REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Jöhetnek a kommentekbe az aktuális locsolóversek! ;)

(köszönjétek az új post képet Szmirinek - 480. komment)
21737 2 713 Izé
Laci: Lehet Bartók Bélásan is: Tavaszi szél vízeetáraszt virágom, viirágom. Ezt a rágót reggeel [...]
Grábor: Bal zsebemben köni a jobban meg bicska ha adcc valami jót a jobb nem lesz nyitva. Zűd erdőben [...]
bandee1219: Ezt csak most láttam. Jól van ez így nagyon, már nem én vagyok a célpont. :)
Mind a 713 komment
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!
8291 1 75 Izé
CRaPtRaSH: de ez milyen volt már :D áhh :D
bungle: Köszi, ekkora bókot nem is vártam tőled! :D
CRaPtRaSH: úristen. te beteg vagy. :D
Mind a 75 komment
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a komment mezőbe, hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztjuk mindkét kupacból hármat hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki mondjuk tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!

Update1: Ez az izé egy lézeres hajnövekedés serkentő eszköz és itt lehet megvenni :)

Update2: A valós megfejtést senkinek nem sikerült eltalálnia, a második kiírásra viszont szinte csak tökéletes megfejtés érkezett, ezekből rövidesen kivalasztunk a Portásunkkal hármat.

Update3: Ünnepélyes keretek közepette kihirdetem az eredményeket:

Az első kategória szerinti kiírásnak az ég adta világon senkinem sem sikerült megfelelnie :)

A második kategória nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők:

nymisi: Mivel húsvét előtt állunk, ez egy locsoló számlálóval egybeépített piros tojás készítő kézi készülék, ami hasonlít a fenyő függészták akasztó madzag kibogozóhoz, csak az zöld színben pompázik.

Békatallér: ez a mikroszoft legújabb szervízpakkja a vindózhoz, csak ez hardware-s. futurisztikus hányóvödör, időzített hányásmegsemmisítővel, és hangulatvilágítással, hogy akár romantikusan egy pár is tudjon hányni a terméküktől, természetesen ha csak szükséges:P.

Finster: Ez biztos hogy egy herevibrációs puncifikátor a 2008-as D-8 típusú szopóautómatával kombinálva tikos titán ötvözetű burkolat alá rejtve. A látható óra csak megtévesztés a piros fégy pedig egy nukleáris hajtóműből származik amely kísérleti darabja és a NASA már marhára keresi. De az is lehet hogy egy levitáló Óra éjjeli lámpával ami tök jó hancúr fényt árasz.

Nekik gratulálok sok sok szeretettel és bögrével, a részletek végett az érintettek erősen figyeljék a regisztrációnál megadutt mailcímet.
5374 0 145 Tech Izé
bandee1219: Bocsi, de ennek a játéknak már vége, a megfejtés is kinn van már, de nem jársz messze (ha ez [...]
Melcsa: Vagy egy mini gofrisütő, amin az óra jelzi meddig kell még sütni.
Melcsa: Ez biztosan egy óra.(vagyis majdnem biztos)
Mind a 145 komment
Huh, valami brutálisan szép képek érkeztek a legújabb GTA-ról.
935 0 3 Tech Izé
rivaul: Ennek tuti kell majd gép :S Fax most raktam össze ezt 4 hónapja s már cserélhetem... Megint 2 k [...]
Dawe: azért remélem nem lessz olyan Sims hibrid mint a San Andreas
gvereb1: Még mindig nem adták ki konzolra??
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P

Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :D
2594 0 17 Izé
rivaul: Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)
|-=O=-|: Valaki könyörgöm engedjen már rá egy pitbullt erre a cicusra!
waste: Dangerous Boy XD
Mind a 17 komment
Úgy indultam neki, hogy ilyet keressek azért, hogy ezeket szebben meg tudjam csinálni, és akkor bukkantam a képen látható remek eszközre, de van itt még valami, ami hasonlit erre
Jóreggelt és sikeres kattingatást kívánok a pénteki napra :)
951 1 0 Tech Izé
A nyulak háborúja, multiplayerben. :)

Így húsvét környékén, aktuális ez a játék ;)
1790 2 2 Game Izé
mephistto: A gyémántos neve Hexxagon :) flash verzióba megtalálható sok helyen
gvereb1: 486-oson volt ugyianilyen játékom csak nyulak helyett baktériumokkal. (meg valami gyémántos ver [...]
Egy dj, aki csak a lábával dolgozik! :O

Egy másik videó tőle...
2709 1 3 Izé
Sziszo: Nagyon ügyes, minden tiszteletem az övé! De nekem a zene is nagyon tetszett!
atesz91: Sajnálom a srácot h nincs keze, de az amikor felteszi a lábát és integet vele az kész :D
CsabiBp: A 2. video is ugyanaz, csak nem eredeti zenével...:) Jól nyomja, le a kalappal előtte!
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.
2829 0 4 Film Izé
Balázs: bocs nem kerestem rá!!!Na én nagyon komálom ezt a filmet vagy 30 szor láttam 2 hét alatt:D
Erunder: Balázs küldte: http://www.tropicthunder.com/
macseke: Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D
Mind a 4 komment
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.
2955 0 2 Izé
macseke: Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D
loloppo: Mi a franc értelme van egy filmet bemutatni majdnem fél évvel a bemutató előtt? Szemétség. Cs [...]
Ez a hölgy igen jól bánik a rúddal. :)

Ez a hölgy és ez a hölgy kevésbé bánik jól a rúddal. :D

(+ én még ajánlanám ezt, meg ezt a klasszikust is... :) Lányok, gyakoroljatok! - bungle)
11504 10 54 Izé
nyehőce: http://www.break.com/index/chick-fails-at-pole-dancing.html
bungle: CRaPtRaSH küldte (itt gyűjtjük a rúdtáncos videókat! ;)) http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php? [...]
bandee1219: Szivesen, ilyen címmel már meg is lehet kereseni :) , csak pont errenem kerestem rá, hogy betűso [...]
Mind a 54 komment
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.
2589 0 5 Film Izé
godzsy: Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, [...]
Taki25: hát szerintem hallgasd meg ujra a prison break zenjét na meg a 8 mérföldét :D szerintem inkább [...]
makkos: 20 sec-től nagyon Prison break-es a zene:D Nagyon várom
Mind a 5 komment
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.
2366 3 5 Izé
godzsy: Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, [...]
Taki25: hát szerintem hallgasd meg ujra a prison break zenjét na meg a 8 mérföldét :D szerintem inkább [...]
makkos: 20 sec-től nagyon Prison break-es a zene:D Nagyon várom
Mind a 5 komment
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.
4292 0 16 Film Izé
DJ Öcsike: Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nem [...]
macseke: Hát asszem ezt is HD-ban tö... khmm... nézem meg a moziban... :)
neophyte: áhhháááhháá,hát ez qrva jó lesz szerintem! :D hülye robot...
Mind a 16 komment
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.
4473 2 16 Izé
DJ Öcsike: Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nem [...]
macseke: Hát asszem ezt is HD-ban tö... khmm... nézem meg a moziban... :)
neophyte: áhhháááhháá,hát ez qrva jó lesz szerintem! :D hülye robot...
Mind a 16 komment
A TGDaily meginterjúvolta Tim Sweeney-t, az EPIC vezető programozóját, aki többek között az újgenerációs Unreal motorról is mesélt.
610 0 0 Tech Izé
Ha nem akarjuk a bekapcsológombot a gépen keresgélni...
436 0 2 Tech Izé
Purple: de meg lehet csinálni, hogy egy gonbnyomásra induljon el, atx-nél... mármint, hogy billzettel ka [...]
Srobi: Mit kinem talalnak.. meg egy gombnyomast is meg akarnak egyszerusiteni:)) Ha valaki NAGYON kockafej, [...]
"A romaprobléma megoldásának útjai
Az egyik, talán legvalószínűbb út a romaemancipáció, ami Csehországban is egyre gyorsabb ütemben folytatódik a jövőben. [...] A megoldás keresése során felmerült a roma népességnek a többségi nemzettől való elkülönítése. Ez leggyakrabban az emberijog-védő mozgalmak és a roma szervezetek tiltakozását váltja ki. Ezzel együtt is vannak olyan cseh városok, ahol ezzel kísérleteznek. Így például Most városában egy Chanov nevű telepre kétezer romát telepítettek össze, és élükre, mintegy vajdaként, egy roma vállalkozót állítottak, aki bérli a telepet, és felügyel az ottani roma lakosságra, irányítja őket." (Hamberger Judit: A csehországi romák helyzete).

A 70-es évek végén épült lakótelep ma így néz ki. Áram, víz, csatornaszolgáltatás, fűtés nincs, mivel nem fizették, ill. ami mozdítható volt, azt eladták. A fűtést a környező fák kivágásával oldják meg (de érdemes megnézni pl. a "garázsajtókat").
+ képek a közeli településről.
12915 6 125 Izé
gyula400: igen mimeg olyanokvagyunk mint az oroszlán
mekszamnojz: de gyerekek most komolyan! Ha nem lenne ez, honnan tudnatok hogy mit nem akartok vagy milyenek nem a [...]
bandee1219: Nem, az a bolygó egy nagyon távoli naprencerben lenne, nem is látnánk őket többé. :)
Mind a 125 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Geococcyx. Van ismertebb neve is, aki megmondja, bögrét kap! Aki az átlagsebességét is tudja, pólót! (persze lilu_cicás bögrét meg pólót, hiszen ő ajánlotta fel :) - bungle)
2045 1 48 Izé
Lilu__cica: Kb. 20 éve csinálták sz első ilyet, még nem kapta el a prérifarkas, tehát legalább 20 évig! [...]
Tóth József: Amíg el nem kapja a prérifarkas! :D
Lilu__cica: Meddig él egy ilyen?
Mind a 48 komment
Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.



Az interjú a nő barátjával:
4029 4 107 Izé
csicsilla: azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami ri [...]
csicsilla: èn màr csak a wct tudom sajnàlni :)
tian: ....vagy csak mindenki izé függő és kommentelhetnékje van:)))
Mind a 107 komment
A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...

2097 0 46 Izé
Purple: pfff
Winterborn: A csírájában kell elfojtani a bajt. Néhány ember rájött, hogy hiába csapsz homlokodra akkor, [...]
kotta: Ja, és olvassunk Desmond Morrist. Állati jogok, stb. Jó anyag.
Mind a 46 komment
Csipp end dél otthon szülinapra elviselhetetlenül és cikin. :D

Nos eme videó még az Izén kívül nem látott napvilágot!! Illetve csak egy becses vendégkörben, amit egy Londonban dolgozó fodrász szalon tulajdonosa volt olyan kedves egy hajvágási akció keretén belül megosztani pár taggal. Az akció lényegére még nem derült fény és ebből a videóból sejtésem sincs mi a célja, de az előzetes mindenképp mulatságos. És én kis gonosz vagyok és megosztom veletek is. :D
5221 2 34 Izé
Purple: köszönjük emese XDD
wtf: Na jól van tibike, menjél vissza kapálni, vagy keress valami más elfoglaltságot magadnak. Viszl [...]
CRaPtRaSH: Hát lehet hogy te meg ilyen kis szarfaszú nethuszár vagy és itt osztod magad. mi jogon itélkeze [...]
Mind a 34 komment
Innen jutottam el eddig.
11599 3 19 Izé
r3clbull: addig csuszdázik a csávó míg nyakatörik..
Pubycsavo: amit szívesen megnéznék, az egy olyan trükk, ami a csúszás végén történne, olyan formában [...]
Cole: Így már rá lehet fogni, hogy élmény-park, addig amíg az egyik szaltó után a csúszda mellé [...]
Mind a 19 komment
Akárhogy próbáltam, négy sör után sem sikerült... :D Tehetségesek, na.
9240 1 23 Izé
bungle: www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105622
kissodon: apu, anyu bütte lehet rája...
tian: Lehet, hogy fiatal de tökmindegy hány éves, mivel nem vagyok leszbikus :)
Mind a 23 komment
Kedves mindenki!

Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)
12272 4 98 Film Izé
clownessa: :D Erre én is emlékszem. "Ó savanyított káposzta, szívünknek édes szép haza..." Hiába kere [...]
Erunder: bellini küldte: http://twice.hu/bulvar/a-legjobb-animacios-sorozatok Szöveg: A legjobb animációs [...]
mekszamnojz: 36 régi mese került fel az oldalra. nézzétek meg! :) (és még mindig van ami nem került ki, v [...]
Mind a 98 komment
Kedves mindenki!

Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!

(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)
15793 32 99 Izé
Purple: de cukiiik :DDD
bungle: sadri85 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=enJhZM02dPw Szöveg: "Ti tudtátok, hogy nem a [...]
nyehőce: Magyar népmesék - A halhatatlanságra vágyó királyfi http://www.youtube.com/watch?v=cjUXMSGy1WI [...]
Mind a 99 komment
Egészen érdekes megközelítése a fizikának:
1. A vajas kenyér mindig a vajjal megkent oldalára esik le a földre. Azaz fejjel felfelé.
2. A macskák mindig a talpukra esnek. Azaz fejjel lefelé.
Ha ezt a két dolgot összekötjük, akkor egy komoly csatát indíthatunk a gravitáció ellen. Ha leejtjük ezt a szuper párost a levegőből, akkor elvileg sose fog leesni. Vagyis létrehoztuk a Antigravitácicót!

Hasonló különleges elméleteket találhatsz az Uncyclopedia-n.

Ui: ez - nem utolsó sorban - macskás poszt is. :P
4236 4 39 Izé
Purple: http://9gag.com/photo/27973_540.jpg :DD
CRaPtRaSH: azért vicceslenne,és ha a cicára esne a kenyér,a cica járna rosszabbul :]
loke: Kb. Kiscica 1kgos kenyérrel a hátán.
Mind a 39 komment
Gyerekek, akkor most tanuljuk meg az ABC-t...
3265 4 15 Izé
Purple: tényleg :DDD
Lilu__cica: Hát a k az h, pici tévesztés...
Schabee: teccet! :D
Mind a 15 komment
Dylan Ricci férfi aktfotói - nőnapra. :)
8312 0 148 Art Izé
CRaPtRaSH: kapuvári buzibár :D
sphott: :)))
mekszamnojz: ezekutan remelem nagyon messze :DDD
Mind a 148 komment
Minden különösebb aktuális tech megoldást nélkülöző, egyszerűen csak szép kandalló.
828 1 4 Tech Izé
Srobi: Szerintem is egy kandallo egy fakunyho-hatast hoz letre..altalaban..ez mas.. Valahogy nem az igazi
Nem regisztrált: Nekem sem tetszik. Olyan rideg, meg kicsi. Egy kandalló legyen szép nagy, és meleg otthon érzés [...]
Sza Sza: Nekem valamié nem teccik ·-·
Mind a 4 komment
"Haver, a nőkkel jól vigyázz!"
Kezdjük a nőnapot a hetvenes évek szívtipró dzsigolójával, akit néha kis hazánk tengerének szirénei üldöznek kemping bicajjal. Hogy ki ő, maradjon meglepetés, annyit segítünk, hogy többek között Rubint Rékácska is óriási rajongója az úriembernek.
14886 6 23 Izé
bungle: "APABUNDIKISZÖKÖTT!!!" :DDDDDDDD
Schabee: ez nagyon adja
CRaPtRaSH: jajj amikor a kész átverésbe "temetésen" kellett énekelniük :D vagyi ilyen nemtudommiaz ravata [...]
Mind a 23 komment
Bloc - aki szerette a Bloxorz-t, annak ez is tetszeni fog!
9615 6 20 Izé
Purple: ccchő.. milyen egy oldal ez :DD (jó :P )
bungle: Sajnos www-vel nem megy. :)
Purple: ajj. Mr Gyorsabbvagyok XD
Mind a 20 komment
Bloc - aki szerette Bloxorz-t, annak ez is tetszeni fog!
11274 4 9 Game Izé
redcherry: nekem sikerült kijátszanom. :) a bloxorz-t is kijátszottam röpke 3 óra alatt. :D
Defender9702: Hát én 7. pályáig mentem, a 6.-at is nehezen csináltam meg,és elég volt:S Ennyi...
Nóricka: 15. pálya
Mind a 9 komment
A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.

A helyes válaszok:

1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok

2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1

3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4

Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.
4766 1 1 Izé
zindel: Én elvileg nyertem, és már nagyon szeretnék beszámolni róla,hogy milyen a nyeremény, de sajno [...]
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).
3163 3 15 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt!
sai: ez az ember készen van!!! :D valami jó cumot szed az biztos..
Schabee: ez egy kurva jó komment XD
Mind a 15 komment
A bagoly, aki szeret bicajozni. :)
4636 1 24 Izé
közlegény: Azt hittem a postkép alatti szöveg a csajra vonatkozik, de azért hasonlít nem? :)))
csicsilla: de ez elalszik ès olyan mèlyen alszik hogy nem èbred fel ès aztàn soha töb [...]
<-{st.one}->: állítólag minden állat tud repülni... ha elég erősen rúgsz bele!! :D
Mind a 24 komment
Megérkeztek az első hivatalos in-game videók a játékról!
579 0 3 Tech Izé
nkmedve: Ránézésre én se jöttem rá miről van szó, de miután megnéztem azután se, még nem hallotta [...]
Shifty_: Igen, ez most jogos:) A kollégának majd szólunk, hogy legközelebb pontosítsa a dolgokat:)
eNMi: lehet, h ugytünik mindig kötexem, de milyen játékról is? hamár van képaláirás, akkor elvár [...]
Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
11769 10 75 Izé
mumus007: vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)
CRaPtRaSH: http://uk.youtube.com/watch?v=nuQTQUq6T3k lehet már volt,akkor bocsi,de én ezt imádom :D
<-{st.one}->: vagy legalább egy MP3!! bármi amit fel tudunk itt használni! XDD
Mind a 75 komment
Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.

(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).
6017 6 212 Izé
rubigo: Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm.. A számokon meg vitatkozzon, aki akar még... http://www [...]
bungle: Skatopia küldte (szerintem már unalmasak ezek...) http://www.youtube.com/watch?v=18NurYweQSo
bandee1219: Na és nyert a Honvéd? Oo Tele vannak pénzzel a Kukától.... vagy hogyhíjják... Nyugodtabbak l [...]
Mind a 212 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Régebbi postok...