REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kijött az idei VOLT fesztivál himnusza

Annyira fülbemászó, hogy egyből bulizni és sörözni támad tőle kedved.
897 0 0 Zene Izé
Bermuda - Tizenhat
568 0 0 Zene Izé
Van az a bíró, akivel nem lehet kötekedni
886 0 0 Sport Izé
Hirtelen valamiért kedvem támadt a szabad merüléshez

Nem csak a csaj miatt, hanem azért is mert Izland egyszerűen varázslatos.
2678 0 0 Izé
Ha te is imádod a Breaking Bad-et, ezt a bárt neked találták ki
1880 0 0 Izé
Egymillárd szín egy videóban

A Samsung új QLED TV-jének a reklámja iszonyatosan látványos lett, de csak akkor tudod igazán élvezni, ha valami extrajó képernyőd van.
2194 0 3 Izé
Gábor-79: Ez a videó egyetlen dolgot mutat meg számomra. Hogy milyen jó a mostani tévém. :-D
VanZant: Hiába erőlködnek ennyi színnel, ha színtévesztő vagyok. :) Nekem ez sem akadály: http://tiny [...]
Dmckayals: Csak azért is előveszem a monokróm monitort és megnézem zöld feketében! :D
Na miért nem jó ötlet vezetés közben szelfezni?
3377 0 0 Izé
A Google a világ legértékesebb márkája
1335 0 0 Tech Izé
Ismered a NAV árverési oldalát?

Igazi gyöngyszemeket is lehet rajta találni. A festmény szekció például különösen vicces, de az én személyes kedvencem mégis a "Hogy fel ne menjen a pumpa!" c. árverésre bocsájtott könyv. Írjátok meg, hogy szerintetek melyik a legIzésebb elárverezni kívánt tárgy!
4128 0 4 Izé
Ditpet: Én már korábban nézegettem jó cuccok vannak ott, de biztos van rá vevő is. És nem akarok egy [...]
VanZant: Talán rövidítve működik: http://tinyurl.hu/SOy9/
VanZant: Na még egyszer: https://arveres.nav.gov.hu/index-futo_arveresek-ingosag.html?.actionId=action.aucti [...]
Mind a 4 komment
Magyar cég nyert a nemzetközi startup versenyen
718 0 0 Tech Izé
Meddig mehet?

Döntsd el te, hogy hol a határ a párkapcsolati erőszakban! Állítsd meg ott a videót, ahol szerinted már nem oké!
3139 0 14 Izé
negativ_kommentelo: Hogy ez így nem normális, abban megegyezhetünk...
akicker: Nekem is kicsit életszerűtlen. Az Idétlen időkig c. film jutott róla az eszembe. Ott is ilyen i [...]
negativ_kommentelo: Nem annyira nehéz azért belekerülni egy ilyen szituba. Meg nem annyira nehéz ilyennek születni [...]
Mind a 14 komment
Egy ilyen meglepetéstől tuti magam alá csinálnék
982 0 1 Izé
emiklos: Mivel a csörgőkígyó utálja a vizet, így felsejlik annak gondolata, hogy netalántán véletlen [...]
Laknál egy Darun?

Mert most Bristolban megteheted, de csak 100 napig. ITT az építését is megnézheted. A Canopy & Stars oldalán egyébként egy csomó ilyen különleges szállót találsz.
1295 0 2 Izé
dns87: 2 hét múlva lesz szerencsém látni
VanZant: Naná hogy laknék, még szép! Bár nem lehet olcsó a rozsdamentesítés. :)
Keresd a hibát a képen!

Ha nem megy, csak kattints a posztra, és egyből rájössz. Egyébként ha szeretnétek időpontot foglalni, erre a vietnami bőrklinikára, azt ITT meg is tehetitek, de csak óvatosan!
9838 0 4 Izé
VanZant: Eh, igazad van, nekem ez el is kerülte a figyelmemet. :)
VanZant: Lehet. Vagy csak vietnámi-vá, oszt ferde szemmel nézhetsz a világra ;)
Connektor: Figyeld a LOGO-jukat. :) Umbrella Corporation... ;)
Mind a 4 komment
Lehet mégis túl korán osztottam ki azt a legbénább sofőr címet
3534 0 0 Izé
Nem akarom elhamarkodni, de szerintem idén már ki is oszthatjuk a legbénább sofőr díját ennek a nagyinak
2868 0 6 Izé
hawkeye: Van benne valami. Ha az ember Budán jár, s emelkedőn felfelé pirosat kap, három autós közül [...]
TeeJay: miért kellene betiltani az automata váltót? éppeszű ember felfogja hogy a féket nyomni kell ne [...]
Jaca: Ezért tiltanám be az automata váltót. Mert azt minden hülye el tudja vezetni, meg nagyobb káro [...]
Mind a 6 komment
One Love Manchester

A teljes manchesteri segélykoncertet megnézheted, amit a terrortámadás áldozatainak emlékére tartottak.
449 0 0 Zene Izé
Én hülye azt hittem, hogy híreknek az abszolút igazságtartalmuk a lényeg

Erre rájövök, hogy a legfontosabb, hogy szépen legyen berendezve a riport háttére.
2461 0 2 Izé
polidani: https://youtu.be/7Edz3VkLqWc
hawkeye: A mai médiumoknak sokadrangú szempont az igazság. Leghatékonyabban a tévénézőket hülyítik, [...]
Volume 1

Neill Blomkamp, a Distric 9 rendezője, az Alien film rendezése helyett saját stúdiót csinált, aminek ez az első produkciója. A Steamen lesz elérhető.
1219 0 0 Film Izé
A reklámok egyre okosabbak

Ebben például minden férfi álmát valósítják meg azzal, hogy Gal Gadot-ot, mint a barátnőnket mutatja be.
2638 0 0 Izé
Raggácsony egyik elkövetőjének legújabb alkotása: FüzesHabony

(A büntizé címke nem véletlen. Erunder)
605 0 0 Zene Izé
Gondolkoztál már rajta milyen íze van a tisztított vizeletnek?

Nem? Nem baj, most megtudod!
1553 0 0 Izé
A Samurai-age megoldja, hogy kis-kedvencedből menő szamuráj legyen
852 0 0 Izé
Pár kép, ami megmutatja a valóságot a gyönyörűen beállított képek mögött
5399 0 0 Izé
Most ettől a 12 éves hasbeszélő kislánytól hangos a net

Nem véletlenül, mert tényleg baromi tehetséges.
3190 0 0 Izé
Íme a 350 millió dolláros híd, ami a semmibe vezet

Kína és Észak-Korea között vezet, egy korábbi gazdasági megállapodás eredményeképpen, de Kim Dzsongun ebbe is bele kontárkodott.
2756 0 3 Izé
Kristal: Azért Magyarországon is akad értelmetlen beruházás.
Ditpet: Jópár ilyen értelmetlen beruházás tényleg a gyors és privát vélú pénzszerzés, magyarul M [...]
rermo: Még szerencse hogy nálunk nincsenek ilyen értelmetlen beruházások .
10000 csirke vs 20 T-Rex

Ismét olyan kérdésre kapunk választ, amit valószínűleg soha a büdös életben nem kérdeztünk volna meg.
3640 0 0 Izé
Részeg észkombájnok bemutatják, hogy miért nem jó ötlet egy vízforralóban sört forralni
2159 0 0 Izé
Napi büntinket Trump, Kim Dzsongun és Putyin adja

Egyébként aki megfejtette, hogy mit reklámoznak, az nekünk is elárulhatná.
1782 0 2 Izé
hawkeye: Nem is tudtam, hogy pl. az Egyesült Államokban diktatúra van.... :)
Parafadugó: Mit reklámoznak? A diktatúra intézményét.
Tudom, hogy egy megrendezett showműsor ez az "életveszélyeztetés"

De akkor is halálian izgi, ennek a szabadulóművésznek a száma.
3426 0 0 Izé
Batman küzdelme a részeg Superman ellen sokkal gyorsabban véget ért volna
2123 0 0 Izé
A gödi Topház otthon botrányának margójára

Alfred Eisenstaedt fotósorozata egy elmegyógyintézetről az 1930-as évekből
2223 0 0 Izé
A japánok baromi furán reklámozzák az új autójukat
4698 0 0 Izé
Talán erre szokták mondani: szőrös a torka ;)
2254 0 0 Izé
A Lacoste nyugatiban forgatott reklámja egy egész estés film előzetesének is beillene
2043 0 1 Izé
Drayman: A Directors cut szerintem jobb :) https://www.youtube.com/watch?v=IZC02EQqcXc
Már a papok munkájára is pályáznak a robotok
688 0 1 Izé
Traveller_x: 98767 ministráns gyerek lájkolta ezt a posztot.
Senkinek sem ajánlom, hogy lakókocsival versenyezzen

Ezért inkább csak nézzétek meg, ahogy Daniel Ricciardo és Max Verstappen teszi ezt!
2932 0 0 Izé
Megérkezett az exöszájzbúk folytatása

Ezúttal a Fókusz forgatott egy budapesti ördögűzésen.
3333 0 3 Izé
hawkeye: A Kossuth tér 2 - 4 -be is lehetne kérni egy ilyen excorcizálást? Mily hamar üres lenne az é [...]
Demente: https://www.youtube.com/watch?v=x46IA07HPKs Wow...
pumpa: "- hogy hívnak démon? - Erika"
Mi van? Beszorult?

Nem! Én így szoktam buszozni!
3005 0 0 Izé
Azért az kedves tőle, hogy a bunyó előtt eldobta az ütőjét
3048 0 2 Izé
mue: én semmit nem értek a baseballhoz, de nem azért lett pipa mert tökön akarta dobni a srác? azo [...]
Parafadugó: Az mondjuk tökéletesen látszik, hogy ő miért ütő játékos és nem pedig dobó :D
Régebbi postok...