mókurva :-)
Szancso: Szemét! Azt hazudtad, nem tudsz járni. Elhozattad magadat idáig. ;)
Mind a 4 komment
Közösségi oldalakon látottakból ítélve azt hisszük, hogy mindenki élete jobb a miénknél. Gondolkozz el rajta, vajon ez tényleg így van-e!? ;)
3855 0 66 Izé
izé012: Magassarkú csokit? :-) http://cruise-international.com/wp-content/uploads/2012/04/Gerry-Wilton-with [...]
bungle: Semmi, Nassal ugyan egyetértünk egy témában, de unatkoztunk kicsit. :D
Tooni: Vihar egy pohár vízben ;)
Mind a 66 komment
Oxana Malaya - az ukrán kutyalány, akit hároméves korától saját szülei kutyaólba zártak
4460 0 36 Izé
bungle: Hogy mennyire "ritka" a köcsög szülő, anyuka... ma csak 2 hír: http://velvet.hu/sztori/2014/06/ [...]
norbertvincze: http://www.foxnews.com/world/2013/09/10/siberian-forest-boy-found-after-16-years-in-wilderness/
Mr. Wallace: Nem néztem meg a videót, nagyon nehezen viselem el a gyerekek ellen elkövetett aljasságot. Ezér [...]
Mind a 36 komment
„Ott maradsz!” :)
2574 2 1 Izé
jackherer77: Kézzel emeli valaki hátulról.
A bohóc szabadságon volt? ;)
3902 0 2 Izé
iw84u4t: jeux sans frontières :)
velo: profik egymás közt
Vakvezető kutyákon sem lehet többé vöröskereszt 

A fehér alapon vörös kereszt nem az elsősegélynyújtás vagy a segítségnyújtás jele - állítja a Vöröskereszt. A szervezet évek óta küzd a jogtalan jelképhasználat ellen. Sok látássérült a vakvezető kutyáján is ez használja. Ötvenezer forint büntetést szabhatnak ki rájuk.
2211 0 23 Izé
Porcelanbaba: Anyukám azóta nem ad le náluk ruhát, mióta viszontlátta a kedves vöröskeresztes hölgyeken a [...]
izé012: Sajnos nem mert az ilyen jelképeknél a pontos másolat az ami 'ér' így nem lenne jogtalan jelké [...]
7sleeper: nem tekegolyó az, hanem ementáli hogy a vakok is érezhessék ugye ;-)
Mind a 23 komment
Corey James, Masson & Matteo Barr - Nights In Vegas (Original Mix)

Progressive house, még friss :)  
1306 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...