REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Amerikai kutatók egy igazi gondolatolvasó kütyüt fejlesztetek ki
1163 0 2 Izé
sztewe: Ezt azoknak fejlesztették akik képtelenek hangképzésre ember! Azért csak jobb ha a belső hango [...]
sepetike: Egészen biztosan adnék pénzt érte, hogy megtudjam mennyi az idő, vagy mennyi volt két doboz k [...]
Április a bolondok hava

Ezt bizonyítja ez a 6 perc is.
2658 0 0 Izé
Csodákra képes egy dashcam

Még egy "elgázolt" bicajost is képes lábra állítani.
3224 0 1 Izé
sexdealer: Mit mondana erre a Waze? "Az útvonalon veszély (öngyilkosjelölt, kerékpáros őrült) várhat [...]
A közpénz az új saját, az arab az új zsidó, a gyros az új soros... :D
1952 0 11 Izé
akicker: Amikor először újraválasztották őket, akkor még én is reménykedtem, elvégre ők voltak az [...]
vadonka: Amúgy kurva sok a nyugger. A "ratkó" gyerekek akik Ratkó Anna jóvoltából most tetves sokan van [...]
vadonka: Nagynéném a közférában van, nekik ki volt adva, hogy a fideszre kell szavazni. Volt olyan oszt [...]
Mind a 11 komment
Íme a tökéletes szusi, ha nagyon vigyázol az alakodra

Csak egy szem rizs van benne.
815 0 0 Izé
És akkor a világ meg is érett a pusztulásra

A mosószer nyelés után az óvszerszippantás az új trend.
3015 0 2 Izé
Erunder: Ó bakker, én ezt nem találtam meg.
Ravennë: Tudom, tudom... unalmas már, hogy csak okoskodni járok ide, de helyesbíteném a címet arra, hogy [...]
Ő Karamel, az első mókus, aki művégtagot kapott

A legjobb mégis az, hogy a törökországi Batman város egyetemén végezték el a beavatkozást.
1476 0 0 Izé
Kártyatrükk végeredmény nélkül, ami mégis élvezetes
1784 0 0 Izé
Valószínűleg az első gengszter rap, amely a tejet népszerűsíti.
1553 0 2 Izé
Tomi Demo: Nagyon durván erőltetett ez a jópofáskodás, meg vicceskedés. És ez amúgy mitől gengszter?
a janek: Inkább a posztképet :p
A prágai koncert után a Metallica a budapestin is eljátszott egy népszerű helyi dalt

A Tankcsapdától Az élet a legjobb méreg című számot adták elő.
1299 0 0 Zene Izé
Láttál már háromdimenziós műholdképeket?

A volt NASA alkalmazott, Robert Simmon képei sokkal hitelesebbek, mint a Google Maps 3D nézete.
4192 0 3 Izé
Erunder: Kész, most már itt, a posztban megnézhetőek a képek.
Erunder: Kösz a visszajelzést. Ma lementem a képeket és feltöltöm ide, majd írok hozzászólást, ha k [...]
cse': Nem műxik a link, az oldal el lett távolítva...
Kínában építették meg a világ leghosszabb tengeri hídját

Az 55 kilométer hosszú hídnak még egy víz alatti része is van.
1474 0 0 Izé
Zseniálisan reklámozza az HBO az Aranyélet utolsó évadát
2510 0 0 Izé
noÁr - Tanulni akarunk

Újabb számmal állt elő a Mi kis falunk Matyija.
1194 0 1 Zene Izé
psytoxx3: Akkor tanullyál pásztmek merr hüje maracc.
Költséges módja ez a fák megnyesésének :)

Ez egyébként csak egy sima gyakorlat, de az alacsony repülési magasság és a festői táj miatt megéri megnézni.
1848 0 0 Izé
A testfestéssel akár láthatatlan is lehetsz

Ha nem sokat mozogsz.
3715 0 2 Izé
mun: Akár láthatatlan is lehetsz. Bár ez most nem sikerült.
akicker: Az a megijedés a végén nagyon szarul sikerült :D
Így készíthetsz serpenyőt hidraulikus préssel

Ha esetleg lenne otthon egy elfekvőben.
2809 0 1 Izé
Dmckayals: És a végén még azt is bebizonyítja, hogy a Föld lapos! :D
Joshua Smith munkáiban az aprólékosság a lényeg
3690 0 0 Izé
Kínában már autómatából vehetsz kocsit
1504 0 1 Izé
hawkeye: Nahát, egy igazi automata autómata... :)
Egy focimeccs addig tart, amíg azt le nem fújják

És ezt most már a Woking FC kapusa is tudja.
3283 0 6 Izé
Sztumi: Azok nem pilóták hanem sofőrök.
Pussytreehorse: Szoval az F1 pilotak is repulot vezetnek,vilagos :D
Sztumi: A hajónak van kapitánya nem egy focicsapatnak. A pilóta meg repülőt vezet és nem autót.
Mind a 6 komment
Terminal

Egy újabb nagy, és látványos hollywoodi produkció, amit nálunk forgattak.
2306 0 0 Izé
Hegyek völgyek között zakotol a Rémi
1685 0 0 Izé
Cargo

Az új zombiapokalipszises filmben Martin Freeman menekül a kisgyerekével Ausztráliában.
1325 0 0 Film Izé
Ha elég drága kocsid van, ott parkolsz vele, ahol akarsz

Úgysem tudják elvinni.
4426 0 6 Izé
vadonka: Óóó dehogynem, egy combos villástargoncával legurigáznám az útról.
Goatman: Vagy ha két darabban rakják fel...:-)
Goatman: Na ezt én is kipróbálom...megpakolom aksikkal a verdám...csak 1.5 tonna kell..:-)
Mind a 6 komment
Ez az a pont, ahol már sajnáljuk Bruce Willist

Mert elég gyanús, hogy a színészi karrier alja lehet magyar energiaital reklámban szerepelni.
3111 0 7 Izé
Ejtoernyo: Szerintem, meg pont izés ez a reklám.. Magyar cég külföldi színésszel reklámoz.. Az biztos i [...]
Demente: Aszem a viszony. hu, vagy melyik volt itt naponta kétszer egy időben,!
Demente: Vagy,...... Fizetett hirdetés, és át vagyunk b-va!
Mind a 7 komment
Elektromos Forma egyes autó egy utasszállító repülőgép ellen

Te kire fogadnál?
2430 0 0 Autó Izé
3-an 100 ellen, a focis apokalipszis
3486 0 0 Sport Izé
Bár csak április elsejei tréfa a csokis Whopper, én akkor is vevő lennék rá
1435 0 0 Izé
Nézd meg egy interaktív térképen, hogy mi történne a környékeddel, ha egy atombombát dobnának rá
6857 0 0 Izé
10 ezer méter magasra reptette a házi készítésű drónját egy orosz srác

Szerencsére a szibériai Strejevoiban nem kell a légiforgalom miatt aggódni.
3787 0 1 Izé
Goatman: És a videóból kiderült,hogy a föld nemhogy lapos,hanem néha homorú..:-)
Szóval így néz ki szuperlassításban, amikor egy héliummal töltött léggömb felrobban
1936 0 2 Izé
eMTé: Hát ja .... a hélium nemesgáz, az ugyan nem robban....
-orv-: Hidrogén esetleg... :)
Képtelenség nem bele szerelmesedni a ketrecharcba Alex Merriman videója után
2149 0 0 Sport Izé
Ilyen a gépművészet

Egy mesterséges intelligencia azt a feladatot kapta, hogy több ezer klasszikus festmény alapján készítsen tökéletes aktot. Hát, ez nagyon jött össze.
1575 0 0 Izé
Apa Zenél így buzdít a szavazásra
2095 0 7 Izé
kissfreezer: Tényleg csak tíz másodpercig néztem a videót. Itt sokadjára nézek geciorbános mocskosfidesze [...]
Ravennë: Nem tűnik fel, hogy a dal minden pártot negatív szavakkal illet? Csak az első sorig jutottál é [...]
Ravennë: Tetszik amit írtál, érdekes filozófia. Viszont, ha okos a holló és csak bólogatva válaszol a [...]
Mind a 7 komment
Az arachnofóboknak nem lesz a kedvenc robotja
1347 0 0 Izé
Ezt látja egy Forma-1-es pezsgő
1347 0 0 Izé
Sokat változott Párizs 117 év alatt

A múltban egyébként a legtöbb képen szerintem szebb volt.
2429 0 9 Izé
VanZant: Valószínű a világkiállításra építették azokat az épületeket. Itt látszik, az Eiffel tor [...]
Demente: Jaj nem fejeztem be. Szóval ha emlékeim nem csalnak, Hitler elfogadta hogy a franciák gyakorlatil [...]
Demente: Emlékeim szerint Párizst nem bombázták. Hiszen akkor a toronynak is oda vertek volna. Páncélos [...]
Mind a 9 komment
A nehezebb változaton csak ázsiai arcok vannak :)
899 0 0 Izé
Igazából Drotár Adrienn újra lecsap
3261 0 3 Izé
versius: Bevetette a nehéztüzérséget.
Gurzy: "Mindent önerőből értem el" Na ez volt az a mondat, ami nálam igazán kicsapta a biztosítékot [...]
vadonka: Végülis, mellbedobással simán nyerné az egész választást. Ha csak ezen múlna :D
Íme, a természet Shazamja

Ha nem tudod, éppen milyen növényt nézel, ez az alkalmazás segít.
2043 0 1 Izé
sakos: Ilyen eddig is volt. Androidon a Garden Answers appot használtam. A legnagyobb baj ezekkel, hogy a [...]
Régebbi postok...