REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Motorizált gumimatrac ultrakényelmes embereknek :)
(érdemes még megnézni a Floating Cabana és a Remote-Controlled Floating Serving Tray termékeket jobb oldalon.)
3510 0 5 Izé
tecchnoo: ijen kell nekem is
mtzolee: hát gyanítom,h nem motoros szerkó a menetszél ellen! :)))))
Dave85: mennyivel megy???
Mind a 5 komment
Mélissa Theuriau - ha egy ilyen gyönyörűség mondaná be itthon a híreket, nem maradnék le egyről sem. :)
48617 5 29 Izé
Laci: "Vigyázó szemetek Párizsra vessétek." http://www.metacafe.com/watch/208248/french_anchorwoman/
nemerdekel: lö'szisz? :)
Tóth József: Éljenek a francia csajok. És jó lenne velük franc...ni.:)))
Mind a 29 komment
Fafaragás számítógéppel

Nézzétek meg a videót is, nem semmi! Én rögtön kedvet kaptam a "fanyomtatóhoz" ill. a farigcsáláshoz. :)
5104 0 3 Izé
Laci: Jó kis masina. Szinte látom már a jövőbeli Pinocchio feldolgozásokat (3D-ben): "Gyere te kis [...]
nugiboy: Hm... 2080 Népművészeti múzeum. Fafaragás a 21. századból v 1.0 szoftverrel.... Igazi műkinc [...]
peet: Ez nagyon jó...
Nem semmi "szereplés" a kajáért, avagy macik, kik oly emberiek...
4552 0 7 Izé
anda89: ...
ismeretlen: én nem tudom mi a baj ezzel, senki nem veri őket korbáccsal, hogy produkálják magukat. Gondolom [...]
bungle: A japánok sajnos nem csak "eléggé" hülyék, hanem a legnagyobb barmok a világon (voltam Japánb [...]
Mind a 7 komment
Nem is tudom mit írjak... asszem nem is írok inkább semmit. :)
4604 0 3 Autó Izé
qukac: Hááát veseköve biztos nincs..
wtf: De legalább nem kap durrdefektet! ;)
man_oo: de szar....
Nem is tudom mit írjak... asszem nem is írok inkább semmit. :)
4712 0 3 Izé
qukac: Hááát veseköve biztos nincs..
wtf: De legalább nem kap durrdefektet! ;)
man_oo: de szar....
Új őrület jött divatba...
15434 4 48 Izé
bungle: funhight küldte: http://funtime.blogbugs.org/8145890/Large-Skin-Burning-Tattoos.html
bungle: hotspot küldte: http://humorsafari.blogbugs.org/7544336/Weird-Skin-Burning-Tattoos.html
barracuda: elég kemény,de én maradok az igényes tattoonál
Mind a 48 komment
Ha arra vágytál, hogy sétát tegyél Bill Gates lakásában, akkor ezt ne hagyd ki!
7760 0 2 Art Izé
brigi_cica: de amugy ha mégegyszer ràmész erre a site- re nem ugyan az a reklàm van :D
brigi_cica: nahàt ez marha jo mutatjàk bill gates palotàjàt, és mellette van egy reklà [...]
Ha arra vágytál, hogy sétát tegyél Bill Gates lakásában, akkor ezt ne hagyd ki!
7926 1 2 Izé
brigi_cica: de amugy ha mégegyszer ràmész erre a site- re nem ugyan az a reklàm van :D
brigi_cica: nahàt ez marha jo mutatjàk bill gates palotàjàt, és mellette van egy reklà [...]
Hapland 2 - újabb kihívás

Mindenre klikkelni, hogy a várban található két fáklya kigyulladjon... persze továbbra sem mindegy, milyen sorrendben.
9439 4 8 Game Izé
brigi_cica: fuuu rosszab vok mint az amerikaiak :D hejj amugy nem vok szöke :DDD
greg: :)
Kal-El: Nagy bölcsesség: google :P ottpedig beírod, hogy Hapland walkthrough és kiadott pár jó kis old [...]
Mind a 8 komment
Hapland 2 - újabb kihívás

Mindenre klikkelni, hogy a várban található két fáklya kigyulladjon... persze továbbra sem mindegy, milyen sorrendben.
8153 7 8 Izé
brigi_cica: fuuu rosszab vok mint az amerikaiak :D hejj amugy nem vok szöke :DDD
greg: :)
Kal-El: Nagy bölcsesség: google :P ottpedig beírod, hogy Hapland walkthrough és kiadott pár jó kis old [...]
Mind a 8 komment
Szóhoz sem jutok! :)
2153 0 1 Autó Izé
Laci: Egykori latintanárom azt mondta: "De gustibus non disputandum!", vagyis az ízlésről nem vitatkoz [...]
Szóhoz sem jutok! :)
2164 0 1 Izé
Laci: Egykori latintanárom azt mondta: "De gustibus non disputandum!", vagyis az ízlésről nem vitatkoz [...]
Nincs hullám a városban? Sebaj, csinálunk...
4168 0 6 Izé
szelekura85: Ez nagyon állat. Kiváncsi lennék a reakcióra, ha budapesten a dunába csinálnák ugyanezt. Asze [...]
macy: A srácok nem jönnek véletlenül március 15-én az Erzsébet hídhoz? :))
wtf: Mivel Koppenhágában vették fel, szerinted it reagáltak rá? ;) Egyébként megrendezett reklám [...]
Mind a 6 komment
Még maradnom kellett volna pár hetet és sétálhattam volna az 1200 méter magasan lévő üvegpadlózatú folyosón, a Grand Canyon Skywalk-on.
8209 2 2 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=1FrJaZlmnYY
bungle: http://www.flickr.com/search/?q=grand%20canyon%20skywalk&w=all
Xombie: The Animated Series

Xombie Chapter 2: Cadillacs and Cadavers
Xombie Chapter 3: Grinding Organs
Xombie Chapter 4: Relics and Reptiles
Xombie Chapter 5: The Exhibit (Reel 1)
Xombie Chapter 5: The Exhibit (Reel 2)
Xombie Chapter 6: The Hands of God
Xombie Chapter 7: Thunder and Light
Xombie Chapter 8: Death Under Wraps

Folytatás hamarosan.
2621 2 2 Izé
Schabee: ehhez most nem volt türelmem
X: http://www.xombified.com/episodes.html
Sétáló pálcikaember szimulátor...
5896 2 1 Izé
Balázs: 10 mp múlva uncsi egy kicsit........
Fasza kis Dub selector, 9 féle dubszettel.....
4349 2 2 Game Izé
tian: nekem is tetszett:)
Luflee: Nekem bejött :)
Fasza kis Dub selector, 9 féle dubszettel.....
4223 1 2 Izé
tian: nekem is tetszett:)
Luflee: Nekem bejött :)
Egy kis nosztalgia: Voga-Turnovszky
A többi videó...
5751 5 7 Izé
Luflee: Ez kész :) Zotya Te meg benézted... :)
Élien: Nem kötözködésképpen,de a Bochkor Gábor nincs a videón !!!:)
wtf: Pedig jól írta iZeMiZe, az első videó elején Boros (is) látható, ő van középen, még a nev [...]
Mind a 7 komment
"Szervusz Sanyikám vagy hogy hívnak  Pityu..."

" A raktárbázis a raktárbázison van..."

"Nem érek rá, mert nincs semmi dogom, aztán..."

Áááááá!!!
11807 1 8 Izé
Schabee: már törlődött asszem
pitteee: Sorry de ez sz@r
Bakeyoo: megjáccott... és gagyi.
Mind a 8 komment
Kerekesszékes táncos! Hihetetlen, nem semmi!!!
Nem árt tudni, hogy van ilyen táncverseny is...
3462 0 3 Izé
bungle: MVS küldte: http://www.youtube.com/watch?v=ct9wCTqMqBo
Spoke: nos... ezzel egyet kell hogy értsek, még úgyis hogy magam is kerekesszékes vagyok, de csak a zen [...]
Su: hmmm, azért félretéve az előítéleteket ez egy kicsit nevetséges, nem?
the HOMELAND SECURITY Collection
Miivaaaan???? :)
4779 0 4 Art Izé
sevenfingers: kivancsi vagyok david hasselhoff mikor rukkol ki egy hasonloval naptar formajaban. bar amit a multko [...]
Sthro: Mostmár végre biztonságban érzem magam. :D
mtzolee: egészen konkrétan ez a helyzet!:))))
Mind a 4 komment
the HOMELAND SECURITY Collection
Miivaaaan???? :)
5101 1 4 Izé
sevenfingers: kivancsi vagyok david hasselhoff mikor rukkol ki egy hasonloval naptar formajaban. bar amit a multko [...]
Sthro: Mostmár végre biztonságban érzem magam. :D
mtzolee: egészen konkrétan ez a helyzet!:))))
Mind a 4 komment
Vártam, hogy felbukkan a sport-szelet reklámból a rasztagyerek, és segít fürdőgatyós hősünknek eltoltni a hangfalakat...
9144 0 7 Izé
Luflee: Hát ezt azért zenének nem nevezném.. :)
sevenfingers: koszi. kurva jot rohogtem.
wtf: Ahogy nézem, annak nem nagyon fázhat a hasa... csupa szőr elöl. :D
Mind a 7 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10331 0 14 Autó Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10443 1 14 Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Nem semmi, miket lehet találni jól a mocsárban...
17375 1 11 Izé
Mimis: Mi Január elején találtunk építkezésnél alapásás közben 6db gránátot. :)) Szoba helyett [...]
gergelyatya: zsákmányolt orosz T34/76 F, amit átfestettek német színekre. gyakran előfordult az ilyesmi
oberst: Először nem is akartam hinni a szememnek. Tényleg t34-es német toronnyal... Ezt hogy a rákba ba [...]
Mind a 11 komment
A néni 101, a bácsi 100 éves. Közel 80 éve házasodtak össze. Nem semmi...
2363 1 11 Izé
Connektor: Thx!!! De ne irigyelj! ;) Vén faxnak érzem magam! :D Hidd el,sokkal szivesebben lennék még1ccer [...]
Attila: Boldog születénapot! Már csak 70, egyeseknek könnyen megy, nekem még 81 kell:D:D
Connektor: Má bocs,ok,ez 1 poén portál,de nézzétek most kicsit komolyan: kiváncsi lennék,Ti (ha velem eg [...]
Mind a 11 komment
Hindu templomok - nem semmi...
4825 0 1 Art Izé
Schabee: érdekes
Hindu templomok - nem semmi...
5019 1 1 Izé
Schabee: érdekes
Elvileg az év végén nyílik meg Dubaiban a világ első víz alatti luxus szállodája, a Hydropolis. Kicsit megalomán a sejk? ;)

És akkor még nem is említettem pl. az iP od-formájú felhőkarcolót, ami előreláthatólag 2009-re lesz kész.
5280 1 6 Art Izé
bungle: http://www.pushpullbar.com/forums/showthread.php?t=5233
janóóóó: minek mennének az emberek viz allá
Sügér: Meg a Cápa x. részének (már nem emlékszem hanyadik), mikor a víz alatti turista látványossá [...]
Mind a 6 komment
Elvileg az év végén nyílik meg Dubaiban a világ első víz alatti luxus szállodája, a Hydropolis. Kicsit megalomán a sejk? ;)

És akkor még nem is említettem pl. az iP od-formájú felhőkarcolót, ami előreláthatólag 2009-re lesz kész.
5677 3 6 Izé
bungle: http://www.pushpullbar.com/forums/showthread.php?t=5233
janóóóó: minek mennének az emberek viz allá
Sügér: Meg a Cápa x. részének (már nem emlékszem hanyadik), mikor a víz alatti turista látványossá [...]
Mind a 6 komment
Jó móka lehet a japánok új játéka (főleg mikor hátrafelé repülsz, alattad meg a nagy semmi). :)

Hivatalos site. A videót se hagyjátok ki!
4879 0 1 Izé
janóóóó: vidipark király
Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...

Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)
5019 0 3 Izé
szacsi: Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)) [...]
Ijász!!!: Bakker.DDDD Bulizhatnékom lett.)))
jumbojet: mjámáj mjájájá májájájá mjáá Muháháá hehe ez jó:) főleg a női hangú kutya
Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
7126 0 13 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2078772/I-want-buried-giant-pineapple-Demand-bizarre-coffins-rocket [...]
bungle: cancer1 küldte, talán van benne olyan, ami a fenti oldalon nem volt: http://damncoolpics.blogspot. [...]
csicsilla: ki az az àllat aki azt akarja hogy egy hagymàban temessèk el?
Mind a 13 komment
Gyűrű növényszerető embereknek ;)
(a többi ujjravalót is érdemes meglesni, nem semmik...)
4720 0 8 Izé
cedric: thanks a lot for the post ! happy new year ! visit our 2nd website : http://www.yourmood.net
Norbi: Szerintem a wc manóé is hasonlót jelent ( a bal felső kép révén) : Fas..t a pics..dba! szer [...]
csx: Ennek nem sok értelme. kisköcsögnek legalább poénos volt a kommentje (értelmezd: lófasz a seg [...]
Mind a 8 komment
Tésztahíd!!! A magyar mérnöki precizitás netovábbja.... 1 kg tésztából készült híd közel 310 kg-ot bír el... nem semmi!
További infók

Tavasszal lesz kárpát-medencei tésztahíd építő verseny, minden indulót és érdeklődőt szerettetek várunk!
6136 4 14 Izé
Békatallér: Köszi!
bungle: Ki is cseréltem az egyikre a post linkjét, mivel a régi videó linkje már nem működött.
bungle: Békatallér küldte: Lemegyek hídba:), na ki a kárály? Persze, hogy a magyar:D! Az első 10 mp-b [...]
Mind a 14 komment
No... itt az utánpótlás :D
5324 1 11 Izé
bungle: malex123 beküldte a fenti videót következő szöveggel: "Bocs h. nem a zeneizébe nyomtam...lusta [...]
babus: EZ IGEN!!!EZT NEM LEHET SZÓ NÉLKÜL HAGYNI!!!!!NAGYON TEHETSÉGESEK!!REMÉLJÜK NEM HAGYJÁK ABBA! [...]
McLaughlin: Bocsi, de itt ki gitározott? És Ki zenélt?
Mind a 11 komment
How to Create a Sexy Pop Star
Mi a véleményed a kreált sztárokról és a zeneiparról?
13366 1 14 Izé
szotyi5: HPT igazad van! Annyi igazán tehetséges zenész van, aki az ilyenek miatt nem jut előbbre...
wtf: http://www.youtube.com/watch?v=z2mFEZMfikM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=z2mFEZMfi [...]
wtf: http://www.online.rtlklub.hu/videotar/?vkatid=7&videoid=070518066&adasid=2892" target="_blank">http: [...]
Mind a 14 komment
Régebbi postok...