REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Phoneheads - Subject Beautiful (Live in Tonhalle)

Drum and Bass and nagyzenekar. :)
1261 2 4 Zene Izé
Opra: Ez nagyon komoly! Köszi a linket!
MStipee: JÚJ *-*
Tazman: Eszméletlen!!! Mindig is imádtam az olyan zenéket amiben valamilyen klasszikus hangszer is szól. [...]
Mind a 4 komment
Bihari Puhl Levente
Levy
festőművész képei  

Az alkotások különféle ajándékozási céllal is megvásárolhatók, valamint megrendelési lehetőség is van bármilyen témában, stílusban.
967 0 1 Art Izé
TinusSs: Gyönyörűek, bárcsak egyszer ilyen szinten tudnék festeni.
Band Of Horses - The Funeral (Butch Clancy Remix)
1021 0 0 Zene Izé
DJ Vadim - The Terrorist (The Prototypes Remix)

Támadnak a terroristák! :D
626 0 0 Zene Izé
Sub Focus - Could This be Real (DNB remix)
504 0 0 Zene Izé
Látványos katonai művelet, bár nem mindig sikerül tökéletesen. ;)
16980 6 6 Izé
sammael000: Én kiprobáltam volna milyen a Hummerból filmezni mindezt. :)
Mol: Ebben csak az a baki, hogy "lapra szerelve" vannak a járművek...
Anthraxia: A Bakik commentjeinél írja valaki "egyik kocsin be kellett volna húzni a kéziféket" Kb annál [...]
Mind a 6 komment
Camo & Krooked - Time Is Ticking Away (Featuring Shaz Sparks)
758 0 0 Zene Izé
 Bastian Van Shield vs Spencer & Hill - Cantina
1003 1 0 Zene Izé
Szex után iszol? Ha nem, baj lesz!
997 0 0 Pink Izé
Egy kis diétás ebédecske. Ajánlom a többi videójukat is.
5849 1 14 Izé
Mr.T.: Kisolek küldte: URL: http://youtu.be/m9FRSghXhDM Szöveg: Tippeljetek miből készül ez a laza 715 [...]
tremor: még belerakhatták volna a malacot 1 marhába. úgy lett volna az igazi.
Zsottika: megéheztem :)
Mind a 14 komment
Megbántad? Már késő! Bútorválasztási 1x1
693 0 0 Pink Izé
BREAKAGE feat. JESS MILLS - FIGHTING FIRE
941 0 1 Zene Izé
Steve19+: Ez aztán dnb a javából! GRT! Legközelebb tartsd meg!
Baby Gaga fantázianevű fagyi anyatejből. Fogyasszátok egészséggel! ;)

Magyar cikk.
2425 2 59 Izé
bungle: Baked macaroni and cheese with a major twist: http://youtu.be/R4dGlaVqt-g Reakció! :D
kotta: Így.
Nyenyecgibbonszőr: Ez így a normális mifelénk! xD Arra gondoltál, hogy nekem milyen érzés lenne ha anyád, tejét [...]
Mind a 59 komment
Dc Breaks - The More I Want
622 0 0 Zene Izé
: Wumpscut : - Wreath Of Barbs
359 1 0 Zene Izé
Loadstar - Space Between
550 0 2 Zene Izé
tucsok: Van valami igazság benne :)
Tazman: Nekem ez jobban tetszik... http://www.youtube.com/watch?v=WJai8ojqrOE
Elég korán kezdte a tépést, de szemmel láthatóan élvezi. ;)
8187 6 10 Izé
Nusihusi: Ez be van tépve:D
Sörfi: :D 5ször végignéztem, mégse vettem észre...
Lako: Khm.. http://noob.hu/2011/03/02/weed.png :D
Mind a 10 komment
Megérkezett a válaszvideó a csajok múltkori popsikamerás tesztjére. ;)
15003 6 53 Izé
tremor: igazi rejtett kamerás felvétel :D
Rosta: igaz, elkúrtam... col-arasz.... nem mindegy:D
Mr.T.: 1 arasz 26 centiméter. megszorzod néggyel, megkapod az eredményt :)
Mind a 53 komment
Barbárfivérek - Hány Ember közr. Columbo

Egy jó kis reggie beütésű szám a Barbárfivérek legújabb lemezéről, az Úthengerről.
757 0 0 Zene Izé
Könnyek között: ez van, amikor sírsz
762 0 2 Pink Izé
zeiksz: Látom, még nem szoktál hozzá az itteni cikkekhez :)
Teomoart: Most nem azért, de ebből a cikkből semmi nem derült ki az ég adta világon! :S Az oké, hogy az [...]
Brains - Ladies Obsession
857 0 2 Zene Izé
Öcsi: egész jó? szuperjóóóó :D amúgy már beküldtem, igaz az még nem a teljes verzió volt
tucsok: hm ez egész jó :D
Color Balls Solitaire
8078 4 0 Game Izé
Akiknél sohasem volt a képen látható pilleszék (tervezte 1968-ban Henri Massonet), azok nem is éltek a nyolcvanas években ebben az országban. Szerintem.

Most egy hasonló forma díjazott termék lett, sőt extrém sporteszköz! Egy kis ragasztó a régi pilléknek és irány az utca!

Az "extrém leülés" honlapja.
6988 4 93 Izé
Mr.T.: Jól mondod. http://bit.ly/hSjJwA
lb7: http://4.bp.blogspot.com/_Hl5bQduRAMc/SE6ayVF2-WI/AAAAAAAAA7w/HmMCz8EQ8iU/s400/crying+cat.jpg
Mr.T.: http://bit.ly/hTtG1K
Mind a 93 komment
Amikor dúl a szerelem... ;)
18966 5 13 Izé
Fabian: Hát, akárhogyis, de ezen sírva röhögtem... nagyon rég nem röhögtem úgy, hogy potyogtak a k [...]
Btech: És mindenkinek f...sz van a homlokán XD
ebay: te jó ég ez amerika mindenkinek fehér a foga mindenki szép mindenkinek szép a háza mindenkinek [...]
Mind a 13 komment
Heves megyei mindennapok - Gyöngyöspata
18407 4 393 Izé
bungle: http://index.hu/video/2011/07/18/uj_idoszamitas_kezdodik_gyongyospatan/
scripter: Már látogatás tett a Betyársereg is Gyöngyöspatán http://kuruc.info/r/6/75726/ ugyanez a hí [...]
bungle: Háborús helyzet Gyöngyöspatán? - Cigányok támadtak rendőrökre http://hir.ize.hu/comments.ph [...]
Mind a 393 komment
Egy mesés vízalatti barlang kristálytiszta vízzel.
12107 10 11 Izé
Laretta: Fantasztikus képek, meg kell hagyni...
kotta: Itt ellaknék azt hiszem. Bár a megfulladásig/éhhalálig nem volna túl sok időm, de szép lenne [...]
Nusihusi: Gyönyörűek ezek a képek*_*
Mind a 11 komment
15 éhes oroszlán, három még éhesebb négerrel szemben.

Én azt hiszem lefostam volna a lábam szárát. :D
14766 6 46 Izé
BusKeyCome: Kóstolgatni? Á, csak "Nassolgattam". ;-D
Nas: Mit na persze? :P Ne kóstolgassál! ;)
BusKeyCome: Na persze... ;-PPP
Mind a 46 komment
20.-án volt a Nascar történetének egyik legnagyobb tömegkarambolja.

A Nascar történelmének 10 legnagyobb balesete
1523 0 0 Sport Izé
Hanna

Hanna egy ex-CIA ügynök lánya, akit elfog a hivatal, hogy rajta keresztül apuka nyomára bukkanjanak. Arra azért nem számítottak, hogy a lány is ki van képezve szorult helyzetek megoldására. Bizonyítéknak itt egy magyar feliratos részlet, és egy előzetes. Elég izgalmasnak és pörgősnek tűnik, áprilisban megtudhatjuk, hogy tényleg az-e. A főbb szerepekben Saoirse Ronan, Eric Bana és Cate Blanchett látható, míg a rendező Joe Wright (Vágy és vezeklés, Büszkeség és balítélet).
2124 0 0 Film Izé
Palvin Barbara a legnagyobbak nyomában lépked 
1008 0 2 Pink Izé
susumoa: Pff nem tom mért kell egy cikkben kétszer is leírni ugyanazt. Múltkor is valami könyvajánlót [...]
Ehssty: Wow nagyon szép a csajszi! További sok sikert neki!!! Hasonló kalibert kellene szépségversenyek [...]
A főnök begurul, ha elgurul...
11230 3 4 Izé
Bekomman: Hát ez nagyon nagy
Zsottika: Ma reggel a kotrón amin dolgozok,megfáradt a gém anyaga és elhajlott......majd besz@rtam akkorá [...]
a janek: majd egy napig tartott amíg kidaruztuk ez a komatsut : http://kepfeltoltes.hu/view/110223/K_p135 [...]
Mind a 4 komment
Championsheep. :D

(A kedvencem, amikor száradó alsógatyóból kell birkákat kilőni, és így elérni az ablakba kitett sütit. Bármilyen rosszkedv ellen hatásos. :))

Hivatalos Shaun the sheep oldal:
http://www.shaunthesheep.com/

(azért postolni még meg kell tanulnod majd! - Errtu)
4113 4 5 Game Izé
barnyyy: Hahha állati :D
Nas: Nem értem, azzal mi volt a gondod. Beírtam a szöveget, és csatoltam egy képet mint mindenki má [...]
Errtu: Nem azzal van a gond, hogy hogy küldöd, csak a kép, képalá, ilyesmi :D De nyugodj meg: volt itt [...]
Mind a 5 komment
Tumor - Killer TeKKKno

Gonosz, de jó zene!
1250 2 0 Zene Izé
Egy régi Boney M szám (sőt még régebbi:  Hallo Bimmelbahn), a Duck Sauce feldolgozásában és ti általatok kiegészítve egy tetszőleges sorral. ;)

Katt a "Customize your own 'Barbra Streisand' song" linkre, aztán linkeket a kommentbe!
5979 8 28 Izé
Tooni: Beseech: Abba:Gimme gimme http://www.youtube.com/watch?v=Zn93UwAYpow
Mr.T.: http://www.gobarbra.com/hit/new-d1a77c08dd63a62e9359d905d9cdc01e
Huey: http://www.gobarbra.com/hit/new-556fc9ce20042a87e75fd4d4d9e14a0d
Mind a 28 komment
Dieselboy - Unleashed

Hetvenkét perc kökemény zúzás. Kerevedik benne a DnB és a Dubstep. És hogy mi sült ki belőle?
Döntsétek el ti.
1263 0 2 Zene Izé
Tazman: Hallgatom mióta megláttam, hogy letölthető hotdog-on és nem lehet megunni. Zúzás végig ahogy [...]
bone_lord12: Nagyon nagy,nem lehet megunni :D
Chase And Status - Blind Faith
766 0 0 Zene Izé
A múltkori után újabb zseniális riportot hozott össze a TV2, ezúttal a világ legszarabb filmszakértőjével. Ráadásként a Batman: Arkham City egyik előzetesét bemutatják úgy, mint a legújabb Batman film előzetesét.

Várjuk a következőt szeretettel!
6794 3 25 Izé
Mr.T.: Batman rák :D http://i.imgur.com/zCdVu.jpg (árnyék)
dude: Szánalmas magyarázkodás. Egyáltalán ki a faszom ez a Puzsér?
Tooni: Visszaszólt. Csak minek? http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs
Mind a 25 komment
Irina Werning - Back To The Future

Mindenki csináljon ilyet! :)
18235 12 25 Izé
bungle: Back To The Future 2 www.irinawerning.com/bttf2/back-to-the-future-2-2011/
Nas: Na, EZ durva. Mintha Frankenstein-teremtmények lennének. :S
Purple: a szomszéd ketrecben :D
Mind a 25 komment
320-szal ütközött szalagkorlátnak egy Pagani Zonda. A Zonda biztonságból jelesre vizsgázott: noha a méregdrága járműből csak egy roncskupac maradt, a sofőr és 21 éves utasa saját lábán hagyta el a baleset helyszínét.
3794 1 8 Autó Izé
pepeti: Bezzeg te...
tikshow: szerintetek miért rakta a végére a ;) smilet? :D
BullFrog: És az Acéllal úgy szakadsz ketté, hogy öröm nézni (és szedegetni utána a darabjaidat).
Mind a 8 komment
Legyeket eszik a falióra - jó az, ha ilyen durván beavatkozunk a természetbe? Mit esznek akkor a fecskék? ;-D
8236 2 9 Izé
Szobabicikli: Jönnek az emberevő Terminatorok....fussatok bolondok :D
Turmion Kätilöt: A riportban elmondta, hogy még a motorhoz is a légybűl veszi ki a zenergiát... tecciké'teni !
Grimmly: És akkor újra divatba jönnek a testesebb emberek. Meg lessz majd igazi "ég a zsír"
Mind a 9 komment
Régebbi postok...