REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Frane Selak, azaz a világ legszerencsésebb embere. Eléggé angolszakos poszt, de nagyjából a következőkről van szó:

A horvát zenetanár bácsi sokmindenen keresztülment.

- utazott egy kisrepülőn, ahol véletlenül kinyílt az ajtó, ő kiesett és egy szénakazalban landolt, a műszaki hibás repülő lezuhanásakor viszont 19-en haltak meg.
- egy buszút alkalmával folyóba zuhant, ott négyen haltak meg, de ő megúszta.
- egyszer égő autójából mászott ki, csupán a haja bánta az esetet.
- egy busz elütötte, de ő simán továbbsétált.
- ezek után kitöltötte élete első lottószelvényét és telitalálata volt.

Szövegértésem kb. közepes, aki jobban meg bírja fejteni az öreg kalandjait, írja meg kommentben! (Találtam egy régebbi magyar cikket róla. b.)
3580 4 11 Izé
bungle: Párszor az öreg is mondta már a halálnak, hogy "sorry". :D www.funvid.hu/index.php?page=videos&s [...]
7sleeper: a középső neve Dnkroz ;-)
CatchO: cheater
Mind a 11 komment
Másnaposok 2

Ismét nagy bajba kerül a baráti hármas, bár Doug nem tűnik el Stu legénybúcsúja után. Most a srácok térnek magukhoz ismeretlen helyen.
2304 2 3 Film Izé
kasy: Szinkronos előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=aeq2ruBb9F0
ittakary: szerintem fos lesz :)
skad: Hát ez kemény lesz...:)
Amikor az ikrek eszmecserét folytatnak...
8165 11 74 Izé
Purple: :DDDD ebben a szent pillanatban néztem bele egy másik oldalon az eredetibe ez jobb XDD
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=mMHzGqlEjE8
Tooni: Köszi, félreteszem jókívánságod akkorrra :)
Mind a 74 komment
Levélben kaptuk: "Jusson eszetekbe, ha adakoztok (én sajnos hívtam párszor ezt a segélyvonalat)..."

Mire ment el a vörösiszap katasztrófa károsultjai számára gyűjtött pénz? 3 egyházra meg a máltaiakra. Amit az adományvonalon a KÁROSULTAKNAK gyűjtöttek, nem segélyszervezeteknek! Amúgy a Vöröskereszt meg kapott egy nagy nullát. A telefonszolgáltatóknak ment 12 millió (gondolom ők térden állva könyörögnek egy újabb katasztrófáért), bankköltségre meg 1.3 milla. Ez is "szép":
2010. október 5-től 2010. november 30.-ig - alapítvány működése, ügyvivő költsége: 1.155.988 Ft.
Pályát tévesztettünk. ;)
3394 0 30 Izé
Hajjakend: Nah...majdnem sikerült jól emlékeznem..:D
Mcmaster: Hali! Olvastam itt sok dolgot, és sokkal nem értek egyet. És van olyan, amit sajnálok hogy úgy [...]
bungle: Hajléktalan gyermekek óvodája Az óvodának, a gyermekeknek nagy szüksége lenne 98-146-os mére [...]
Mind a 30 komment
Néhány kemény esés-kelés.
11851 3 9 Izé
brier: koMplett idióták :))))
brier: b+ ezek koplett idióták XD mekkora esések XD 1:30 nál jól megpuszilta végig a földet :D
Nusihusi: Ezek az esések:D És a végén az a röhögésXD
Mind a 9 komment
Nem ülsz hajra? Dehogynem! Hajmeresztő
708 0 2 Pink Izé
Kathy: http://2.bp.blogspot.com/_VJGgKYl1e7g/SPFIUTvdyNI/AAAAAAAAAMA/4yF9uLXyyEE/s400/cousin_it01thumb.jpg [...]
Purple: há' fujj
Duck Sauce - Barbra Streisan

Ugye ismeritek ezt a számot? 
Írd be a neved és legyen ez a Te zenéd :)
2018 0 1 Pink Izé
CS1985: XD ez jó volt
Bam-bam-bam-bam-bam!!!!!!
7582 1 12 Izé
Nas: A homlokán keresztül? O.o (Amúgy borzalmas. Mintha epilepsziás rohama lenne.)
termi-nator: nem tudom mi ebben a furcsa... egy pasi orgazmushoz juttatta a kézrátétellel erre én is képes [...]
Nusihusi: Már megint 1 őrjöngő csaj:D Szerintem jól bepiált előtte:D
Mind a 12 komment
Félresikerült baseball ütős keringő + bájos kacaj. :)
11787 5 9 Izé
Tooni: You're like him? Drunk? :D
I. C. Wiener: Lájk... :)
Bundee: gépész váltó....
Mind a 9 komment
Nero - Guilt
968 0 2 Zene Izé
Eliminator: Tetszik!
tucsok: eredeti videó: http://www.youtube.com/watch?v=K_2Z32qCYBg&feature=feedu
Kétmilliárd "Föld" lehet galaxisunkban, számították ki a NASA csillagászai a legújabb bolygókutató felvételek alapján. Ekkora szám esetében joggal feltételezhető, hogy a bolygók némelyikén lehet élet, de akár az intelligens életformák létezése sem kizárt.

3856 2 25 Izé
mandyedi: Bírom az ilyen összeesküvés-elméleteket, de azért majd rászánok egy órát erre a videóra. [...]
Tooni: Azt hiszem megdőlt az egy poszton belül elsütött ugyanaz a poén rekordja.
GerzSonka: Engem jobban érdekelne, hogy vajon van-e értelmes élet a Földön?
Mind a 25 komment
Rúdtánc Jézusnak. Azt hiszem beiratkozok.

+ lazán kapcsolódik: rúdtánc tanfolyam kislányoknak, hogy már idejében megalapozzák a leendő foglalkozásukat. ;)
7638 0 1 Izé
loloppo: Jah, es kozben semmi erotikus nincs benne, a tusarku ribicsizmak is csak azert vannak, mert abban er [...]
Sister Nancy - A What A Bam Bam (RCola Remix)
855 1 1 Zene Izé
JogiBear: Fúú de üszök! :D egyszer hallodtam egy partyba és azóta se találtam. kösziii :D
Mindenkinek egyedi illata van. Kinek ilyen, kinek olyan
745 0 4 Pink Izé
1boszi: Pfújjjjjjjj...........
Purple: :DDDDDDDDDD ez ütött :D
CRaPtRaSH: és bazdmeg mindenkinek egyedi hajszálszerkezete meg bőre meg DNSe van... sőt, mindenki egyedit s [...]
Mind a 4 komment
Ed Rush & Optical - Gas Mask
890 1 2 Zene Izé
Tazman: De rég hallottam már ezt a zenét :)
donfoto: a zene annyira nem jött be, de a postképet kérem szépen :D
Családi ház Argentínában
4399 2 3 Izé
Nas: Látványosnak látványos, ellenben nem túl otthonos. Tipikus design-lakás.
Valerius: nagyon tetszik! nem túl gyerekbiztos, de nagyon tetszik
betyár: nagyon szép, kár, hogy általában az emberek irtóznak a látszóbeton felületektől...
Családi ház Argentínában
4507 0 0 Art Izé
Blinky™ - egy "aranyos" kis rövidfilm, ütős befejezéssel. ;)
9324 3 17 Izé
Tooni: A vimeós link privát lett, a youtubosat meg törölték, Ki tudja meddig lesz ez is: http://vide [...]
Anthraxia: Baxátok meg!!! csak ennyit fűzök hozzá :P
n!ne: ez azert nagyon beteg am, lattam mar itt a 8kerben lomtalanitast, gyorsan odakepzeltem tooni altal a [...]
Mind a 17 komment
Blinky™ - egy "aranyos" kis rövidfilm, ütős befejezéssel. ;)
10111 0 0 Film Izé
A mai cukizé: két vörös pandamanó a hóban :)
6226 9 8 Izé
Nusihusi: Olyan édesek!♥ Látszik, hogy élvezik a havat:D
CRaPtRaSH: kéne :D nagyon kis édesek
sammael000: Cukorkák... Kirohad tőllük a fogam:P:D
Mind a 8 komment
Dope - I'm Back

Survive
599 2 1 Zene Izé
Balázs: murderdolls íze van, de határozottan jó
2418 nap bolygóközi utazás utána a NASA MESSENGER (MErcury Surface: Space ENvironment, GEochemistry, and Ranging) űrszondája, végre pályára állhatott a Naprendszer legbelső bolygója körül. Ezzel pedig elnyerte a Merkúr első műholdja címét.

Magyar cikkek: itt, és itt.

Hivatalos oldala.
1298 0 0 Tech Izé
The Mechanic - A mestergyilkos

Az eredeti egy '72-es Charles Bronson akciófilm. Ez a feldolgozás pedig igazán jól sikerült.

A történetet mindegyik magyar oldalon picit félre írták. Bishop tényleg egy profi bérgyilkos, de nem csak úgy simán megölik a mentorát, és bosszút akar állni. Hanem őt bérelik fel, hogy ölje meg, és mielőtt bárki is háborogna ez nem volt spoiler. Ezek után csapódik hozzá az áldozat fia, akit Bishop bérgyilkossá képez, majd egy összeesküvést derítenek fel, és tagjaival számolnak le.
1995 3 4 Film Izé
stefy35: hogy kell it filmezni?
zsiráf: Elfogult vagyok, ha Stathamrőll van szó, ezért kíváncsian vártam ezt a filmet is. Az alakítá [...]
Tooni: Nagyon örülök,hogy ez egyszer az elfuserált és mészárszékké vált szektavezér-kinyírásn [...]
Mind a 4 komment
Balotelli esete a rakoncátlan edzőmezzel. :D
1108 0 0 Sport Izé
Van a világon egy lakótelep, ahol egzotikus állatok élnek a tömbök között, és kolibrik fészkelnek a villanyoszlopokon. Az ország azúrkék tengerpartján egekig magasodnak a panelházak, és a játszótereken egymást kergetik a gyerekek. A garázssoron iskola után zenekarok próbálnak, és a vidám gitárzene a tízedikig hallatszik fel.

Weiler Péter PANELRENGETEG című kiállítása a hónap végéig látható a TRANZIT-ban. (XI. kerület Kosztolányi Dezső tér és a Bukarest utca sarka)
1179 0 0 Art Izé
A "Van egy téglám Kenyában" a Genézius társaság egyik projektje, amely egy kenyai kis falucska támogatását tűzte ki célul. A kenyai szervezet neve Sargy Community Development Group. Mi lennénk az első állandó támogatója ennek a helyi szervezetnek, mely többek közt egy árva, félárva és szegény gyermekek számára fenntartott iskolát működtet.
2556 0 76 Izé
Fishman_jozso: 4. Blogot elolvasni!!! Min ment keresztül, hogyan és miért? Utána írni mit csinál vagy mit ne [...]
Fishman_jozso: Tisztelt Olvasók! Trollok, nem trollok, egyházi emberek, ifjúság, jobbosok, balosok, kutyák, ma [...]
I. C. Wiener: Nos, komcsi? :)
Mind a 76 komment
Budapest Bankos Emese után most Ali szereti a bankját! 
753 0 0 Pink Izé
The Qemists feat. Enter Shikari - Take it Back
781 0 0 Zene Izé
A Krisztalex együttes 2007 nyarán alakult Elnevezésüket nem nehéz kitalálni, a két tag, Kriszta és Alex neveinek egyesüléséből jött létre.

A csapat női tagja Kriszta (Győri Krisztina) 1992-ben Nyíregyházán látta meg először a napvilágot, jelenleg Szakolyban él. Komolyabban 2004-től foglalkozik a zenével, ekkor mutatkozott meg egy tehetségkutató versenyen először. Később felkérték egy ismertebb hazai dal feléneklésére, Dj Sniper – Messze tőlem című dalához.

A duó másik tagja Alex (Varga Sándor) Nyíregyházán született 1989-ben, Balkányban él, és a Debreceni Egyetem hallgatója. Alexet gyakran azonosítják egy 2007-ben otthoni célra felénekelt, Akon – Smack that című számának magyar vagy hungarian néven ismertté lett változatával, melyet valóban ő énekel, és akarva akaratlanul lett a fiatalok körében közismert ezzel az átdolgozással. Azóta eltelt egy kis idő, és mára saját populáris, ritmusos dance dalokat kezdett írni, melynek zenei anyagáért a Progisound.hu Médiastúdió felel. A dalok zeneszerzője, hangszerelője Gulyás Attila, aki egyben a csapat menedzsere is

2011 elején jelentették meg első anyagukat, amely a Nem minden lány címet viseli, és 7 bulizós, trendi hangszerelésű, dallamos dalt tartalmaz.
1568 0 3 Zene Izé
baromka: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD igen. valami hasonló +1 skullman
Skullman: Zeneizé.hu - A legjobb zenék egy helyen Akkor ez mit keres itt?
Reise: szenny
Bad Teacher

Végre találtam a sok hulladék között valami posztolásra érdemeset is. (Eredetileg már unalmamban az Anyát a Marsra című Disney okádmányt akartam.)

Diaz egy igazán rossz tanárnénit alakít benne. (Akinek itt most egy spankelős pornó jutott eszébe az csalódni fog.) Ő füvezik, iszik, káromkodik, és még bunkó is. Egyetlen vágya, hogy megkaparintson egy gazdag csávót, aki eltartja. Meg is jelenik Timberlake helyettesítő tanárúr. Diaznak viszont akad ellenfele, egy másik tanárnő személyében. (Azoknak akiknek ez lenne az első romantikus vígjátékuk, elárulom, hogy nem a helyettesítő tanárral fog összejönni, hanem a tesi tanárral. Igen, ez egy ilyen kiszámítható műfaj.)

Magyar feliratos előzetes (Igazából még a hivatalos oldalukon sincs több, csak abban az előzetesben van néhány jelenet, ami ebből ki lett vágva, plusz a hivatalos oldalon a gyerekbarát szövegű van fent.)
2814 3 2 Film Izé
Erunder: Szerintem sok lehetőség van még benne. Reméljük most tévedsz.
ittakary: traileren nevettem = a poénok 90%át beleraktákj a trailerbe :( ez az igazságom eddig mindig bev [...]
tshabee - Lakatlan

Kép / Ihletforrás: Feith Bálint - Lakatlan

Feith Bálint blog: http://feithbalint.blogspot.com
577 0 0 Zene Izé
Banjo, a mosómedve és Buddy, a cica szerelme ;)
6418 3 10 Izé
bungle: http://youtu.be/aP9Z_w6tpu0
brier: zaba zaba :)))
Nusihusi: Nagyon aranyosak együtt, szívmelengető:)
Mind a 10 komment
"Most direkt szivatsz vaze?"
10155 3 7 Izé
Nusihusi: Ez mekkora szemétség már:D
brier: mekkora fazon, és milyen kitartó ...kiváncsi vagyok mikor kap bele a kezébe , hogy huzz már in [...]
nellcsy: Állati! :)))
Mind a 7 komment
Meglehetősen gyors érzelmi váltakozások. :)
9304 10 31 Izé
Mr.T.: :DD http://24.media.tumblr.com/tumblr_li81m0Agx11qzft56o1_250.gif
Mr.T.: http://pics.coldline.hu/pics/197742-20110320-IrLTDo.gif :DDD Mellesleg átlépte a post az ezer láj [...]
Nusihusi: Ez valami hihetetlenül aranyos(:
Mind a 31 komment
Egy kis visszatekintés a téli eseményekre... ;)
9865 4 8 Izé
lb7: És most, hogy ezt megnéztem, nem látok idén több havat? Nem értem az összefüggést, de azér [...]
Tooni: Ahh, mily romantikus! :D
gwbasic: Ebben az esetben csak neked :) http://href.hu/x/etvt
Mind a 8 komment
Pulse Laser Gun Mk II - egy házilag barkácsolt lézerpisztoly.
9997 2 9 Izé
Unnamed: Vakságot viszont elég könnyen lehet okozni a kézi változatokkal is, pláne, hogy 4-es osztály [...]
drgore: Személy szerint én kézi fegyverekről beszéltem. Hogy repülőkbe vagy más harcjárművekbe mil [...]
Unnamed: Tévedés. Semelyik másik fegyver nem képes fénysebességgel kilőni a lövedéket. Az amerikai h [...]
Mind a 9 komment
Jill Bolte Taylor agykutatónak lehetősége nyílt megtapasztalni saját magán bal agyféltekéjének leállását. Hogy mit élt át, arról beszél ezen a TED konferencián.
9474 10 23 Izé
samheali: óóóó hát ez nagyon érdekes volt:/ szegény nő
Nas: Látom, átjött az előadás lényege... -,-
norbertvincze: a mondanivalója komoly értékekkel bír, ez is bizonyítja, hogy a materialista elgondolásokkal e [...]
Mind a 23 komment
Facebook LIKE nyereményjáték!

Jelöld meg az Izé Nyereményjáték profilt ismerősnek, lájkold a hivatalos Izé facebook oldalt (akár bal oldalon), majd használd a postok alatt található Tetszik gombot.

A legtöbbet lájkolók között összesen 35 nyereményt (pontos részletekért, hogy mik is ezek, katt ide!) fogunk kisorsolni április 15-én, ameddig a nyereményjáték tart. Bármelyik postot választhatjátok, akár régieket is. Jó lájkolást!
2203 2 4 Izé
eNMi: szabad véleménynyilvánítás. (?) Tetszik!
Anthraxia: Hülye xD
.::JunKieEQ::.: Like... :DDD
Mind a 4 komment
Jó ebédhez szól a nóta...
5190 3 10 Izé
Tooni: Várj, Csernobilban is egy világító ojjektum vörös sugarakkal vitte le a sugárzást: http://ww [...]
bungle: Persze a bulvársajtó "kis fáziskéséssel" felkapta, hírkeresőn ma top 12 órában láttam: Uf [...]
Tooni: Mozgása alapján igen. Ufó nem lehet, mert az gyorsabb.
Mind a 10 komment
Borz bátyó előtt nincsenek akadályok. :)
6590 3 11 Izé
Kornadidas: http://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg
Anthraxia: Csak az a szar az Istenek a fejükre estek részbe, hogy ez a kis dög 40mérföldet (vagy Km-t) ké [...]
Anthraxia: Kegyetlen kis jószág! Basszus ez a kígyó méregre való immunitás kegyetlen, legyengül alszik [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...