REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nhimnek, azaz a Félóra zenekar énekes/gitárosának egyik legjobb száma. Ha érdekel a többi videója is, akkor a youtube profilján nézz szét, a Félóra zenéit pedig itt hallgathatod meg. Érdemes rájuk keresned, ha szereted az alternatív zenét! ;) /Rasszista, fikázós kommenteket ne!/
551 0 1 Zene Izé
MVS: Nekem tetszik
Egy pár koncepció autó 2057-re
2443 0 1 Autó Izé
bubi66: Én inkább dizájnos pendrájvnak néztem ...
Egy pár koncepció autó 2057-re
2307 1 1 Izé
bubi66: Én inkább dizájnos pendrájvnak néztem ...
USB ercé heli Hodosynak ajánlva :D
1165 0 2 Tech Izé
hodosy: jeah :D:
anon: :DDD
Brothers in Arms: Hell's Highway - Gépigény érkezett
842 1 0 Tech Izé
Érdekes lesz ez a Szingapúri villanyfényes futam. ;)
535 0 0 Sport Izé
Erich von Däniken és a Prae-astronautika / Palaeo-SETI / Paleoasztronautika, kinek melyik a szimpibb. :)

Magyar Paleo oldal

World Mysteries

Angol Wiki, bővebb de angol
4106 6 66 Izé
he: Vagy ha "rossz" időbe érkezel, akkor az inkvizíció máglyán megéget.
Balugray: Igen, az evolúció elmélet több helyen lyukas. Tételezzük fel, hogy az embert teljes egészébe [...]
Balugray: "> Amit meg mondasz, hogy az akkori egyhaz, nem engedhette meg, hogy valaki ellentmondjon a tanitasu [...]
Mind a 66 komment
Érdekes kitűzők
7155 3 4 Izé
loloppo: fedetlen kebellel hatásosabb lenne... csak úgy meg elég érdekes kitűzőt reklámozni... :)
Belkar: hehe :)
KenGuruL: érdekes kitűző tartó :D
Mind a 4 komment
Amon Amarth - Twilight Of The Thunder God

Twilight of the Thunder God a címe az Amon Amarth 7. albumának. Pontos megjelenési dátum: szeptember 22.(hétfő)

A lemez érdekessége amellett hogy, egy igen ígéretesnek tűnő speciális kiadásban (bonusz CD+DVD) is elérhető lesz, még híres zenészek is tiszteletüket teszik rajta egy-egy nótában. Nevezetesen L.G. Petrov, az Entombed énekese a Guardians Of Asgaardban, a Childreon of Bodom gitárosa, Roope Latvala egy szóló erejéig a Twilight Of The Thunder Godban, és az Apocalyptica egész tagsága a Live For The Killben.

Késő ősszel a zenekar csatlakozik az Unholy Alliance III nevezetű turnéhoz, melyen a Mastodon, a Trivium és a Slayer társaságában zúzzák le Európa egy részét, hozzánk legközelebb Bécset, november 16-án.
568 0 7 Zene Izé
Balázs: ennyi:DDDD
Cromex: Igen, viszont én azt hittem, hogy paganról beszélünk. Amon témához a slipknot fájdalmad nem n [...]
Balázs: jó, tudom volt Apocalyptica meg Metallica is, de nekem a nagy fájdalmam a Slipknot hiány meg a Tr [...]
Mind a 7 komment
Érintőképernyős Shuttle D10 mini asztali PC

A Shuttle D10 LCD érintőképernyője 800 x 480 képpontos felbontásra képes, maga a PC pedig Core 2 Duo E4000, Dual Core E2000, vagy Celeron 400 processzorral, akár 4 GB DDR2 RAM-mal, Intel G31 Express lapkakészlettel, GMA3100 integrált grafikus kártyával, Realtek AL C662 5.1-es hangkártyával, illetve 4 USB porttal van felszerelve. A készülék 50 000 jen induló áron (~ 77 ezer forint) kerül piacra Japánban.
1128 0 9 Tech Izé
yoman3d: Vilagos
Jozef7: És jön az ész és megmagyaráz mindent :D Így érthető yoman3d????
bungle: "A rendhagyó kivitelű PC abból a szempontból lehet praktikus, hogy bizonyos, főleg multimédiá [...]
Mind a 9 komment
Na igen... valahol értehető...
2617 0 9 Pink Izé
Gumicukor: Szegényke..
Derill: 20éves mi?....20 volt 30-al ezelőtt...
Grex: A szemöldökével is volt valami baj....nem lehet hogy az is bántotta egy kicsit?
Mind a 9 komment
Sigur Rós : Gobbledigook

Sigur Rós izland második legismertebb zenekara (Björk után ugye) videói többnyre érzékeny témákat boncolgatnak mint pl. Down kór, zenéjük néhol ünnepélyes, néhol fájdalmas, de valahol mégis felemelő, a gobbledigook legutóbbi szerzeményük, meglepően vidám hangulatú és a videóban nagyon szép lányok szerepelnek naturálisan ábrázolva :) (nem utolsó sorban), akár bébz-nek is elmenne. Az izland blogon bővebben is olvashattok a Sigur Rós-ról és Izlandról is. http://izland.blog.hu/
447 0 0 Zene Izé
Nyelvgyakorlatok - csak nőknek!
1863 1 0 Pink Izé
Erogén zónák jól
2764 0 1 Pink Izé
Purple: hmm :$
A legszebb meleg fiú
3932 2 0 Pink Izé
A túl sok szex hízlalhat?!
3664 0 3 Pink Izé
Derill: mozgás fogyaszt de a lustábbaknak már van olyan dugó szék vágod:D volt posztolva is...sok köv [...]
ÁRVAI ZSOLT: csávokám él még
Purple: szerintem ez ugyanolyan szélsőséges baromság, mint a többi ilyesmi tudományos feltevés... ny [...]
A világ hat legjobb vetkőzése
5129 1 0 Pink Izé
Angelina Jolie baba (ráadásul még rondább mint eredetileg :D)
2723 0 15 Izé
Chamy: Én nagyon imádom! Nem csak azért, mert jól néz ki, hanem mert értelmes is. Továbbiakban a gye [...]
yushuf: :O))))))
ismeretlen: nekem semmivel, egyik se kéne, vagy a kettő keveréke, de inkább egyik se mert öregek már szeg [...]
Mind a 15 komment
Huszonévesen is szűzen?
1615 1 0 Pink Izé
Az évszázad üzlete, homokból ékszerbirodalom: a Swarovski-kristályok.

Az óriási divatkarriert befutó Swarovski kövek alapanyaga üveg (=homok). Viszonylag értéktelen alapanyagból készült termékeket drágán eladni, trendivé tenni: óriási biznisz.

(Szubjektív: A Swarovski-művek foglalkoznak eredeti drágakövekkel is, értenek is hozzá, de nem ez az üzletük alapja. Akkor talán nem is menne ennyire, ki tudja.)
3063 2 5 Izé
Purple: hát így kell ezt csinálni :D
kotta: Nincs is baj azzal h tetszik, merthogy tényleg szépen megmunkált darabok. A WC-n, kocsikon, mobil [...]
Purple: nekem tetszenek az ilyen cuccok, ékszerek, persze ha esztétikus, és nem giccses. és szerintem mi [...]
Mind a 5 komment
Öt évvel feloszlásuk után visszatért a kaliforniai Spineshank, méghozzá az eredeti felállásban:

Jonny Santos - ének
Mike Sarkisyan - gitár
Rob Garcia - basszus
Tommy Decker - dob

Born Conform Report címmel pedig egy teljesen új nóta demó verzióját már meg is lehet hallgatni a myspace oldalukon.
Mindeddig 5 új számmal készültek el, amihez még 15-öt terveznek írni mielőtt stúdióba vonulnának.
A zenekar legutóbbi lemeze, a Self-Destructive Pattern 2003-ban jelent meg.
656 0 1 Zene Izé
ohemke: ÁÁÁÁÁ Jó ezt hallani:D!!!!
Alvin és a mókusok - Pont jókor
Az eredeti klipp sem rossz.

Bizalom AMV (VIGYÁZAT NSFW!!!)
523 1 0 Zene Izé
Nyugodjon békében, kreatívan. ;)
9296 4 24 Izé
bungle: Kyp Durron küldte (újra?): Szöveg: Ha nagyon hirtelen jönne sem kell aggódni. Link: http://fns. [...]
bungle: Kyp Durron küldte: Nem tudom, hogy komoly-e, remélem nem, de viccnek meg durva. http://kepfeltolte [...]
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34859
Mind a 24 komment
Ááááá, az orosz útfestők soha nem isznak szolgálat közben! ;D
5317 4 12 Izé
prjricsi: hmm.köszi..... eszem nem több mint amennyi látszódik :D
közlegény: Lowrider - Cool (DJ OZI RemiX) ELECTROO http://www.youtube.com/watch?v=iShPcnI_iZM Ott volt amúgy a [...]
prjricsi: Valaki esetleg véletlenül nem ismeri fel a zenét,és esetleg még a címét is tudná? köszi:D
Mind a 12 komment
Napra - Bánat, bánat

A világzenét játszó Napra zenekar 2004. őszén alakult Budapesten. Dalaik közös kiindulópontja a Kárpát-medence népzenéje, amelyet azonban nem autentikus formában adnak elő, hanem a mai kulturális környezetbe ágyazva, újszerű hangzásra törekszenek. Ehhez persze szükséges, hogy a tagok széleskörű ismeretekkel rendelkezzenek és otthonosan mozogjanak a térség zenei világában, valamint annak jellegzetes stíluselemeit könnyedén tudják alkalmazni bármilyen zenei szituációban. A zenekar tagjai korábban a világ- és népzenei színpadokról jól ismert és sikerrel szerepelt együttesekben játszottak. Kiemelkedő hangszeres tudásuk, virtuozitásuk, lendületes előadásmódjuk teszi zenéjüket sajátos erejűvé. Az elektronikus és az akusztikus hangzás elegyítése, az elektronikus hangszerek - dob, basszusgitár, gitár - a népiekkel: hegedűvel, brácsával, cimbalommal, tangóharmonikával együtt megszólaltatva eredményezi a Naprára jellemző egyedi hangvételt. 2007 szeptember 29-én jelent meg első nagylemezük "Jaj, a világ!" címmel, két világhírű londoni producer Ben Mandelson és Rob Keyloch rendezésében a FolkEuróba Kiadó gondozásában.
743 0 0 Zene Izé
Hullahoppos mutatvány a gyűrűn.
529 0 0 Sport Izé
Elhunyt Richard Wright (1943-2008), a Pink Floyd billentyűse.

Emlékezzünk Róla a Great Gig In The Sky számmal.

Feledhetetlen érdemei örökké élni fognak minden Pink Floyd és pszichedelikus zene rajongó szívében.
418 1 3 Zene Izé
tüpp: Egy újabb értéket vesztett a világ.... :(Nyugodjon Békében!
MStipee: Nyugodjon Békében szerettem, szeretem a zenéjét, nagyon sajnálom, értékes ember volt :/
|-=O=-|: R.I.P. Hatalmas zenész és zeneszerző volt!
Az igazi Bambi és Toppancs. :)

És egy idézet az eredeti meséből, amit sok ember megtanulhatna:
"Ha nem tudsz egy jó szót szólni, akkor inkább ne mondj semmit."
7072 5 17 Izé
bungle: A fenti videót már úgyis törölték, itt van helyette egy újabb Bambi és Toppancs: www.funvid. [...]
Skatopia: nah csak most tudta megnézni ezt avideót de nagyon édes ^^
spider86: ez a legrajabb mese... :D az ilyen fingós kung-fck pandák elmehetnek kihalni...
Mind a 17 komment
Az új fiú...
7779 1 12 Izé
radeon: A Koko-Sped-Trans szállító káefté új alkalmazottjának megviccelése. Hogy szokja az anyagot.
Skullman: Ez az igazi angol humor.
rubigo: :D
Mind a 12 komment
Katicás fülhallgató (Errtunak külön ajánlanám, seggszy lenne egy ilyennel :D )
815 1 10 Tech Izé
Jozef7: ááááááááá még disznóóóóóóóó xD xD xD
CRaPtRaSH: http://www.geekalerts.com/earbuds-shaped-like-ducks-flies-and-pigs/
Jozef7: Hát elég érdekes egy szó xD
Mind a 10 komment
Pihentagyú találmány :)
A többi "művét" is érdemes megnézni...

3756 0 10 Izé
superxaba: nagy a zisten állatkertje!
Laci: Ettől a maskarától olyan a járása mint ezeknek itt: http://www.youtube.com/watch?v=jqR8vDLp_9w& [...]
Jokker: Ez nagyon fáj!
Mind a 10 komment
Egy érdekes, napenergiával hajtott SEAT tanulmányautó
2017 0 4 Autó Izé
Fever: Meg olyan drága lesz hogy csak a luxus nyaraló mellé fér el ahol igen, csak nyár van:)
Lui-G: Már sokkal jobb, ha nem full time-ba szennyezzük a levegőt... ezek szerint te motort sem vennél? [...]
Gomba: Ezt nem értem, hogy gondolják... A jövőben a nap 24 órájában sütni fog a nap és nem lesznek [...]
Mind a 4 komment
Egy érdekes, napenergiával hajtott SEAT tanulmányautó
2236 2 4 Izé
Fever: Meg olyan drága lesz hogy csak a luxus nyaraló mellé fér el ahol igen, csak nyár van:)
Lui-G: Már sokkal jobb, ha nem full time-ba szennyezzük a levegőt... ezek szerint te motort sem vennél? [...]
Gomba: Ezt nem értem, hogy gondolják... A jövőben a nap 24 órájában sütni fog a nap és nem lesznek [...]
Mind a 4 komment
1 yard híján touchdown.
621 1 3 Sport Izé
carmine82: Jó kis meccs volt. Bár nem hiányzott EZ a td a végén, hiszen a következő playben megvolt. Max [...]
calipunkszabus: én is láttam, szerintem csak elmérte az örömének távolságát!:)
szomoja: láttam a meccset élőben... a srác egy rookie,szal nem tudom eldönteni hogy tényleg ennyire "ö [...]
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
4803 1 31 Film Izé
CrazyLime: Na mégis elhozták a "nagy" Gyulára! 3an voltunk a moziba! :DDD Párom, bnőm és én! :DDD Am j [...]
CrazyLime: Ide nem hozzák a környékre se! :',(((
Balázs: Megnéztem:)szerintem az eddigi legfaszább Fűrész film!!!!
Mind a 31 komment
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
5034 2 34 Izé
Mr.T.: Hello Bungle... I wanna to play a game... http://www.youtube.com/watch?v=0s0gbbfQkxU :DD
AVIREX: hehe,nem is figyeltem ,így már értem [[: Köszi :)
Mr.T.: A kép alján oda van írva: "Két perced van hogy kitakarítsd a szobádat..." :D
Mind a 34 komment
Retro kickbox. :)
607 0 0 Sport Izé
"Élünk-halunk értük! Bármit bármikor készségesen megtennénk értük, hiszen megérdemlik! Igen, az imádott hölgyekről van szó, ráadásul a nagyon csinos fajtából."
32933 4 2 Izé
gerrencser: Az a baj, hogy ezt ők nem hálálják meg, sőőőt!
loloppo: ehh, a kiállítás segédeszközei... LOL
Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson

The Graduate (Diploma Előtt) című filmnek volt a zenéje.

Érdekességként a punk változat itt.
688 1 0 Zene Izé
Brujeria - Revolucion

Mexikói death/grind brigád

Jelenlegi tagok:
Juan Brujo - ének
Pinche Peach - ének
Fantasma - basszusgitár, vokál
El Cynico (Jeff Walker) - basszusgitár
Hongo (Shane Embury) - gitár
El Podrido (Adrian Erlandsson) - dobok

 
416 1 1 Zene Izé
Errtu: Egész jó dolgok vannak mexikóban. Lásd pl. HoCICo...
Régebbi postok...