REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

A kérdések a főoldalon!

További infók tesztünkben!
516 0 0 Tech Izé
Mass Effect PC-s nyereményjáték

Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.

Kérdések a főoldalon!

Tesztünk pedig itt olvasható!
2652 1 13 Izé
Dawe: itt regisztrálni kéne :S azt meg nem fogok :D
milerik: Igen, ez nem meglepő, evuluciós szinten magyarázható, hogy a nők miért nem szeretik az ismeret [...]
Mammut: Nekem nem teccett. De én jány vagyok. :D Szép volt benne 1-2 helyszín + naplemente. :)
Mind a 13 komment
Ez a befutó ARRRRR de bizarrrr! :)
8053 0 2 Sport Izé
Maccoyi: ööööö, ment oda is. ;)
Derill: looooooooooooooooool:D:D ez mehetne izéra is postnak!
Egy Latinovits Zoltán reinkarnáció!
Bár a szöveg nem mindenütt érthető , az intonáció, a drámai hanglejtés, a hangsúlyos pauzák korunk versmondó nagyjai közé emelik...
2315 1 9 Izé
Laci: Ha a rakodópart alsó kövén ülnék, nézném, hogy úszik el e dinnye-fej. ... Mintha szivemb&ot [...]
Schabee: ez a poszt ez nagyon kész alig kaptam levegőt a röhögéstől
Dawe: jó nagy felesek lehettek :D
Mind a 9 komment
Így is lehet focimeccset vezetni! :)
342 0 2 Sport Izé
Derill: msot tényleg lehetne kiabálni hogy "köcsöög a bíííróóóóó!!!"
rezlavor: Azert ilyen tempoval hatrafele futni biztos hogy egyszeru
Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.

És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...
3754 5 222 Izé
papaluige: Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))
papaluige: Sajnos HK-s tanga nincs! :))
tybcsee: sziasztok! légyszives küldjetek nekem egy meghivót, nagyon megköszönném, akár egy ncore-os m [...]
Mind a 222 komment
Secret Path of the Forest
2334 0 4 Game Izé
Kerlés: A polót meg lehet gyújtani az öngyújtóval, de innentől kezdve nem tudom mit kell vele csináln [...]
szuperagy.: mást énse tudok. :S
papu: Ja, meg a mókus rágóját a törött keksszel ki lehet pukkantani. Az egerem elkopik...
Mind a 4 komment
a mai bowlingos poszt után itt a bowling egy másik vállfaja: candlepin bowling

és egy érdekes strike
483 0 0 Sport Izé
S.O.D.(Stormtroopers Of Death) - Speak English Or Die

A S.O.D. (Stormtroopers Of Death) eredetileg csak poénnak indult. Az Anthrax 3 alapító tagja, Scott Ian gitáros, Dan Lilker basszusgitáros és Charlie Benante eredetileg azért hozták létre, hogy megvalósíthassák azokat az ötleteiket, amiket az Anthrax-szal , és főleg Joey Belladonna énekessel nem lehetett. Énekesnek bevették Billy Milano-t, a banda roadját, és az Anthrax legendás "Spreading The Disease" lemezfelvételének szüneteiben 3 nap alatt rögzítették első lemezüket, a Speak English Or Die-t.

Pussy Whipped

Kill Yourself

Fist Banging Mania
447 0 0 Zene Izé
Érkezik a Knights of the Old Republic univerzumára építkező MMO - jelentette be az idei E3-on az EA elnöke, John Riccitiello
882 0 2 Tech Izé
Shifty_: Miért lenne érdekes? Ország-világ erre vár már évek óta, ráadásul a BioWare garancia a min [...]
TeamCo.: MMO Kotor?? Érdekes Egy próbát talán megér...Vajon ott lehet majd ugrani?
UEFA Intertotó kupa

Kispest.Honvéd-Sturm Graz 1:2

Ezzel búcsúzott a Honvéd a nemzetközi porondról.Nézd meg az összefoglalót.

És sajnos a lelátón is zajlottak az események, erről itt nézhetsz  képeket.
353 0 1 Sport Izé
Balázs: így elbszni egy meccset:/
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11373 0 11 Film Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Neon
Egy luxuskurva társaságában minden megtörténhet. Extraszuper rövid horror Olaszországból. Csak erős idegzetűeknek.
(A végén a csattanó is nagyon jó!)
11497 5 11 Izé
Kriszteee: Igeeen és azért mondja a kurva, hogy "üdvözlöm a feleségedet" vagy vmi ilyesmi.....mert kollé [...]
Hege: Ez sokkal inkább humor mint horror legalábbis én jót nevettem a végén... Aki nem jönne rá a [...]
Hollowdrums: Ez tényleg nagyon ott van :)
Mind a 11 komment
Shimaka Raderu
3332 1 19 Game Izé
eerix: első kép(egy izé van előtted, abból kell kivágni azt a valamit, ami egy vitorla :) a kés meg [...]
eerix: a fát amit meggyújtottál ki kell jelölni és úgy már menni fog
eerix: nah bocsi vagyok, csak volt dolgom :) Nahszóval első az, hogy simán hívod a helikoptert,második [...]
Mind a 19 komment
Gőzerővel tombol San Diego-ban az idei Comic-Con, ahonnan rengeteg érdekességet kaptunk. Új Max Payne plakátok, vadonatúj The Day the Earth Stood Still pószterek, friss RocknRolla kedvcsináló, még frissebb Resident Evil: Degeneration mozgókép, Red Sonja plakát, Gears of War és God of War filmadaptáció részletek. Fáradjatok beljebb!
3083 0 8 Film Izé
Shifty_: Köszi! Volt is vele meló rendesen:) És igen, ez a premier napja! Use IMDB.com;) http://www.im [...]
bob: kicsit fájt, hogy a MP 2-ben rengeteg pályát az első rész pályáiból pakoltak össze. meg a s [...]
kukii: GOD OF WAR 1-2 LEGISTEKIRÁLYABB GAME PS2-RE :DD remélem faja lesz :PPP
Mind a 8 komment
Gőzerővel tombol San Diego-ban az idei Comic-Con, ahonnan rengeteg érdekességet kaptunk. Új Max Payne plakátok, vadonatúj The Day the Earth Stood Still pószterek, friss RocknRolla kedvcsináló, még frissebb Resident Evil: Degeneration mozgókép, Red Sonja plakát, Gears of War és God of War filmadaptáció részletek. Fáradjatok beljebb!
3426 0 8 Izé
Shifty_: Köszi! Volt is vele meló rendesen:) És igen, ez a premier napja! Use IMDB.com;) http://www.im [...]
bob: kicsit fájt, hogy a MP 2-ben rengeteg pályát az első rész pályáiból pakoltak össze. meg a s [...]
kukii: GOD OF WAR 1-2 LEGISTEKIRÁLYABB GAME PS2-RE :DD remélem faja lesz :PPP
Mind a 8 komment
Soulfly - Unleash

Világzene metálba oltva. Törzsi betétek, elemi erő mellett. Max Cavalera neve fémjelzi a zenei világát az együttesnek, melyben hihetetlen erő lakozik, valódi problémákat feszeget.

Conquer lemezkritika 1

2

megj.: szentem eddig az év egyik legjobb albuma:)
451 0 6 Zene Izé
xcsokix: Thx:D Nagy Throwdown fan vok bár a legújabb nem jött be túl sokat változtak.
Balázs: hát akkor aszondjad:D amúgy az ő jahjah, jó a szemed;):P
xcsokix: amúgy tudom hogy max az énekes de aki a klipben besegít a dalolásban arra gondoltam:)
Mind a 6 komment
Egy érdekes 6 másodpercről szól.....
egy amen break-nek nevezett 6 mp-s dobszóló miatt kattintottál rá te is a drum and bass-re, vagy fogsz a hip hop-ra vagy a funky-ra.....

ez határozta meg a teljes zenei fejlődést!!!!!!
889 0 4 Zene Izé
MStipee: Respect, igazán jó kis vidi. Balázs, csak hogy tudd, sok mai rock műfajban is használják :) Ak [...]
konvejor: Hát ez igazán érdekes. thnx
Balázs: hát én biztos nem kattintottam rá :D
Mind a 4 komment
a kosárlabdás nike reklám paródiája

eredeti itt
500 1 1 Sport Izé
Balázs: na ezt nagyon imádom:D köcce
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1102 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
Hm erre mit is lehetne írni... passz. Javaslom meghallgatni és a kommentárok majd minősítik ezt a zenét! :)
Binary Finary - 1999 (Best version released)
1286 3 4 Zene Izé
Niccoyi: Örömet és boldogságot okoztál nekem ezzel a muzsikával K.G.B.!Köszike! :)
Mordred: vazzeg megint nem jól írtam :@ szóval a zárójel elé még beszúrnám ezt: szám
Mordred: Jó határozottan jó! És ezen a kijelentésemen én lepődtem meg a legjobban mivel rokker lennék [...]
Mind a 4 komment
Bossaball

Ez egy labdajáték, 2 csapat között. A foci, röplabda, akrobatika és a capoeira sportok keverékére építve, amitől igen látványos lesz.
659 0 0 Sport Izé
"Isten hozott nálam öcsém, ez a való világ!"
7504 5 36 Izé
EarthPie: Ide nem törvények kellenek, ide csak más hozzáállás szükségeltetik. Ennyi.
TeamCo.: Nem.... A lemingek csak vándorolnak...Az egy másik dolog hogy szerencsétlenek nem tudják h arra [...]
kotta: Sztem a kisfilm arról szól, h vannak dógok,amikről érdemes elgondolkodni. ezt már jópáran me [...]
Mind a 36 komment
Egyszer megkérdezték Cserháti Zsuzsát, hogy mi a véleménye a kortárs, sztárolt amerikai énekesnőkről. Két nevet említett, akiket szerinte minden látszat és felszínes sallang mellett is "gyönyörűség hallgatni", mert ők "tudnak énekelni".

A nem saját dalát, de azt talán a legszebben előadó hölgy a képről érhető el, az ABC-sorrendben második énekesnő legismertebb dala pedig itt hallgatható meg. Fiatalon és normálisan pedig itt és itt hallhatók-láthatók.

"A tehetséges embereket kicsinálják, ugye?" című rovat második részét láthattuk, ezúttal még jobb énekesnőkkel.
645 1 0 Zene Izé
Már volt pár parkolós game.
Íme egy újabb.

(rákerestem többször, de nem találtam, noha ismerős - errtu)
4111 2 3 Game Izé
Dawe: 1254 :) ha tolatva állsz be több pontot kapsz
Errtu: Valószínüleg a bevásárlókocsik zavartak meg.
Máln@: Errtu,az a teszkós volt szerintem!:] : http://game.ize.hu/comments.php?post_id=926
Elit osztag - Az erőszak indulója
409 0 0 Zene Izé
Folyékony fémmel működő processzorhűtő.
A holland Danamics neve bizonyára sokak számára ismeretlen, ám ha a vállalat legfrissebb terméke piacra kerül, és valóban olyan hatékony lesz, mint azt most állítják, akkor ez a tény hamarosan megváltozhat. A Danamics elkészítette az első olyan processzorhűtőt, amelyben speciális összetételű, folyékony fémből álló keverék található, amelyről a gyártó érthető módon nem árult el részleteket. Ez a termék végre elérhető lesz kereskedelmi forgalomba is, ha minden a gyártó tervei szerint alakul.

A Danamics által kifejlesztett újdonság LM10-es típusjelzéssel van ellátva, az egységben található folyékony fémet egy speciális, elektromágneses pumpa keringeti, amely nem rendelkezik mozgó alkatrészekkel, kiegyenlítő tartállyal, illetve semmi egyébbel, ami egy vízhűtő rendszernél megtalálható. A gyártó állítása szerint az új megoldás sokkal hatékonyabban teszi a dolgát, mint a legtöbb vízhűtő rendszer. Az alkalmatosság a leghatékonyabb léghűtő szerepéért is versenybe száll a piacon, ugyanis a folyékony fém által szállított hőt az egységen található hűtőbordák vezetik majd el a levegő segítségével. A hűtőben található elektromágneses szivattyú nagy hatékonysággal keringeti a zárt rendszerben található folyékony fémet, ám ennek ellenére is kevesebbet fogyaszt 1 W-nál.

A Danamics LM10-es hűtőalkalmatosságának várható végfelhasználói árával és megjelenésével kapcsolatban egyelőre nincsenek információk, de úgy tűnik, hogy az egység már megjelenésre kész állapotban van, így remélhetőleg hamarosan találkozhatunk vele kereskedelmi forgalomban. Az ötlet ugyan nem új, de a kivitelezés nagyon jónak tűnik.
1089 0 17 Tech Izé
rivaul: hyper tx2-t próbáld meg az még a quadokat is hidegen tartja s ahoz képest nagyon olcsó :)
Jozef7: az szép
wowbagger: pl nekem jó lenne a szénné feszelt c2d e8200amhoz,mert eléggé melegszik a kicsike... pedig egy [...]
Mind a 17 komment
Móka Miki és lőfegyverek iránt érdeklődést mutató kis felesége.
A felvétel végét sajnos letörölték (mikor a feleség tökön lövi vicces kedvű férjét).
11966 3 26 Izé
superxaba: nem is igaz, hogy a végén tökön lövi... szuszogni se mer, nemhogy revans!
Vince Carter: ÖRülök ;)
Schabee: komoly nagyon XD
Mind a 26 komment
Ma délelőtt bejelentették, hogy 2009-től, öt éven keresztül hazánkba is ellátogat a MotoGP mezőnye. A verseny egy új, egy év alatt felépítendő, Balatonring elnevezésű pályán kerülne megrendezésre.

Ez a fő hír jelenleg a MotoGP hivatalos oldalán is!

Persze jó lenne, ha ezzel kapcsolatban nem csak Talma, hanem a 250 köbcentis kategóriában szuper eredményeket elérő, a Brunoi élő magyar zászlót minden évben megszervező Tóth Team is több publicitást kapna.

 
398 0 4 Sport Izé
Balázs: óó hát anyátok, messzebb nem tudtátok volna vinni BAZtól mi :S
Maccoyi: Úgy legyen. :)
hobbitka: Köszi a javítást! Gondoltam, hogy szerepelt még abban az időben, de lusta voltam időszak alapj [...]
Mind a 4 komment
Gianluca Mattia kicsit elvont, kicsit beteges, de szerintem tetszetős képei.
Myspace oldala.
1850 0 48 Art Izé
papaluige: joccakát mknek! :)
mekszamnojz: nna akkor jo kis fiuhoz melton eridj te is aludni. En is menek, mert koran kelek. Crap! Neked is te [...]
papaluige: azt megígérhetem! Én mindig jó vagyok! :))
Mind a 48 komment
Két Muay Thai  harcos érdekes küzdelme. És, hogy miért érdekes? Hát azért, mert  bekötött szemmel teszik mindezt.

(Nem lennék bíró, az tuti) :D
646 0 4 Sport Izé
ceazar: ez jó volt ,és izgalmas is ,:D de szerintem mintha a végén a piros látott volna . ott a vége f [...]
Balázs: szivi:)
Maccoyi: Elírtam. :( thx :)
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a mókus (legközelebb mi lesz, házimacska vagy tán a mezei pocok? ;) bungle). Volt már kis mókuci, ninnya, részeg, karate, szupersztár.

A valódi mókusok (már ezeket is hamisítják?) a mókusfélék családjába tartozó nemet jelöl. Bozontos farkú, erdőlakó rágcsálók.
A mókus hangutánzó szó az állat makogó hangjából. Régi alakja móka volt, amely kedveskedő -us végzetet kapott (mint „cicus”, „kutyus”).
A legtöbb faj az Amerikai kontinensen él. Eurázsiában csupán négy található meg a 40 faj közül.

A vizisíelő mókus (milyen drága a kis mentőmellénye)
Édeshármas
MVSM (macska versus mókus)
A mókus bosszúja
2078 1 19 Izé
Maccoyi: Mókus Impossible: http://www.youtube.com/watch?v=aY9GBl7UmVs :) (Bár elég régi már.)
Maccoyi: kunyeráló mókus: http://www.youtube.com/watch?v=04UHUzlkmuY :D
Balázs: még bejjjebb:D
Mind a 19 komment
John Lee Augustyn az idei Tour de France 16. szakaszán csúnyán kiegyenesítette az egyik kanyart! :) Szerencséjére egy bátor szurkoló lement érte és felsegítette a meredek és csúszós hegyoldalról és volt olyan jó, hogy a kerékpárért is visszament. :)
1927 0 6 Sport Izé
Maccoyi: Köszi a linkeket az uccsó még megy és most még szükség is van rá. :)
donfoto: a link már nem jó, de itt még lehet nézelődni: http://www.youtube.com/watch?v=YK-gTd1uv8E htt [...]
Balázs: hát mégis rávette:D szivi:)
Mind a 6 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4079 0 58 Art Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4399 4 58 Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
Most már értem, miért van az állatsimogatónál kiírva az, hogy mindenki csak saját felelőségre tartózkodhat bent.
6727 1 13 Izé
mekszamnojz: ezt mintha en mondtam volna :D
Jozef7: hát nem eshetett jól neki :S
ceazar: akkorát röhögtem ,de nam azon hogy csóri gyerek elesett,hanem azon,ahogy lassítottan sír :D
Mind a 13 komment
Azt hiszem, itt mindenki talál "magának való" csillárt... :D Muhhahaa!
2585 2 23 Izé
Belkar: koponya vagy a sárkány jó lenne de mondjuk az én szobám képéhez nem nagyon illik egy csillár [...]
CRaPtRaSH: hát,reméltem hogy tetszeni fog... err,nekem nem AZ jön be,egy egésznen másik ;]
redbaron813: Ezek egy része a hágai Escher múzeumban van, és élőben egyáltalán nem valami jól mutatnak. [...]
Mind a 23 komment
Samsung TL9 fényképezőgép. Idén szeptemberre lehet várni, $280-ért.
1210 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: héló csiti van bébi,abbol egy pár már időzitve van :P
rezlavor: orome bodottag!
rivaul: 14 post :O Ennyit nem is tom mikor láttam utoljára itt :) Szépen baosztani s tenni kifele mindet [...]
Az elképesztő mértékűre emelkedett infláció miatt 100 milliárd dolláros bankjegyet hoz forgalomba Zimbabwe. Egy USA dollár jelenleg 70 milliárd zimbabwei dollárt ér, a 100 milliárdos bankjegyből a jelenlegi árak szerint egy vekni kenyeret lehet venni. Egy ember egy napi kiadásai 500 milliárd dollárnál kezdődnek a Robert Mugabe által vezetett, egykor nagyon gazdag afrikai államban.

A világ legnagyobb áremelkedése egyébként Magyarországon volt a II. világháború után, az árak 15 óránként duplázódtak. 1946. augusztus 1-jén a pengőt leváltotta a forint.
Ekkor 400 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 pengő (32 nulla a 4-es után!) ért egy forintot.
3106 8 67 Izé
izébigyó: Tízmilliárd dolláros bankjegy került forgalomba http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=18160
izébigyó: A zimbabwei infláció már 11,2 millió százalék http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=7489
Jozef7: :D az is egy megoldás lenne
Mind a 67 komment
Régebbi postok...