REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Túl magasnak vagy alacsonynak érzed magad?
893 0 0 Pink Izé
Csavard el a fejét! - Csábítási trükkök
716 0 0 Pink Izé
Macska - visszavizelő ;)
5562 5 36 Izé
norbertvincze: :D
noobhunter: Nekem erről ez jutott eszembe, még régebben olvastam valahol. WC-tisztítás mesterfokon 1. Nyi [...]
Ravennë: Megadod a neved, címed, tuti lenne pár jelentkező, akik szívesen megmutatják Neked (rajtad). ;) [...]
Mind a 36 komment
Palackozott tea: egészséges vagy csak felkapott?
195 0 0 Pink Izé
A rendszeresség jó. Ezt nevelik belénk egészen pici korunktól fogva. Amíg csak aludni, szopni, játszani és pancsolni kell, egyszerű az élet. De mi van, ha felnőttként egy szép napon rájössz, hogy mókuskerékben vagy, ahol ugyanezt a négy dolgot csinálod?
285 0 2 Pink Izé
Nope: Tempty egy marha akinek fogalma sincs a világról, ezt már tudtuk eddig is! :D
CRaPtRaSH: "De mi van, ha felnőttként egy szép napon rájössz, hogy mókuskerékben vagy, ahol ugyanezt a n [...]
 Csinálj otthon műkörmöt és spórolj.
802 0 0 Pink Izé
Túlságosan aggódik az anyukád?
264 0 0 Pink Izé
Nick Toldy

Kicsit magyar vonatkozású játék, poénok csak nekünk. :)
7240 0 5 Game Izé
FunThom: Köszi a választ..Hiába van meg minden ami kell nem sikerül tovább menni sajnos :P
Magister: A kapitány szemfedőjét megszerezted? Félszeműnek kell lennie. :) A végigjátszást itt talál [...]
FunThom: Hát nem tudom h miért de nekem nem akarja elfogadni az emberke a troll fejet pedig megcsináltam m [...]
Mind a 5 komment
Mit NE vigyél magaddal a kollégiumba?
438 0 0 Pink Izé
OM NOM NOM :)
7132 1 19 Izé
CRaPtRaSH: nagyon cuki, nekem volt patkányom, de nyilván nem az utcán szedtem össze ;] általában kóbor c [...]
Zalee: Először felhízlalják fagyival, majd egy utcai kifőzdébe felhuzzák egy pálcikára nasinak.
Nusihusi: Csak meg ne fázzon a torka:D
Mind a 19 komment
Amikor orrnyergen ül meg a poén csattanója. ;)
10882 4 4 Izé
PabY: Ezt mi is toltuk koleszba :D
csaty: Amekkora nózija van , mellé sem tudott volna ütni.......
kiisb: Na, neki sem kellenek ellenségek, ha már ilyen barátai vannak.
Mind a 4 komment
Mit csináljak, ha lecsúszott a kondom? - A KamaszPanasz Szakértő válaszol rovatából
517 0 0 Pink Izé
Fotózz Star Wars játékokat jól!
1656 0 1 Film Izé
Tooni: Áááááá de tuti mind! :) :) :)
Mai cukizé: alszi csészében :)
5281 1 16 Izé
bungle: Alszi cserépben (nincs is annál kényelmesebb hely ;)) http://youtu.be/lpiaKul6YQk http://youtu.be [...]
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/41564_wifi-vedelem
Ravennë: Mintha magamat látnám a reggeli kávéval. :)
Mind a 16 komment
 Te! Figyelj! Ismered azt, amikor...
9923 0 11 Izé
oritomi: Azért kb összefostam volna magam, ha én ülök abban a pici csónakban.Azért nem mind1ik ilyen b [...]
Szancso: Cetelemmel müxik.:D
szaki77: Szerintem azt hiszi az emberek ilyen hangon komunikálnak, mivel ő mindig ezt halja ha emberek jön [...]
Mind a 11 komment
Egy üdítő orosz üdítő reklám ;)
10936 0 13 Izé
Nas: Háhháá...Szupernagyi. :D (Nem, sajnos nem csak te vagy ilyen vén. :S De minél vénebb vagy, ann [...]
Békatallér: Erről ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=cqrsFgH_c14&feature=related Ugye, nem csak [...]
Porcelanbaba: Áhá, világos. Köszönöm! :D
Mind a 13 komment
Az év kisöccse! :D
14986 7 22 Izé
CRaPtRaSH: :DDDDDDDDDDDDDDD nagyonnagy arc a kölök :DDD hogy rázza a seggét meg a végén milyet taknyol :D [...]
Soldier: :D
Ravennë: (!) :D
Mind a 22 komment
Az első hallott hangok 29 évnyi csend után. :)
11103 3 37 Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=IyDdVJ81Ixs
rullet2002: én is siket vagyok tudtok jeleni és beszélni egyaránt is! nem kell félni az emberektől tessék [...]
I. C. Wiener: Jár a + :)
Mind a 37 komment
2 randi a csajok és a pasik szemszögéből :)
16522 8 9 Izé
psmith68: Nézőpont kérdése... A két asszony:- Milyen volt a szex tegnap? - Katasztrofális... A férjem [...]
7sleeper: ffi kettes verzión valóban sokat segít ha kezdettől feláll és ha megfizethető görbe este, é [...]
Solder: Lokko: A gyertyára azért volt szükség, mert az arc elfelejtette befizetni a villanyszámlát, a [...]
Mind a 9 komment
2 randi a csajok és a pasik szemszögéből :)
18039 0 0 Film Izé
Nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. :)

"Bebizonyították: nem lehet kétfelé figyelni" - ha a Blikk írta, akkor az úgy is van. ;)
6718 0 10 Izé
eMTé: Volt egy professzorom aki olyan előadásokat tartott, ami ilyen szempontból (is) élmény volt. K [...]
Stickhorse: Tényleg ügyes a gyerek, én biztos nem tudnék bal kézzel így rajzolni, de teljesen igaza van st [...]
thisisreal: Ha megírta a Blikk, akkor az tényleg úgy van! :D Brit kutatók szokták az ilyeneket bizonyítani [...]
Mind a 10 komment
Így "dolgoznak" a csalók a budai Várban
11637 2 18 Izé
bungle: HoPpY küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=qC1LB4Pfanc Szöveg: "A sok kocka meg csak ámul! [...]
BullFrog: Nem figyeltél, egyik alatt sincs bogyó, ahogy kártyáknál is ha azt mondod ahol van, átcseréli [...]
loloppo: Amugy ha abbol indulsz ki, hogy biztos nem ott lesz, ahol hiszed, akkor 50% eselyed van, hogy megtal [...]
Mind a 18 komment
Valaki csinálja utána. ;)
14788 1 16 Izé
meszi: :D:D:D
kiisb: Rendeztünk mi is repülő hajtogató versenyt és a 7. emeleti erkélyről eresztettük őket szél [...]
revans: Fehér A4 -es papírlapomat hasonló paraméterekkel rendelkező audira cserélném.
Mind a 16 komment
Játszótér emós gyerekeknek ;)
3212 0 13 Izé
Purple: Teljes mertekben egyetertek... en is felhaborodtam ezen a hiren tegnap, csak en azokon, akik emiatt [...]
Nas: :DDD Nekem egyébként semmi bajom nem lenne vele (ráadásul a riportban szereplő hamvasztó a ter [...]
Purple: kék ruhás néni Nas véleményén van :DDD
Mind a 13 komment
Klip próbálkozás :) itt ott csúszik de a következő pro lesz!

Mr.Masta - Márkanév
623 0 3 Zene Izé
bpchamp: azér ne tépd ki a nyakamból a verőeret :D
bpchamp: a hang mintha nem lenne természetes,kicsit tényleg erőltetettnek tűnik,de a szöveg,klipp,zene k [...]
gundul: A malacok nagy 5let volt. Hajrá!!!
Valahol Csehországban...

Egy rendőrautó és egy audi frontális ütközése.

Nekem egyébként ez a poszt jutott eszembe erről.
4984 0 14 Autó Izé
wookie: Ennyi idő alatt esélytelen lett volna félrerántani bármit is, ráadásul akkor félátfedésben [...]
Cableguy: Ez egy korrekt hozzászólás. Még Audishoz mérten is. Respekt. Belátom vannak akik a másik old [...]
Bobber: Na, hozzászólok Audisként. :) Az Audit vezető arc minden tekintetben hülye volt. Egyrészt ross [...]
Mind a 14 komment
Mágneses cselló
1325 0 2 Tech Izé
Marvin: Amelyiket lefogja az szól. Nincs üres húr...
KillHates: Honnét tudja a szerkezet, hogy melyik húrt fogja meg a vonó?
LYNX - Rules to Rugby

(hogy értsétek mit, miért)
5047 0 6 Izé
kiisb: Az a kapus nagyon LOL. De a többiek jól nyomják. Még a vízilabdából is vettek át stíluselem [...]
GAlex: Azért a focit is elmagyarázhatják: http://www.youtube.com/watch?v=bgmAt3-ipM4
kiisb: És akkor most hasonlóképpen tessék elmagyarázni a baseball, a krikett, a gyeplabda, a pankráci [...]
Mind a 6 komment
Jaguar C-X16

Igaz, hogy még csak koncepció, de igazán szemrevaló.
1149 0 2 Autó Izé
BlackHawk94: háát a camaro nem stimmel bár egy nagyon pici hasonlóság van de egyébként tényleg jól össz [...]
Aaron: Ez egy nagy lopás! Az eleje 1 nissan GTR a hátulja meg camaro...
6 bizonyított csábítási módszer
984 0 0 Pink Izé
Zebra taxi ;)
2156 0 6 Izé
kiisb: Látom, olvasod a klasszikusokat! ;)
BusKeyCome: "Nekem kell egy ilyen öszvér. >:-]" :D
Szancso: http://static.kiskegyed.hu/db/0A/5F/gaspar-gyozike-zebra-plussallatok-2010-04-26-g-d00019A5F1e765243 [...]
Mind a 6 komment
Jóféle csúzli. ;)
6662 2 13 Izé
BlueD: Báázeg, ezt be kellett volna inkább küldeni, kurva jó :D Nálunk mért nem így néznek ki a bi [...]
Marvin: Erős hullámzásban nem használható sajnos...
Paapi: ÁÁÁÁ ez nagyon nagy volt :D
Mind a 13 komment
A házimunka csökkentheti a férfiak nemzőképességét
419 0 0 Pink Izé
Tekerd, csavard, fond
308 0 0 Pink Izé
Bring Back The NBA (Az előadót nem ismerem, de csak ajánlani tudom mindenkinek)
694 1 1 Zene Izé
MorLhack: A dal címe: Wings Az előadó: Macklemore A videó készítője: Vico s ez egy reklám film a Nike [...]
Csomagolás ügyesen és gyorsan
305 0 0 Pink Izé
Rumnapló (The rum diary)

Félelem és reszketés Las Vegasban. Megvan? A Hunter S Thompson regényéből készült film Johnny Depp főszereplésével mára már kultfilm lett. Ez lehet a következő. Depp néhány közönségfilm után most visszatér abba a világba, ahol a tudatmódosító szerek segítségével igazán jó sztorit lehet írni. Paul Kemp újságíró csak pihenni jött a Karib-szigetekre (Rum? Karibi térség? Úgy látszik, Depp nem tud elszakadni Jack Sparrowtól), ám mégis olyan kalandokba keveredik, melyekbe józanon nem biztos.
1812 0 1 Film Izé
szomoja: wááá nagyon vártam már,remélem felér a könyvhöz :D
Mai cukizé: Katia hurrikán elől megmenekített kis csöppségek ^^
3937 2 9 Izé
Tooni: Ez beavatkozás a természetes szelekció folyamatába, és nem alakulnak így ki a zevolúció sor [...]
Porcelanbaba: Cukik. Nagyon.
a janek: Megtévesztő ez a cukiság,táplálékát főleg magvak adják igen de megeszi a tojást,madárfió [...]
Mind a 9 komment
Menekülés a "modern" társadalomból - jurtában él a természetbe kiköltözött Paulics család. Zsákutca vagy egy lehetséges jövő?
7138 0 31 Izé
Tooni: "Inkubátor" meg "búgatóketrec" ben élünk :D
bungle: http://rtlklub.hu/musorok/fokuszplusz/videok/147489
madmind: Ez túlzás. És felelőtlenség is. A gyerek nem ismeri meg a valódi világot, csak ezt az ál vil [...]
Mind a 31 komment
Ma este csapódik be egy hat tonnás műhold. A szakértőknek egyelőre fogalmuk sincs, hova fog esni. Arra, hogy valakit eltaláljon egy darabka, annyi esély van, mint a lottó ötösre (huhh, milyen lenne ha olyan valakire esne, aki nemrég nyert a lottón ;)).

Tippeljétek meg a kommentekben, szerintetek hova fog esni! :)
3438 2 51 Izé
Tooni: Vagy nem. Most a Góbi sivatagot jelölték meg, a Csendes, az Atlanti és az Indiai-óceán meg aze [...]
bungle: Nem Magyarország, Madagaszkár lehet a becsapódás helye http://index.hu/tudomany/urkutatas/2012/0 [...]
izébigyó: Pengeéles szilánkok: Újabb műhold csapódik a Földbe http://hetivalasz.hu/kronika/ujabb-muhold- [...]
Mind a 51 komment
Régebbi postok...