Ezt az oldalt tegnap találtam és úgy érzem, hogy meg kell osztanom Veletek!! xD Röviden annyit tudok róla leírni, hogy itt megtalálhatsz egy csomó hasznos/haszontalan holmit (pl. klíma, bicikliből chopper, wi-fi antenna), amit akár otthon egy kis szakértelemmel Te is elkészíthetsz! Jó munkát! xD
9306
11
Izé
Akvárium asztalok
4589
2
Izé
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146
10
Izé
SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
12338
1
Game Izé
SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
13342
6
Izé
Tower Defence
Azoknak, akik szerették a
Flash Element TD-t...
13832
2
Game Izé
Tower Defence
Azoknak, akik szerették a
Flash Element TD-t...
13605
2
Izé
Hostel 2 3D
Kell hozzá a shockwave player!!!
(ha nem tölti magától, akkor
katt ide!)
7839
1
Game Izé
Hostel 2 3D
Kell hozzá a shockwave player!!!
(ha nem tölti magától, akkor
katt ide!)
7986
1
Izé
Hangaroo - akasztófa kenguruval
10576
6
Game Izé
Hangaroo - akasztófa kenguruval
10338
5
Izé
"Bánya rap"
(hát ez valami borzalmas... nem a Cikizzé rovatba akartad eredetileg küldeni? :) Ezek a mai fiatalok... - bungle)
5189
0
Izé
Nah, ha megnéztétek, akkor elő a cangákkal és indíts gyakorolni!!! Várom a zárójelentéseket ! :)))
4308
3
Izé
Új macskafaj, egy cicus 22.000$ (~4M Ft).
Ha komolyabban érdekel,
itt a cég, aki "gyártja". :D
4896
0
Izé
Nálam majdnem így néz ki a mosogatótálca... ;) Nem akar valaki mosogatni jönni? Meghálálom... :)
3060
1
Art Izé
Nálam majdnem így néz ki a mosogatótálca... ;) Nem akar valaki mosogatni jönni? Meghálálom... :)
3124
0
Izé
Na végre egy lány, aki tud bánni a labdával! Minden elismerésem az övé... :)
4564
1
Izé
Szerintem valamit mondani akar... :)
5807
1
Izé
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23482
6
Game Izé
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23198
9
Izé
Akkor is befér wazzz... :)
6887
1
Izé
1609
1
Izé
Öööö... izé.. mit is akartam...
3822
0
Izé
Aki hülye az szenvedjen! :)
10233
1
Izé
Pop Rocks - ezt akár viagra helyett is ajánlhatnák... ;)))
24016
1
Izé
Ha le akarsz szállni, csak ki kell lyukasztani pár lufit... ;)
3573
0
Izé
Atombombaszimulátor. Megnéztem, ha Budapestre csapódik egy 550Kt-ás Topol-M, akkor Budabürgözdnek is vége. Először Ivy kap az arcába, aztán én és végül Bungle.
(köszi, igazán kedves vagy Biga :) - bungle)
12414
6
Izé
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!
A
film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!
A "művész" magyarázkodása.
A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?)
iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).
(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)
12618
4
Izé
Chaos Faction - azoknak, akik nem tudtak kinőni a Mortal Combat-féle játékokból... :)
9220
4
Game Izé
Chaos Faction - azoknak, akik nem tudtak kinőni a Mortal Combat-féle játékokból... :)
10033
7
Izé
Lusta cica a futógépen... nem igazán akar futni. :)
6240
0
Izé
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)
Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4143
1
Art Izé
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)
Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4121
0
Izé
Párom, a gumiférj
[...]
Az újságírónő a következő hétvégén kempingezni vitte Roccót. Eltartott egy darabig, amíg a társaság minden tagja rájött, hogy egy felöltöztetett szilikonfigura is van a társaságban. Volt olyan is – igaz, egész nap emelgette az üveget –, aki csak a nap végén jegyezte meg: „Valami nem stimmel Jenny új barátjával. Jól van az a fickó?!”
7150
0
Izé
A kertész, aki 104 évesen ment nyugdíjba...
4886
0
Izé
Mágneses akasztók
2183
1
Izé
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti
Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy
fórumán.
Ezen kívül a
Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6237
0
Game Izé
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti
Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy
fórumán.
Ezen kívül a
Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6376
2
Izé
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510
4
Izé
CO2 kvóta-szerzés
Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.
2191
1
Izé