REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pénznyelő - The Money Pit

Nagyszerű jelenet egy klasszikus filmből. 
Én fetrengek, ahányszor látom.

A csóró házaspár, Anna és Walter lakást keres. Rendkívül olcsó házat ajánlanak nekik azzal az utasítással, hogy "legfeljebb majd kell rajta javítani ezt-azt". Főnyereménynek tűnik az ajánlat, ám csak azután jön a feketeleves: az új otthonukról kiderül, hogy kész életveszély. Gyorsan munkásokat hívnak, így nemsokára falak dőlnek ki, kőművesek potyognak az égből, és meszesvödrök ömlenek ki mindenütt.
1986-os vígjáték Tom Hanks és Shelley Long főszereplésével.
Trailer
793 3 2 Film Izé
CrazyLime: Jaaj, ez annyira jó film! :D
kovacslacka: Beszarás ez a röhögés! :) Amúgy, a film is király.
Bandslam

A tinédzserkorú Will Burtonnak a zene a mindene. Amikor az anyja, Karen munkát kap New Jersey-ben, az amúgy is nehezen beilleszkedő Willnek a következő évét egy új iskolában kell megkezdenie. Végül egy hozzá hasonló kívülállóval, a csendes Sammel köt barátságot. Aztán egy másik lány, Charlotte hatására elindul az iskolai Bandslam-ben, a zenei bajnokságban.

Jaj istenem!! Hát állítólag tényleg jó zenék lesznek benne (amikbe az oldalon bele is hallgathattok), de itt ki is fújt az összes pozitívum. Ez a történet, meg ez a zene a gimiben téma, ezzel a Vanessa Hudgens-el már nagyon idegesít. Tudjátok ő az a kis csaj a High School Musical-ből. Lisa Kudrow-t meg fáj ilyen filmben látni, ő többet érdemel ennél.


Imdb
1021 0 2 Film Izé
yvaine: sajnos igaz h ilyen filmek is vannak :(
snake6: NANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Howard, a kacsa

Bár nem egészen gyereknek való, de gyerekkorom egyik kedvence :)

Ez a vidám és egyben romantikus film egy gyorsbeszédű, szivart pöfékelő, sörivó kacsa történetét meséli el, aki egy más világból valami módon Cleveland-be csöppent. Howard-nak, mindenki üdvöskéjének, aki ráadásul még beleszeret egy rock-énekesnőbe is, hogy visszatérhessen saját bolygójára, kemény csatát kell vívnia a gonosz Sötét Urasággal...

IMDb / trailer
643 2 0 Film Izé
Egy átlagos hétköznap délután Toledóban: kocsmai verekedés lövöldözéssel fűszerezve.
7036 6 13 Izé
rubigo: A gyökér állat! És még azt hitte ezek után elindul a metró és azzal lelécelhet...
Mr.T.: Tessék, lehet fake-ezni :) http://www.liveleak.com/view?i=7f7_1253336499
Lex: Három dolog: 1.Egy pisztoly kb 50 méterig pontlövő(pl a Colt 1911), ami több mint egy kiskocsm [...]
Mind a 13 komment
Szörnyű esküvői fotók - Tönkretette a fotós a pár életének legboldogabb napját.
2269 0 0 Pink Izé
Közös szülinap.
10331 4 20 Izé
Nusihusi: Ebből hogy magyarázzák ki magukat a szülők?:PXD
Fireblade1000: durva!!!:DD
bungle: És még csak nem is sejti a kiscsaj, hogy a tortán az ott T. gumilova...
Mind a 20 komment
Devin Townsend Band - DeadHead
625 0 2 Zene Izé
go-free: jó zene. abban a kórságban én is szívesen szenvednék, amitől ilyen dalokat talál ki az ember [...]
RokkantTroll: Devin egy zseni. Az Accelerated Evolution a kedvenc DTB albumom, a Deadhead pedig egy nagyon ütős [...]
Tony Day - Richmond in Blue (speaker bots remix)
______________________________________

Artist Tony Day
Label Electric Life Records
Genre Breaks
Released Thursday, July 9, 2009
884 0 0 Zene Izé
How to Train Your Dragon (Így neveld a sárkányodat) 

A Cressida Cowell azonos című könyvén alapuló kalandos történet egy mítikus világban játszódik, amit termetes vikingek és vad sárkányok népesítenek be. A történet középpontjában egy viking tinédzser áll, aki Berk szigetén él, ahol a sárkányokkal való küzdelem a mindennapi élet része. Elérkezik a beavatás ideje, amikor hősünk bizonyíthatja rátermettségét törzsének és apjának. Ám amikor találkozik egy sebesült sárkánnyal, és végül összebarátkozik vele, a kis “sárkányölő” világa a feje tetejére áll.

A tervek szerint mind hagyományos és IMAX változat is készül a Dreamworks új animációs filmjéből.

Imdb | Hivatalos honlap (ahol egyelőre sajnos csak az eredeti szinapszist olvashatjátok el)
1025 0 7 Film Izé
Ravennë: Szerintem azt hagyjuk ki és nézzük meg mindjárt hatodszorra! :D
bungle: Negyedszer már nem? ;) Nem nézzük meg ötödször? :D
Ravennë: Én is... mind a háromszor! :D
Mind a 7 komment
A Toshiba bemutatta a jövő TV-jét!
3544 1 0 Tech Izé
Egy Top10-es lista olyan nőkről akik sokkal inkább külső jegyeik miatt futottak be, mint inkább a tehetségük miatt.
1978 0 1 Film Izé
snake6: bics?
Szerelem vagy barátság? Feltételek és törvények.
774 1 1 Pink Izé
snake6: örök probléma
 Sokszor elfeledkezünk róla, mennyi törődést érdemelnek a lábaink, pedig nap, mint nap kemény igénybe vételnek vannak kitéve. Heti húsz percbe telik, hogy szupermodellhez illő gyönyörű lábakat kapj. Kövesd a következő hét lépést, és nem lesz többé problémád, ha épp szandált, vagy papucsot akarsz felvenni. Nincs többé repedezett sarok, csak gyönyörű, sima talpak!
400 0 1 Pink Izé
valkyr: tudja vki, mi a virág neve a képen? köszi előre is.
Országunkat és a magyarokat világszerte ismerik és elismerik, de sose árt emlékeztetni a külföldieket, hogy országunk és fővárosunk mi minden szépet és jót rejtegett, illetve történelmunk során mi magyarok, mi mindenre is lehetünk büszkék.

A Budapest Business Region megbízásából, Madarász István által rendezett rövid Budapest/Magyarország imidzsfilmet tekinthetitek most meg, amit az idei Expo Realon vetítettek le az érdeklődök számára.
1020 1 2 Film Izé
Leoparde: Szerintem, valójában ennek a videónak nem is konkrétan Budapest bemutatása volt a célja, hanem [...]
scripter: Nekem tetszett :) bár 1-2 dolgot máshogy csináltam volna pl: - látszik a kocsi rendszáma (ált [...]
"Mit nézel? Nem láttál még macit kocsit lopni?" :D

Magyar cikk.
5706 2 8 Izé
Nusihusi: Én a maci helyében megfújtam volna az autót:D
rubigo: kéne egy ilyen jószág az én autómba is, hatékonyabb volna lopás ellen bármely riasztóberend [...]
Fireblade1000: :DD
Mind a 8 komment
Bebukottak - 1984

A dokumentumanyag a magyarországi fiatalkorúak börtönében készült. A film 1985-ben Torinóban a legjobb külföldi film díját nyerte. A film operatőre Klöpfler Tibor, akinek rendezése, az El Nino a 31. Magyar Filmszemlén kerül bemutatásra.

2/10 - 3/10 - 4/10 - 5/10 - 6/10 - 7/10 - 8/10 - 9/10 - 10/10. rész
4159 1 2 Film Izé
bungle: Egyben: http://film.indavideo.hu/video/f_bebukottak
tutituti: Ez egy olyan film amit a középiskolában le kéne adni hogy a sok buta drogos bunkó fennhéjázó [...]
Bebukottak - 1984

A dokumentumanyag a magyarországi fiatalkorúak börtönében készült. A film 1985-ben Torinóban a legjobb külföldi film díját nyerte. A film operatőre Klöpfler Tibor, akinek rendezése, az El Nino a 31. Magyar Filmszemlén kerül bemutatásra.

Napi Izés Téma: Lehetséges-e ilyen súlyos élményekkel beilleszkedni a társadalmi életbe? Megváltozhat-e az ember jó irányba a börtönben töltött évek után, vagy eleve lecsúszásra és újabb börtönévekre van ítélve ez által?

2/10 - 3/10 - 4/10 - 5/10 - 6/10 - 7/10 - 8/10 - 9/10 - 10/10. rész
4956 5 26 Izé
bungle: http://index.hu/mindekozben/poszt/2014/11/27/ma_mutatjak_be_a_bebukottak_folytatasat/
Mr.T.: A film megnézhető egyben itt: http://video.google.com/videoplay?docid=576522593506503386&ei=NanbSt [...]
Fireblade1000: Ezeket nem tudom sajnálni!!!
Mind a 26 komment
Történelmi bravúr! Bronzérmes az U20-as válogatott! :)

662 1 4 Sport Izé
pepeti: Gratulálok nekik, csak kár hogy lesznek még 21 évesek is. :)
Krisaaaak: Csatlakozom az előző kommentekhez. Gratulálok
Balázs: grat nekik:)jobb h átaludtam a meccset meghaltam volna az izgalomba :O:D
Mind a 4 komment
A mai napon ért véget a hét közepén elrajtolt, Japánban tartott CEATEC rendezvény, ahol többek között a Fujitsu is felvonult termékeivel. A cég jövőbeli telefon koncepciókkal volt jelen, melyek igencsak futurisztikusra sikeredtek.
1604 1 1 Tech Izé
bond: végre valaki már mást is el tud képzelni, mint tégla alakú telefont...
Uncharted 2: Among Thieves - Játékteszt
1361 0 0 Game Izé
Elpusztult az óriástojás lerakása után a tyúk - képpel
1072 0 11 Pink Izé
spider86: akkor az már szinte ingyé van, nem? :D és elérhetőség vagy postafiók vagy valami? :D küldjek [...]
CRaPtRaSH: ich habe keine lust németülbeszéléshez now :D a szám ingyenes kérem szépen uram. éjfél utá [...]
spider86: ja csak a telefonszámlát kell fizetnem :D amúgy is mi zeksz zeksz zeksz nojn... ruf mich an? :D:P [...]
Mind a 11 komment
Túlélőtippek Russell-től
1551 2 1 Film Izé
snake6: nagyon-naaaaaaagyyy ]:-))))
Edge of Darkness

Az Edge of Darkness lenne a 2002 óta komolyabb filmszerepet nem játszó Mel Gibson nagy visszatérőfilmje, amely egyben arra is lehetőséget adhatna, hogy Hollywood túllépjen a sztár 2006-os részeg balhéján. A két és félperces előzetes alapján ez a film nagyszerűségével aligha lesz képes bármit feledtetni. Közben végig azon töprengtem, a klip rendezője vajon fogadást kötött-e valakivel, hogy sikerül minden eddiginél több közhelyet zsúfolnia az ízelítőbe. Olyan mondatok hangzanak el, mint, hogy "isten hozott a pokolban" vagy "én vagyok a fickó, akinek nincs vesztenivalója", de a legjobb: "el kell döntened, hogy te lógsz a kereszten vagy te vered be a szögeket". Ezek az ócska mondatok elég furcsák, tekintve, hogy a filmet az Oscar-díjas William Monahan (A tégla) és Andrew Bovell (Lantana) írta, a rendező pedig Martin Campbell (Casino Royale). A film Campbell azonos című 1985-ös minisorozatán alapul, amelyben egy nyomozó lányát meggyilkolják, és amikor az apa elkezdi felgöngyölíteni az ügyet, rájön, hogy szövevényes politikai ügy áll a háttérben. Egy hatórás sorozat kétórás filmmé alakítása közben óhatatlanul sok részlet elvész, de ha hihetünk az előzetesnek, a tömörítés most sokkal kevésbé sikerült, mint A dolgok állása esetében. Az sem annyira bíztató, hogy a szerepet, amit eredetileg Robert De Niro játszott volna a filmben, (az amúgy remek) Ray Winstone vette át. Az Edge of Darkness-t az USA-ban január 29.-én mutatják be, hazai premierről még nem tudunk. Igazából hivatalos oldalt nem találtam.


936 0 0 Film Izé
Képeken a legfélresikerültebb torták
1879 0 0 Pink Izé
"Viszlát és kösz a labdát!" :)
1014 0 0 Sport Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a babapapagáj. :D

(Purple, megvan mit kapsz tőlem karácsonyra - T.)
4134 5 9 Izé
Nusihusi: XD Hallottam már káromkodós papagájról is:)
Fireblade1000: Ilyet még nem hallottam papagáj csőréből!!:))
Tóth József: Hol a puskááááám?!?!?!
Mind a 9 komment
Torkos borz. :D
3123 2 4 Izé
.::JunKieEQ::.: The same shit for us...
NoGoodNick: I'm sorry, I don't know if it's cause they aren't found in Hungary or if it's the translation, but t [...]
Fireblade1000: a kis hülye!!!:)))
Mind a 4 komment
Vérző mellbimbójú férfiak. A képsor azt a jelenséget dokumentálja, hogy több órányi futás során a férfiak mellbimbóját annyira ki tudja dörzsölni a felsőruházat, hogy a pasikon egyébként gyakorlatilag funkciótlan testrész vérezni kezd. Ezt elkerülendő a hosszútávfutók gyakran leragasztják mellbimbójukat.
1728 0 1 Sport Izé
Balázs: funkciótlan?:D
Bemutatkozik a Lead and Gold
3154 1 0 Game Izé
Ingyen kínálja 130 milliós házát a tönkrement brit házaspár

Itt lehet regisztrálni a november 2-án induló játékban.

A magyar cikk.
4392 4 4 Izé
Kathy: Én pedig egy Első emelet lemezt 10 évesen...................
superxaba: igen, én így már nyertem ingyen pizzát!
Öcsi: a ház ingyen van, de a kiszállítási költség nem... :D
Mind a 4 komment
Hermann Maier váratlanul visszavonult.

(Egy emlékezetes esés tőle, ami után bajnok lett.)
 
593 0 0 Sport Izé
Egy kis high-tech cucc Joey Roth-tól.
1886 1 1 Tech Izé
snake6: anyád.......
Új divathóbort hódit: a minimalac (vagy mikromalac). Okos, engedelmes állat, az intelligenciája vetekszik a kutyákéval. 200 ezer forintba is kerülhet, de máris olyan népszerűek, hogy akár 3 hónapot is várni kell egyre.

Magyar cikk: Minimalacot minden háztartásba! ;)
5218 7 21 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=Nd5uptCfOmc
eol: A képen újszülöttek :) A videóban Angliáról beszélt, tehát nem véletlenül mondott 14 inch [...]
Tóth József: Sajnos nem tudok angolul, de azt tudom, hogy nagyon sok tévedés van a mértékegységek átszámí [...]
Mind a 21 komment
Minden idők 100 legjobb sci-fi filmje

Az 50 legsikeresebb pedig itt.
2182 4 4 Film Izé
kovacslacka: Még egy 50-es lista: http://www.totalfilm.com/features/the-50-greatest-sci-fi-movies-ever
kovacslacka: 50: http://movies.msn.com/paralleluniverse/50-greatest-sci-fi-films/photo-gallery/feature/?photoidx= [...]
kovacslacka: 25 legjobb: http://insidemovies.moviefone.com/2008/12/01/best-sci-fi-movies-of-all-time/
Mind a 4 komment
Éppen "izéltél"? Büszke vagy rá? Tudasd a világgal hol történt!
11993 11 28 Izé
Fireblade1000: Ment a kedvencek közé!!:DD
Errtu: Ja. Aztán a nagy heveskedés közben meg beletörik a ...
Hartmi: Engem nem az izgat, hogy az Antarktiszon nem volt semmi, hanem, Grönland északi részén van egy k [...]
Mind a 28 komment
Eddig ismereten vallatógép került elő a neves videómegosztón!
Akinek esetleg (?!) ez tetszett még sokkal többet talál itt.
5887 3 17 Izé
lacasa: Addig üsd amíg mozog!!
Gabi69: Vagy 1 percig csak káromkodtam a 16 másodperc után...Kinyírni!
MilkeDriwe: Alapjáraton nem szoktam kommenteket írni, de ez egy akkora láma, hogy muszály volt hozzászólno [...]
Mind a 17 komment
Steel Tower
2354 0 0 Game Izé
Megjelent a Kispál és a borz új klippje.

Kispál és a Borz - Többiektől
1481 3 2 Zene Izé
Kiscsuri: Nah jó.Lehet nagyon hülye vagyok nemtom mivan velem..Lehet este van.De mi köze a számnak a klipp [...]
Newtonheat: már most imádom, valaki nem tudja honét tom leszedni az EP-t? :O nem,nem tom megvenni... :)
"Gyorsulási verseny" (sprint) 200m-en, egy közel 100 éves katonai bringa (Daniel Markwalder)  és egy 2009-es a Tour de France-on is rajthoz állt (Jens Voight) országúti kerékpár között.

Ugye nem kérdés, hogy ki fog nyereni? Vagy mégis? ;)
1648 0 0 Sport Izé
Air Show

(shockwave-s játék, ezért lassan tölthet be)
6292 0 0 Game Izé
Régebbi postok...