REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az azték halálsíp hangjától tényleg a hideg futkos a hátadon
3810 0 2 Izé
sztewe: Lovak és aztékok :D Ugye ezt nem gondolták komolyan a videó készítői :D A videó végén van [...]
vadonka: Rossz helyen keresgélnek. Az igazán gyilkos 92 századdal az esz hang legalsó oktávja alatt van. [...]
Az lett volna igazán komoly, ha a teljes áramellátást megszüntetik :)
2246 0 4 Izé
MDylan: Hát, szerintem maradhatna is így, nekem tetszik!
Erunder: Ezért van a posztszövegben a smiley.
Ascocrist: mert ha minden közvilágítást kikapcsolnak, akkor az IQ-dig sem lehetett volna látni, és minden [...]
Mind a 4 komment
Kiszaladtak a pacik a quadból, miközben parkolni akart vele a csávó
2331 0 0 Izé
Floridában a jövő városa épül

A kísérleti város teljesen napenergiával működik, robotbuszok furikáznak, és még a lakások ára is megfizethető.
1588 0 0 Izé
Kötelező lesz az európai autókban az automatikus segélyhívó rendszer
1544 0 0 Autó Izé
A magyar mémes bácsi, Hide The Pain Harold újra nagyot megy a neten
2222 0 0 Izé
A Pentagon olyan lézert készített, aminek a hangja egy horrorfilmben is megállná a helyét
3461 0 2 Izé
Nebel: Horror? Hol? Mintha régi C64-es kazettát hallgatnék, nem horror ez, a gyerekkorom. :)
balaenoptera: ?
Automata kapu, orosz módra
4173 0 0 Izé
Ha Mad Man rajongó vagy, akkor ez álmaid aukciója
818 0 0 Izé
Hát nem ez lesz a ketrecharc történelmének legbüszkébb pillanata
2207 0 0 Sport Izé
Íme a fószer, akinek 250 karakter van a torkában
3221 0 1 Izé
pripankaj: buy linkedin followers
Ez a legcukibb időjárás-jelentés, amit valaha láttam
1959 0 3 Izé
SEszter: Hogyan kell olyan arcot rajzolni írásjelekből, ami ledugja az ujját a torkán?
Ascocrist: *Tanulj meg angolul, ha nem érted... -fixed it
roberto: Tanuljon meg angolul, mert én nem értem. (szó kooo)
Ilyen lenne a Trónok harca, ha a Disney készítené
2261 0 0 Izé
Az új japán trend a jégevés

És így a japánok ismét megmutatták, miért nem szabad valakire kétszer is atomot dobni.
1991 0 0 Izé
Videó is készült az önvezető autó gyalogos gázolásáról
2991 0 14 Izé
a janek: Nem igaz, hogy nem látjátok: "a skynet öntudatra ébredt!"
Gabevw: Ne haragudj sakos, de nagyon kevés dologban tudok veled egyetérteni a kommented alapján. Amivel [...]
sakos: A videó alapján tényleg szinte a semmiből bukkan elő a gyalogos, viszont az is biztos, hogy ez [...]
Mind a 14 komment
Antilop vadászat gepárdos FPS nézetből
2833 0 0 Izé
Mauricio Alejo képeiről nehéz eldönteni, hogy photoshop munkák, vagy a valóság
2897 0 0 Izé
Ahhoz is tehetség kell, hogy egy ilyen béna hangszeren ilyen jól játsszon valaki
1929 0 4 Izé
kakucsi: Némiképpen erre hasonlít (szerintem) legalább is hangzásban: https://www.youtube.com/watch?v=to [...]
Jaca: https://www.youtube.com/watch?v=8kKHE-_wekU
Dmckayals: Hááát, azért nem sima és egyszerű. Tény, hogy egyedi kialakítású, de nem a könnyű haszn [...]
Mind a 4 komment
Először gázolt halálra embert egy önvezető autó
3771 0 1 Izé
Parafadugó: A rendőrség már felrakta a felvételt a balesetről. A sofőr baszott az útra figyelni, a bicikl [...]
Ingyenesen, böngészőből játszható retró játékok az Internet Archive-nak köszönhetően

Vigyázat, igen addiktív cucc!
2807 0 0 Izé
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!

Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.
3159 0 8 Izé
VanZant: Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. : [...]
CsakEgySrác: Rómaiknál is baloldalt volt a közlekedés, ezért van Ausztráliába, Angoloknál, még jópár o [...]
Parafadugó: De gyalog is rossz irányba indult el. Miért pont autót tudna jól irányítani? :D
Mind a 8 komment
Ha a fotózásban is létezik a horror műfaj, akkor Daniel Vazquez a mesterének mondható
4103 0 2 Art Izé
pripankaj: Are you currently in need of good publicity to the competencies and qualified professional capabilit [...]
pripankaj: [url=https://buylinkedin.com/]buy linkedin followers[/url]
Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években

A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
2296 0 0 Izé
Íme a dél-koreai másnaposságot gyógyító jégkrém

Mondjuk ez lehet nem is akkora hülyeség.
987 0 0 Izé
Ének az esőben, vagyis izé... az utolsó metrón

Van annál cikibb, mikor az ember azt hiszi egyedül van, ezért valami hülyeséget csinál, majd rájön, hogy mégis volt ott valaki?
3791 0 1 Izé
Ravennë: Van. Mikor konditeremben azt hiszed, hogy a testvéred jön ki a wc-ből és elé ugrassz azt kiabá [...]
Az ősrobbanástól a napjainking

Nem az Agymenők nyitóképeiről van szó, hanem egy 10 perces animációról, amit igazi tudósok készítettek az univerzum kialakulásáról.
2024 0 7 Izé
JoWill: A fény az ősrobbanással keletkezett és az univerzum jelenlegi (tehát a fénysebességre vonatko [...]
balogh predator: Az "ősrobbanásos sztori" az egy elképzelés, elmélet nem több.
emiklos: Jók a felvetett kérdések! Mondjuk az elmélet, amivel valami létezése bizonyítható, az picit [...]
Mind a 7 komment
Viszlát LeBron! Eljött az utódod, aki képtelen hibázni


Avagy, a japcsik építettek egy robot kosarast.
2040 0 0 Izé
Jóízűen ennél meg egy 2,3 millió forintos bonbont?

Daniel Gomes, portugál ételművész, 23 karátos ehető arannyal vonta be a sáfrányos, madagaszkári vaníliás és trüffeles édességet.
1083 0 4 Izé
Ravennë: Úgy átom nem ment át az üzeneted... :D
abotos87: Akármennyibe is kerül elég szarul néz ki...
akicker: Ravennë úgy átszik, hogy nem ér rá, de nem is baj mert amúgy, sem szabad vicceődni a kimaradt [...]
Mind a 4 komment
Run The Jewels - Oh Mama

Rick és Morty főszereplésével készült el a hiphop banda új klipje.
2601 0 0 Zene Izé
Egy angol csávó Homer jogsijával igazolta magát

Az egyetlen kérdés, hogy a fenébe bocsájtották ki ezt a jogsit?
3356 0 0 Izé
Megvan a megoldás arra, hogy mit kell csinálni, ha elrabolnak az űrlények!

Már úgy értve, hogy miután visszahoznak, ne nézzenek hülyének, ha elmeséled.
2612 0 1 Izé
a janek: Értem, nem elég, hogy meg gyógyítanak,raboljam is ki őket :)
Eddig is sejtettük, hogy a filmekben a kórházi jelenetekben hülyeségeket csinálnak, de most egy igazi orvos is elmondja
2217 0 0 Izé
Az oroszok igen disztópikusnak látják a jövőt

Legalábbis azok, akik ezt a rövidfilmet készítették.
4085 0 2 Izé
a janek: Az a kurva tarack mindent túl él :D
VanZant: Elég beszédes a vége: Film by Dmitri Fedotov – mr-absinth.com http://mr-absinth.com/en/DEAD-HAN [...]
A sok béna sofőr után itt egy profi, aki nem kicsit kicentizi
3799 0 0 Izé
Íme a Legendás állatok és megfigyelésük folytatásának előzetese
1476 0 0 Film Izé
Fura, hogy ezek az egyedek ugyanabból a fajból vannak, akik sikeresen landoltak a Holdon
4857 0 3 Izé
CsakEgySrác: Leveszed a cipő, leveszed a zokni. Felveszed a cipő, ráhúzod a zokni, mehetsz fiam.
vadonka: Emlékszem rá 13-14 lehettem, épp suliba tartottam busszal. A kertségekben laktunk és ott még n [...]
emiklos: Á, szerintem ezek abból a fajból valók, akik szerint a holdra-szállás kamu és különben is, [...]
Akartok látni igazi utcai harcot? :)
2388 0 0 Izé
Tanulj svéd szlenget az új Tomb Raidertől!
2131 0 0 Izé
Egy újabb fejlesztés a Huro kft-től, aki már Huro-Corp, beszállt a VR kontrollerek világába, Indiegogos finanszírozásból akarják elindítani a Huro6D Projektjüket
1017 0 0 Tech Izé
Szóval így csinálják a rajzfilmek pisztolyhangjait

Ja, nem, csak egy jégdarabot dobtak le egy 90 méteres lyukba az Antarktiszon.
4386 0 4 Izé
VanZant: Szívesen! :)
Demente: Jé! Pedig de. Keringetett vízzel fúrták! Köszi a képeket! Ügyesek!
VanZant: Hát fúrták: http://tech.ifeng.com/photo/photo/detail_2012_12/21/20385494_10.shtml#p=1
Mind a 4 komment
Régebbi postok...