REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Állatira jól festett kövek...
6208 3 4 Izé
Schabee: ezek qrva jók
Tündérke: Gratula az ötlethez..nagyon eredeti!Tök ügyi volt bárki csinálta is.
Balázs: télleg faja az első a legjobb :))
Mind a 4 komment
Nem tudom mi ez, de vagy fél óráig tök jól el voltam vele... :)
5937 1 6 Art Izé
bungle: http://www.zefrank.com/byokal/kal2.html
tian: én is elvoltam vele egy darabig
Luflee: Szerintem is jópofa :) én is egy félóráig el izéltem :) Kár hogy nem lehet elmenteni :|
Mind a 6 komment
Nem tudom mi ez, de vagy fél óráig tök jól el voltam vele... :)
6025 6 6 Izé
bungle: http://www.zefrank.com/byokal/kal2.html
tian: én is elvoltam vele egy darabig
Luflee: Szerintem is jópofa :) én is egy félóráig el izéltem :) Kár hogy nem lehet elmenteni :|
Mind a 6 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11275 0 5 Art Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12046 0 5 Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Joseph Holmes Natural Light Photography
5798 0 2 Art Izé
SomloiGaluska: Hmmm...ezek a képek tényleg lenyűgözőek!!! Szuper!
Lumiere: Wow...nagyon szépek...tehetséges bácsi ez a Joey...:)
Joseph Holmes Natural Light Photography
6029 5 2 Izé
SomloiGaluska: Hmmm...ezek a képek tényleg lenyűgözőek!!! Szuper!
Lumiere: Wow...nagyon szépek...tehetséges bácsi ez a Joey...:)
Valami itt elég jól megfagyott...
6859 0 4 Izé
iZeMiZe: Valakinek nagyon nagyon sok szabadideje volt:)
wtf: Persze, az összes képen, mi?
ikanorbad: Valamit itt elég jól oda fotoshoppoltak...
Mind a 4 komment
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Játék a gravitációval (jópofa flash cucc letölthető forrással).
6303 0 0 Art Izé
Játék a gravitációval (jópofa flash cucc letölthető forrással).
6416 4 0 Izé
Flickr Combat
Két kép közül neked melyik jön be?
20755 4 4 Izé
Connektor: Azért én naphosszat "elnyomkodnám" őket :))
Élien: Na! Azért a nők "nyomkodását" is meg lehet unni 1 idő után. :)
Sthro: eleinte érdekes, de nem látom értelmét.
Mind a 4 komment
Scarlett Johansson, Beyoncé és David Beckham a Disney új kampányában. Gyönyörű fotók.
8620 1 0 Art Izé
Scarlett Johansson, Beyoncé és David Beckham a Disney új kampányában. Gyönyörű fotók.
8198 2 0 Izé
Egy jó céllövő + egy jófajta puska = no comment
7773 4 0 Izé
Anya jól rázza! Parádé!!!!
12575 5 5 Izé
Mage_ster: Tényleg ügyes a mami, de hogy a halálba lehet ezt zenének nevezni?
ReAm1: Ugy látszik rossz tablettát vett be reggel....
Tims: Ez állati!!!! Egyszerűen szóhoz sem jutok!
Mind a 5 komment
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8709 3 24 Izé
Su: viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan. egyébként nem normális [...]
Su: mondott itt olyant valaki, hogy ez hosszúszőrű? hülyegyerek
Mr. Cellophane: Aki ezt kitalálta annak kéne a f*szát satubafogni és adni neki kalapáccsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
San Jose 1975-ben és 2006-ban.
3255 1 20 Art Izé
Luflee: ok. Nem veszem magamra :)
Su: én úgy gondolom, hogy amit írtál az inkább alátámasztja a mondandómat, mint ellentmond neki. [...]
Luflee: Eleve ha gyerekeim lesznek, biztos hogy kiköltözöm valami Budapest melletti kisebb településre, [...]
Mind a 20 komment
San Jose 1975-ben és 2006-ban.
3305 3 20 Izé
Luflee: ok. Nem veszem magamra :)
Su: én úgy gondolom, hogy amit írtál az inkább alátámasztja a mondandómat, mint ellentmond neki. [...]
Luflee: Eleve ha gyerekeim lesznek, biztos hogy kiköltözöm valami Budapest melletti kisebb településre, [...]
Mind a 20 komment
Izélj ágyban jól. ;)
3019 0 13 Izé
Su: nem rossz. jó lenne tudni mennyien vásárloják. ha sokan, el kellene kezdeni gyártani:)
Su: igen, csak te vagy ilyen ufo:)
bungle: Mondjuk árat nem tudom néztétek-e... az a hülye, aki 3695 $-t fizet egy ilyenért. :)
Mind a 13 komment
Agent Portál - elég kiterjedt tudományos oldal a jövő technológiájáért...
2727 0 0 Izé
Kicsit a jövő monitorja?
6574 0 9 Izé
FZoli: Ez atán nagyon jó. :D Kell nekem. :D
Élien: Pár éve én is ezt kérdeztem szinte az összes kütyümre ,aztán most meg tök természetes.
bungle: Lőcs, ez nem ugyanaz, amit tavaly júniusban felraktam? http://www.ize.hu/comments.php?post_id=48
Mind a 9 komment
Nem semmi, miket lehet találni jól a mocsárban...
17376 1 11 Izé
Mimis: Mi Január elején találtunk építkezésnél alapásás közben 6db gránátot. :)) Szoba helyett [...]
gergelyatya: zsákmányolt orosz T34/76 F, amit átfestettek német színekre. gyakran előfordult az ilyesmi
oberst: Először nem is akartam hinni a szememnek. Tényleg t34-es német toronnyal... Ezt hogy a rákba ba [...]
Mind a 11 komment
Állatok harcai - rengeteg videó és egyik jobb, mint a másik
17714 6 14 Izé
oneda: Nekem mindegyik elindult, bár jobb lett volna ha pár nem. A model vs. snake, cheetah vs. jornalist [...]
Balázs: a tigris versus lion hol van az oldalon????
Balázs: na van ami bejön király:))jó oldal kösssz!!!!!!
Mind a 14 komment
Nézd végig és véleményezd :P
I - a (elvileg a kép de ide is belinkelem)
I - b
II - a
II - b
Remélem jól szórakoztatok. :-)
1619 0 1 Izé
Élien: Innen ered a faszfej, a faszkalap kifejezés ? Beteges !
Jóbarátok :)

Tanja Askani fotói
4253 3 6 Izé
Balázs: király csak kevés
szellike: Nagyon siräly! Köszike!
dddd: Nagyon drágák, egyem a szívüket!
Mind a 6 komment
Ki nyer ma? ;)
A jobb sarokban Ben Cook, az sms írás gyorsasági bajnoka.
A bal sarokban egy, a Nuance Mobile Dictation beszédfelismerést használó ember.
Kérem tétjeiket megtenni (mielőtt végignézik a videót)! :)
7050 0 26 Izé
Valaki: Hát én a gyorsíró pait szivesebben hasznosítanám, nem tudom, hogy pl. a buszon mennyire tudja [...]
Su: én inkább annak örülnék, ha értelmesebb fejlesztéseket kellene kifizetnem.
bungle: Kicsit takarítottam a kommentek között. :) És hamarosan csak regisztrációval lehet kommentáln [...]
Mind a 26 komment
Kattyingass oszt összejön néha egy jópofa pofa...
11117 11 7 Izé
bandee1219: Hát ez qrvajó! :)
Lilu__cica: Hogy lehet elmenteni?
Lilu__cica: NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!
Mind a 7 komment
Jóga mesterek
11444 6 6 Izé
hammer: Én már láttam ilyen képekkel díszített naptárat is
Geri: Hyperes a hapi nem?
bandyka: +g
Mind a 6 komment
"Jobb későn, mint soha" rovat ;)
Boldog Karajcsont!
6264 2 3 Izé
szellike: csülkösbableves+sör! Malzeit!!!
mtzolee: Egs... beléd is!:)
Élien: Viszont kihányom!
Csinájjá magadnak kólát jól...
3383 0 0 Izé
Macskák jól... " Stuff on my cat"
3448 0 2 Izé
mtzolee: Ez mondjuk akkor lenne mégjobb poén, ha olyan lenne mint a Harry Potterben a bagolyposta, felpakol [...]
xchriss: A legújabb macskabőrből készült tolltartó kollekció.
john and john
8579 7 5 Izé
Krisz: http://johnandjohn.freeblog.hu állat:))
cö: festményei is nagyon állatok d!o bácsinak
adam96: állat gecc!
Mind a 5 komment
Ezek se találtak jobb helyet a bringázáshoz? :)
8187 4 22 Izé
biharos: Ez kérem, ha nem tudnátok EFD, azaz Eventual Fall Down, és kész. Amúgy győnyőrűűűű a táj [...]
Thomas: mit akartok ti, tudtok ti egykerekezni? aki megtalálja a bringának az egynesúlyát, az bárhova f [...]
benyo: csak 1x kell eldőlniük.:)
Mind a 22 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9017 0 19 Art Izé
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Su: amíg felháborít, addig tényleg jók. ha tetszeni kezdenek, akkor van baj velük
Mind a 19 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9303 1 20 Izé
NoGoodNick: Yeah, it leans pretty heavily towards the U.S. Right Wing with plenty of pictures of Bush, the war [...]
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Mind a 20 komment
Jók a fogaid, Laci! ;)
5800 1 2 Izé
Luflee: Colgate herbal a hódok ajánlásával?
Élien: A végén azt vártam,hogy a protkójával fetöri a diót.
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9526 3 2 Game Izé
Szamooca: wazz...korán van még ehhez :)...AM MEGIN AZ Aquick! SZÍVATOTT MEG........quick!dON'T PRESS THE RE [...]
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9029 4 1 Izé
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Dobáljál kést szeretett celebjeidbe jól!
17808 2 5 Game Izé
pokoljaro: Királyos a cucc! Bush és Blair füle még pontot és sztem:)
Predátor: Ez fasza! Én azt a kéti holmszt vagy ki a tökömet spéciztem ki magamnak, mert az a nő egy kala [...]
Pocok_28: A sok köcsögöt rögtön fejbe dobtam!!! :)
Mind a 5 komment
Régebbi postok...