REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezt az oldalt tegnap találtam és úgy érzem, hogy meg kell osztanom Veletek!! xD Röviden annyit tudok róla leírni, hogy itt megtalálhatsz egy csomó hasznos/haszontalan holmit (pl. klíma, bicikliből chopper, wi-fi antenna), amit akár otthon egy kis szakértelemmel Te is elkészíthetsz! Jó munkát! xD
9306 11 4 Izé
fex: igazán nincs mit:D
Opra: Van 1-2 dolog, ami megmozgatta a fantáziámat...megyek is ki a sufniba barkácsolni! :)
Dave85: és ha elszabadul a mini tornádó akkor az nagyobb lesz
Mind a 4 komment
Akvárium asztalok
4589 2 8 Izé
Ecica: sztem nagyon ötletes, én is elfogadnék egy ilyen kis dohányzóasztalt.
Balázs: zöldség leves:D
Dave85: a legjobb a srácok fociznak a lakásban a végeredmény sejthető
Mind a 8 komment
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146 10 25 Izé
MAGura: Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel vég [...]
wtf: "Szerinted a loop-ok maguktol születnek?" És, ez most hogy jön ide? Nem arról volt szó, hogy g [...]
MAGura: Ja amugy Te is ott irod "vagy mások által megírt", a mások azok kik? :D
Mind a 25 komment
SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
12338 1 54 Game Izé
SexyBaby18: én is megcsináltam... ne legyél oda magaddal emo...
xXxEmObO.oYxXx: megcsináltam!! :) bibibí xD
NoSuker: 3-kút-3 ház.... klasszikus
Mind a 54 komment
SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
13342 6 54 Izé
SexyBaby18: én is megcsináltam... ne legyél oda magaddal emo...
xXxEmObO.oYxXx: megcsináltam!! :) bibibí xD
NoSuker: 3-kút-3 ház.... klasszikus
Mind a 54 komment
Tower Defence
Azoknak, akik szerették a Flash Element TD-t...
13832 2 26 Game Izé
kiki097: Ez k***a jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD
zizike: 63 nekem is
Angello: Sajna csak 63:D
Mind a 26 komment
Tower Defence
Azoknak, akik szerették a Flash Element TD-t...
13605 2 26 Izé
kiki097: Ez k***a jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD
zizike: 63 nekem is
Angello: Sajna csak 63:D
Mind a 26 komment
Hostel 2 3D
Kell hozzá a shockwave player!!!
(ha nem tölti magától, akkor katt ide!)
7839 1 2 Game Izé
ez: de szar
Cromex: Rendkívül izgalmas..
Hostel 2 3D
Kell hozzá a shockwave player!!!
(ha nem tölti magától, akkor katt ide!)
7986 1 2 Izé
ez: de szar
Cromex: Rendkívül izgalmas..
Hangaroo - akasztófa kenguruval
10576 6 8 Game Izé
Laci: Az még hagyján, hogy hadilábon állok az angollal (majdnem angyalt írtam - pedig az a kenguru so [...]
Ritaaa: Nekem nagyon tetszik. A hosszabb szavaknál tényleg könnyebb ráhibázni. Az a legjobb benne,h az [...]
Jonsai: Szerintem sokkal könnyebb, mint az a másik, ahol a bűnözőt kell fel(nem)akasztani. Hosszú mond [...]
Mind a 8 komment
Hangaroo - akasztófa kenguruval
10338 5 8 Izé
Laci: Az még hagyján, hogy hadilábon állok az angollal (majdnem angyalt írtam - pedig az a kenguru so [...]
Ritaaa: Nekem nagyon tetszik. A hosszabb szavaknál tényleg könnyebb ráhibázni. Az a legjobb benne,h az [...]
Jonsai: Szerintem sokkal könnyebb, mint az a másik, ahol a bűnözőt kell fel(nem)akasztani. Hosszú mond [...]
Mind a 8 komment
"Bánya rap"

(hát ez valami borzalmas... nem a Cikizzé rovatba akartad eredetileg küldeni? :) Ezek a mai fiatalok... - bungle)
5189 0 24 Izé
Disy: jó ez minden benne van remek hangzás, találó szöveg, nomeg a ribancok.. xD
bandee1219: Ehez csak gratulálni tudok, az út nyitva áll előtte, lehet akár idült alkoholista, munkanélk [...]
karmigran: u-u-jeee dakamény .. nagyon vagány csávó
Mind a 24 komment
Nah, ha megnéztétek, akkor elő a cangákkal és indíts gyakorolni!!! Várom a zárójelentéseket ! :)))
4308 3 12 Izé
Jozef7: ez nagyon király!
alphadog: Azért ez a csávó se százas: http://www.youtube.com/watch?v=MjbK3zAJT0M" target="_blank">http://w [...]
Maccoyi: http://www.metacafe.com/watch/630733/full_body_armor/
Mind a 12 komment
Új macskafaj, egy cicus 22.000$ (~4M Ft).
Ha komolyabban érdekel, itt a cég, aki "gyártja". :D
4896 0 13 Izé
bungle: Cica ébresztés (Savannah cat): http://www.youtube.com/watch?v=q-H2Lil8zu8 :)
bungle: neophyte küldte: A világ legnagyobb házimacskája (4,3 millió forintért)! http://www.geographic [...]
alphadog: Pedig nem ez az egyetlen, jó pár ilyen nevű van az országban... :)
Mind a 13 komment
Nálam majdnem így néz ki a mosogatótálca... ;) Nem akar valaki mosogatni jönni? Meghálálom... :)
3060 1 1 Art Izé
Yorick: Teccik.... És ha az alsót kirántom, akko is így marad ?
Nálam majdnem így néz ki a mosogatótálca... ;) Nem akar valaki mosogatni jönni? Meghálálom... :)
3124 0 1 Izé
Yorick: Teccik.... És ha az alsót kirántom, akko is így marad ?
Na végre egy lány, aki tud bánni a labdával! Minden elismerésem az övé... :)
4564 1 6 Izé
brando: lehet h fiu hosszu hajjal... vagy rsg-zik és nekik nagyon jol megy a labdáva..:):)vagy mi... nem [...]
pilu: Attól,hogy ügyes még nem biztos,h. jól is focizik! De,ha megnézed amikor fejelget nem is mozog [...]
Doranbo: Azthiszem egyszóval nehézz lenne ezt komentálni,de az aki járt már futbalpályán nem csak néz [...]
Mind a 6 komment
Szerintem valamit mondani akar... :)
5807 1 12 Izé
bungle: Reakció: http://www.youtube.com/watch?v=a6f7_PRwqcU
peet: mármint szinkronizálni, vagy bagzani? bocs :)
ka019: Az én cicám is tud ám ilyet!:)
Mind a 12 komment
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23482 6 6 Game Izé
Tomi-Angi: BrutálXDXDXDXDBasszus eddig 6 éjjel volt rémálmom!!!XDXD:'(
Janó: edig csak egy szót tudam kitalálni:D
Mo: helyesbítek: Z, 4, Q, Q, Q, és a batman embléma. :) nagyon nagy! :D:D:D:D
Mind a 6 komment
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23198 9 9 Izé
bungle: Köszi, módosítottam a linket.
gyerek80218: háthh elméletileg itt megtaláljátok: http://www.devstars.eu/library/hangman/#
norbi hun3: bazzeg most akaram kiprobálni de elszarodott a link xd
Mind a 9 komment
Akkor is befér wazzz... :)
6887 1 11 Izé
Laci: Ha valaki kirabol egy bankot, akkor azt mondom: hm... hm...; de ha ellop egy biciklit, vagy egy ilye [...]
byGreeg: mond ki h roman!
Laci: A végén derült ki, hogy ketten voltak. Amíg hősünk igyekezett a témát úgymond gatyába ráz [...]
Mind a 11 komment
Apronetes hirdetések

"Életed, ha akarod még a végéig élheted..." LOL! :)
Végre neked is lehet szőlődarálód!
Társkeresés felsőfokon
Felnőtt, szám nélküli BKV bérletet keresek!
Szűz lány
Diplomás-e vagy?
1609 1 12 Izé
bungle: Gyorsan vegyétek, amíg még kapható! http://www.expressz.hu/cserebere/hirdetes-23097488/ http://i [...]
Su: csak akkor ha nikotinfoltos:)
Sátánista kiscsávó666: sajnos bugyival nem szolgálhatok... de boxer kell???
Mind a 12 komment
Öööö... izé.. mit is akartam...
3822 0 13 Izé
bandee1219: Ez szerintetek vágott? Ez tuti így volt szerintem.
metaljesus: meg ha igazi lenne, akkor youtube-on sem csak pár ezres nézőszámmal büszkélkedhetne, hanem ott [...]
Szmiri: a végére már tényleg elég egyértelműnek tünt, már azért is mert ez vezető hír lett volna [...]
Mind a 13 komment
Aki hülye az szenvedjen! :)
10233 1 9 Izé
alavez: én egyet értek veled Bubi!szerintem is szánalmas,meg tré...
Su: igen, ez nagyon valószínű, de azért még nem kell elrontani más örömét. mert ugye akár meg [...]
bubi66: Ja ...... tényleg érdekes , hogy az emberek mit ki nem találnak , hogy " érdekesek " legyenek . [...]
Mind a 9 komment
Pop Rocks - ezt akár viagra helyett is ajánlhatnák... ;)))
24016 1 12 Izé
Laci: Nem tudom milyen lehet reklámügynökségnél dolgozni, csak úgy elképzelem, hogy sok-sok grafiku [...]
Skylynx: Gáz... Nem tudom mihez hasonlítani, de fogpaszta-dezodor-sikamikaragyogásos reklámok egyvelege, [...]
Szpia: Hát ez nagyon komoly!! :D
Mind a 12 komment
Ha le akarsz szállni, csak ki kell lyukasztani pár lufit... ;)
3573 0 1 Izé
bungle: http://www.ktvz.com/Global/story.asp?S=6759982&nav=menu578_1
Atombombaszimulátor. Megnéztem, ha Budapestre csapódik egy 550Kt-ás Topol-M, akkor Budabürgözdnek is vége. Először Ivy kap az arcába, aztán én és végül Bungle.

(köszi, igazán kedves vagy Biga :) - bungle)
12414 6 22 Izé
Lászlóka: Jah és Bécs is
Lászlóka: Ha ledobnánk azt a nyavalyás 99999KTs bombát Pozsonyra,hát akkor Győr is menne vele a pokolra : [...]
benőhehe: Yield 99999 KT chart Overpressure Distances 15 psi: 7.1 miles 5 psi: 13.04 miles 2 psi: 22.84 miles [...]
Mind a 22 komment
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!

A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!

A "művész" magyarázkodása.

A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).

(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)
12618 4 377 Izé
rubigo: A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kis [...]
kotta: Nem értek veled egyet: túl emberi és normális vagy. Náluk aztán simán alkalmaznám az ún. Ta [...]
rubigo: mennyi ilyen szánalmas rohadék van! addig ütném őket legszívesebben, ameddig élnek http://ind [...]
Mind a 377 komment
Chaos Faction - azoknak, akik nem tudtak kinőni a Mortal Combat-féle játékokból... :)
9220 4 2 Game Izé
Mr. Baszter: ez nagyon ott van végig is vittem elsőre , csak az uccsó volt jó nehéz
lion12345: Ez a legfaszább játék amivel itt találkoztam. Ezek a kis figurák nagyon vagányak. Ajánlom min [...]
Chaos Faction - azoknak, akik nem tudtak kinőni a Mortal Combat-féle játékokból... :)
10033 7 2 Izé
Mr. Baszter: ez nagyon ott van végig is vittem elsőre , csak az uccsó volt jó nehéz
lion12345: Ez a legfaszább játék amivel itt találkoztam. Ezek a kis figurák nagyon vagányak. Ajánlom min [...]
Lusta cica a futógépen... nem igazán akar futni. :)
6240 0 5 Izé
Tóth József: Hol van, hol van?
byGreeg: draga kicsi cici
Mr. Cellophane: Ez egy tündér!!:D
Mind a 5 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4143 1 5 Art Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4121 0 5 Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Párom, a gumiférj
[...]
Az újságírónő a következő hétvégén kempingezni vitte Roccót. Eltartott egy darabig, amíg a társaság minden tagja rájött, hogy egy felöltöztetett szilikonfigura is van a társaságban. Volt olyan is – igaz, egész nap emelgette az üveget –, aki csak a nap végén jegyezte meg: „Valami nem stimmel Jenny új barátjával. Jól van az a fickó?!”
7150 0 7 Izé
sawyer: A realdoll.com -on láttok cifrábbakat is.... Nagy a japán isteni állatkert....
peet: Én láttam ezt a srácot, nem is gumi! Tegnap jött szembe az utcán. Azt mondta, jó pénzért vá [...]
Nico: Ahogy elnézem ezt a csávót,tényleg nem tűnik kezdeményező típusnak.:) Viszont sajnos(vagy ne [...]
Mind a 7 komment
A kertész, aki 104 évesen ment nyugdíjba...
4886 0 0 Izé
Mágneses akasztók
2183 1 5 Izé
Milánkaaa: Ezaz hát ki az a hülye aki nem fémből csináltat plafont? xDD
wtf: Mi van, kimenő van az elmegyógyban??? Rá kéne kattintani a linkre, ott van videó, meg lehet né [...]
Tims: Naná, nem lakás a lakás fémplafon nélkül, sőtt a ruhásszekrényem is fém, dehát kié nem?! [...]
Mind a 5 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6237 0 4 Game Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán  vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6376 2 4 Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.

Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510 4 1 Izé
tibz: ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
CO2 kvóta-szerzés

Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.
2191 1 1 Izé
metaljesus: azért kíváncsi vagyok ez igaz-e, vagy ez is olyan mint a holdtelkek
Régebbi postok...