REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cseh László Európa-csúccsal második lett a 400 m-es vegyesúszás döntőjében a 4:03.84-es világcsúccsal győztes amerikai Michael Phelps mögött a pekingi olimpián. És ezzel megszerezte a Magyar olimpiai csapat első érmét. :)
336 0 9 Sport Izé
Maccoyi: :D
csicsilla: http://www.nupi.hu/WEBSET_PICTURES/189/uszas3.jpg mindent visz...:D na nem is ezért imádom!:P
csicsilla: kabbejó kabbe!akkor is bejövős méghozzá jól:P és lehet béna ez a kép róla de az a vállizo [...]
Mind a 9 komment
Hajlékony szenzorok, élethű kiborgszemek
(elég érdekes de külföldi linket nem találtam róla mivel nincs semmi típus vagy stb, döntsétek el hogy bekerül-e)
[beteszem... de csak Neked és csak most bééjbii ;DDD - Crap ;* ]
2785 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: 2× is megköszönted? dejóóó! ;] gyere már vmikor msnelni KelleMeSeN jó lenne már beszélni [...]
rivaul: Rohadt gép kihagy :D Szal köszönetem :P
rivaul: Köszönöetem csak neked s csak most :)))))))) ;)
A Pekingi olimpia első napjának történései.
227 0 0 Sport Izé
Az athéni vízilbda döntő.

Reméljük idén is lesz ilyen.
350 0 0 Sport Izé
Ha kajabálok erősebb vagyok(:
528 0 0 Sport Izé
Ultra Nate - Free (Muzzaik Remix)

A Muzzaik Productions (Danny-L és Sulliven) 2002-ben alakult.
Pályafutásuk alatt számos sikert értek el itthon és külföldön egyaránt.
2007 - első szerzői album: Between the Beats
2008 - Átvehették "A legjobb Magyar DJ Producer" díjat
Szintén ez évben kaptak egy felkérést Roger Sanchez-től, így június 30.-án az ibizai Pacha-ban zenéltek...
546 0 0 Zene Izé
A Map of Olympic Medals
797 1 0 Sport Izé
Fő, hogy az értékek biztonságban legyenek...
5383 2 17 Izé
kszaten: szerintem meg ezért tartja az uri emberünk aszt a ribancot vigyázzon a lényegre nehogy leponnyan [...]
Don Quijote: Van hát a sörrel.....
Winston: XD lol hát ti hülyék vagytok!
Mind a 17 komment
Új Szupercsapat (A-team) sorozat érkezik jövőre Bruce Willis-szel és Ice Cube-bal.
6275 1 21 Film Izé
Balázs: királysáááág
gvereb1: ha egészestés film lessz, akkkor sorry a téves infóért.
Erunder: A film készítői is biztos ezzel hozták össze a cuccot :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id [...]
Mind a 21 komment
Új Szupercsapat (A-team) sorozat érkezik jövőre Bruce Willis-szel és Ice Cube-al
6446 2 22 Izé
bungle: Kocka T. :DDD http://www.chunkclothing.com/media/team%20blocks-%20marl_1.jpg http://www.chunkclothi [...]
Balázs: királysáááág
gvereb1: ha egészestés film lessz, akkkor sorry a téves infóért.
Mind a 22 komment
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
967 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Ezt csak poénból küldöm... :)  Félelmetes, hogy a mai tinik erre partyznak!

Jakarta - One Desire
718 0 2 Zene Izé
Muttley: hat nekem ez semmi fele szempontbol sem jon be ...
bagoly007: Maga a szám nem rossz, de a klip az nagyon szar!
Stranded II

(alapból nem teszünk közzé letölthető játékokat, csak flash cuccokat, de most az egyszer kegyes, és nagylelkű leszek - errtu)
3582 2 27 Game Izé
geree: ha vki elakad valamiben csak szóljon, segítek:)
krumpliszörny: D:D:D:D:DD: teljesen készen van ez a játék!!! :D:D:DD:D: végig is vittem. Amikor kiderült h spa [...]
loglunka: oks megvan
Mind a 27 komment
Bushido - Schmetterling

Bushido (születési nevén Anis Mohamed Youssef Ferchichi, 1978 szeptember 28-án Bonn-ban, Németország-ban), egy német rapper akinek a stílusára erősen hatással volt az arab kultúra és a gangsta rap.
513 1 0 Zene Izé
Topmodelz-Have You Ever Been Mellow

China in Your Hand

Érdekes stílusuk van, de nekem bejön. :)
455 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem rossz... :)
Érdekes házak, épületek Tokió utcáin
6021 0 5 Art Izé
Dawe: ezekben már laknék,nem azért mert nagyok hanem egyediek, ilyen biztos nincs másnak.... nekem ha [...]
AVIREX: 3.oldal bal felső képen lehet látni,hogy az úton is a hieroglifák fel vannak festve, mint ittho [...]
kKNd: Szerintem jók és ötletesek. Van 1-2 kivétel, ami csúnya, viszont pl.: a képen lévő háznál [...]
Mind a 5 komment
Érdekes házak, épületek Tokió utcáin
6252 3 5 Izé
Dawe: ezekben már laknék,nem azért mert nagyok hanem egyediek, ilyen biztos nincs másnak.... nekem ha [...]
AVIREX: 3.oldal bal felső képen lehet látni,hogy az úton is a hieroglifák fel vannak festve, mint ittho [...]
kKNd: Szerintem jók és ötletesek. Van 1-2 kivétel, ami csúnya, viszont pl.: a képen lévő háznál [...]
Mind a 5 komment
Cake Wrecks - when professional cakes go horribly, hilariously wrong.

A 2 girls 1 cup tortát és a goatse tortát nem találtam rajta. :D
6167 2 29 Izé
Luflee: O_o
Luflee: nekem ez tetszik a legjobban: http://bp3.blogger.com/_wGr8njEWjtI/SI_IX1ULrqI/AAAAAAAAAMU/YfViSfdg8V [...]
Erunder: Akkor gondolom ki lehetett a minta :D
Mind a 29 komment
Dell Studio Hybrid - Újabb mini pc
Belevetette magát a Dell is a minigépek világába, név szerint a Studio Hybriddel, amit úgy emlegetnek, mint a cég első lépését egy környezetbarát PC megalkotása felé, amelyet laptop-alkatrészekből állítanak össze a minél kisebb méret és fogyasztás érdekében.

Konkrét számokat említve ez annyit tesz, hogy míg egy torony 300 wattos tápot igényel, addig a Hybrid 65 alatt marad, és 80%-al kisebb még egy mini toronynál is. Állítják továbbá azt is, hogy az új rendszerük "le fogja hagyni a Mac mini-t is", mivel opcionálisan választható lesz hozzá Blu-ray meghajtó (hajrá, HD), HDMI-kimenet, TV-tuner és 8-az-1-ben kártyaleolvasó is.

Már a sokrétű lehetőségekből is látható, hogy a személyre szabhatóság ezúttal különös hangsúlyt kapott, és ez nem csak a belbecsben, de a külcsínben is megnyilvánul, mivel egyrészt számos színben, másrést pedig a láthatólag egyre divatosabb bambusz-borítással is kapható - a gépet pedig tetszés szerint tárolhatjuk fekvő pozícióban éppúgy, ahogy a hozzá tartozó speciális állványon, állítva is.

Technikai téren sincs ok a panaszra, mivel azon túl, hogy $499 még nem is olyan vészes ár érte, a céljának (házimozi-gép) tökéletesen megfelel, (a cég állítása szerint legalábbis) az elsődleges otthoni számítógép szerepét is be tudja tölteni a maga 1,73GHz-es, kétmagos Pentium processzorával, 2GB memóriájával és 160GB-os merevlemezével, valamint Vista oprendszerével. Lesznek azonban csúcskategóriás modellek is, amelyek már 2,6GHz-es Core 2 Duo-val, 4GB RAM-mal és 320GB hellyel büszkélkedhetnek majd, valamint a korábban már említett Blu-ray opción kívül még 802.11n-es WiFi-vel és Bluetooth-al is - plusz, szintén opcionálisan, egy RF-alapú vezeték nélküli billentyűzettel, amennyiben a szoba másik végéből is szeretnénk használni.

Magától a cégtől már kapható, egyéb csatornákon keresztül majd csak ősztől várható.

(Szerző: Gabriel)
815 1 0 Tech Izé
Érdekes fák, amelyeket művészi alkotásként neveltek fel sok türelemmel és odafigyeléssel.
8478 9 12 Izé
Vikoo: szegény fák
fbazsa: jogos:D
Purple: 8-as komment :D
Mind a 12 komment
Érdekes kis parkolóház...
4058 0 3 Art Izé
EVOkaa: de nem rossz ötlet sztem!
Zserigta: Hát azé fasza lehet autóval, azt hiszed neki mész a betűnek XD.
mephistto: ezek is csak fényképen jók valóságban nem ilyennek hatnak :D
Érdekes kis parkolóház...
4501 7 4 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102597
EVOkaa: de nem rossz ötlet sztem!
Zserigta: Hát azé fasza lehet autóval, azt hiszed neki mész a betűnek XD.
Mind a 4 komment
Ez a New World Disorder 4-ben található a jelenet.

Honlapjuk: http://www.nwdfilms.com/new/
536 1 3 Sport Izé
geree: adnék,ha még meglennének...
koocos: Ha adnál kölcsön, akkor én is lesném :D
geree: végre valaki rajtam kívül is néz NWD-t:D
Hosszas herce-hurca után végül a Cryptic Studios vállalta magára a Star Trek Online fejlesztését, mely a jelenlegi állás szerint nemcsak PC-re érkezik.
608 0 0 Tech Izé
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)

Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
449 0 0 Zene Izé
B.J. Blazkowicz, az amerikai hadsereg titkos ügynöke ismét a világ megmentésére siet, különben a Náci Birodalom okkultista erőinek köszönhetően végleg eltiporja a világ nagyhatalmait. Itt a Wolfenstein előzetese!
886 2 1 Tech Izé
MonTom: Apám de boldog lenne ha ezt megélte volna.
Alan Boston  éppen most tudja meg, hogy az aktuális játékban már nem nyereheti meg a fődíjat. :D
489 0 0 Sport Izé
Érdemes megnéni !

Szerintem sokan ismeritek a "főszereplőjét" :)

B-boy Junior
554 0 0 Zene Izé
A 10 legkülönösebb szálloda
6197 1 2 Art Izé
mephistto: igazából mindegyik egy élmény :) még a havas is tök feelinges lehet :D
Skatopia: a Hydropalace nevű szallodában mondjuk szívesen el lennék én is komoly lehet
A 10 legkülönösebb szálloda
6492 3 2 Izé
mephistto: igazából mindegyik egy élmény :) még a havas is tök feelinges lehet :D
Skatopia: a Hydropalace nevű szallodában mondjuk szívesen el lennék én is komoly lehet
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
562 0 0 Zene Izé
Denevérház 80$-ért.
A legjobb szúnyogírtó (egy denevér kb. 600 szúnyogot kap el és eszik meg egy óra alatt!)
1192 0 2 Tech Izé
Jozef7: Azta!! Ha tényleg annyi szúnyogot megesznak akkor kell vagy 100!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ DE JÓ [...]
Purple: na kell egy ilyen :) fecskék fölé jól nézne ki :D
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
2913 0 6 Art Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
3066 0 6 Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Érkezik a GTA IV PC-re?
643 1 6 Tech Izé
Jozef7: De ehez már nagyon jó gép kell!
Cromex: Manapság nem olyan drága egy jó gépet összeállítani.
dXter: én azt hallottam, hogy október ;) addig lehet beruházni 2GB RAMra, 512es videókártyára és 20k [...]
Mind a 6 komment
X-Raye

(úgy emlékszem már láttam ezt itt. kerestem, de nem találtam. ha tényleg volt és valaki megtalálta jelezze. - errtu)
1664 1 7 Game Izé
Rthlss22: menjetek máá:D
Purple: én meg jól visszapontoztam és most több, mint az alap :DDDD
Errtu: köszönjük. látjuk :)
Mind a 7 komment
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

Kérdések a főoldalon!

Tesztünk pedig itt olvasható!
910 0 3 Game Izé
Szamooca: hehe :))) gondolom a levelük miatt is,nem?;]
Errtu: jaja :) de ide se véletlenül került. oka van... (legyen elég ennyi)
Szamooca: eszt mán láttuk amót:)
Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."

Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?
2772 3 55 Izé
Schabee: marhaság szerintem
Purple: én meg nem szoktam se csetelni, se máshol kommunikálni, max msn-en, de ott többségében eleve s [...]
Mammut: Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok. Minden nap órákat ülök a gép előtt, chatelek, de [...]
Mind a 55 komment
Ronnie Coleman féle "Light weight" lábedzés!
És itt a guggolás.   
2178 0 43 Sport Izé
fari.tro: A genetika legfeljebb annyiban játszik szerepet hogy hova nőnek az izmok!(Széchenyi-díjas orvost [...]
rivaul: Nincs köze a genetikához??? Mit nézel cseh 2-őt??? Hány ekkora embert látsz s szerinted miért [...]
fari.tro: ez a "body.builder.hu" úgy nézem leragadt az általános iskolai szinten.ahogy nézem nincs az izo [...]
Mind a 43 komment
Ez a videó ARRRRR de bizarrrr! :)
7983 2 14 Izé
Schabee: és ezt előre megmondták h kell a ló nevét kiejteni?
cirab: Ezek után nézzétek meg a "RRRrrrr!" című filmet. MEGHALTOK
Ágii: Annyira hülye neveket tudnak adni a telivéreknek..."Megneállj","Rohanj!", "Should I Stay", "Nemul [...]
Mind a 14 komment
Régebbi postok...