REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5095 0 12 Art Izé
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
ceazar: valószínűleg,nem a panel-program keretein,és eszközein belül dolgoznának rajta :D
Mind a 12 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5503 6 13 Izé
hochenz: Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statis [...]
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
Mind a 13 komment
[o]REC

Trailer

Közönségreakció
765 2 2 Film Izé
toonyioo: mi a kapcsolat az amerikai Quarantine és eközött? Csupán csak a sztori ugyanaz.
snake6: én már a második részt is várom :-)
System of a down - Toxicity feldolgozás, vonósnégyesre.
Ilyen is van. :)
A helyszín pedig a művészetek palotája.
7030 4 5 Zene Izé
elizazolnai: HAHÓÓÓ EZ NEM A MŰVÉSZETEK PALOTÁJA ÚRISTEN Ez a Szent istván zeneművészeti szakközépisk [...]
Andie.: nembaj, megesik :) a zongorista, aki elméletileg átírta a toxicityt erre, nemegy mai csávó. Sz [...]
Ordas: én jobbra számítottam...
Mind a 5 komment
Fear and Loathing in Las Vegas (Félelem és reszketés Las Vegasban)

Aki vadállatot csinál magából az megszabadul az emberi lét fájdalmától
747 4 13 Film Izé
CRaPtRaSH: ja és "nyanyanyanyanyaaaaaa" :D
CRaPtRaSH: én imádom Deppet, és azt hittem nem fog tetszeni a film... de mégis. alapmű egyrészt, másrés [...]
Blood & Chocolate: az az igazság h imádom Johnny-t .. de ezt a filmet én se tudtam végignézni... egyszer rábíro [...]
Mind a 13 komment
Lődd szájba magad egy felessel! ;)
4754 3 21 Izé
Re-Peet: Lehet Kovi is alkalmazza majd e szerkenytyűt a filmjeiben.. :D
sf: gondolom ez amúgy a "shot"-ból jött...
gvereb1: nem gyártják, ők csak tervezők meg dizájnerek
Mind a 21 komment
Akik a múltkori gyorskaja után még éhesek maradtak, azoknak itt az ízletes, ropogós skorpió kebab. Élve pálcikára húzzák az ízeltlábúakat és kisütik, mmmm... :D Még szerencse, hogy a Négy Mancs nem foglalkozik nyolc lábúakkal. ;)
Jó étvágyat!
2036 1 1 Izé
emgé: valaki védje meg szegény skorpiókat!:D
Nem tetszett a stúdiónak Guy Ritchie munkája - felsőbb utasításra többheti anyagot kell újraforgatnia
660 0 0 Film Izé
4 jel, hogy a pasi sosem hagyja el a feleségét - És csak szeretőnek akar
649 0 2 Pink Izé
csillaghal: tudod erre én csak egy klasszikust tudok idézni: "sok az ember, kevés a fóka" sajnos sok olyan [...]
Purple: most ez arra biztat, hogy a nős pasikat, akik gyakorlatilag is együtt vannak a nőjükkel, csábí [...]
Patrióta - Ne félj, Pajtás!
686 0 0 Zene Izé
Egy kis történelem óra: Kitalált középkor, avagy Pap Gábor művészettörténész előadása Herbert lllig elméletéről, miszerint 300 évvel meg lett hamisítva Európa története, és ez hogyan befolyásolta a történelem alakulását.

A videó 7 részletbe lett feltöltve, meg fogjátok találni.
4883 13 6 Izé
Luflee: En orulok, hogy kikerult ide ez a post :) Amugyis szeretem Pap Gabort, de itt eddig nem volt jellemz [...]
tjunior: csak az első videót néztem de már abban is vannak ellentmond magának az előadás tartója neke [...]
Rayvanur: Az a baj az összesküvés elméletekkel, hogy sosincs végük.
Mind a 6 komment
2005-ös év top albumára is felkerült gyöngyszem :P
691 0 1 Zene Izé
Reise: nem rossz de van jobb számuk is :)
The boy least likely to - Faith
Ez eredetileg egy George Michael feldolgozás, amit már a Limp Bizkit is átalakított a saját szájíze szerint.
552 1 3 Zene Izé
Speedy: De lehet, hogy tévedek!
Speedy: pl: Timberlake
Chamy: Ismertek még egyéb feldolgozást? Mármint a Faith-nek. Please, fontos lenne.
Miért imádja a férfi az orális szexet? -

Csak 18 éven felülieknek!
1223 0 8 Pink Izé
Infy: Jézusom, ne mááár! Azért szeretik, amiért mi csajok szeretjük, ha a pasink kényeztet minket [...]
neomatsek: bocs az off-ért,de ezeket a feminás hülyeségeket nem lehetne korlátozni,mármint időnként mé [...]
papaluige: áruló! :DD
Mind a 8 komment
Mit tippeltek, mit csinálnak a gyerekek?
14354 11 33 Izé
gurbli: Kösz a linket! Végig kergettem a monitoron! Nyúúúúúúljon meg a nyakad!:D
meszi: hát én ebből most kimaradtam, vírusírtó nem engedett tovább;)
focuskoma: :D kac kac kukac
Mind a 33 komment
Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD

Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!

Még több kép a japán oldalon.
2608 1 1 Izé
Mr.T.: Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.
Jeremy Lusk utolsó ugrása. :(
A felvétel másik szögből.

R.I.P.
1013 0 5 Sport Izé
papaluige: lehetne selejtezni! XD
bungle: Hééé... egy kis kultúrát erőltessél már magadra. Kösz.
knédli: menny a jó kurva anyádba... én se tudnálak sajnálni te féreg szar
Mind a 5 komment
Nate Robinson esete Shaq-el. :D
825 0 0 Sport Izé
"Látnivalót akartok? Nesztek!" :D

+ bonus videó: tanulmányi kirándulás az állatkertben. :)
8518 2 7 Izé
mumus: kicsi,de vekony, es nem lusta.....PENGEEEEEEEEE :P
Ordas: asszem a Bonobo az egyetlen majom faj, amelyik kedvtelésból szexel, eléggé érzik is a ritmust:D [...]
alphadog: Még egy kis állatkerti bemutató: http://www.youtube.com/watch?v=vW_39m-prAo" target="_blank">http [...]
Mind a 7 komment
8 szuper zsírégető turmix - Pörgesd fel a fogyást!
970 1 0 Pink Izé
Aki felül szeretne lenni – szakmai értelemben véve, annak a hatalommal mesterfokon kell tudnia bánni. Ez a karrierépítő nőkre különösen igaz kell legyen.
368 0 0 Pink Izé
Graveworm - Drowned In Fear

A Graveworm egy olasz zenekar, melynek története még 1992-ben kezdődött. Anno death metallal kezdtek, aztán másztak el a gótosabb, blackesebb hangzás sajátos keveréke felé, ami sacc ma jellemzi hangzásvilágukat.
703 2 1 Zene Izé
gizmo: gyönyörű!!!!!!!!!!!! B-)
Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD

(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)

+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :O
6531 4 33 Izé
baat: Mecha.... :D LOL
ismeretlen: heh, erre emlékszem azért mekkora para volt, hogy jujj sátánisták, és tényleg nem engedtek el [...]
pepeti: Jaja:D De a tanárnő milyen aranyos már: "ne tudjanak elmenni egy színházba vagy egy hangverseny [...]
Mind a 33 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5169 1 20 Film Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5740 4 20 Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Marie Fredriksson és Per Gessle a 80-90-es évek legendás popduója, a Roxette (mai napig aktív banda) 55 milló eladott nagylemezt és 20 millió kislemezt tudhat magáénak. Az 1988-as Look Sharp album sorban második volt a Roxette diszkográfiájában. A nagylemezről elsőnek megjelent The Look természetesen a slágerlisták élét ostromolta jónéhány országban, többekközt a Billboard Hot 100-on is number one felvétel volt.

Wikipedia

Hivatalos oldal

Rajongói fórum

Roxette  tribute band
732 1 2 Zene Izé
sunrise: Pécsen? hohhóóóóó....ez nagyon jó hír :)))
roxstar: Ez igen!Végre itt vagyunk! Jelentjük,hogy a Roxette ÉL! NEM oszlott fel,és reményeink szerint [...]
Ayreon...mi is ez?

Az Ayreon egy egyszemélyes zenekar. Élén a holland Arjen Lucassennel. Ez az egész úgy működik, hogy a híres ÉS tehettséges zenészeket felkéri arra, hogy játszanak az albumán. Arjen lemezeinek nagy része konceptalbum, tehát az egész cédé egy kerek történetet mesél el. Ez a The human equationról van. Alapsztori: csávó autóbalesetben kómába esik, aztán a fejében az érzelmek alakot öltenek, és piszkálják őt. :)

Műfajilag progresszív metál, amit kicsit jobban kell tudni emészteni. Ez nem olyan ordítós "b*megmetálb*meg" .  (:
682 0 5 Zene Izé
Andie.: hajjaj... :S neki is a legjobbkor kellett...nagyon tehettséges zenész volt, a shadow gallery meg p [...]
pepeti: Közben belehallgattam az albumba, a Loser nagyon nagy dal szerintem. Kár hogy Mike Baker már nem [...]
Andie.: akkor elnézést, így a pontos. :) a DVD szerint csak így volt hajlandó elvállalni, és elmélet [...]
Mind a 5 komment
Sas és a teknős... eszméletlen felvétel a természet törvényeiről.

(állatimádóknak és gyenge idegzetűeknek kevésbé ajánlott!)
9979 2 25 Izé
Belkar: szerintem nem kamu igaz miután elengedi a levegőben van vagy 4-5 képsor amit számítógéppel cs [...]
mekszamnojz: hatásvadászat, valahogy természetfilmeket is el kell adni. maga a történet nem kamu sztem, de [...]
beehappy: ez kamunak számít... az a kedvenc részem amikor a sas elengedi a "teknőst" és a kamera fentről [...]
Mind a 25 komment
Megint egy felfedezni való érdekesség...

Videón és Google térképen.
12351 7 11 Izé
brigi_cica: hupsz bocs azt akartam írni reménykedtem :O :S
Erunder: Inkább speedezve. :D Ennyi árkot kiásni és kupacot építeni.
tentacle: Ha igen, akkor nagyon be lehettél szívva... :)
Mind a 11 komment
Richard Zednik bravúros gólja.
569 0 0 Sport Izé
Randivonal helyett...
4714 4 26 Izé
spidy: jajahh jah ez a direkt marketing :P ingyér reklám magamnak :)
onegogh: Akkor ezt bebuktam.
CRaPtRaSH: csak ha 50 vagy 65 év közötti nő vagy, és akkor is csak 12-18 között:D
Mind a 26 komment
Mit csinálnak a bemondók, amikor épp nincsenek adásban? :)
7163 7 18 Izé
bandee1219: Súgóról olvasták! :D Amúgy tényleg soká tarthatott 8O Nekem, meg egy haveromnak volt egy el [...]
eol: Nem is improvizáltak :) Ott van a leírásban, hogy már évek óta együtt vannak, kicsiben és eg [...]
spidy: most mondmáá sztetek nem volt ez kicsit begyakorlotnak látcodo ?? me sztem nagy kamu geci az eg [...]
Mind a 18 komment
30Y - Felhő
795 5 1 Zene Izé
Thaddeus: Azért Ádi (felső fickó) szemüvege nem kicsit vad. :D
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9150 0 13 Art Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9995 2 13 Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Orlando Bloom félmeztelenül: hosszú, göndör fürtök és 3 új tetoválás
922 1 3 Pink Izé
Mammut: Együttérzek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
TinusSs: Ezeken a képeken nem néz ki valami jól de amúgy tök jó pasi:D Jó mondjuk nekem akinek barna v [...]
brigi_cica: mindent a szmnek semmit annak a kibaszott rohadt kéznek aki oda adta magát valakinek... :D
Mivel lassan itt a Valentin nap, eddig az egyetlen értelmes dolgot amit felleltem ajándékként, megosztom veletek, mert érdemes lesz rá gyűjteni. :)

Még pár kép itt és itt. + egy video.
3470 0 15 Izé
malex123: Itt legalább nincs csokifasz ... :)
Tádi: hehehe. nálam már az is elég, ha hosszabb ideig nézek egy tábla csokit, már rosszul vagyok, ne [...]
Luflee: Wonka :))
Mind a 15 komment
Duplaszaltó előre félfodulat nélkül. ;)
818 0 0 Sport Izé
Szégyen! A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

"Akárcsak tavaly, úgy idén is többen azt feltételezték, hogy "bunda" volt az egész. A zsűri ugyanis rekord gyorsasággal, kevesebb mint 24 óra alatt döntött Mark mellett, ennyi idő elég volt nekik arra, hogy meghallgassanak 105 dalt és kiválasszák közülük a legjobbat."

Mark "klipje"
A svéd eredeti
7867 2 137 Izé
izébigyó: Blama! Eurovíziós dalverseny: Tompos Kátya is visszalépett! http://hir.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Leathercap: Sálálá????!!!! Hova hányjak? Most akkor direkt nem akartunk nyerni?
Balintos: Mert akkor a végén még Britney Spears-re érkezne a legtöbb szavazat :S
Mind a 137 komment
5 gyanús jel, ami okot ad a féltékenységre
1616 0 5 Pink Izé
Balázs: majd az igazit ha megyek;)
Derill: aaaaj, pedig enitre hozhattad volna :D:D
Balázs: *csajszika :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...