REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A nevetés a legjobb orvosság... és különben is, annyi éves vagy, ahánynak érzed magad. 

(Több közhely hirtelen nem jutott eszembe :D de ez a videó megnevettetős fajta a javából :))
2665 0 1 Izé
Dmckayals: Ez a videó nem jöhetett volna létre, ha nincs a Corega! ;)
Látjátok, nem kell ahhoz jóképű, sármos úriembernek lenni, hogy fiatal, csinos, szép szőke ;) lányokat megkapjon az ember. Elég egy seggrészeg, erősen kopaszodó, (dzsud)lóarcú negyvenes majom (rajongóitól meg a barinőjétől én kérek elnézést a nevében), hogy instant mandulavizsgálatot eszközöljön szegény ártatlan ;) hölgyön... 

„Zimány nem bizonyult nehéz prédának, mert kettesben távoztak a helyről egy közösen rendelt taxi felé. Az est további részét csak találgathatjuk, mindenesetre úgy tűnik, Zimány már levonta a megfelelő következtetéseket, és csütörtök reggel lecserélte Facebook-borítóképét egy pálmafákkal övezett, Hollywood felé vezető sugárútról készült fotóra.” (Velvet)
4364 0 34 Izé
norbertvincze: :D
bungle: http://trendblog.pcworld.hu/hugh-jackman-budapesti-kepe-szulte-a-legnagyobb-trollt.html "Be careful [...]
Findzs: mindig csodálkozom ezeken a "celebeken" mikor csinálják a hülyeségeiket, gondolom magamban enn [...]
Mind a 34 komment
Akkumulátor feltöltés fél perc alatt

A StoreDot fejlesztését a Microsoft „Think Next” rendezvényén mutatták be. A töltő egy úgynevezett Nanodots technológiát használ, amely bio-organikus szemcsékből áll, így kiváló energiatároló képességekkel bír. Jelenlegi prototípusa nem túl előnyös, de a vállalat azon dolgozik, hogy akkorára csökkentse méretét, ami akár a telefonon belül is elhelyezhetővé teszi azt.

Angol cikk
3355 1 2 Izé
Tooni: Csala Zsuzsával láttam anno egy komédiát, egy mütyür a kezében, mondja: a szovjet technológi [...]
.::JunKieEQ::.: Ez az 5 éve bemutatott nano-karboncsöves technológia ? Csak szokás szerint a cikkíró nem néze [...]
Börtön az ilyen munkahely

Már tavaly december óta nem is termelt az a 322 ezer négyzetméteres gödi Samsung-üzem, a magyarországi Samsung SDI egyetlen gyára, ami a keddi hírek szerint végfelszámolás alá került. A gyár története sokat elmond arról, hogy milyen ma az elektronikai iparban dolgozni. És arról is, hogy milyen eredményekhez vezet az újraiparosítás.
6013 0 9 Izé
Stickhorse: A nagy meglepődést én sem értem. A gyári meló ilyen. Itthon legalábbis biztos. Lehetne ez job [...]
FatSnakeFoot: Jaaa igen, meg a kis Pocak eleresztett pár kósza bélgalambot.:)
AVIREX: Az nem bűz volt, hanem az eszenziszt érezted :D http://heri.uw.hu/bifidusz.htm
Mind a 9 komment
Gitárjáték egy kis nehezítéssel :)
1938 1 2 Izé
bungle: Pussy magnet. :)
Tooni: Macska vagy karrier. A kettő együtt nem megy :D
Világító zuhany
1840 0 3 Izé
I. C. Wiener: Másnak is eszébe jutott ez? :) http://1.bp.blogspot.com/_6D5okSRt1Ig/Ss8JzuG5QZI/AAAAAAAAAPM/AWE0i [...]
Ravennë: A "4D"-s olvasáshoz vezető út első lépcsőfoka. :P
PabY: Az mondjuk nem baj ha fürdés közben látom hogy hol a szappan na de olvasás közben miért legye [...]
60 év tisztálkodás nélkül
6117 1 12 Izé
közlegény: amit ócska dezodorokkal konzerválnak.
blackmumus: Nálunk meg vannak olyan népcsoportok akik életük első percétől kezdve gyakorolják ezt a tisz [...]
Szancso: Nálunk meg egyfolytában kimosakodnak a politikusok, mégis mocskosabbak mint ez a bácsi.
Mind a 12 komment
Gitárbalesetek
4912 0 1 Izé
Csolt: Ilyen ez a rock szakma.
Az ősi „random tánc” egy 3 éves kínai kisfiú előadásában. Bámulatos, vicces, de kicsit ijesztő is.
4911 0 7 Izé
DemJan: https://www.youtube.com/watch?v=pzmI3vAIhbE
lilaflexninja: Köszi! pont ezen gondolkodtam, hogy ismerős a zene, de mi lehet.
thisisreal: Nem is gondoltam volna, hogy ennyire fejlett a kínai robotgyártás! :)
Mind a 7 komment
Macskák reakciója bűvésztrükkökre... nem ítélem el őket, nagyjából én is hasonló érdeklődést tudnék mutatni. ;)
3606 2 3 Izé
lilaflexninja: Azt mondja, mindenki tudja, hogy a kutyák szeretik a varázslatot! Tényleg? én eddig nem tudtam. [...]
POC: Inkább idióták. :D
RT/TURBO: Jó fejek a gazdik.
Egyszer és mindenkorra eldől szakszerű tudományos vizsgálatban, melyik a jobb fegyver:

Az AK-47 vagy az M16?
6920 3 12 Izé
wookie: Úgy van mint az autóknál, licensz alapján több helyen is gyártják.
mol.attila1000@gmail.com: 4:25-nél..mi a vattafack van??.Mi az, hogy china????
lackópetykó1: Ja, tudniillik nincs olyan technikai probléma amit egy jó adag ragszalaggal ne lehetne orvosolni. [...]
Mind a 12 komment
Egy érdekes írás az idei választásról, eléggé egyértelmű véleményt formálva az egyes pártokról.
5086 0 40 Izé
hawkeye: Viszont a szavazók viselkedése is megér egy misét. Páran, láthatólag 90 fölött, mentáli [...]
hawkeye: Nem panaszképpen mondtam! Addig is gyönyörködhettem egy igazi nő szépségében.... ;)
tjunior: Most őszintén pont ez működne normálisan? Én még nem voltam, majd ebéd után szavazok.
Mind a 40 komment
Alaszka fölött lebeg majd a világ „legmagasabb” szélkereke

Az Altaeros Energies szélkereke Fairbankstől délre kerül majd felbocsátásra, és a tervek szerint olcsó energiát fog szolgáltatni a civilizációtól távol elhelyezkedő közösség számára.

Angol cikk
2235 1 2 Izé
I. C. Wiener: Egész jó ötlet így elsőre! Pláne, hogy a széljárás nagy magasságban kiegyensúlyozottabb ( [...]
lilaflexninja: Én ezt jó ötletnek tartom, amennyire meg tudom ítélni. Főleg nehezen elérhető, vagy katasztr [...]
Split Screen IRL
2300 0 0 Izé
Biztos, hogy az elektromos autóé a jövő?! Avagy Christian Von Koenigsegg „légből” kapott ötlete... :) (Teljesen optimalizált rendszer esetén akár 20000-es fordulatszám, 30%-kal kevesebb fogyasztás, 30%-kal több nyomaték és lóerő, és egyéb nyalánkságok...)
Angol tudás és a belső égésű motor alapfokú szerkezeti ismerete ajánlott... :)
4795 2 19 Izé
Tooni: Na ez már kellett!
I. C. Wiener: A robbanómotor csak egy ütemet megy (legalábbis így tanultam) :) Továbbra is jó dolognak tarto [...]
TeeJay: elektromos autó addig tuti nem lesz míg nincs olcsó sokszor és gyorsan tölthető akku ami nem v [...]
Mind a 19 komment
„Olyan leszel, mint egy kellemetlen fing egy múzeumban” - ismert emberek videoüzenetben buzdítanak a Jobbik ellen szavazásra.
3625 0 66 Izé
Élien: Kedves debo! Kettős állampolgárság listázása? Rémlik? Hol itt a zsidózás???? Ha figyeled a [...]
hawkeye: http://alfahir.hu/megfutamodott_orban_de_kemenyen_utkoztek_az_allaspontok
Tonoic: Szerintem rossz a link . Ezt akarták beküldeni XD https://www.youtube.com/watch?v=NUuMMXSeerA Jé [...]
Mind a 66 komment
Vannak még, akik önfeledt tudnak örülni az M4-es metrónak... :)
2492 1 6 Izé
sergi: Reméljük nem lesz belőle BKV ellenőr,kár lenne érte. :D
Ravennë: Nagyon valószínű! :D Imádom ezt a korosztályt, annyira aranyosak, ahogy már érdeklődnek a vi [...]
sergi: Én is ennyi faszságot hordhattam össze 5 évesen? :)
Mind a 6 komment
Rögtönzött főpróba az utastérben :)

Angol cikk
5140 0 39 Izé
lilaflexninja: Jó kiadni a feszültséget mi? :)
weslie: Szerintem hozzuk most fel a Fideszt, a buzikat(sic!)bocsánat, melegeket, a rendőröket és az üve [...]
Tóth József: Nem akartam említeni a diktátorokat, mert az teljesen más irányba terelte volna a beszélgetést [...]
Mind a 39 komment
A Google keresi a legjobb Pokémon mestereket

Mármint a valóságban...
Annyi a dolog lényege, hogy utazni kell kalandos helyeken, és meg kell találni ezeket a kis dögöket.
(Nem szeretem a Pokémont, de ez ötletes.)
2064 0 4 Izé
mun: ha másodikán teszitek ki az árpilis elsejére szánt poént az úgy már nem vicces :) csak elsej [...]
I. C. Wiener: Nem tom, nálam működik
Kiscsuri: Ennek most vége :(? Vagy miért nem működik?
Mind a 4 komment
Hajléktalanszállóból luxus étterem egy estére

Hasonló hazai próbálkozás
1956 0 1 Izé
norbertvincze: teccik :)
MicrobeScope
3092 2 5 Izé
daveman: Megnéztem a kisfilmet: úgy tűnik a készítő is kíváncsi volt a "srácaira"... ;)
nkmedve: A leirás és képek/videók alapján sokkal komolyabb mint az eddigi hasonló játékszerek. Enyhé [...]
Nas: Ahá. :)
Mind a 5 komment
Két úriember 4.1 trillió dollárnyi kamu kötvényt akart elhelyezni a vatikáni bankban. Bátor próbálkozásuk nem sikerült, mert az értékpapíron lévő értékesítő tele volt angol helyesírási hibákkal.

”it looked like they had been written using Google Translate,”

Magyar cikk
1950 0 0 Izé
OZORA 2013
1224 0 0 Zene Izé
Hozzávalók: 1 üveg kóla, 5 db Mentos, két evőkanálnyi Nutella és egy óvszer ;)
7812 0 8 Izé
Nusihusi: Óvszer helyett lufi is megtette volna:D
Tooni: Hozzávalókhoz még odatenném a balfácánt :)
Himbeer: Végére kissé átszellemült :D
Mind a 8 komment
Putyinnak Finnország is kell?

Érdemes oroszul tanulni... vagy éppen tankot vezetni...
3057 0 28 Izé
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=tuiXv_BRpEE ha már választani kell
I. C. Wiener: Pont ezt akartam írni én is. Akihez csatlakozunk, az fog veszíteni. Ez egyfajta alkupozíció is [...]
lilaflexninja: Hát pedig valahova tartozni kell majd, bár a történelmet megnézve, úgyis kiválasztjuk két ro [...]
Mind a 28 komment
Villamos balesetvédelemi oktatás 3 percben :)

(Minimális angollal érthető.)
5156 1 8 Izé
TeeJay: hatalmas videói vannak :D tucatnyiszor rázatja meg magát :D
Nusihusi: Ez a pasi aztán bírja az áramot:)
sakos: Ez a kontakthibás feszszabályzó 1:04-nél mindent visz. Lehet látni a kijelzőn, ahogy az első [...]
Mind a 8 komment
Ez történik ha a postás csak lányt tud... ;-)

Ha van kisebb testvéretek, ti örültetek neki, vagy volt toporzékolás?
5038 0 14 Izé
lilaflexninja: :) :-) :) :-)
7sleeper: valóban nem kell, te barom ;-) (legalábbis hasznos, különben akkor is félreértenek amikor nem [...]
lilaflexninja: Olvasd el te! És adhatok egy mínuszt én is? Komolyan idióta szmájlit kell a mondat végére t [...]
Mind a 14 komment
Sörben sült csirkecomb répasalátával

Bár elsőre talán kicsit furcsán hangzik a sörben sült csirke ötlete, nálunk rögtön a család kedvence lett. Azoknak is bátran ajánlom, akik egyébként nem lelkesednek az ital kesernyés ízéért, mert egészen különleges aromát kölcsönöz a húsnak. Olyannyira, hogy még a macska is felmászik a tűzhelyre a vonzó illat miatt…
1319 0 1 Pink Izé
Ravennë: Megcsináltam, tök jó íze lett a húsnak a sörtől... innentől kezdve unásig ráöntözgetem m [...]
Kutyakiképzés - Jumpy kutya újratöltve :)
2012 0 1 Izé
norbertvincze: fáradalmas munkájuk van benne:))
Kutya mentőakció :)
2590 0 9 Izé
justil: Ha háziasított tigrisről van szó, elképzelhető. https://www.youtube.com/watch?v=Znpnf9D2VIk
FatSnakeFoot: Amennyiben vagy olyan bátor, hogy kipróbálod, abban az esetben posztolhatnál róla egy videót i [...]
norbertvincze: akkor ha tigriskét megfogjuk a grabancánál akkor nem bánt minket? :D
Mind a 9 komment
Lights Out
2628 1 10 Izé
realista: Reggelente a tukorben latok ilyen arcot -.-
AVIREX: Nekem is ez jutott eszembe közben :D
FatSnakeFoot: De jó, hogy ezt most néztem meg és nem este, elalvás előtt. :)
Mind a 10 komment
A láthatatlan pártok nyomában 

Százmilliók fura kis pártoknak és fura jelölteknek. Se honlap, se program, se plakát, de akkor mire megy el a rengeteg pénz?
Akik elindulnak a választásokon és országos listát tudtak állítani, mind támogatást kapnak (az adófizetők pénzéből persze). Sok pénzt. A legkisebb összeg 149 millió 250 ezer Ft és ezt nem kell visszafizetniük, akkor sem, ha nem jutnak be a parlamentbe. Úgy látszik, jó üzlet ma kamupártokat csinálni...
3237 0 34 Izé
bungle: Csaknem 2 milliárd forinttal tartoznak az államnak azok a pártok, amelyek a tavaszi választás u [...]
bungle: http://index.hu/belfold/2014/11/14/240-bol_1_5_millio_forint_kampanypenzt_szedett_be_a_nav/ Miért [...]
bungle: http://vs.hu/kozelet/osszes/tavasszal-szazmilliokat-vagtak-zsebre-most-alig-kaptak-szavazatot-1013#! [...]
Mind a 34 komment
Hadd tanuljon a gyerek! ;D
3680 2 6 Izé
daveman: Ebben nem vagyok olyan biztos... :D
sergi: Még jó hogy répülőgépanyahajót nem lehet a netről rendelni...
vnyoc: Hát igen, manapság egy kattintás sok mindenre képes:D
Mind a 6 komment
Tegnap elindult az Auroracoin. Ez egy izlandi bitcoin klón, ebben is 21 millió a plafon, de az első blokkban legyártották a felét, azaz 10,5 millió auroracoint. Ezt a 10,5 millió auroracoint az izlandiak között osztják szét, egy főre 31,8 auroracoin jut, mától fogva 1 év alatt, annak, aki kéri. Csak izlandiak kaphatják, izlandi elektronikus ID-val. Egy év múlva a maradékot megsemmisítik. A rendszer üzemeltetésében bárki részt vehet, ugyanúgy van jutalmazva mint a bitcoinnál, jelenleg 25 auroracoin egy blokk legyártása. 

Jelenleg 10-15$ között mozog egy AUR (auroracoin), azaz kb. 100e Ft értéket osztanak szét most Izlandon. A postképre kattintva látható, hány %-ot osztottak ki eddig.
Historikus árfolyam

Milyen jövőt tippeltek neki? Vennétek? Milyen mozgást tippeltek a következő 1 évre?
1879 2 8 Izé
justil: Persze, de ezt mondom én is. Nekem nagyon szimpatikus, amit az izlandiak csinálnak/csináltak az e [...]
lilaflexninja: Már megbukott volna nálunk a dolog ott, hogy "az adósok adómentesen hozzáférjenek magánnyugd [...]
justil: Azért azt látni kell, hogy pár igen csak radikálisnak számító dolgot amit Izlandon megtettek [...]
Mind a 8 komment
Tóth László üzemmérnök azt állítja, hogy olyasmire jött rá, ami forradalmasíthatja az űrkutatást és a jövő űrjárműveit. Erről nemrég előadást is tartott a Budapesten megrendezett Ufó- és Energetikai Kongresszuson
6277 4 182 Izé
bungle: Szívesen. :)
I. C. Wiener: Köszi! :)
bungle: Küldtem mailt a most regisztált címedre.
Mind a 182 komment
Lamborghini Huracán tesztvezetés virtuálisan
3977 0 2 Izé
justil: hát erről kb ez jutott eszembe http://www.youtube.com/watch?v=k80UQWWUIYs
Ravennë: A törést bírja, az már biztos. :P
Brazil rendőrök önként kiszabott büntetése, egy rajtakapott graffitis részére.
4269 0 21 Izé
Tooni: A bemákolás alatt mit értesz, ópiumszármazékokat? :D
lilaflexninja: Csak nálam nincs hang, és zöld az ég meg a zebra, vagy más is be van mákolva?
FatSnakeFoot: http://www.youtube.com/watch?v=Z7xPG3NpSP8
Mind a 21 komment
Elvis valóban örök! ;)
2507 0 1 Izé
Szancso: Tudnak él...ööö...halni. :D
Oké, most már kikapcsolhatjátok a szélgépet!
4521 0 6 Izé
lilaflexninja: A lakótelep, az mindenhol ugyanolyan, a paraszt paraszt máshol is, a suttyó keletre és nyugatra [...]
rermo: ...na ...na .... még a Wittner Marika néni is megmondta , hogy ez az Oroszország már nem a régi [...]
Tooni: "amit az " aktuálpolityik " sugallni próbál , hogy nekünk feltétlenül ide , az oroszokhoz kell [...]
Mind a 6 komment
A Tejútrendszer új portréja

A Spitzer-űrtávcső több mint kétmillió felvételének összeillesztésével állították elő a Tejútrendszer minden eddiginél részletesebb, 360 fokos panorámaképét a NASA kutatói. A felvétel galaxisunk szerkezetének új részleteit mutatja meg, és kiderül róla, hogy valamivel nagyobb az eddig gondoltnál.
2968 4 4 Izé
cappuccinox: Ha elfogadjuk azt az elméletet, hogy a világegyetem még mindig tágul egy ősrobbanás miatt, akk [...]
palinkaman: ...és íme, az első bizonyíték az ilyen értelmes civilizációk létezésére: nem próbálnak [...]
vadonka: és ez csak az a galaxis amiben mi vagyunk. ebben is rahedli sok naprendszer van amiben simán lehet [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...