REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Christopher Michel egész túlvilági fotókat készít

Mondjuk messze is ment értük, mert az Antarktiszon lőtte őket.
2073 0 0 Izé
A fürge ujjak másfél perce :)
1646 0 0 Izé
A Burger King megmutatta az embereknek, milyen világ lenne, ha náluk is alkalmaznák a net egyenlőséget eltörlő törvényt
3229 0 0 Izé
Elindult a Mol közösségi autómegosztó szolgáltatása a Limo
1933 0 0 Autó Izé
Mennyire unatkozik az az ember, aki ceruzát farag egy ceruzába?
1552 0 0 Izé
Japánban kifejlesztetek egy gondolatolvasó gépet, ami azért elég para

A Science Mag-ban részletesebben is olvashattok a kísérletről.
2490 0 0 Izé
A luxus tank új kiadása valami eszméletlenül menő lett
2080 0 0 Izé
Hallottál már a szigetről, aminek a lakói még ma is a kőkorszakban élnek?

A legdurvább, hogy úgy nagyjából 50 km-re vannak a civilizációtól.
4193 0 2 Izé
bungle: "- A population of 40? I'm terrified to think of how inbred they are. - Around as much as Alabama [...]
akicker: Azon azért csodálkozok, hogy nem indultak még arra önjelölt kalózok portyázni. Na meg azon, h [...]
Felkerült a Kickstarterre egy ötlet, amivel megmentenék a mosókapszulát evő hülyéket
1369 0 0 Izé
A lengyelek tavaly okosan hasznosították a rengeteg havat

2500 négyzetméternyi labirintust csináltak belőle. Reméljük idén is összejön.
1312 0 0 Izé
Igen menő lesz a tunéziai Forma 1-es pálya

Még a látványterv gagyi grafikáját is hajlandóak vagyunk nekik megbocsájtani.
1359 0 0 Izé
Tudod hogy tehetsz még drágábbá három Porschét?

Pakold tele őket aranyrudakkal!
1966 0 0 Izé
Candide Thovex-nak nem gond, ha nincs hó

Ő ott síel és akkor, amikor akar.
1468 0 0 Izé
Kamionos sapi, ami felébreszt, ha elalszol

Ez mondjuk úgy hiánypótló termékizé, hogy egyáltalán nem vagyunk vele szarkasztikusak.
1445 0 2 Izé
Csádi: https://www.ebay.com/272991450828
mue: nem azt kéne inkább néznie, hogy becsukódik-e a szemed?
Trükkfelvételek valós időben

Most már tényleg nem tudom, mit hihetnénk el.
2874 0 5 Izé
Csádi: http://www.onsetfacilities.com/on-set-facilities/real-time-compositing-and-vfx/
Samu.: Manapsag újra inkább a valós dekor a menő, de keress rá mondjuk bármelyik időjárásjelentés [...]
Csádi: Ebből mit használnak a híradóban a zöld háttéren kívül? Ott van valami 3D-ben?
Mind a 5 komment
Első ízben rendeznek Magyarországon blokklánc-versenyt
1175 0 0 Tech Izé
Tenyérizzasztás télen az Alpokban

Valamiért ez is pont 200 méter magasban.
526 0 0 Izé
Üvegház az Antarktiszon

Az EDEN ISS lényege, hogy olyan növénytermésztési körülményeket szimuláljanak, amikkel a Marson fognak találkozni.
1731 0 1 Izé
Dmckayals: És ezzel is a Bálnából tartják a kapcsolatot? :D
Lehet először fal nélkül kellett volna driftelgetni
3690 0 2 Izé
Dmckayals: A légzsák ebben az esetben nem fog kinyílni, mert a hozzá tartozó szenzor az autó elejében va [...]
sepetike: A legrosszabb kombó, amikor a hülyeség szorgalommal párosul. A végére azért megcsinálja, de [...]
Ez a 200 méteres palánkra dobás tuti nem trükkfelvétel
2446 0 2 Izé
sapkabarna: Nem feltétlenül. Inkább egy reklámfilm: a sportszergyártó fizette az útjukat, a felszerelést [...]
kerdojel: kamu
Mit csinálunk ma uram? Drogtesztet! Remek, és milyen drogokat tesztelünk?
3041 0 0 Izé
Ennél csúnyább BMW-t még nem láttam

Még A Fiat Multipla és a Project Redspace is szépnek tűnik mellette.
1487 0 3 Izé
nkmedve: Ez így már mindent megmagyaráz :)
velo: eredetileg az olasz ISO tervezte és gyártotta a kocsit és árulta a saját márkaneve alatt, től [...]
nkmedve: Tervezett a BMW rondaságokat régebben: BMW 600: https://www.flickr.com/photos/23231235@N04/shares [...]
Meditálj a KFC-vel!

Vagy csak simán élvezd ezt a fura drogos tripet, amit a gyorskajálda az új reklámjának szánt.
660 0 0 Izé
Egy ilyen kemény kaja biztos megfekszi az ember gyomrát
2469 0 0 Izé
Meglepetés c. KicsiZsu Film betétdala

KicsiZsu feat. Zsolt - Meglepetés (2017)
577 0 0 Zene Izé
Budapest természetközeli részei után azt is megnézhetjük, hogy maga a város milyen szép télen madárnézetből
1018 0 0 Izé
Szavazz te is, hogy Budapest legyen a legjobb európai úti cél!
1163 0 1 Izé
sepetike: Noormális? Budapest? Uticél? Hát már eleve ott vagy. Szavazz Bohinj-regióra, ami azért sokkal [...]
Ilyen csodák születnek, ha egy festő kezébe fényképezőgépet adnak

Cuma Çevik munkái.
1691 0 0 Izé
Avant Gang - Kibaszott Gang

A felhőrepp egy elég új műfaj, de már Szegeden is vannak képviselői, akik elég jók is.
590 0 0 Zene Izé
Egy mini atomreaktorral termelnék az áramot a Marson
1522 0 4 Izé
hawkeye: Ez most vicc? Mert annak igen rossz. Talán próbáld meg újra, nappal, akkor világosabban látod [...]
Demente: Fasza! Élet még nincs... Hogy mivel tudjuk elpusztítani, az már van! Tán napelemre nem vót pé [...]
DarthSith: Ember...tudod te máris hány nukleáris energiával működő/működött eszközünk van/volt más [...]
Mind a 4 komment
Nem csak az utakon, vizen is tudnak az emberek hülyén közlekedni
3014 0 1 Izé
hawkeye: A hajó vezetőjének nyilván béemvé/merdzsó/audija van, és hozzászokott, hogy mindenki eltaka [...]
Dear Dictator

Michael Caine ezúttal egy kegyetlen diktátort alakít, aki egy amerikai külvárosba kényszerül bújkálni, ahol megtanít egy tinilányt arra, hogyan kell forradalmat indítani a gimi gonosz csajai ellen.
1415 0 0 Film Izé
Szóval így készülnek azok a tökéletes gömb sövények

A harmadik perc után indítják be.
2829 0 0 Izé
Jöhet 4 percnyi tenyérizzasztó hegygerinces motorozás?
1873 0 1 Izé
mue: a gopro torzít annyira, hogy fentről ennyivel magasabbnak néz ki a gerinc? lentről nézve majdne [...]
A Bandcampen végighallgathatod Tom Hardy régi genszterreppjének egy egész albumját
1115 0 0 Zene Izé
A slow mo guys ezúttal azt mutatja meg, hogy mi történik a tv-vel szuperlassításban
4841 0 2 Izé
Traveller_x: Legalább hűek maradnak a névhez. :D Különben is, gyorsan akarsz lassított felvételt nézni? [...]
Demente: Jajj!! Útálom őket! Annyit pofáznak kín kivárni. Híradósnak jók lennének.
Egy nő fogságban

Jelenleg ma Magyarországon 20-22 ezerre tehető a rabszolgák száma. Ez a dokumentumfilm egy ilyen nőről szól.
1292 0 0 Izé
Tessék kapaszkodni!

A parancsnok ma úgy döntött driftelünk az anyahajóval.
4870 0 0 Izé
Használd ki a telet!

Hűtsd a kocsid tetején a piádat! Mondjuk ezen az orosz településen az is elég, ha fél perce kirakod az ajtó elé.
1171 0 0 Izé
Szén-dioxidból állítottak elő műanyagot
1277 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...