REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 The Human Abstract - Digital Veil
536 0 0 Zene Izé
Csúcshatás (Limitless)

Egy újabb példa arra, hogy a világ manapság a geekeknek áll. Tehát ha van a környezetetekben egy még fel nem fedezett zseni, bánjatok vele jól, mert egyszer mocskosul gazdag lesz.

Ez a film arról szól, hogy egy csodapirula segítségével bárki lehet egy szuper zseni. A gyógyszer mellékhatása viszont elég kellemetlen. Ugyanis ha kiürül a szervezetből, akkor halált okoz.

Nagyszerű szereposztással, pörgős fordulatos történet, melyet elég könnyen el lehet szúrni. Azokat a történeteket, melyeket egy zseni mesél el, általában átlagos emberek írják, ezáltal könnyen kerülhet a történetbe némi logikai bukfenc.

A film Alan Glynn regénye alapján készült. Reméljük Alan egy géniusz.
2138 0 0 Film Izé
Fracture Design - Children of the Sun

(kellemes, lazulós d'n'b)
798 2 0 Zene Izé
Rusko - Everyday (Netsky Remix)
1231 2 2 Zene Izé
Oneill90: csengöhang :D :P
yoman3d: Azta ez mekkora zene, nem is tudom eddig hogy elhettem ez a szam nelkul... :D
Na csináltam egy újabb dnb-t, ez kicsit lightosabb mint az előzők, és ez már szám szerint a negyedik trekkem, szerintem egész jó lett. 
456 0 1 Zene Izé
baromka: jóféle ! végre valami normális+pörgős
Punish Yourself - CNN War

Elég egyedi stílusuk van, nehéz őket kategorizálni, a stílusukat "Fluo Cyber Punk"-ként írják le, bármi is legyen az :D
383 1 0 Zene Izé
Slow Train Soul - Naturally

Első post-om. Ideális zene bármikorra. Electro/soul.
469 0 0 Zene Izé
Ahogy látom, mostanában egyre többen töltik fel ide saját zenéjüket. Nekem is van 5 és fél "albumom", az utolsó felet szeretném megmutatni. Az évek alatt született 15 perces szám, befejezetlen és ötletszintű félperces is. Ez inkább zenei napló, de főleg ennél az utolsó albumnál megpróbáltam populárisabbra venni az irányt, sokak szerint jól tettem. Masterelés terén még kihívásokkal küzdök (basszust ajánlott feljebb tolni), de az utóbbi időben ez is javulni látszik. Jó hallgatást és örülök a véleményeknek!

resystance :: 1 - Nemérdekel (Light On)

resystance :: 2. seek [unfinished] (Light On)

resystance :: 3. Falloff (Light On)

resystance :: 4. Nofill (Light On)

resystance :: 5. Be O.K. (Light On)

resystance :: 6. Romantically Rampage (Light On)

resystance :: 7. Sweet (Light On)
564 0 2 Zene Izé
shine on: Köszi. Persze, ingyenes. Az összes valamirevaló számom fent van a youtube csatornámon: http://w [...]
JoinR: Nagyon király! Valahonnan letölthető (ingyenes?) esetleg a többi anyag?
A mászóka tudott egy jobb trükköt... ;)

Egy hasonló baleset.
10354 1 13 Izé
Nusihusi: A postszöveg ütős:D
ismeretlen: Azért kiváncsi vagyok, hogy hány olyan kölyök van, aki fűszívás közben a cartoon networköt [...]
i: Na az ilyeneken már annál inkább. De azon, hogy valaki majdnemhogy a gerincét töri el, és hajs [...]
Mind a 13 komment
Minden éppen levegőben utazó repülőgép pillanatnyi pozicióját
megmutatja, folyamatos online frissítéssel!

Ha ráklikkelsz egy kiválasztott repülőgépre a térképen (vagy műhold háttéren) akkor az piros lesz és a képernyő bal oldalán lehozza a járat összes adatát! Olyan mintha a légiirányitó teremben ülnél, csak éppen nincs rádió kapcsolatod a gépekkel. (Terroristák kedvelhetik ;))
33192 24 23 Izé
Csordog: Elég régóta látogatom ezt az oldalt, bár szerintem androidon hasznosabb az app.
rubigo: már küldöm is a föld-levegő rakétáimat... :)
Mesilla: Upsz, mégse, a Glasgow-Dubai járat eltűnt a térképről ??????????
Mind a 23 komment
"Oké, akkor most próbáljuk meg lendületből."
15021 3 11 Izé
lb7: Ha nem megy ésszel, majd megy ész nélkül...:P
7sleeper: agyon azért nem nyomhatta volna ugye..
ismeretlen: És még odaáll, hogy megfogja a kocsit. Mit gondolt, fél kézzel visszadobja a platóra?
Mind a 11 komment
 Még pár, igazán jó szám tőle:

http://www.youtube.com/watch?v=jPA0kU_6rQ0

http://www.youtube.com/watch?v=PK9HgzdfdiQ

http://www.youtube.com/watch?v=XUa8eqTc6gs

http://www.youtube.com/watch?v=Y4b4QmftIUY
521 0 0 Zene Izé
Bankrupt: Cinderella

Fogós poppunk sláger a Ramones legjobb magyar követőitől.
703 0 0 Zene Izé
Counterstrike & Forbidden Society - Extreme
431 0 0 Zene Izé
Bakó Krisztián fotói
937 1 1 Art Izé
dohi: Ennek a srácnak mondták már hogy szarok a képei. Nem akarok trolkodni, de ezek gázok. A fotós [...]
Saját készítésű lassított felvételes videóm, hétköznapi elemekkel.
931 0 0 Art Izé
Makoto and MC Conrad - Golden Girl
512 0 0 Zene Izé
Kano - Upside (Bar 9 Remix)
696 0 0 Zene Izé
Bare - Bad Habit (feat. Messinian)

I've got a baaaad habit

 
1112 0 0 Zene Izé
Az Interfacelift oldalán rengeteg igényes, jó minőségű háttérképet találhatsz. Amennyiben te is fényképezel, töltsd fel sajátod, vagy ha van kedved, akkor csak regisztrálj és szavazz a felkerülésre váró képek közül azokra, amiket szívesen látnál az oprendszered háttereként. Jó nézelődést!
1078 1 0 Art Izé
Ellie Goulding - Lights (Bassnectar Remix)
614 0 2 Zene Izé
Beni0503: még jó hogy jó én küldtem :P
yvaine: Ez jo! :)
State of Mind feat. Thomas Oliver - Parasomnia

Az új-zélandi State of Mind duó 2004-ben robbant be a köztudatba, azóta is a legjobbak között tartják számon őket. Első nagy slágereikkel, mint például a Sunking és a Real McCoy gyorsan közkedveltek lettek: megfordultak a Friction vezette Shogun Audio-nál, a Teebee irányította Subtitles-nél, Doc Scott 31 Records kiadójánál, a Bad Company kiadványain, és még hosszasan sorolhatnánk.
575 0 0 Zene Izé
Bad Religion - Only Rain

(nem hiszem el, hogy még nem került ki)
660 0 1 Zene Izé
IMPERIENTE: mert szar!
Barbie-kinézet szindróma
1383 0 5 Pink Izé
zeiksz: Lehet attól félnék jobban, hogy megismerem :) :) :)~
Grimmgirl: nemtudom!!! egy ütvefúró segítségével megtudhatod!
1boszi: Milyen lehet a "vakolat" alatt...
Mind a 5 komment
Add adód 1%-át a hazai erdők és lakóik védelmére! Segítsd a hiúzokat, mert bajban vannak!
Adószám: 18226814-2-42
2963 1 21 Izé
izébigyó: Néhányan már tigrisnek nézik őket. ;) http://www.origo.hu/itthon/20110518-tigris-vagy-hiuz-kosz [...]
.::JunKieEQ::.: Érdemelne valami oklevelet, vagy kitűzőt... legyen mivel büszkélkednie... Egyébként se volna [...]
Purple: megütötte a szintet :DDD
Mind a 21 komment
Phat közr. Barbárfivérek, Kool Kasko - Mit lehet tenni?
584 0 0 Zene Izé
 Irie Life - DIALEKTUS FREESTYLE BATTLE SONG
467 0 0 Zene Izé
Finn metál banda, '89-ben alakultak. Kezdetben death metalt nyomtak, aztán amikor énekes poszton tagcsere történt (Ville Laihiala érkezett) 1996-ban, akkor kezdtek dallamos gót metált játszani. Nagyon jó melankólikus zenét játszottak, 2005-ben bomlott fel a banda.

honlap  

wiki
1190 0 0 Zene Izé
Tapolsky & X - Bass - Без Тебя
396 0 2 Zene Izé
.Thimi.: Az biztos ; ))
Steve19+: Fent van már! :D De akkor is fav!
Skrillex - Ruffneck Bass
418 0 1 Zene Izé
MStipee: Miaz, mindenki rácuppant Skrillex-re amióta a Robotrock bulikon is nyomják orrbaszájba? :D
Budapesti favágók

"De hát ez tök nyilvánvaló volt." :D
12405 0 32 Izé
Decosa: we-he-he-heeeee.... "Hííí b***meg!" hehe
Nusihusi: Az elején azt hittem, hogy az ablakot töri be:)))
Winston: :D Heh tegnap az aktívban is ezzel foglalkoztak. Megkérdeztek egy profi favágó cég vezetőjét [...]
Mind a 32 komment
Szerencsés baleset.
10902 3 30 Izé
Hamblo: Azt nem tudom, hogy KRESZ szerint kinek volt igaza, de azt igen, hogy a baleset az a motoros hibája [...]
NSZ: Lehet , hogy a kamion azért megy be szemből a kútra , mert pl jobb oldalon van a lefejtőcsonk( [...]
büntető: Elkerülhető lett volna ha jobban figyel. De van amikor az előre gondolkodás nem elég. Sajnos re [...]
Mind a 30 komment
The American Dream

Egy jópofa és elgondolkodtató animációs kisfilm Amerikáról és a világról

Első rész HD-ben

Második rész HD-ben
1301 0 0 Film Izé
Egy 76 éves kínai retusáló mester munkái
9549 3 0 Art Izé
Egy 76 éves kínai retusáló mester munkái
10266 1 8 Izé
Nusihusi: Nagyon szép munka:)
mandyedi: Egyébként nem csak számítógépen lehet retusálni (bár ezzel szerintem nem mondok újat :) ). [...]
Rosta: Nem meglepő hiszem 60 éves 16 éve volt... akkor a photoshop az kicsivel tudott többet mint a mos [...]
Mind a 8 komment
Duracell kutyus. :D
7156 0 16 Izé
brier: basszus nem arról kéne itt most írni, hogy milyen édes ahogy látni szeretné a babát? :))) jé [...]
bungle: Mi van??? Én teszek ki egyet, találd ki ki lesz az. :D
Füves: Ő csak egyet tesz ki nem mint egyesek :)
Mind a 16 komment
A csajok utálják a facebookos ismerőseiket?
1040 0 0 Pink Izé
Spermabank automata... ;)
9211 1 17 Izé
Kuly: Miközben leszedik az ejakulátumot, valamivel el kell ütni az időt, hogy a donor ne unatkozzon. N [...]
Tóth József: Kamat(y)ostól? :)))
cila: Hogy minek az a sok gomb? Gondolj csak bele: nincs két egyforma magasságu donor, tehát beállít [...]
Mind a 17 komment
Melyik hajszín illik hozzád?
1423 0 0 Pink Izé
Micsoda bátor rendőri intézkedés!

Egy másik, a napokban történt eset.
12055 1 29 Izé
Szunyog: Hullahegyek, fenegyerek lesz az :)
n!ne: na, lazításképpen itt van nektek a hullagyerek fenegyerek c. filmből egy 'csajos' rész :D jó s [...]
csaty: Több ilyen zsaru kéne Gyöngyöspatára is........
Mind a 29 komment
Régebbi postok...