REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ne értem miért kell nekünk a drága orosz gáz, amikor Észak-Korea is tudná nekünk szállítani a kellő mennyiséget! :)
5915 2 7 Izé
kishawer: :)))
Re-Peet: szerintem logikus ez a találmány.. az ülésébe van egy cső beépítve, és ha a kis sárga nagy [...]
gurbli: Löksz neki egy csikket és tuti átlépi a hangsebességet!
Mind a 7 komment
Így jár az, aki mindenbe beleüti az orrát. :)
8165 2 1 Izé
papaluige: bukósisak használata kötelező! :DD
Messze még a hajnal, nulla óra húsz,
Felkeltett a gazdám: "Volna egy kis hús."
Jól átvágott persze, a herflijével nyúz,
Kínomban vonyítok, ez egy kutya blues...
4344 3 28 Izé
Nínna: Azért mert ő is egy vizsla csak nem magyar hanem weimari vizsla!!! És sztem ő sokkal szebb mint [...]
steeve84: Nekem van egy golden retriever-em otthon és ő is így vonyít mikor csörög a mobilom. Szerintem [...]
Re-Peet: Verssel amúgy is jobb lett :)
Mind a 28 komment
5 téveszme az anális szexről (18+) - Tippek mindkét fél örömére
2400 0 14 Pink Izé
Re-Peet: Ritkábban láttad, ha nem láttad, jobban hiányzott..amikor ott van.. akkor meg már mindig csak [...]
CrazyLime: Úgy, h amíg nem laktatok 1ütt minden lehetőséget megragadtatok a szexre. Amikor meg már 1ütt [...]
Hada: de most télleg... amikor az exemmel összeköltöztünk nem szexeltünk annyit, mint előtte... hog [...]
Mind a 14 komment
Hajlékony orosz csajok
2209 0 20 Pink Izé
Derill: jo tudom, nem vagy dagatt csak molett :DD:
Hada: ehhe.... de vajon szeretné-e? :P
orsyka_001: ...szíragy.....? (köszi....)
Mind a 20 komment
Sepultura - Nuclear Seven

A Derrick Green korszak legjobb száma szerintem:)
560 0 3 Zene Izé
Errtu: http://www.youtube.com/watch?v=o5S8dolr1yw :)
Purple: nagyon gagyi ez az új youtube.... pedig ami ott nem volt fenn, az nem létezik :D
Szosztar: Már törölték is youtuberol :D
James Brown - Play That Funky Music White Boy

megj.: a videó elég gagyi:)
1974 1 1 Zene Izé
Killex: http://www.youtube.com/watch?v=i7kP35jI7Go pont ide illik...:P
Bad Acid Trip - Funbus
461 1 2 Zene Izé
Metál Varjú: Jól mondod. Ez nagyon kaki!
armedarmy: nézzétek, én télleg szeretem a metal-t a punk-ot és a hardcore-t is. A rock műfajon belül min [...]
John Williams - Anakin vs. Obi-Wan

(Star Wars Episode III Soundtrack)
1615 1 0 Zene Izé
Perpetuum Mobile
6322 0 14 Film Izé
Belkar: pedig az a "meghalós-katonás filmecske" sokkal jobban érthető mint ez és talán még jobb is, b [...]
Mr.T.: Igazán nincs mit :)
adi226: kösz az linket!
Mind a 14 komment
Perpetuum Mobile
6658 10 14 Izé
Belkar: pedig az a "meghalós-katonás filmecske" sokkal jobban érthető mint ez és talán még jobb is, b [...]
Mr.T.: Igazán nincs mit :)
adi226: kösz az linket!
Mind a 14 komment
Sportőrültek. :)
675 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Sjoe küldte: Szöveg: Vicces, rettegő és exchibicionista szurkolók :) URL: http://www.xlsport.hu [...]
Hány éves vagy valójában? Teszteld!
1445 0 7 Pink Izé
CRaPtRaSH: 12nek max :$ ;*
spiritmonger: legalább -5 év. ezek szerint jó esetben is csak 16 évesnek nézek ki? ahétszázát!:@
TinusSs: Nekem is -5 de én inkább többnek szeretnék kinézni, majd 40 évesen jól jön ha fiatalabbnak n [...]
Mind a 7 komment
Szexre bukkant a román ORTT a Magyar népmesékben
13287 9 62 Izé
kicsipiszok: Nemkell románnak lenni ahhoz, hogy szemetszurjon, nemnevezném magam állatvédőnek, de kinzónak [...]
bagszi: Kössünk bele project - Avagy a román ortt mit hagyott ki: 1. A szegény asszony szól az embernek [...]
eol: Amúgy a sok "büdös román"-ozó számára infóként elmondom, hogy nem sokkal ezelőttig a romá [...]
Mind a 62 komment
Fogadj örökbe és nevelj szörnyet! Kicsit gyerekes, de annál mókásabb... ;)
10005 6 14 Izé
Milánkaaa: a Jól bevált control c-control v módszer csodákra képes:D énis ehhez folyamodtam
Pkmici: nem enged @-ot írni,majd mikor le oké-zom,közli,hogy hibás az e-mail-em!
CRaPtRaSH: nehariii
Mind a 14 komment
Force Trainer - az erő veled van? :) Agyhullámokat elemző játék kis jedi palántáknak...

"Ahhoz, hogy Luke Skywalker bőrébe bújhassunk, nem kell más, mint feltenni a headsetet, és erősen koncentrálni. A mini EEG-rendszer a hajas fejbőrre helyezett kis ellenállású elektródákkal regisztrálja az agyi aktivitást. Ha mindent jól csinálunk, a headset jelet küld és a labda a befújt levegő hatására felemelkedik. Az agyhullámokkal irányított játékok lehetnek a jövő nagy slágerei. A Force Trainert létrehozó Uncle Milton Industries cég mellett a Mattel játékipari óriás is fejleszt ilyen elven működő szerkezetet. Ez még jobban próbára teszi majd képességeinket: akadálypályán kell végigvezetni egy golyót a jedi-tanoncoknak."
4665 0 17 Izé
bungle: http://hvg.hu/tudomany/20150912_neurophone_alkalmazas
Ravennë: Beküldő: cila http://en.chessbase.com/post/norway-04-karjakin-lone-winner Szöveg: Jedi ping-pong
bungle: Egyetemista lányok, ázsiai lányok... Azon én is hangosan felröhögtem. :D
Mind a 17 komment
Múlt hét pénteken elég komoly havazás volt Spanyolország középső részén, ennek örömére úgy döntött az Atletico Madrid szurkolótábora, hogy egy kicsit meghógolyózzák az ellenfél kapusát. :)
885 0 0 Sport Izé
Ki Gompa - tibeti buddhista kolostor
5438 0 17 Art Izé
kotta: Győri fősulin, pardon, egyetemen volt egy többhónapos kísérletsorozat a vályoggal. Kipróbál [...]
sahinel: lehet így is mondani, de ezek vályog házak. Manapság akinek van pénze, és esze akkor ugyanúgy [...]
Drevway: TESCO Value Minas Tirith :D
Mind a 17 komment
Ki Gompa - tibeti buddhista kolostor
5668 9 17 Izé
kotta: Győri fősulin, pardon, egyetemen volt egy többhónapos kísérletsorozat a vályoggal. Kipróbál [...]
sahinel: lehet így is mondani, de ezek vályog házak. Manapság akinek van pénze, és esze akkor ugyanúgy [...]
Drevway: TESCO Value Minas Tirith :D
Mind a 17 komment
4 válasz a férfitól - Az örök női kérdésekre
1062 0 10 Pink Izé
csillaghal: valahogy amikor a tartalmas, nem szexről szóló cikkeket linkelem be, akkor furcsa módon 40 katti [...]
Derill: szokásos femina szint:D írj egy cikket amiben 20x szerepel a szex szó hogy elolvassák, de a tart [...]
Mammut: Istenem ez a cikk -.-' Lefárasztott így korán reggel.
Mind a 10 komment
Gregor Schlierenzauer 215,5 méteres ugrása.

 
604 0 0 Sport Izé
Én meg még azt hittem ennyire nem süllyedhet le a játékipar!

"A férfi orrából kilógó zöld gumit meg kell húzni, ekkor kiugrik az agya, az nyer akinek messzebbre repül."
5075 3 7 Izé
Jay Papa: xD
Re-Peet: mert szombatig még sok idő van, és rutinos licitáló nem ilyenkor lövi el a muníciót :D
Jay Papa: Vajon miért nem licitált még rá senki? :D
Mind a 7 komment
BUÉK Oroszországból...
5672 2 5 Izé
noldika: Romania csak ennyit irt az egyik ujsagba..:"Romanianak nem gaz hogy nincs gaz"...aztan ra 3 napra me [...]
ince: Köszönni kell ezt állítólag Kapolyi "áldásos" tevékenységének is, http://hu.wikipedia.org [...]
Bobek: Bocs a nemet kihagytam az előbb a mondatból! Hiába a 3. éjszakámat tolom! Szal NEM rájuk....
Mind a 5 komment
Állandóan elalszol? Ha beszerzel egy ilyen rakétakilövős ébresztőórát, tuti nem fogsz. :D
1943 0 16 Tech Izé
Jozef7: ja értem én xD nagyon xD-s vagyol
CRaPtRaSH: viccesen.
Jozef7: komolyan??????? xD
Mind a 16 komment
Michael Phelps és Warren Sapp úszóversenye. :)
1078 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Én meg azt nézném meg, ahogy Sapp szereli Phelps-t. :D Szerintem Cseh Laci sem hagyná ki. :D
Speedy: Azért megnézné Phelps-et, hogy szerelné Sappot!!:D:D
Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D

Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)
4266 5 16 Izé
Bonyek: Ez kéééész!!! Minden tiszteletem az Övé,akár hogy is hozta létre,én azt hiszem,maradok a li [...]
Maccoyi: Kuba: én meg azt gondolom, hogy te meg kurv@ okos lehetsz. (csak egyelőre nem látszik)
Maccoyi: Ezzel valami nem stimmel.
Mind a 16 komment
Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D

Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)
8737 2 0 Sport Izé
A jó öreg memori blocks. :)

(nekem rémlik, hogy már volt, de rákeresve nem találtam - errtu)
6420 3 6 Game Izé
Chamy: kössz, gyanítottam, h én küldtem be, de nem voltam benne biztos :)
Derill: magyarítottam :D:D
Errtu: Derill írta el, gondoltam meghagyom. derilleztökégéshogynemtudszhelyesenírniikszdé
Mind a 6 komment
"Isten valószínűleg nem létezik. Hagyjátok abba az aggodalmaskodást és élvezzétek az életet." - ez a hirdetés áll több tömegközlekedési eszköz oldalán. A kampány kezdeményezői spanyol ateista közösségek, amelyek a www.busateo.org internetes oldalon elmondták, élénkebbé akarják tenni a társadalmi vitát és erősíteni akarják az emberi intelligenciába vetett bizalmat.
2067 2 41 Izé
nymisi: Ez is igaz. Bocs, kimaradt.
Agytumor: Ez szép volt.
|-=O=-|: Én ezt úgy ismerem, hogy "BKV járaton nincs ateista." ;) Így itthon nem is várhatóak ilyen hir [...]
Mind a 41 komment
Tibeti homokmandala festés

Avalókitésvara Homokmandala Budapesten 2008
A Namgyal Kolostor homokmandalái
Még fotók...

További videók: [1] [2] [3] [4] [5]
3261 0 16 Art Izé
bungle: Worlds Largest Sand Carpet and Intriguing Sand Art http://www.lifeinthefastlane.ca/worlds-largest-sa [...]
kukulkan: Erről a posztról nekem rögtön a Hét év Tibetben-nek az a jelenete ugrott be, mikor a kínai t [...]
EVOkaa: én akkor is sajnálnám:D
Mind a 16 komment
Tibeti homokmandala festés

Avalókitésvara Homokmandala Budapesten 2008
A Namgyal Kolostor homokmandalái
Még fotók...

További videók: [1] [2] [3] [4] [5]
3461 3 16 Izé
bungle: Worlds Largest Sand Carpet and Intriguing Sand Art http://www.lifeinthefastlane.ca/worlds-largest-sa [...]
kukulkan: Erről a posztról nekem rögtön a Hét év Tibetben-nek az a jelenete ugrott be, mikor a kínai t [...]
EVOkaa: én akkor is sajnálnám:D
Mind a 16 komment
Kompresszoros hűtés AMD videokártyákhoz a Thermaltake-töl. A Thermaltake kínálatában már most is vannak olyan kompresszoros hűtéssel ellátott házak, amelyekben az overclocker felhasználók rendszerében elhelyezett processzor hűtését a fent említett megoldás segítségével próbálják hűvösen tartani. A Thermaltake most bejelentette, hogy hamarosan az AMD videokártyáihoz is elérhető lesz a kompresszoros hűtés, így a rendkívül nagy népszerűségnek örvendő Radeon HD 4000-es sorozat tagjait már nem csak levegővel és folyadékkal, hanem akár kompresszorral is lehet hűteni, amennyiben komolyabb tuning elérése a cél.
A Thermaltake szakemberei az Xpressar technológia módosításával kívánják majd megoldani a videokártyák hűtését. A kereskedelmi forgalomban is megjelenő újdonságok a gyártó állítása szerint nagyjából 20 Celsius fokkal hűvösebben tartják majd a grafikus processzort, mint a folyadékhűtés segítségével dolgozó megoldások. A videokártyákhoz készülő Thermaltake Xpressar rendszerben egy kisméretű kompresszor foglal helyet, ami hasonlít a hűtőszekrényekben és légkondicionáló berendezésekben alkalmazott társaihoz, de jóval kisebb azoknál. A mérnökök úgy alkotják meg a rendszert, hogy az egy kompakt megoldás legyen, ami mindössze a számítógépház meghajtó bővítőhelyeinek egy részét foglalja el.
A Thermaltake vezetője szerint a kisméretű, DC inverterrel ellátott kompresszor nem az átlagfelhasználókat, hanem a fanatikus overclockereket célozza majd meg. A rendszerben intelligens IC vezérlés lesz jelen, amely segít minimálisra csökkenteni a hőmérsékletkülönbségből adódó kondenzáció, azaz páralecsapódás mértékét. Az észrevételek alapján az Xpressar rendszerek már eddig is népszerűek voltak a fent említett felhasználói körökben, a vállalat az újdonságtól azt reméli, hogy optimális hűtést biztosít majd a Radeon HD 4000-es sorozatú kártyák számára, valamint világszerte felkelti majd a tuninggal foglalkozó felhasználók érdeklődését.
1098 0 0 Tech Izé
Stílusos karmobil a Phenomtól Érdekes új mobil-karórával, név szerint a SpecialOPS-szal állt elő a Phenom, amelynek a praktikussága helyenként megkérdőjelezhető ugyan, viszont megjelenésre valóban csinos darabot formáltak belőle (bár hozzá kell tegyük, hogy az LG bejelentett óratelefonja azért szebbnek hat).

Hálózathoz nem kötött, így gond nélkül használható gyakorlatilag bárhol a maga háromsávos GSM-jével; rendelkezik - természetesen - webkamerával is (1,3 megapixel), bár hogy ezt videokonferenciára is lehet-e használni, az kérdéses, lévén erről nem ejtenek szót, de "normál" fényképezés céljából mindenképp rendelkezésre áll, ezt kiemelik.
Nem hiányozhat belőle persze a mikrofon (ergo megy headset nélkül is), valamint az MP3/MP4-lejátszás sem. Mindezeket a funkciókat tárhely tekintetében tetszés szerinti Micro SD kártyákkal támogathatjuk meg (alapból 256MB-osat adnak hozzá). Bluetooth 2.0 is adott, üzemidő tekintetében pedig 120 óra készenléti, és két óra beszédidőt ígérnek.
A praktikusság tehát leginkább csak a számbillentyűk és az érintőképernyő mérete miatt válik kétségessé. Előbbihez valóban nem ártanak a viszonylag karcsú ujjak, utóbbihoz pedig egyenesen ceruza szükségeltetik (amit értelemszerűen szintén adnak hozzá).

 

 

Köszönöm a posztot pocikám, nédda milyen rendivagyok ki is teszem ;*
1261 1 6 Tech Izé
Gábor-79: Ja, és a 120 óra elég komoly csúsztatás, a legjobb körülmények között sem tudtam 72 órán [...]
Gábor-79: Én már rendelkezem egy ilyennel, meg kell mondjam kellemes meglepetésként ért hogy ennyi pénz [...]
Paapi: Nekem kéne... persze csak az a kivitele amiből kihagyják a mobil részt... irtó hülyén néz ki [...]
Mind a 6 komment
A Spíler (Rocknrolla) című új Guy Ritcie film egyik betétdala a The Clash -től.
1948 1 1 Zene Izé
Erunder: Uhh ha jól emlékszem a filmben amikor ez a zene megy elég kemény jelenet van. Nem mellesleg az a [...]
Paris Hilton mellei összenőttek. Orvosi műhiba!
1528 0 5 Pink Izé
eváj: Én most is csipem a hülye miliomos mocskos kurváját ^^
Re-Peet: Flex-szel szétvágni... és kész :)
TinusSs: Miért egész életében dugdossa a melleit és ne vehessen fel kivágott felsőt?!...Szerintem azt [...]
Mind a 5 komment
Miért imádja a nő az orális szexet? (+18)
1621 0 58 Pink Izé
CrazyLime: XD
Derill: napfény után?
CrazyLime: Sztem arra gondolt, h épp utána fotózták!
Mind a 58 komment
Crystal Castles - Untrust Us

Wiki
561 0 0 Zene Izé
Killer Whale
2667 2 2 Game Izé
buti Panni: 2.pályátn mit kell csinálni azzal az izével?
Shay: Szörnyen unalmas! Legalábbis nekem
4 orgazmushozó tipp, kizárólag nőknek! - +18!!!
1057 0 0 Pink Izé
Igaz, már nem dakarnak hívják, de izgalmas, kemény és egy évig készül rá az ember!

Itt találsz ell.pontról ell.pontra időeredményeket ..stb.

és hajrá magyarok!

 
750 1 18 Sport Izé
papaluige: http://www.youtube.com/watch?v=xjxjgaXmhPU&list=TLD4yuxIzhJ_uy-NtxnRrGXlxSottIYpLI
Maccoyi: Lendületből, ahogy kell. :D
papaluige: már a rajtceremónia sem egyszerű! :)) http://www.youtube.com/watch?v=HYiqJ7ZciHE
Mind a 18 komment
Régebbi postok...