REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Madeira - itt már a leszállás is külön élmény!
3861 1 5 Izé
zolem: -Hé skacok ! Sok a turista. Csinálni kéne egy új repteret! -Oké Főnök. Van egy nagy placc a [...]
thisisreal: Reméljük az utasoknál van elég tiszta alsónemű. ;)
RT/TURBO: A többi pilótának: Absolut respect!!!! Gondolom a szélmozgást ennyire befolyásolja a "hegyolda [...]
Mind a 5 komment
Nekik már nem jutott kockárda... ;)
2546 0 3 Izé
Nusihusi: Itt is kockás ing:D
Szancso: De hogy fogják felbontani a konzervet? ;)
közlegény: nem a cockárda teszi a favágót ;)
Tim Laman, a NatGeo fotósa

Instagram oldala
2894 1 0 Art Izé
Így fog kinézni a lótakarékos ügető ;)
2383 0 0 Izé
20 nap, 20 drog, 20 alkotás 

A legdurvább drog a szerelem! ;)
2070 0 0 Izé
Erzsi, aki Anna :D
3745 0 8 Izé
mpa: Kirúgni egy sánta mankóját, majd röhögni azon, hogy mekkorát esett baromi nagy tahóság.
Szancso: https://hu-hu.facebook.com/annaerzsebet.balazs Van ilyen név. ;)
wtf: "Erzsi most mi van?" :D Erzsi kicsit feszült.
Mind a 8 komment
„Ha ti is jó gyerekek lesztek, még akár ilyen sokra is vihetitek!” ;)
2267 0 12 Izé
bungle: www.nlcafe.hu/csalad/20160225/anyasag-fiugyermek-tapasztalat/ 3. pont. :)
hawkeye: Így van...
eMTé: Én azért kötelezővé tenném az óvónéninek, hogy neki is le kelljen ülni a gyerekekkel. Lega [...]
Mind a 12 komment
A 110 éves Flossie Dickey láthatóan nagyon unja már a riporterek hülye kérdéseit és szívesebben kortyolgatná végre a napi whiskey adagját ;)
1820 0 8 Izé
bungle: Pedig 106 évesen már táncolhatnál a fekete törzsfőnökkel és asszonyával! ;) www.facebook.co [...]
Jaca: Ne aggódj, az nem fog :)
zed911: Faszom sem akar eddig élni....
Mind a 8 komment
Tetrahedron - idegen űrhajó kinézetű luxus yacht, ami lebeg a tenger felett
4351 0 3 Izé
Traveller_x: Arra itt kifejtik mi a legjobb: https://www.youtube.com/watch?v=FuiCdx2Uvgk
rivaul: A walking dead-be értékelnének egy ilyet :)
Traveller_x: Hogy a gyíklényeknek legyen mivel menekülni a csemtré' elöl. :D
FBI vs Apple 

Azoknak, akik lemaradtak volna az FBI és az Apple közt kialakult terrorista-konfliktusról: az Apple nem adja ki az FBI-nak a San Bernardino-i lövöldöző Iphone-jának tartalmát, honlapjukon egy valamennyi ügyfelének címzett levélben magyarázza el, hogy mit miért tesz az ügyben.

Szerintetek kinek van igaza?
1394 0 20 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2016/03/29/az_fbi_feltorte_a_san_bernardino-i_lovoldozo_iphone-jat/
bungle: http://index.hu/tech/2016/03/01/apple_titkositas_itelet/
bungle: http://i.imgur.com/PeqqtGm.jpg
Mind a 20 komment
Hardcore Henry 

Most ez lesz az új divat, FPS filmek? ;)
2883 0 3 Izé
bungle: Hát ez vicces egy film volt. :)
bungle: http://geekz.444.hu/2016/04/07/hardcore-henry-az-ev-nagy-gyors-veres-bunos-elvezete Nem is tudtam, [...]
bungle: 2. előzetes: www.youtube.com/watch?v=4JVgQzBG5Ho
Hardcore Henry 

Most ez lesz az új divat, FPS filmek? ;)
4177 5 1 Film Izé
bungle: Múlt héten elfelejtettem kirakni, aztán azóta is elfelejtődött...
Ilyen látvány kristálytiszta, befagyott tavon korcsolyázni
3043 1 4 Izé
bungle: www.placestoseeinyourlifetime.com/the-clearest-lake-in-the-world-found-in-nelson-new-zealand-11477/
Hantaboy: Mekkora paraszt, összekarcolja azt a szép sima felületet... :D
hawkeye: Vagy a Pataky antigrav kutyáját látjuk..... ;)
Mind a 4 komment
Így néz ki az ideális férfitest a világ különböző országai szerint 

A női szépségideál itt volt
5140 0 8 Izé
közlegény: ja, még nem egészen jó, szakállat nem rajzolt magának :)
közlegény: ehhez még csak ki sem kell mozdulni otthonról, néhány kattintás és megvan: http://www.funpic.h [...]
bungle: Gyorsan megvan a kockahas, ne aggódj! www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/50724_?categoryId=13 [...]
Mind a 8 komment
Kipihenik a fáradalmakat :) 

Előzmény. ;)
1288 0 1 Izé
szomi1: Ezek nagyon gyíkok ;)
Így rajzol egy vak ember
1669 0 3 Izé
Ravennë: Lehet tök jól rajzolna, csak nem tudja, hogy jobb kezes. (bocs)
bungle: A vak fotós fényképei jobbak voltak. ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=6029
Strogg: Mondjuk csukott szemmel egy átlag ember sem rajzolna sokkal jobbakat, hiába lát.
Bicikli 3D fém nyomtatással készítve 

Korábban már volt szó a fém nyomtatásról (hegesztés)
1443 0 2 Izé
Szancso: Drótszamár ;)
Hantaboy: Ha egy fém (nem alumínium) tárgy jól van meghegesztve, akkor ha ismét eltörik, nem a hegeszté [...]
Őszintén Gyurcsány Ferenccel a szellentésről 

„Tisztára testi önfegyelem volt más ember már összeszarta volna magát” - ismeretlen facebook kommentelő.
2253 0 14 Izé
kissfreezer: Nem. Már régen nem dartsozom:)
lilaflexninja: Kint van a plakátja a falon mi?
kissfreezer: Feri egy imádni való celeb.
Mind a 14 komment
Feri, ilyen ez a popszakma! ;) 

Menjetek a picsába!” :D
3428 0 4 Izé
Mataccs: Népszerűség átka.
Traveller_x: Pedig azt hittem oda fogja tartani a másik orcáját is. Pfejj, most csalódnom kell...
Élien: -Az Isten basszon meg fiam, mi a faszért rángatsz baszod???
Mind a 4 komment
Izraeli gyógyító a palesztin mozgássérültnek: „Kelj fel és járj!” ;)
4068 0 5 Izé
Traveller_x: Érdekes világ ez, hiszen ugyanazon muszlim emberek Izraelben áldozatok, Magyarországon meg köcs [...]
MADve: ja, és még a rendőröknek sem fogadnak szót...
hawkeye: Barbárok....
Mind a 5 komment
Parkoló székek - azért egy értekezleten nem kéne megtapsolni a főnököt! ;)
1276 0 3 Izé
Ravennë: Egy lépéssel közelebb ehhez? ;) http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--EgoWfHRo--/17 [...]
thisisreal: Vagy gyerekekből?
Jaca: Gyerekjátékokból nem csinálnak ilyet?
160-180 ezres fizetést akarnak, különben sztrájk lesz 

Szerintetek egy online bevásrlásban dolgozó fuvarosnak mennyi lenne az ideális kereset?
2077 1 6 Izé
rivaul: "Olyat már azért egy fuvarosnak adni túlzás." Szeretem amikor olyanról beszélnek az emberek a [...]
drgore: Miért lenne durva? Rád van bízva a kocsi, az árú nem beszélve a stresszről és a nyomásról. [...]
Strogg: A legtöbbet használt diplomatikus válasz az ilyen esetekre. Így nem kell azt mondani, hogy megka [...]
Mind a 6 komment
Little Big - Big Dick 

Az orosz Die Antwoord korábbi izéi
3867 1 4 Izé
bungle: De még mindig szebb, mint a Die Antwoordből az a valami!
lilaflexninja: Ez az óriás törpe nő még mindig csúnya szegény!
Strogg: Hagyjuk meg a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának. Várjunk csak... :D
Mind a 4 komment
Az egyik legszebb és igen ritka macskafélével találkozott egy ausztrál csoport, India legnépszerűbb síparadicsomában, Gulmargban
3107 1 4 Izé
Nusihusi: Nagyon szép állat:)
3m3ricus: Szegény cicát evés közben megzavarni...
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/55214_?categoryId=4&position=&large=1
Mind a 4 komment
Jájj de kígyó! :D 

Az autó megúszta szárazon. ;)
2784 2 3 Izé
Élien: Ölég gyenge színitanodás...
közlegény: 'kuss, én így szoktam zuhanyozni'
tjunior: az elszabadult sterimó átka
Hírességek térképe 

52 gigányi adatot dolgoztak fel, hogy ezt összehozzák. A srácok gyakorlatilag letöltötték az internetet.
3473 3 9 Izé
zuu: Pedig de. Van nekik egy olyan furcsa, toporzékolós, ide-oda-lépegetős táncuk. Ez onnan ered, ho [...]
tjunior: "de kérem mi akkor még nem is voltunk itt"
bungle: Hunyadi Mátyás szlovák király. :D
Mind a 9 komment
Sok műhó semmiért... izé... látogatottságért ;) 

„Sponsored By: Pablo Escobar” :D
1213 1 4 Izé
szomi1: Szerintem csak bérlik a lakást ;)
lilaflexninja: Aha, és mindezt megtehették volna odakint is, igazi hóban! Szupi
norbertvincze: :D
Mind a 4 komment
MAGNETIPS - azoknak, akik szeretnek a tollal játszani ;) 

Korábbi mágneses toll
2015 1 1 Izé
Nusihusi: Ez a kell kategória:D
Csúzlis barátunk újra alkotott: PET palackból sorozatlövő nyílpuska
3563 2 1 Izé
jackherer77: Hogy röhög a csóka. Höháháháh.
Na most akkor ki az apuka? XD
2158 1 8 Izé
bungle: Roses are red Violets are blue Are you called Valentine? No? Then fuck you. :D
Ravennë: http://i.imgur.com/JnWY3Fy.gif :D
Dmckayals: Viszont így a legkisebb a lebukás esélye, mert akárki az apa, a gyerek hasonlítani fog a férjr [...]
Mind a 8 komment
Eric Whitacre többezer tagú virtuális kórusai 

Az amerikai zeneszerző és karmester meglepő kezdeményezése által jött létre a világ első virtuális kórusa, ami az interneten beküldött videókból áll össze, és amelyen a kórustagok a saját szólamaikat éneklik föl, évről évre egyre nagyobb részvétellel. 

Virtual Choir 1: Lux Aurumque (185 énekes 12 országból) 
Virtual Choir 2: Sleep (több mint 2000 énekes 58 országból) 
Virtual Choir 3: Water Night (3746 énekes 73 országból) 
Virtual Choir 4: Fly to Paradise (5905 énekes 101 országból)
1722 3 7 Izé
SilAsh: Amit sajnálok, az az, hogy azt a hangzást, ami ennyi ember torkából kijön sem a yutúb, sem a d [...]
bungle: Inkább a szinkronizálás + keverés lehetett kemény meló, főleg az utolsónál, ahol már 8409 [...]
sapkabarna: Ez nudli adatmennyiség. Ha tömörítetlen, 24 bit, 192 kHz stúdióminőségben dolgoznak, akkor e [...]
Mind a 7 komment
Noobies Invasion
1436 9 0 Game Izé
A volt fideszes államtitkár kiakadt a tüntető tanárokra 

Szerinte értelmetlen tüntetni és elege van a borotválatlan, kockás inges tanárokból.
2397 2 19 Izé
tjunior: http://kettosmerce.blog.hu/2016/03/03/sajat_anyagat_hasmisitotta_meg_az_m1_hogy_ugy_tunjon_a_teleki_ [...]
bungle: http://hircsarda.blog.hu/2016/02/16/gucci_kollekcio_keszul_tanaroknak_design_by_klinghammer_neven :D [...]
3m3ricus: Nem gondoltam, hogy valaha tanári szemszögből is aktuális lesz ez a dal: https://www.youtube.com [...]
Mind a 19 komment
Ilyen, mikor a férfi nem tud szóhoz jutni! :)
4747 2 1 Izé
pumpa: "Ilyen, mikor a férfi nem tud szóhoz jutni! :)" Nem, hanem ilyen: http://kepfeltoltes.hu/160213/n [...]
Even Lee illusztrációi
683 2 0 Art Izé
Vitas - Blblblblblbl (Chandra Brambra Chandra Chandra Bendram) 

10 órás változat 

VItas már volt itt
2493 1 18 Izé
Traveller_x: Kicsit hasonlít az arca putyinra.....
lilaflexninja: Na ez aztán a művészet. De az első videóban a közepére alább hagyott azért a lelkesedése. [...]
Traveller_x: Drog nem lehet.... Szerintem az a fejére ragadt ufócsillag átvette az agya felett az irányítás [...]
Mind a 18 komment
Pereszlényi Erika imádja fotózni a pocsolyákon feltűnő tükröződéseket, de még ennél is jobban szereti elkapni más emberek beszélgetését a villamoson. A kiállításán a kettőt kombinálta. 

„Lány: Fogytál?
Fiú: Nem, csak behúzom a hasam. Meg a mellszőrzetem is karcsúsít.”
2225 4 13 Izé
Nusihusi: Ezek jók:D
Purple: "Belebaszom a bécsi fehéret, oszt már kenem is fel." :DDD
Ravennë: Ki "korán" kel... :D Szívesen!
Mind a 13 komment
Burning Moments Part II - animált fotók a tavalyi Burning Man fesztiválról 

Part I. 
Ari Fararooy fotói
1915 2 0 Izé
Kanapé szállítás - az ír módszer
3355 1 5 Izé
vbk: Na, akkor nézzük végig, mit mond a cikk: 1) Az írek részegesek (állítjuk mi, a színjózan m [...]
palinkaman: Sztem pár liter ír whisky-t is szállítanak.
bungle: Az íreket még az angoloknak is feliratozni kell, hogy megértsék... ;) www.youtube.com/watch?v=ix [...]
Mind a 5 komment
Horrorfelvétel: 4 éves kisfiú az Iszlám Állam legújabb hóhéra
4288 0 12 Izé
norbertvincze: ez lehet még jobban bedühíti a ruszkikat https://www.facebook.com/RTvids/videos/1162482417095343 [...]
norbertvincze: https://www.rt.com/news/332919-boy-executed-isis-music/
bungle: Lefejezés közben végeztek ki egy dzsihadistát www.hirado.hu/2016/02/15/lefejezes-kozben-vegeztek [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...