REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Marcus Ranum fotói
26320 0 1 Art Izé
Ártatlan-méz Előd: A postképen a két csaj nagyon tuti, imádom az ilyen húsosabb lányokat, ezek pont tutik.
a jelenlegi csúcskerékpárok márkák nélkül gyűjtögetve
és egyéb bringaalkatrészek
annak aki a karbon gyártástechnológiáról akar magyarul olvasni annak ajánlom a www.bikemag.hu fórumában való kutakodást van ezzel foglalkozó topik is
1000 2 0 Tech Izé
Az idei CES kiderítette, hogy a közeljövőben debütáló 9800GX2 után mégsem lesz G100-as GeForce. Azaz de, csak picit másképp. A lényeg, hogy az új lapka kódneve GT200-ra változott Dan Vivolinak köszönhetően, aki nagy rajongója a GT elnevezésnek. A névváltás pontos indokát egyelőre nem tudjuk, a kettes szám talán két magot sejtet egyetlen ostyára integrálva - de ez utóbbi csak kósza találgatás.
567 0 0 Tech Izé
Fast Food Rockers - Fast Food Song
A VH1 beválasztotta az 50 legrosszabb videó közé... tegye fel a kezét, aki nem érti, miért.
3174 2 19 Izé
bandee1219: Az lehet, de ott sztem még mindig nem adnak ekkora hambit. :(
bandee1219: Hűűű, milyen "kedves" fiú. XD Azért akik ezt, ilyen ruhákban bevállalják.... Inkább a Mek [...]
Kiscica: a gólyatáborom jut róla eszembe :D
Mind a 19 komment
Ez is hülye japán trend - sérült bálvány kultusz, vagy mi a p... A japán csajkák kötszerrel kötözgetik be magukat és akkor minden fasza...
7984 1 35 Izé
Purple: én a linken Manu Chao-t látom, akit nagyon szeretek, és tuti nem vetemedne ilyenre, szal szerinte [...]
Shiho-chan: Szerintem nem kéne mindent elítélni első látásra :) Ez a lány (igen lány, nem tudom ki írta [...]
bandee1219: Pont ezt írtam én is, így elég nehéz egyedinek lenni v. kitünni, ha már olyan feltünési vis [...]
Mind a 35 komment
The Darwin Awards

A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.

(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)
9201 13 20 Izé
bungle: Idei Darwin-díjas: http://hvg.hu/panorama/20120305_elve_eltemetes_rekordkiserlet Legalább már nem [...]
Schabee: ilyen egy segget
Purple: ilyenkor hol a vonat??
Mind a 20 komment
Ez az üzenet akkor szokott megjelenni az Apple Store helyén ha jelentős mértékben frissül a termékek listája. Ez lehet az új Macbook, vagy az új Mini, vagy egy új subnotesz. Hamarosan kiderül.

Update: Új XServe biztos lesz a kosárban duál Quad-Core 3 gigás Xeonokkal.

Update 2: Mac Pro update is lesz a kosárban benne a 45nm quad-core Penryn Xeon 5400 (Stoakley) CPU 3.2GHz

Update 3: a Shop visszatért de a fent említett két eszközön kívül nincs semmi új. Jövőhéten viszont Apple Keynote...
669 0 0 Tech Izé
MP3 lejátszó, beépített sziámi harcoshallal
712 0 0 Tech Izé
Nehéz játék. Mi is a fővárosa a jelölt országnak?
Mexico City, Tehran, Reykjavik, Port Moresby?
Aki nem tudná, a helyes válasz: Reykjavik!
13093 18 36 Izé
Climber73: Ha ez jenki teszt, akkor mindent megmagyaráz.......aki készitette, az talpon hordta ki az agyhalá [...]
Kissomi: Hát engem ez nagyon elszomorít :( Kérjen mindenki atlaszt kövi karira!!
Dawe: nálam is
Mind a 36 komment
Egy elefánt, aki elefántokat fest
2848 2 20 Izé
bandee1219: Hát, mit mondjak? Nálam is,nem is kicsit (igaz nálam nem nehéz jobban rajzolni, de ez nem von le [...]
three.d: ,,Amúgy miért kéne ugyanúgy érzékelnie?" Mondjuk, mert állítólag ugyanúgy adja vissza aho [...]
rivaul: Nemhiszem hogy kérte eztse :D Amúgy miért kéne ugyanúgy érzékelnie? Attol hogy ő 5 méter at [...]
Mind a 20 komment
10 frankó akvárium
5217 6 6 Izé
bungle: Balázs küldte: http://www.bored-space.com/index.php/Amazing/Largest-Aquarium-in-the-World.html
bandee1219: Az a "cső" tényleg jó, de lehetne egy kicsit nagyobb, bár lehet nem zavarja a halat, de akkoris. [...]
csokioroszlán: Hé,ebben az elsőszámúben én is voltam! Egy tropikáriumnak a végső állomása és egy lift k [...]
Mind a 6 komment
"A mozikban taroló Michael Bay által rendezett paródiába illő, de rendkívül látványos film a mobiltelefon tervezőket is megihlette. Az egyelőre ismeretlen specifikációval felvértezett telefon egyik pillanatról a másikra kagyló formából képes átalakulni egy két lábon járó robottá. Aki nem hiszi, tekintse meg a videót!"
1223 0 1 Tech Izé
roland66: te nem akarok beleszolni de ez csak számítógéppel lett megcsinálva! és tökre látványos de a [...]
Warner Bros le akarja végre zárni a formátum háborút azzal, hogy nem támogatja tovább a HD DVD formátumot.
411 0 0 Tech Izé
Akos Photography
12976 1 4 Art Izé
bandee1219: A képek jók, de ezek annyira beállított műanyagbabás képek, hogy az már túl sok. Igaz, ez i [...]
Yvette: Nagyon szépek:)
jumeirah: Úristen! Ki a szemeivel.. :)
Mind a 4 komment
Horogra akadt... ;)
7186 1 33 Izé
bandee1219: Ja. A shaolin kungfuban és más sportokban (vagy életforma?) is arra mennek, hogy a fájdalmat át [...]
three.d: Baszki, egy szóval nem mondtam, hogy normális dolog! Jól néznénk ki! Csak annyit mondtam, hogy [...]
psypapi: Ne akard már ezt elmagyarázni ,hogy ez normális dolog! Undorító agyatlan barmok...
Mind a 33 komment
Gyors összefoglaló a CES-en várható jelentősebb emberkékről akinek CEO van a nevében:

Január  6
Bill Gates, Microsoft
Január 7
- Panasonic AVC Networks Company elnöke, Toshihiro Sakamoto
- Yahoo!   CEO Jerry Yang
- Intel elnöke   Paul Otellini
Január 8
- FCC elnöke  Kevin Martin és Gary Shapiro
- General Motors elnöke  Rick Wagoner
674 0 0 Tech Izé
Azoknak, akik a telefonnal telefonálni szeretnének.
8106 2 35 Izé
Purple: ezt sem kellett volna megnéznem :DDDD a csicccska.. na mindegy nem mondok semmit :D
bandee1219: Van ám szókincse, no meg IQja ennek a túlpigmentáltnak. Élvezte, hogy produkálja magát. Oo
wtf: :DDD Erről jut eszembe: már a kisegítő iskolába is beengednek kamerás mobilt. Személyi Jöved [...]
Mind a 35 komment
Azoknak akik a telefonnal telefonálni szeretnének. 
4149 0 2 Tech Izé
kisst: SMS? azért az még hasznos ....
koxi92: jo hiba more
Ismeretterjesztő rovatunk következik amihez a karfiol alatt lévő link adta az ihletet.
Első körben ismerjük meg az aranymetszés fogalmát:
"Az aranymetszés vagy aranyarány az arányosság egy törvénye, ami a természetben és művészetben is gyakran megjelenik, természetes egyensúlyt teremtve a szimmetria és aszimmetria között. Az aranymetszés arányait tartalmazó formák sokáig nagy esztétikai értékkel bírtak a nyugati kultúrákban, és máig alkalmazzák számos területen (például tipográfiában vagy fényképészetben). Az ókori pithagoreánusok (Pithagorasz és követői), akik szerint a valóság matematikai alapokon nyugszik, az aranymetszésben a létezés egy alap törvényét vélték felfedezni.

Aranymetszési arányok találhatók számos ókori épületeken, középkori és reneszánsz képzőművészeti alkotásokon, de ez az arány felismerhető például az emberi testen vagy csigák mészvázán is." Ugyanezt a szabályszerüséget a  matematikusok is próbálják  megfogni több módon, aminek legismertebb verziója a Fibonacci számok néven ismert sorozat:
"A sorozatot először 1150-ben írta le két indiai matematikus, Gopala és Hemacsa ndra, akik a szanszkrit költészet elméleti kérdéseit vizsgálva ütköztek egy összegre bontási problémába (hányféleképpen lehet rövid és hosszú szótagokkal kitölteni egy adott időtartamot, ha egy hosszú szótag két rövidnek felel meg?). Nyugaton tőlük függetlenül találta meg 1202-ben Fibonacci, aki Liber Abaci (Könyv az abakuszról) című művében egy képzeletbeli nyúlcsalád növekedését adta fel gyakorlófeladatként: hány pár nyúl lesz n hónap múlva, ha feltételezzük, hogy az első hónapban csak egyetlen újszülött nyúl-pár van; az újszülött nyúl-párok két hónap alatt válnak termékennyé; minden termékeny nyúl-pár minden hónapban egy újabb párt szül; és a nyulak örökké élnek? Kepler 1611-es könyvében, a The Six-Cornered Snowflake-ben újra felfedezte, és különféle természeti jelenségekkel hozta kapcsolatba."

Az első néhány Fibonacci szám: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584, 4181, 6765, 10946, 17711, 28657, 46368, 75025, 121393, 196418, 317811, 514229, 832040, 1346269, 2178309, 3524578, 5702887, 9227465, 14930352...


Forrás: wikipédia
839 2 0 Tech Izé
Ez nem a foci világbajnokság, ez a foci világtalanbajnokság. :D (na jó, ez elég szar volt, valljuk be). A lényeg, hogy ezt is 4 évente rendezik. Csak azt nem értem, miért nem éjszaka, tök sötétben. Akkor állítólag olcsó a focipálya bérlet. ;)
3783 1 2 Izé
bandee1219: Ilyet játszanak magyarok is, a labda csörög, de a kaput én sem tudom, honnan tudják merre van.
kisduck: honnét tudják hogy hol van a kapu?
"Szédületes" showműsor :D
5799 1 9 Izé
bandee1219: Hát, az biztos, hogy rossz helyen volt, mert a másikoldalon visszamegy a sorba a lány és nyilvá [...]
Kuly: Seeeegééényeeek! :-) Ebben annyi meló lehet hogy nem igaz. Legalábbis ahhoz túl sok, hogy így [...]
Ash Qwery: Egyetértek. Miért, kinek, mi okból kifolyólag helyezkedett ilyen remek módom? MIndenki ment a h [...]
Mind a 9 komment
Azt hiszem a kép magáért beszél, ha mégsem, akkor:  ime az első mobiltelefonra optimalizált teleoptika.
DSLR felhasználóként nem fűznék  semmit a dologhoz, viszont kiváncsi volnék azon felhasználók véleményére, akik fotózásra is használják mobiljukat, hogy mennyire látják  értelmét ennek?
731 0 1 Tech Izé
bandee1219: Hát nemnagyon. Eleve, a telefon csak szükségmegoldás lehet (pl. egy boltban vagy és mms-ben elk [...]
Ha nemtod, akkor ez majd válaszol. ;)
17856 20 120 Izé
nessza98: szia
ladyann: a: Szia! :) Várom a kérdéseidet! q: baszoood a: Már mondtam, hogy nem. q: baszoood a: Áh! Felej [...]
Máln@: a: Szia! :) Várom a kérdéseidet! q: Akkor most szeret? a: Azt hiszem, igen. q: JAhj.......NE MÁ [...]
Mind a 120 komment
Volt itt már 5 kerekű bicikli (?), akarom mondani pentacikli... ;)
3997 1 5 Izé
bandee1219: Hát, ez nem volt túl meggyőző, ha nem lett volna ez a kis hatásszünet, még elhiszem, de így. [...]
AtiBoa: hat ... szerencsem volt :P
dacka: kipróóbánám XD
Mind a 5 komment
Hajlékony aksi.
1321 0 2 Tech Izé
rezlavor: finnek.
Sza Sza: hm.....JAPÓK IGAZ??????????x)
VIdeókiegészítés a minap említett berlini akváriumhoz.



Képek a flickren
801 1 0 Tech Izé
"Nagyobb akksival és egyéb hasznos kellékekkel kezdhetik az évet az EeeFelhasználók."
390 0 0 Tech Izé
Bámulatos akrobaták
4219 0 5 Game Izé
Clipse: nekem be se hozza :)
Oláh Dóra: Ti meddig jutottatok el? én a 3.-ig! Utána meg már meguntam
Szamooca: köcci:)
Mind a 5 komment
The Happiest Monster
Egy szerencsés lány története, akit meglátogat egy szörny és megváltozik az egész élete! ;)
6312 8 20 Izé
Wertical: Kicsit morbid ugyan, de jó...bár mongyuk ha én találkoznék 1 ilyen cuccal akkor nem hiszem, hog [...]
bandee1219: Már a Gyűrűk urában is elhangzott a nagy igazság: "Ha az ellenséget szolgálná, csinosabb len [...]
bergenye: nekem is ilyesmi jutott az eszembe
Mind a 20 komment
25 méter magas, 1 millió liter sós vízet és 2500 darab halat foglal magába. Ez a berlini Radisson hotel akváriuma.
1059 0 2 Tech Izé
Sza Sza: kb...........De ne féj,ha beledobnának téged közéjük,biztos sokallanál még 2000-et is....... [...]
BlackHawk: csak 2500 hal?:XD
Jeff Dunham és Achmed karácsonyi akciója. :)
9819 14 28 Izé
Purple: :)
bungle: Cseréltem a linket a feliratosra.
bandee1219: Aha! Felirattal érthetőbb.
Mind a 28 komment
Ha találtál valami klassz pornó oldalt és a regisztráláshoz az e-mail címedre van szükség, akkor javaslom, hogy ezt használd. E-mail cím pár percre...
793 1 1 Tech Izé
Srobi: Ez is jo.. :D
Akár a teljes ház hanggal való ellátására kifejlesztett eszközkupac, háttértárolóval, kontroller egységekkel, hangfalakkal.
873 2 1 Tech Izé
bungle: Hehe, ez jó... Kb. másfél éve csináltam a magyar forgalmazó oldalát: http://www.hangcenter.hu [...]
Ki mer erre ráülni egyáltalán...?

(húú, mit fogok én attól kapni, aki napokkal ezelőtt egy másik linkkel már beküldte ezt :D - bungle)
3123 2 20 Izé
bandee1219: Bocs, félre értettem valamit Oo, amúgy nekem a könyv megvan, ha kell valakinek. (845 KB, jpg)
Purple: nem hiszed el? ittvan http://blogocska.myip.hu/cimkek/k%C3%B6nyvaj%C3%A1nl%C3%B3/
bandee1219: Persze! Akárcsak bort vagy akármilyen piját, sőt, úgy hallottam hamarosan bármit. ;)
Mind a 20 komment
120 centi tömény erőszak

(Nem akartam eleinte felrakni, hogy egy újabb anyázásnak nézzünk elébe, de annyian bekülditek, hogy ha nem rakom fel, akkor is anyázás lenne... :) - bungle)
30431 20 695 Izé
bungle: http://tinyurl.com/mupjgf5
konserv: hmm. láttam már a tv-ben, interneten, meséltek is róla ismerőseim... nemértem hogyha tudják a [...]
Fuzol9: Ez egy kis köcsög ge¤i. Ezt ki kéne nyírni a f¤szba.
Mind a 695 komment
A képen látható  nanozsinórok segítségével a Stanford professzorai kifejlesztettek egy megolast ami akár a jelenleginél tízszer nagyobb élettartamot biztosít a lithium-ion elemeknek.
495 1 0 Tech Izé
Nem éppen aktuális, de hasznos. 
412 1 2 Tech Izé
Sza Sza: jah.......baromi hasznos....................................................................x)
Maccoyi: Aktuális ez............... Annak aki éppen a Kanári szigetekre készül :D
"A tájékozottabb felhasználók számára nem lehet túl meglepő a gyártó ezen lépése, ha az OCZ és a Corsair forgalmazhat tápokat, akkor miért pont a Super Talent maradna ki a mókából."
649 1 0 Tech Izé
Kis kacsa fürdik, fekete... akarom mondani nagy kacsa! :)

(Anyjához készül Lengyelországba???)
5532 6 10 Izé
bandee1219: Dehogynem! Kacsának pont jó! XD
Zsolt86: Én is akaroookk ilyeett :P
!_SuMi_!: hát ezt kiteszem hátteremnek!!!nagyon kira kép!!!!
Mind a 10 komment
Akim Camara, egy fiatal tehetség
5745 2 22 Izé
bandee1219: Nem is 1-2.
bandee1219: Ügyes, ügyes, csak kicsi a keze és én csak azt hallom, hogy iszonyat hamis, a tempóra és ilyes [...]
Ritli: Hát én se nagyon mosolyognék ha ekkora tömeg bámulna rám. :P
Mind a 22 komment
Régebbi postok...