REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Azoknak, akik nem elégszenek meg a szokásossal, hanem valami szépet szeretnének gépükbe tenni.
329 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez a szöveg a gyártó oldaláról van? Mert ha jól tudom, már jó ideje úgy állnak a modulok ( [...]
No, akkor vissza az egész... :)
8311 3 8 Izé
Schabee: hát ez nagyon nagy
CRaPtRaSH: ááá de jó XD
rivaul: Azért mikor a kiskölyköt tüdőntolta 2 liter víz az kemény :D
Mind a 8 komment
Collage Hustler  :D  Klikkelj ügyesen! ;)
2609504 2 7 Game Izé
ardi: 63 kis szatir
Yvette: 55^^
Mester: 51. :)
Mind a 7 komment
John DiMaggio, aki a Gears of War-ban Marus Fenix szinkronhangját kölcsönözte az IGN-nek adott interjúban elárult pár apró érdekességet a GDC-n bejelentett második részről.
392 0 0 Tech Izé
Ha esetleg bejött a Don't shoot the puppy, akkor ezt is imádni fogod.
3631 3 17 Game Izé
[conejillo]: segítség nélkül végigvittem! :D annyira büszke vagyok magamra.. ^^
adi226: Ez egy ... , olyan "játék" amit nem lehet szavakkal kifejezni...
Errtu: Zé küldött még egy gyöngyszemet, erről az oldalról, de azt már nem teszem be külön post-na [...]
Mind a 17 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
640 0 0 Tech Izé
Hűtsünk GeForce 8800 GT-t aktívan és passzívan!
703 0 0 Tech Izé
Az Ubisoft az exkluzív PlayStation 3-as akciójátékáról tett egy rövidke bejelentést, miszerint a boltokba május 22-én érkezik majd. A bejelentés mellett egy videót is kiadtak a kezeik közül. Brutális!
677 0 0 Tech Izé
A na fényét érzékelve, forog az után akárcsak az igazi növények. USB-s eszközt lehet róla tölteni.
623 1 1 Tech Izé
Srobi: Napelemes napraforgo:D
Papír robot hajtogatás  magasfokon. Az oldalon megtalálható a szükséges pdf  is amit le lehettölteni,  ki lehet nyomtatni, körbe lehet vágni és össze lehet hajtani.
Akinek silerült szóljon, küldjön fotót, videót!
985 1 4 Tech Izé
cagica: Nagyon szeretném megcsinálni a robotot, de nem tudom már letölteni a pdf-et, ha valakinek megva [...]
techadmin: mindenfelekeppen kuldj kepet. en mar vagodosom aktivan a darabkakat, de jol latszik, hogy nem ket or [...]
ga_-bor: Én is nekiállok, de én majd csak hétfőtöl. Anno még az AT-AT-t is megcsináltam, sztem meg is [...]
Mind a 4 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3031 0 43 Art Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3288 2 43 Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

1936 0 36 Film Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

2380 1 36 Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Friss felvételek érkeztek a FEAR folytatásából. Brutális lesz, az biztos!
716 0 1 Tech Izé
ismeretlen: ...és csodálkozunk, ha egy kölyök bemegy az iskolába és szétlövi az embereket...
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
Van egy japán úriember, Takahasi Amano, aki a képen látható akvarisztikai stílus megalapítója és ösattya.  Az ő  munkásságának amerikai manifesztációja található  a link mögött. A technikai érdekességét a dolognak, az akváriumok mögötti tech háttér adja, ugyanis a rettenetes mennyiségű növény miatt kategóriákkal több figyelmet és eszközt igényel a stabil víz megörzése.  Itt meg sok sok Amano akvárium.
3335 0 1 Tech Izé
bandee1219: Wow! Mekkora medencék! Ez besz@rás, nagyon jók és szépek! OO
Szivargyujtóra köthető szendvicssütő azoknak akinek a kipufogós verzió túl kormos.
622 0 0 Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3221 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
Moorhuhn remake
5445 5 13 Game Izé
<-{st.one}->: hát mostanában inkább sehol nem köt ki... :)
Kerlés: Másrészt annál "izgalmasabb" nincs mikor Pestre indul az ember, és valahol Lökösházán köt k [...]
Kerlés: Sajna nem. Belföldön vonatozom.
Mind a 13 komment
Tech szótár - ha valamit nem tudsz,akkor itt megtalálhatod a 3:2 felvételi üzemmódtól kezdve a zenei hangteljesítményig van rengeteg minden!
10807 28 3 Izé
peet: Ezt érdemes volt ide feltenni! Ügyes, hasznos, érdekes...főleg az olyanok szeretik az ilyen cucc [...]
neophyte: Nagyon nincs mit! :) megtudtam én is 1-2 okosságot innen
Shando: Nagyon sok kösz neophyte!!! Rengeteg az adat! :D
Akiknek kő' bútor, azoknak itt a "kő" bútor!
3618 3 10 Izé
M.agnus: Remek, egyedi ötlet, szinte már szobrok. Amúgy elég gonosz húzás lenne a postképen lévő sr [...]
Lilu__cica: Nekemis! Tényleg nagyon szépek, stílusosak!
enti: kő' nő? amugy meg télleg zsírosak! jól néznek ki! teccik!
Mind a 10 komment
Ha még nem lenne elég a ''ferdék'' zenéje... :P Nesztek! :D
4422 1 55 Izé
bandee1219: Nem rossz zene és klip, az bizti. ;)
<-{st.one}->: mekkora jó klippje van a The prayer-nek, asztaqrva!! O.o látványos! thx bandee
bandee1219: Részvétem, de majd lesz. :)
Mind a 55 komment
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig a Tech Izére Valentin napos szívecskés technikai izéket és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!
2852 0 27 Izé
<-{st.one}->: sajnos a költségvetés miatt csak monokinire futotta... az is jó lesz? :P
Luflee: izes bikini nem is lesz ? Mindig csak a ferfi latogatokra gondoltok ? :( [ lasd: korso... ]
Máln@: Ok...akk írok vissza h kell,és megadom a címem!KÖSZZ :) XD
Mind a 27 komment
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2114 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Rage 2
1998 0 0 Game Izé
A Nextwork robotépítő versenyben a jelentkezők feladata, hogy egy, a mindennapi életben számukra hasznos segítő robotot építsenek a LEGO Mindstorms NXT készletből. A robot elkészítésére 2 hónap áll a résztvevők rendelkezésére.
A versenyt 3 kategóriában írják ki: Iskolák, Informatikai vállalkozások, Egyéb tevékenységet végző vállalkozások .


Érdeklődnék az itt megjelent kedves felhasználóktól, hogy esetleg nincs valaki aki szivesen elindulna a  versenyen, de mondjuk céges háttér hiányában nem teheti meg?  
653 0 0 Tech Izé
Telefonfülkés akvárium.
439 0 0 Tech Izé
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)
3467 5 24 Izé
<-{st.one}->: én egyből "kiszúrom" a tömegből a "felfuvalkodottakat"! :D:DD ;)
Laci: Ne félj, nem írok többet "olyat", nem szoktam ismételni magam. Azt akartam szóvá tenni a magam [...]
<-{st.one}->: bungle! akár ilyen bögrét is osztogathatnátok: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=4453 XD
Mind a 24 komment
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5373 1 14 Film Izé
eol: Van, csak ezt nem azzal csinálták, ez valódi kézimunka :) Amiről beszélsz az fölöslegesen sz [...]
crhis: amúgy van ilyen progi is amivel lehet bármilyen videóból ascii karakteres videót csinálni
Baba: Na ez nagy volt...Őrület,hogy egyesek mire képesek.:))
Mind a 14 komment
Aki még nem látta a Star Wars ascii verzióját... Kövessétek a videó utasításait és már lehet is nézni! Igazán türelmes emberek lehetnek a készítők!
5415 6 15 Izé
bungle: revans küldte (úgy látszik pár év elteltével a techline-hoz is eljutott...) http://techline.hu [...]
eol: Van, csak ezt nem azzal csinálták, ez valódi kézimunka :) Amiről beszélsz az fölöslegesen sz [...]
crhis: amúgy van ilyen progi is amivel lehet bármilyen videóból ascii karakteres videót csinálni
Mind a 15 komment
Villanykajak. Sebességtől függően 2-4 órára elegendő töltést tartalmaznak az aksik, a végsebesség pedig valahol 20 km/h környékén van.
885 0 0 Tech Izé
Jesus Christ Action Figure
És itt a promó videó is hozzá.
2784 1 19 Izé
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=3397
DJ Öcsike: Budha 6 kezes szuper akcióbábú .
dude: "valami iszlám félék" :D http://index.hu/politika/kulfold/iszlam6453/ Ugyanakkor ez is érdekes: [...]
Mind a 19 komment
Aki szereti a stand-up-comedy műfaját, az itt aranybányára lel...
13765 24 25 Izé
bungle: kovacslacka küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=O3x84YYHbks Szöveg: Informatikusok szexuá [...]
bandee1219: Akinek nem működnek a kabaré linkek v. jelszó gondja van, ammak itt egy másik oldal: http://www [...]
csicsilla: :$ (L)
Mind a 25 komment
Az Aknakereső és a Pac Man filmek után itt a Tetris: The Movie
3237 0 6 Film Izé
bungle: Egy újabb "Tetris film": http://www.youtube.com/watch?v=zOD1xe8TIpE
wnw: ááááááá ez fájt :( fossssss
kKNd: Úristen. XD Lassan valaki tényleg filmet forgat ebből is. *köhint* Uwe Boll...
Mind a 6 komment
Az Aknakereső és a Pac Man filmek után itt a Tetris: The Movie
3275 1 5 Izé
wnw: ááááááá ez fájt :( fossssss
kKNd: Úristen. XD Lassan valaki tényleg filmet forgat ebből is. *köhint* Uwe Boll...
Errtu: Erre is lehet majd jegyeket nyerni? :)
Mind a 5 komment
Adott  a Vénusz légycsapója nevű alapvetően húsevésre kihegyezett növény. Meg a Discovery akik forgalmazzák a növény "digitális" verzióját.
746 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...