REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Magyarország legszabadszájúbb műsorvezetője mindenkiből kiszedi legféltettebb titkait."
Ő Provo Kati, aki most Anettkából szedi ki a titkait. Itt pedig Krisztina Ventura (???) a vendége. Felettébb érdekfeszítő műsor...
6759 1 22 Izé
nyehőce: Én egyébként azt hittem, világbajnok testépítő nők így néznek ki: http://www.ize.hu/commen [...]
nyehőce: Kedves Katalin, Ön szerint mitől provokatív a műsora? :)
s06205660052: mert tisztellek.követelek és szeretlek:-) katalin
Mind a 22 komment
Beneath The Massacre - Our Common Graves

A kanada gazdagon burjánzó death metal színteréről érkező, montreali illetőségű Beneath The Massacre méltán érdemli ki magának az egyik legsúlyosabb és legtechnikásabb zenekar címét.
354 0 0 Zene Izé
Lámpák jól!
1156 1 0 Tech Izé
Iiro Rantala New Trio - Shit Catapult
Nos ez egy érdekes felállás, nekem nagyon tetszett.

Iiro Rantala - Zongora / Marzi Nyman - Gitár / Felix Zenger - Beatbox
371 0 0 Zene Izé
Olimpiai bajnok a Magyar vízilabda válogatott!!! :)

éremátadás

képek
469 0 2 Sport Izé
koocos: Grat, de nagyon! szép volt!
Maccoyi: Hatalmas grat a fiúknak! Ez az érmet nagyon vártam tőlük. ;) És amit nem szabad elfelejteni, h [...]
A Seabob egy érdekes vízijármű, amivel akár  20 km/h-val is haladhatunk és nem csak a víz felszínén, hanem a víz alatt is, így búvárkodásra is kiválóan használható.

Promo videó
1036 0 0 Tech Izé
Eric B. & Rakim - I know you got soul [Acen remix]

Kicsit régi, de hátha van, aki nem ismeri. :)

Sokaknak ebből a videóból ismerős.

Eredeti verzió 1987-ből - valljuk be, ráfért már egy remix. ;)

Acen Razvi a 90-es évek elején prodecor volt (főleg rave és breakbeat) a Production House Records -nál.

Acen - Close your eyes (1992)

 
551 1 0 Zene Izé
Metallica - The Day That Never Comes

Röviden és tömören: a Metallica elérhetővé tett egy új dalt a szeptember 12.-én megjelenő új nagylemezéről, a fokozott érdeklődéssel várt Death Magnetic-ről.
451 1 1 Zene Izé
M.agnus: Ismét kicsit alternatívabb hangvétel a Metallica-tól ezen egy dal alapján. Felfedezhetőek már [...]
A Pekingi olimpián aranyérmes lett a Kovács, Janics női kajakkettes 500 méteren. :)

képek
442 0 1 Sport Izé
Balázs: poci meg kivan :P
Red Alert 3 - Érkezik a Premier Edition
1121 1 0 Tech Izé
Szerintem az Aerosmith egyik legjobban sikerült száma. Érdemes meghallgatni! : )
516 2 0 Zene Izé
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3235 0 24 Film Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
deyso: még a poszter fotójának erejéig se voltak képesek egy igazi glock pisztolyt szerezni hanem vmi [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
Mind a 24 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3221 1 23 Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
screty: Nem tudom ki az az Uwe Boll , de ahogy elnéztem a trailerben azt a motorcsónakos hiper ugratást.. [...]
Mind a 23 komment
Rise Against - Re-Education (Through Labor)

Október 7-én jön az új album, az Appeal to Reason, itt a ráhangoló zene, amit kiadtak, és már turnékon is játszották!!! Ismét valami jó van készülőben. ;)

Pár infó érdeklődőknek: WikiPedia ; Official site ; MySpace régi és új nagyon jó számokkal.
409 0 0 Zene Izé
Fedor Emelianenko  "érzelemmentes" összecsapásainak válogatása.
679 0 0 Sport Izé
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
3872 1 8 Art Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
4060 5 8 Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
A Pandemic Studios műhelyében készülő Batman-adaptációról is érkezett pár érdekes infó!
771 0 0 Tech Izé
Érdekes lóverseny futam, természetesen Japánból. :D
4373 5 7 Izé
winkytct: lekene mar fekudjek 3:32 AM - 4:32AM helyi ido szerint ...
Csolt: A námbör fór mekkorát borult már. xD
kKNd: Nem hát, nem látod hogy lovak? :V Amúgy még mindig ezt nézem el jobban, mint ahogy az igazi lov [...]
Mind a 7 komment
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
573 1 0 Zene Izé
A Replay Studios készülő második világháborús lopakodós akciójátékát egy valós hősnő, Violette Szabo története ihlette. Róla mintázva alkották meg Violette Summer, a gyönyörű és egyben halálos titkosügynök alakját, aki mélyen az ellenséges vonalak mögött, minden külső segítségtől elvágva igyekszik mindent elkövetni annak érdekében, hogy a nácik elbukjanak.

Velvet Assassin előzetes.
1124 0 1 Tech Izé
sztewe: WoooW. Micsoda ötlet! habár szerencsétlen lányt kivégezték, de meg kell emlékezni róla! http [...]
Fekvőtámasz variációk.
755 0 1 Sport Izé
spiritmonger: hát amikor jártam még tornázni, akkor volt egy edzéstársam, aki fél kézzel csklón nyomta a [...]
Nah, itt egy kis hard techno :-)

Tiga & Zyntherius - Sunglasses At Night (Damoks vs. Morison Remix)

Az eredeti volt már itt
1273 0 1 Zene Izé
winkytct: Sunglasses at night - koszi h feltetted reggen hallotam es tetszett ... de teljesen megfeledkeztem [...]
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenb erg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1280 0 21 Film Izé
Balázs: nekem tetszett nagyon:)
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
Mind a 21 komment
Cseh Lacink  csodálatos 2. helye a 200 méteres pillangóúszásban.
509 0 3 Sport Izé
Jozef7: jaja az kicsit gáz :S
Niccoyi: szép volt Laci! :) Egyébként milyen durva, hogy lekamerázták a TV-t! :)
Jozef7: na ez szép volt!! Nem sokom múlt az első hely!
Avenged Sevenfold - Afterlife

A gitárszóló a vége felé nem gyenge, érdemes megfülelni!

Hivatalos honlap
Wikipédia, ha esetleg valaki nem ismerné őket. :)
542 0 3 Zene Izé
karmigran: Avenged Sevenfold & Good Charlotte - The river (Y) http://www.youtube.com/watch?v=xIn9AbrTNDI
karmigran: Afterlife live in Long beach (Y) http://www.youtube.com/watch?v=mRGeYU7jChs
karmigran: [frissítés] a honlapjukon már nem az a videó a default.. pár napja még az volt ;)
Marbelois asztal.
Érdemes megnézni a holland ontwerpduo (Nathan Wierink és Tineke Beunders) többi munkáját is.
4301 1 15 Art Izé
Lili: Hát izé. Nagyon tetszik, meg nagyon jól néz ki, de mivel éjszaka lenne csak időm játszani vel [...]
Kolbi: Amúgy a "dúrva" rövid u-val írandó:)
Kolbi: ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL!!!!! 3/4 1 kor írtam és hibáztam :( Máshova is írtam, de ott ut [...]
Mind a 15 komment
Marbelois asztal.
Érdemes megnézni a holland ontwerpduo (Nathan Wierink és Tineke Beunders) többi munkáját is.
4432 8 15 Izé
Lili: Hát izé. Nagyon tetszik, meg nagyon jól néz ki, de mivel éjszaka lenne csak időm játszani vel [...]
Kolbi: Amúgy a "dúrva" rövid u-val írandó:)
Kolbi: ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL!!!!! 3/4 1 kor írtam és hibáztam :( Máshova is írtam, de ott ut [...]
Mind a 15 komment
Értem én hogy gőzmozdony, de mi hajcsa?
4733 4 14 Izé
ibor90: valóságban is van sok helikopter ami tud fejjel lefelé repülni, de ezek a kis izék teljesen irr [...]
mekszamnojz: http://downloads.hobbico.com/misc/xfc/2008-xfc-heli-known-maneuvers-rev1.pdf
Jozef7: lehet el lehet fordítani közben a lapátokat de én se nagyon értem
Mind a 14 komment
Top 10 MP3 lejátszó
1332 0 0 Tech Izé
Egerszegi Krisztina 1996-os Atlantai aranya

itt az 1992-es Barcelonai, itt pedig az 1988-as Szöuli győzelme
495 0 1 Sport Izé
spiritmonger: érdemes megnézni a wikipédiáját, nagyon durva :O
Bocs emberek...tényleg...XD

3+2- Kombiné

(u.i.: mulatós rock??! nem értem ezt a műfajt...)
1158 2 3 Zene Izé
Ganja Master: Purple: maaaaajd... : D spider: képzelem mennyire jól esett, amúgy nm...: D
spider86: te komolyan megakadályoztad volna h Mester úr örömet szerezzen másoknak? :D... hát ez a hozzá [...]
Purple: bazki... de csak azért, mert jó napom van :DDD legközelebb lakodalmas blackmetált küldjetek!! : [...]
A pár éve elhunyt Richard Pryor szereplése a Sesame Streetben. Szerintetek mennyit szívott a felvétel előtt? ;)
Itt meg érzelmeket mutat be. :D
5634 3 15 Izé
Olyveria: *ina :D :D :D
pepeti: Áá Vaklárma c. film. :DD "Mondja ki az első dolgot ami eszébe jut!" Ki emlékszik még?:D
|-=O=-|: Totál kész van, mekkora arc!! :D Arthur jutott róla eszembe: http://www.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Mind a 15 komment
Na ezért nem érdemes focimeccsen a kapu mögötti lelátóra ülni, ha nincs védőháló. ;)
608 0 1 Sport Izé
Niccoyi: huu de fájhatott szegénynek. Látszott, hogy abszolut nem látta, hogy felé repül a labda.
Az első mókás és érdekes válogatás a Pekingi olimpiáról. :)
16321 3 20 Izé
Purple: hát igen, én is erre gondoltam. hogy köze nincs egy sportoló sikeréhez. mármint teljesítmény [...]
mekszamnojz: hát nézd, ha sportolóként nem ér el sikereket így legalább még médiasztárként jól megél [...]
Purple: fúúúj ez de szar lehetett. bár sztem ez nem valami nagy dicsőség :)
Mind a 20 komment
Szokatlan gázmaszkok
3391 1 9 Izé
eol: Á ne ruszki gázmaszkban szaladj, hanem Mickey egeresben. Nézd meg akkor milyen kellemes is lesz : [...]
Laci: Csinálhatnak akármilyen gázmaszkot, sz@rt sem érnek. Felveszed, lélegzel, élsz. De! Honnan tud [...]
Purple: én ezektől félek....
Mind a 9 komment
A Brutalgamer magazin szerkesztője érdekes, ámbár talán jogos felvetésekre alapozza azon elképzelését, miszerint a Rockstar új projektje a Max Payne 3 lesz.
784 0 0 Tech Izé
 Milli Vanilli - Girl You Know It's True

Azért ez örök zene marad! Érdemes odafigyelni a táncra és az öltözékre! :)
342 1 0 Zene Izé
Az első mókás és érdekes válogatás a Pekingi olimpiáról. :)
15445 0 8 Sport Izé
Maccoyi: És ezt is leszedték. :(
bungle: Én meg akkor kirakom Izére. :)
Maccoyi: Módosítottam is. :) Köszi. :)
Mind a 8 komment
Régebbi postok...